Βαθμολογήστε το avatar του προηγούμενου!

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
A solid 7/10. That mustache though... And the t-shirt rocks as well. Props! 👏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Νομίζω οτι είναι απλα μια "fashionable " φωτογραφία απο το Pinterest , αλλα θα βάλω 6/10 .
Αχ δεν ξέρω 😂
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
10/10 πετυχημένο σκιτσακι
Αναρωτιεμαι αν έχει βάλει το κασκόλ τόσο ψηλά τι θα γίνει με το μπουφάν ας πούμε😂😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
10αρακι. Δένει χρωματικά πολύ ωραία με το πορτοκαλί φόντο των μηνυματων σου.

Αν και μου έχει λείψει το αβαταρ με το σήμα της shell, στην αρχή ηταν λες και ήμουν στο σιτε της :lol:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
9/10 Χαλαρωτικό, ανάλαφρο, τρυφερό, πρόσχαρο.
Όπως και η κάτοχός του. ;)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
9/10...

Ωραίο φωτεινό χρώμα, διακριτικότητα και χιούμορ. Πσρατηρητικό / άγρυπνο βλέμμα, ακριβώς, όπως η κάτοχός του... :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
9/10 από τα καλύτερα(το δέκα δεν το έχω δει ακόμα και είμαι πολύ πολύ αυστηρή σ'αυτά :P )
Ευαίσθητη, ονειρική.
Όπως κάποια, από τις πολυποίκιλες, πλευρές της κατόχου του.;)
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
9/10 πολύ ωραίο, μου θυμίζει cartoon φάση:lol:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1.3/10

Κιτσαριό εμπνευσμένο από την αναγέννηση, το ζώδιο σας είναι κι απ τα χειρότερα μαντάμ. TYN.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απαπαπαπαααα....κακίες !!! :P

Δεν πειράζει. Ας είσαι εσύ...κουκλί σκέτο κι άσε με εμένα....
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
9αρακι, με χαλάει το "αρωμα Σμύρνης " :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top