Βρείτε νέο nick για την ΚουΕ

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ούτε εγώ θέλω να το αλλάξεις, αλλά μιας και κάνουμε την πλάκα μας, μπορείς να ονομαστείς:

Stasi


Το οποίο Βγαίνει από το Ανα-στασί-α και όχι από την στάση του λεωφορείου. Επίσης μπορεί να συνδυαστεί με την γερμανική Στάζι (ως Global Mod που είσαι :P) και να έχεις avatar το παρακάτω:



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σιγά μην το κάνει και ss-officer!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Καλή Επιρροή ίσως;
Έτσι κρατάς και το ΚουΕ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια και ο Ωριωνας εχει αρχισει να γινετε μεγαλος, μαλλον θα εχει δικες του λεξουλες που θα λεει συχνα; Ετσι δεν ειναι; Γιατι δεν βαζεις καπια απο αυτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο Kronos μου έδωσε μια ιδέα :hmm:


Έχω να σου προτείνω το "GilNaneth"... ρώτα την Idril τι σημαίνει ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α... Και ενα που μου ηρθε διαβαζωντας την προταση της isi (μην με ρωτας πως μου ηρθε...)

Mala η Akara

Ειναι απο το Diablo II και τα δυο (ναι ρε ειμαι καμενο, εχετε προβλημα...) η Akara ειναι η πνευματικη ηγετιδα ενος μικρου χωριου, σαν μητερα ωσων ζουν εκει, θεραπευτρια, φροντιζει για το καλο ολων και προσπαθει να σωσει το χωριο, ξερει τα παντα και ειναι φυσικα ο σοφος του χωριου
η Mala ειναι θεραπευτρια σε μια μικρη πολη, σαν μητερα των Βαρβαρων, φροντιζει για το καλο της πολης και οχι μονο, ξερει πολλα και δεν εχω καθαρη εικονα για το αν εχει ηγετικη συμασια ο ρολος της, αλλα σιγουρα ειναι ο σοφος τις πολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Διαφωνώ καθέτως, δε θέλω να αλλάξεις nickname.
Χώρια που μετά θα έχεις πρόβλημα, τι θα λες που τώρα λές κουεδίνι;


Διαφωνώ...




Αν αλλάξεις nickname θα σε κάνω ban.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Σικέέέ! Αυτός είναι στεγνός εκβιασμός!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θέλω να στην σπάσω Μποράτ, αλλά είσαι απλός μοντ και δεν μπορείς να κάνεις μπαν σούπερ μοντ (νι, το είχα σκεφτεί κι εγώ ως μοντ, αλλά για τον Ζωρζ! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν θέλω να στην σπάσω Μποράτ, αλλά είσαι απλός μοντ και δεν μπορείς να κάνεις μπαν σούπερ μοντ (νι, το είχα σκεφτεί κι εγώ ως μοντ, αλλά για τον Ζωρζ! :P)
Mου την έσπασες.













:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν θέλω να στην σπάσω Μποράτ, αλλά είσαι απλός μοντ και δεν μπορείς να κάνεις μπαν σούπερ μοντ (νι, το είχα σκεφτεί κι εγώ ως μοντ, αλλά για τον Ζωρζ! :P)
Δηλαδή δεν μ' αγαπάς; :'(




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό, απλά ενίοτε μιλάς πολύ!



:P

(με παρασύρεις και σε οφφς! :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είστε και οι δύο off topic. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Να μην το αλλάξεις μια χαρά nick έχεις και πρωτότυπο....Ξέρω κάποια μαμά που έχει nick Μαμά του Ωρίων από άλλο φόρουμ και αυτό θα σου ταίριαζε αλλά προτιμώ το τρέχον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να μην το αλλάξεις μια χαρά nick έχεις και πρωτότυπο....Ξέρω κάποια μαμά που έχει nick Μαμά του Ωρίων από άλλο φόρουμ και αυτό θα σου ταίριαζε αλλά προτιμώ το τρέχον :)

εγώ είμαι αυτή :P
χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
άντε αλήθεια;;; είναι φόρουμ για γονείς μήπως δεν λέμε το ίδιο;;μην αλλάξεις Nick...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
στο parents δε λες? :P
νι νι εγώ είμαι αυτή :D
σκέφτηκα ότι ήταν κακή ιδέα να μπω στο parents με nick κακή επιρροή... δε θα με έπαιρναν και με πολύ καλό μάτι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω ειμαι υπερ της αλλαγης .

Νεο ονομα: TrojanHorse:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
:D :D :D όντως φαντάσου να βλέπαμε "γεια σας είμαι μαμά ενός μπέμπη 6 μηνών και χάρηκα που σας γνώρισα -- κακή επιρροή" μπορεί και να μην σου απαντάγαμε :P....Παρεμπιπτόντως μερικές από τις απαντήσεις σου είναι απλά θεϊκές στο parents.... Επιμένω μην το αλλάξεις παρόλα αυτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Α... Και ενα που μου ηρθε διαβαζωντας την προταση της isi (μην με ρωτας πως μου ηρθε...)

Mala η Akara

Ειναι απο το Diablo II και τα δυο (ναι ρε ειμαι καμενο, εχετε προβλημα...) η Akara ειναι η πνευματικη ηγετιδα ενος μικρου χωριου, σαν μητερα ωσων ζουν εκει, θεραπευτρια, φροντιζει για το καλο ολων και προσπαθει να σωσει το χωριο, ξερει τα παντα και ειναι φυσικα ο σοφος του χωριου
η Mala ειναι θεραπευτρια σε μια μικρη πολη, σαν μητερα των Βαρβαρων, φροντιζει για το καλο της πολης και οχι μονο, ξερει πολλα και δεν εχω καθαρη εικονα για το αν εχει ηγετικη συμασια ο ρολος της, αλλα σιγουρα ειναι ο σοφος τις πολης


μπορώ να πω πάντως ότι αυτό το ποστ του κρόνου με κολακεύει απίστευτα πολύ :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top