Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
600349_4057110876203_1001673470_n.jpg

Aπο αυτό το συγκεκριμένο τατουάζ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
γιατί πετάω ωραίες βλακείες με ένα ύφος σαν αυτό των φιλοσόφωνω (εξ'ού και φιλόσοφος)
γιατί λέω και κάνω τρέλες (εξ'ού και τρελή)
;) σο σιμπλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Aπο αυτό το συγκεκριμένο τατουάζ..


ρε συ... μοιάζει σα να ξεκίνησαν να ζωγραφίζουν τη γενειάδα του άη-βασίλη, μα τελείωσε το μελάνι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ρε συ... μοιάζει σα να ξεκίνησαν να ζωγραφίζουν τη γενειάδα του άη-βασίλη, μα τελείωσε το μελάνι... :P

Χαχαχα, δεν έχεις και άδικο τώρα που το ξανασκέφτομαι. :P
Απλώς απο εκεί είδα το Alma Libre, το αναζήτησα, μ'άρεσε και το έκανα ψευδώνυμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γιατί έτσι λένε την γάτα μου
Μπουλουκίτσα σε Αγαπάω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
γιατι ειναι το ονομα μου^^ και το N. ειναι απο το Nightwish που ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα.
Δεν σκεφτηκα εκεινη την στιγμη κατι πιο φιλοσοφημενο και εβαλα οτι εχω και στο φβ ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Italian dream γιατι λατρευω την Ιταλια, τα ιταλικά, την ιταλική μουσική, τονιταλικο κινηματογραφο και γενικά ότι είναι made in Italy, και θελω να παω να σπουδασω εκει και να μεινω, οπουδηποτε αρκει να μιλαω και να μου μιλανε Ιταλικά :D Αυτο ειναι το όνειρο μου. Ιταλικό όνειρο... Italian dream :clapup::clapup::clapup:

A και just hold me ΗΤΑΝ το αγαπημένο μου τραγουδι (τωρα το σιχαινομαι)... Και απλα βαριεμαι να το αλλάξω... Τωρα που το σκεφτομαι παω να το αλλάξω :P

edit: Τωρα το έκανα Τρελή Φυσικός γιατί εχω ερωτευτει την φυσική και ειμαι και η τρέλα με όλη την έννοια της λέξης οπότε είμαι μία τρελή τρελή τρελή φυσικος! (μην ψαχνετε να βρειτε νοημα, ιδεα της κολλητης μου ειναι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Γιατί είναι πολύ yo !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Deutsch... Lover γιατι λατρευω την γερμανια, τα γερμανικα και γενικα οτι εχει να κανει με την Γερμανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Δεν ξερω αμα υπαρχει αλλο παρομοιο θεμα αν υπαρχει ας σβηστει αυτο:)
Ο τιτλος τα λεει ολα:D
Εγω δεν ηξερα τι να βαλω και ετσι εβαλα αυτο:look::P
Προσοχη στα οφ-τοπικ μηνυματα :mastigio:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το Λουκας ειναι το ονομα μου
το d. ειναι απο το one piece για οποιον βλεπει
και το hagg ειναι τα πρωτα 4 γραμματα του επιθετου της μητερας μου(ειναι απο Ιρλανδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Γιατί θέλω να το πω φωναχτά...προς το παρόν αρκούμαι στο να το γράφω!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gretsi

Νεοφερμένος

Ο gretsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
6 γραμματα. Τα μισα απο τα τρια πρωτα του ονοματος μου (Gre< Gregory) και τα αλλα μισα απο τα τρια πρωτα του επιθετου μου, το οποιο δεν θα πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Το όνομά μου (με λατινικούς χαρακτήρες γιατί με διευκολύνουν πολύ),τα πρώτα 2 γράμματα από το επίθετό μου και η ηλικία μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
γιατι εκανα τον λογαριασμο πριν χρονια και τωρα δεν ξερω πως να αλλαξω αυτο το αθλιονομα :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
To ψευδώνυμο μου είναι NastStorm και βγαίνει από μια συντομευμένη εκδοχή του ονόματος μου ( Anastasia απο κει βγαίνει το Nast) και απο την αγγλική λέξη Storm που σημαίνει καταιγίδα και πιστεύω οτι αυτο το φαινόμενο με εκφράζει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το δικό μου ειναι πολύ βαθυστόχαστο.Με λένε Δημήτρη και το επίθετο μου ξεκινά από Σ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Η αμηχανη στιγμη που δεν ξερω για ποιο λογο διαλεξα αυτο το ονομα :stunned:
Απλα ηταν το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο σαν ψευδωνυμο!! Boring I know :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Κυκλοφορούσε στην σκέψη μου καιρό πριν αρχίσω να σερφάρω, ως λέξη. Ως αυτόνομο ψευδώνυμο το χρησιμοποίησα πρώτη φορά εδώ. Λίγο καιρό πριν είχα φτιάξει το πρώτο μου e-mail. Εκεί μου ζήτησε όνομα και επώνυμο. Δεν ξέρω (δεν θυμάμαι) αν ήταν απαραίτητα πεδία για την ολοκλήρωση της εγγραφής (μάλλον ήταν) και το κυριότερο -και ειλικρινά- δεν θυμάμαι αν το σκέφτηκα και πολύ. Νομίζω όμως ότι ήταν αυθόρμητο. Και έγραψα George Arctouros. Και από τότε έχω αυτό το e-mail και σήμερα μάθατε ότι με λένε Γιώργο, αλλά δεν με ρώτησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top