Βρές τον μπέμπη και τη μπέμπα!

Είστε διατεθειμένοι να πάρετε το ρίσκο και να στείλετε φωτογραφία;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
  • Ναι

    Ψήφοι: 13 81.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 3 18.8%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Θα δώσουμε όλοι απο μια φωτό μας σε εναν ουδέτερο πχ τον Admin, οταν ήμασταν μωράκια και αυτός/η θα τις ανεβάσει κάπου και εμείς θα μαντεύουμε τον κάθε μπέμπη/α σε ποιό μέλος αντιστοιχεί!

Είστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ναιιιιιι!κανονίσε λεπτομέρειες, να βρω να σκανάρω καμιά φώτο παλιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ναι θα έχει πλάκα!!Αλλα δεν ξέρω αν έχω καμία φωτό μου εδώ..Βεβαια καλύτερα γιατί είναι και το άλλο:Φοβάμαι μην τυφλωθείτε από την εκτυφλωτική μου ομορφιά σαν μωρό που ήμουν:whatever:...Καλά ντεεεεεεε!Μην φωνάζετε!!Πλάκα κάνω!!:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χαχα καλό.... :) αλλά γμτ ίσως κάποιο έξυπνοι εκμεταλλευτούν αυτό και κάνουν κατάχρηση των φωτογραφιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
χαχα καλό.... :) αλλά γμτ ίσως κάποιο έξυπνοι εκμεταλλευτούν αυτό και κάνουν κατάχρηση των φωτογραφιών

Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά δεν μπορείτε τις φώτο μας που θα δώσουμε, να είναι κάπως "κλειδωμ'ενες" ώστε να τις βλέπουν μόνο και να μην μπορουν να τις κατεβάζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά δεν μπορείτε τις φώτο μας που θα δώσουμε, να είναι κάπως "κλειδωμ'ενες" ώστε να τις βλέπουν μόνο και να μην μπορουν να τις κατεβάζουν?
Δεν γίνεται κάτι τέτοιο, τουλάχιστον εγώ δεν ξέρω αλλά και να γίνονταν θα μπρούσε κάποιος με ένα Print Screen να κάνει ακριβώς το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
όντως παρα πολύ καλή η ιδέα σου άρχοντα:clapup:
αλλά πως θα μπορέσουμε να το κάνουμε χωρίς κίνδυνο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα για τον κίνδυνο, γιατί και μικρός είμουν τρελός και αν κάποιος κερατάς πάρει την φώτο μου, με έχω ικανό να βγω από την οθόνη και να τον τρελάνω :P Πολύ καλή ιδέα άρχοντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
όντως παρα πολύ καλή η ιδέα σου άρχοντα:clapup:
αλλά πως θα μπορέσουμε να το κάνουμε χωρίς κίνδυνο???
Όπως είπα και λίγο πιο πάνω δεν ξέρω κάποιον τρόπο , μάλλον αν ξεκινήσει το παιχνίδι αυτό πρέπει να πάρουμε ένα μικρό ρίσκο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Όπως είπα και λίγο πιο πάνω δεν ξέρω κάποιον τρόπο , μάλλον αν ξεκινήσει το παιχνίδι αυτό πρέπει να πάρουμε ένα μικρό ρίσκο :(

Ναι το είδα
αλλά λέω μήπως γνωρίζει κάποιο μέλος πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σιγά μωρέ... και να σου τροποποιήσουν μία φώτο από όταν ήσουν 2 χρονών σκ@τό τι έγινε... εγώ ήμουνα όμορφο μωλάκι :), τώρα που μεγάλωσα χάλασα :(. πάντως scanner δεν έχω γμτ :/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ δεν έχω πρόβλημα για τον κίνδυνο, γιατί και μικρός είμουν τρελός και αν κάποιος κερατάς πάρει την φώτο μου, με έχω ικανό να βγω από την οθόνη και να τον τρελάνω :P Πολύ καλή ιδέα άρχοντα :)
Μα καλά ποίος είσαι η αντρική εκδοχή της σαντάκο :P ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
σιγά μωρέ... και να σου τροποποιήσουν μία φώτο από όταν ήσουν 2 χρονών σκ@τό τι έγινε... εγώ ήμουνα όμορφο μωλάκι :), τώρα που μεγάλωσα χάλασα :(. πάντως scanner δεν έχω γμτ :/:.

Ανάλογα τί μωρό είσαι
γιατί εγώ ήμουν φυσιογνωμια:P
πλάκα κάνω
πάντως εν μερη έχεις δίκιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δεν είναι δυνατό να κλειδωθεί ούτε εικόνα ούτε κείμενο όπως το εννοεί η bunny οπότε μην το ψάχνετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Arty2:
Δεν είναι δυνατό να κλειδωθεί ούτε εικόνα ούτε κείμενο όπως το εννοεί η bunny οπότε μην το ψάχνετε...

γινεται να κλειδωθει η εικονα ωστε να μην μπορεις να την αποθηκευσεις με "δεξι κλικ -> ...", οπως και να μην μπορεις να κανεις copy- paste το κειμενο. Απλα, οπως ειπε και ο Exposed, προφανως ολα αυτα παρακαμπτονται με ενα απλο print screen... ;)

Ποσο :whatever: να ειναι ομως καποιος ωστε να παρει φωτο μωρων και να τις αλλαξει; :worry: :(
Εγω μαλλον δεν θα ειχα προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πφφ τι print screen, απλά απενεργοποιείς την javascript (που δεν την έχουν και ολοι ενεργοποιημένη anyway) άσε που εγώ είμαι σε Opera που δεν την πιάνουν τετοιες βλακείς-script.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πφφ τι print screen, απλά απενεργοποιείς την javascript (που δεν την έχουν και ολοι ενεργοποιημένη anyway) άσε που εγώ είμαι σε Opera που δεν την πιάνουν τετοιες βλακείς-script.
Δεν το κανεις με javascript σωστά, το κανεις με ενα flash viewer που διαβαζει την εικόνα απο καπου οποτε πρέπει να κανεις disassembly το flash για να βρείς και να σώσεις την εικόνα. Αλλά ακόμα και έτσι δεν παρακάμπτεται το printscreen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά φοβάμαι μήπως τελικά δεν ξεκινήσει το παιχνίδι μιας και υπάρχει αυτό το ρίσκο, λέτε να βάλουμε δημοσκόπιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν φοβαμε, εχω βαλει αρκετες φορες φοτο μου, και στο κατω κατω απο μωρο τι να μας κανουν, δεν ειναι τωρινει. Μονο που εγω εχω μονο οταν ειμουν 3-4, απο πιο νωρεις ειναι ολες στην σουηδια, αλλα μπορω να δω αν ειχει η γιγα για μου καμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρόσθεσα δημοσκόπιση... Στις 20/9 κλείνει , για να δούμε για να δούμε ... :)
Κάλο θα ήταν να απαντάνε μόνο αυτοί που έχουν σκόπο να παίξουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top