Βρες το διάσημο από τη φωτογραφία

Πατρεύς

New member

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.
Γιὰ πεῖτε...

(Ὄντως, ἦταν ὁ Νῖκος Ζαχαριάδης)

Συνημμένα

• 38.5 KB Εμφανίσεις: 126

elepan

New member

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Mαρτίνος Λούθηρος.

...............

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
...dead giveaway που λέει και ο τύπος που έσωσε τις απαχθείσες

Δεν το αποκαλύπτω. Θα πω μονο σουρρεαλιστής ζωγράφος με ...αδυναμία στον ποδόγυρο :P

σειρά μου

elepan

New member

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ο πιο πάνω είναι ο dali
μετά Κικέρωνας

και τώρα....

αρτεμις7

New member

Η αρτεμις7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ομιτζιιιι!! ο ζαμπεταας ειναι το παιδι πανω;

elepan

New member

ναι. :)

Βάζεις.

αρτεμις7

New member

Η αρτεμις7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
δεν ξερω τι σας βγαζει, ειμαι καινουρια στην ιστοσελιδα και δεν εχω εξοικειωθει ακομη καλα...παντως αξιζει να την δειτε!! :))

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
δεν ξερω τι σας βγαζει, ειμαι καινουρια στην ιστοσελιδα και δεν εχω εξοικειωθει ακομη καλα...παντως αξιζει να την δειτε!! :))

ας επιδείξω λίγη σπορτςμανσιπ, εμφανίζοντας εδώ την εικόνα από το σπασμενο λινκ του φιλου μας

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...