Δέκα από οτιδήποτε

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
10 πραγματα που πρέπει να κάνω αυτές τις μέρες


1)29-30-31 μαιου σε σουίτα ξενοδοχειου στη ρόδο για χαλάρωση και ότι προκηψει:whistle:
2)31 απόγευμά ανοίγω τρύπα στην μύτη
3)01/06 ξεκινάω γυμναστήριο επιτέλους
4)02/06 έχω ψώνια για ρούχα, λόγο ωραρίου πρέπει να διαχωρήσω τα είδη
5)03/06 εχω αγορά΄παπουτσιών αν προλάβω και εσωρούχων αλλιώς στις 4 πάλι
6)04/06 να δώ για βαφτηστικά καθώς με ζωριζουν για γρήγορη βάφτηση μετά την γένα
7)να βγάλω φρηδια και κλπ
8)να βάψω ρήζα πρίν γίνω παλι σούριελο
9) έκλησα την Κυριακή σε ένα χοτέλ μασάζ και ΄γενικά σπά για 2 να χαλαρώσουμε αν επιβιώσω με αυτό το πρόγραμμα:P

Αυτά τα λίγα για την μεθεπόμενη ευδομάδα καθώς αυτήν έχω άλλο πιό χαλαρό πρόγραμμα, δέχομαι και παρέα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
10 λόγοι που δε θα βρω ποτε άντρα! :mad:

1. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
2. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
3. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
4. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
5. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
6. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
7. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
8. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
9. Γιατί κανένας δεν είναι σαν το μπαμπά μου
10. ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
??????
Σ' αγαπώ.!!

Νιιιι!
Ξέρω τα βασικά τουλάχιστον... ;)

Δέκα ψώνια που θέλω να κάνω:
1. Σαγιονάρες δερμάτινες.
2. Μπλουζάκια, πολλά!
3. Γυαλιά ηλίου.
4. Φόρεμα απλό μαύρο.
5. Τσουρέκι από τον Τερκενλή.
6. Μαγιώ!!
7. Κάτι περιοδικά...
8. Φίλτρο για το φακό της φωτογραφικής μου.
9. Δώρο για τους γονείς της Φ.
10. Τσιμπιδάκι φρυδιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
10 κορυφαία γλυκααααα!!!!!!!!

1. μπισκοτινο
2. πατσαβουρόπιτα
3. Σουφλε σοκολάτας
4. cheese cake Φράουλα
5. Μπακλαβάς
6. κερασόπιτα
7. εκμέκ καταιφι
8. τουρτα μπισκοτινο
9. προφιτερόλ
10. φλογερες με πικραμύγδαλο (παραδοσιακο γλυκο Λέρου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
10 πράγματα που ξεχωρίζουν τους πραγματικά τεμπέληδες.

1. Ανικανότητα να τελειώσουν ότι ξεκινάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
10 πράγματα που ξεχωρίζουν τους πραγματικά τεμπέληδες.

1. Ανικανότητα να τελειώσουν ότι ξεκινάνε.

βασικα πιστευω οτι δεν το ξεκινανε καν!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δέκα αγαπημένες του συνήθειες.

  1. Τα εξωτικά ταξίδια.
  2. Οι αναπτήρες zippo.
  3. Τα σπαθιά.
  4. Οι σουγιάδες.
  5. Τα κομπολόγια.
  6. Ουίσκι Johnnie Walker και τσιγάρα Dunhill κασετίνα, βραδάκι με φίλους στο σπίτι.
  7. Τα ταξίδια με μηχανή.
  8. Ελληνικός καφές Λουμίδης κλασσικός το πρωί στον κήπο με παρέα την Μάρκα και άλλους.
  9. Οι ταινίες με τον Βαν Νταμ.
  10. Το μαγείρεμα με σπεσιαλιτέ τις γαρίδες σαγανάκι (αλλά και άλλα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
10 πράγματα που ξεχωρίζουν τους πραγματικά τεμπέληδες.

1. Ανικανότητα να τελειώσουν ότι ξεκινάνε.
:clapup::clapup:..

Δεκα τραγουδια που με εχουν σημαδεψει:

1.A natural disaster - Anathema
2.Cladestino - Manu Chao
3.Leave me alone - Make Believe
4.Ava adore - Smashing Pumpkins
5.All mine - Portishead
6.Without you i'm nothing - Placebo
7.To ταξιδι της φαλαινας - Στερεο Νοβα
8.Κλόνος - Χάσμα
9.One step beyond - Madness
10.Ghetto tourist - Locomondo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που υπάρχουν αυτή τη στιγμή πάνω στο γραφείο μου :angel:

1. Μεγάλο ρολόι- καρδούλα που έχει φάτσα χαμόγελο
2. Βαζάκι με αποξηραμένα ροζ τριαντάφυλλα (δώρο από φίλη της μαμάς μόλις πέρασα στο πολυτ/νειο :redface:- μου άρεσε το βαζάκι οπότε έμειναν και αυτά)
3. Αγελάδα- σταντ για το κινητό (που δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ!)
4. Διαμάντι πρες παπιέ
5. Μικρό τενεκεδάκι για τα σκουπίδια (σκίζω τα χαρτιά σε κομματάκια πάντα, όταν έχω γράψει κάτι λάθος )
6. Συρραπτικό (λολ)
7. Αυτοκινητάκι μαγνητικό για τους συνδετήρες (όταν διαβάζω θεωρίες το πάω περα δώθε :redface:)
8. 2 μολυβοθήκες με μέσα ό,τι θες
9. σκόρπια μαρκαδοράκια διαφόρων χρωμάτων (ναι είμαι υπογραμμιστήρι, αλλά δεν ξέρω καν από πότε έχουν ξεμείνει- πιθανότατα από την τελευταία εξεταστική :D)
10. η τσάντα μου, που την άφησα πάνω εκεί μόλις μπήκα σπίτι και το βιβλίο της Αντοχής Πλοίου
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωραίο αυτό Καλυψούδι.
Στο δικό μου (της δουλειάς :P):


  1. Η οθόνη, το πληκτρολόγιο και το ποντίκι του υπολογιστή :P
  2. Τασάκι, αναπτήρας, τσιγάρα, καφές. :D
  3. Κομπιουτεράκι, ρολόι γραφείου ξύλινο.
  4. Το κινητό μου.
  5. Μολυβοθήκες (δύο) με μολύβια, δισκέτες, μελάνι, διαλυτικό, χειριστήριο αρκουδίσιον, μαρκαδόρους, ψαλίδι, αποσυραπτικό, στυλά, χαρτοκόπτη, συνδετήρες και δεν ξέρω τι άλλο. :P
  6. Φωτιστικό αναμμένο.
  7. Τηλεφωνική συσκευή.
  8. Ποστ ιτ και χαρτάκια ειδικά να καταγράφω ποιος πήρε (αν ποτέ σηκώσω το τλφ, συνήθως κάνω την πάπια :P).
  9. Εκείνη η βλακεία που σαλιώνεις τα μεγαρόσημα χωρίς να τα σαλιώσεις. :redface::P
  10. Φάκελοι κι έγγραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που υπάρχουν κάτω από το γραφείο μου :P
(Στη δουλειά...)

1. Κούτα με χαρτιά για πέταμα.
2. Το κουτί του υπολογιστή.
3. Ένα ζευγάρι πόδια :lol:
4. Καλώδια
5. Μια ρωγμή στο παρκέ
6. Σακ-βουαγιάζ
7. Τσάντα χειρός
8. Τα μηχανάκια της AGB...(ψέμμα, της εφορίας :P)
9. Μια δεύτερη ρωγμή στο παρκέ :P
10. Πολύμπριζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάνω στο γραφείο μου:
1. Ένα άδειο μπουκαλάκι evian.
2. Ένα καφέ μανώ.
3. Lysopaine.
4. Το πιάτο και το μαχαίρι και τα ψίχουλα του σνακ μου.
5. Ένα λουκέτο.
6. Ένα κολιέ.
7. Ένα φλιτζάνι με στυλό και μολύβια.
8. Μία κρέμα με aloe vera.
9. Δύο cd.
10. Το κινητό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο κρεβάτι μου τώρα (λάιβ ναι σε αποκλειστική απευθείας σύνδεση! :P):


  1. Εγώ. :P
  2. Ο ροχαλητάκιας :P
  3. Τρία μαξιλάρια (εγώ έχω τα δύο, νι :P).
  4. Σεντόνια.
  5. Πάπλωμα.
  6. Λάπτοπ. :P
  7. Καλώδιο ρεύματος λάπτοπ. :lol:
  8. Τηλεκοντρόλ.
  9. Τρίχες (όλο και κάποια θα χει φύγει, δεν μπορεί :hehe:)
  10. Το λούτρινο δελφινάκι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα στοιχεία της καθημερινότητας εδώ, που λείπουν από την Ελλάδα... και θα λείπουν για καιρό ακόμα...

1. Ευγενικοί και χαμογελαστοί οδηγοί στα ΜΜΜ. Σε αφήνουν να διασχίσεις το δρόμο πριν ξεκινήσουν, καλημερίζουν τους πάντες όταν ξεκινούν, γελάνε αύκολα...
2. Ιατρείο ανοιχτό 15 ώρες στην καρδιά της πόλης, με επίσκεψη που κοστίζει 25 ευρώ, αν θελήσεις να την πληρώσεις ο ίδιος.
3. ...και το φαρμακείο δίπλα είναι ανοιχτό 24/7.
4. Πας στο κομμωτήριο με την ηρεμία σου, χωρίς να σε τσιτώνει η διαδικασία του ηλίθιου πουρμπουάρ.
5. Στο πιο τρέντι εστιατόριο πληρώνεις "λογικές" τιμές και όχι ευφάνταστα μεγάλα νούμερα.
6. Αποκλείεται να σε κλέψουν στο ταξί, με οποιοδήποτε τρόπο.
7. Οι δημόσιες υπηρεσίουν απαντούν στο e-mail σου μέσα σε μία εβδομάδα.
8. Όλοι σου χαμογελούν, στα μαγαζιά, στις υπηρεσίες... ξεπλένεις αυτόν τον ωχαδερφισμό, βρε παιδί μου...
9. Bretzel με σποράκια ή τυριά για σνακ. Τέλειο.
10. Ντύνεσαι απλά αλλά όμορφα και είσαι θεά. Ούτε πολλά μασκαρέματα αλά γαβ-γαβ ούτε γυμνασιακό στιλ, σαν κάτι ντόπιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Aς πω κι εγώ 10 πραγματάκια που 'χω πάνω στο γραφείο! :P


  1. Δύο κομπιουτεράκια
  2. Ένα ρολό χαρτί υγείας
  3. Το βιβλίο των Sedra-Smith
  4. Κι αυτό της Βιομηχανικής
  5. Ένα μπουκάλι 1.5 lt εμφιαλωμένο νερό
  6. Ένα ρολόι μεγάλο (με έναν ήρωα της Disney :bleh: )
  7. Κι εγώ έχω stabilo :confused: κίτρινο, πορτοκαλί, πράσινο, ροζ
  8. Ένα μεγάλο ντοσιέ όπου έχω σημειώσεις σχολής
  9. Συνδετήρες
  10. Ένα καλώδιο ethernet

Δεν θέλετε foto ελπίζω! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
10 (μονο????) πραγματα που χω πανω στο γραφειο:

1. Ενα βαρελακι με διβιδι, που βρισκεται πανω στον εκτυπωτη, οπου πανω στον εκτυπωτη βρισκεται και το τηλεφωνο, και το κουτακι με τις μπατονετες, και το κουτι απο ενα αρωμα.
2. Διαφορα μπουκαλακια απο: ενα κοραλλι μανον, τη flowerbomb, τη beat, ενα sanex αποσμητικο, την ilove love, ενα γαλακτερο μανον, ενα μπεζ μανον, μια κρεμα kings and queens, τη noa, ενα μπουκαλακι με αρωματικα βανιλλιας που τα ριχνεις στα τασακια για να μη μυριζει ο καπνος, μια κρεμα χεριων, την her, ενα ασετον, και μια ενυδατικη κορρε.
3. Ενα πλαστικο ποτηρι με νερο. 'Γεια μας.
4. Απειρα ποστ ιτ
5. Το τασακι με τα αρωματικα του και τα ολα του.
6. Μεγενθυντικο καθρεφτακι με τσιμπιδακι.
7. Ενα γκρι σκουφακι με ασημενια κλωστη, και δυο μαυρα γαντια που εγιναν ασπρα απ'τη σκονη με κομμενα δαχτυλα.
8. Μια ντανα με χαρτια Α4.
9. Τα σχετικα του υπολογιστη.. οθονη, πληκτρολογιο, ηχεια, γραφιδα, ακουστικα, web camera (a/s/l?), modem.
10. Xαρτικα.. Ενα μπλοκακι, ενα celebrity, ενα soul, ενα κουτακι της Πειραιως με ολα τα σχετικα για web banking, διαφορες καρτουλες, και κατι χαρτια με λιστες για σουπερμαρκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
10 λέξεις που με το έγινε μπορείς να χαρακτηρίσις κάποιον μεθυσμένο :P


  1. ντίρλα
  2. ντάνα
  3. στουπί
  4. φέσι
  5. λιάρδα
  6. κόκκαλο
  7. τύφλα
  8. ντέφι
  9. σταφίδα
  10. φριγκλίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
10 πράγματα που μισώ στη Σαλονίκη

1.Τη βρωμιά. Πολλή μπόχα, σκουπίδια, σπασμένα γυαλιά σε πεζοδρόμια, χυμένα σκουπίδια σε πλατείες.

2.Το λεωφορείο 23.Ήμαρτον.Δεν έχει ποτέ θέση, αλλά και μερικές φορές περιμένεις να περάσουν 2-3 για να μπείς!!Και δεν είναι καν κεντρικό-κεντρικό.

3.Τις ελάχιστες και πανάκριβες ροκ-μέταλ συναυλίες.

4.Την γυφτιά των οδηγών να παρκάρουν πάνω σε πεζοδρόμια σε σημεία με παραξενες στροφές, που οι άλλοι οδηγοί ούτε σε βλέπουν ούτε θα προλάβουν να σε δουν! Ειδικά έξω απ το ΑΠΘ δεν υπάρχει πεζοδρόμιο. Εκνευρίζομαι τόσο που θα σπάσω καμιά δεκαριά μπουκάλια και θα σπέρνω σπασμένα γυαλιά.Ειλικρινά το σκέφτομαι σοβαρά.

5.Πολλοί ναρκομανείς.Τώρα θα μου πείτε "Ξύπνα κοπελιάαα, σε μεγαλούπολη μένεις" αλλά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ το πρόβλημα!

6.Ενοίκια και πωλητήρια σε τιμές που και ο Ωνάσης θα το σκεφτόταν σοβαρά να ενδώσει.

7.Τρισάθλια φοιτητική λέσχη.Συν τοις άλλοις είναι και "μπάτε-σκύλοι-αλέστε".

8.Τα ροκ/μεταλ μπαρ εκφυλίστηκαν. Δεν έχουμε που να κοπανηθούμε με την καρδιά μας.

9.Ακριβαίνουν συνέχεια τον καφέ στα φοιτητικά στέκια! Σπίτι και πάλι σπίτι!

10.Δεν έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αντε θα πω κι εγω για 10 αντικειμενα γραφειου (ενα απλο τραπεζακι ειναι βασικα γιατι δεν ειμαι καν σπιτι μου αυτον τον καιρο :P )

1. laptop (mouse+mouse pad)
2. ...αα παρτε μια φωτογραφία και διαλέχτε εσείς 10, δεν εχει και πολλά :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top