Βαθμολογήστε το avatar του προηγούμενου!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
9 αν και σαν ταινία σκοτώνει το πνέυμα μου άρεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
10 γιατι ειναιμαματος Αι Βασιλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
10 γτ είσαι εσύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
10 γτ είσαι εσύ

Ουυυυυ, αφτο ακουστικε "καπως"!!!!:P


Σε ενα 7 γιατι αρχισα να την συνιθιζω την simmone... και νταξη μωρε... τελικα δεν ειναι και τοσο σπαστικια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ουυυυυ, αφτο ακουστικε "καπως"!!!!:P


Σε ενα 7 γιατι αρχισα να την συνιθιζω την simmone... και νταξη μωρε... τελικα δεν ειναι και τοσο σπαστικια....

ΛΟΛΛΛ, εννοούσα ότι δεν είναι εκείνος ο αγριομουτσούνος μεθύστακας καροτομάλλης:P:P
κ είπα να επικροτήσω τον συμφορουμίτη μου που τόλμησε κ έβαλε φώτο του για αβατάρι :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ΛΟΛΛΛ, εννοούσα ότι δεν είναι εκείνος ο αγριομουτσούνος μεθύστακας καροτομάλλης:P:P
κ είπα να επικροτήσω τον συμφορουμίτη μου που τόλμησε κ έβαλε φώτο του για αβατάρι :):P

Δεν ειναι αγριομουτσουνος... ειναι πολυ καλουλης, και αμα τον δεις και χωρις μουσια ειναι γοης! (δεν ειναι τυχεο οτι τον χαρακτιριζαν εναν απο τους γοηδες της metal) Ουτε καροτομαλης ειναι... ξανθος ειναι, απλα σε εκεινη την pic φαινοτανε καπος περιεργα...:P Τωρα για το μεθυστακας... μην νομιζεις οτι και ο τωρινος δεν ειναι....:whistle:

Δεν ειναι ουτε η πρωτη φορα που βαζω δικη μου pic, ουτε ειμαι ο πρωτος που το κανει.... πληροφοριακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
10 γτ είσαι εσύ
Και πριν καλε που του βαλες 8 ο ιδιος ηταν ! :P

Τασο, μη δινεις σημασια, μια σου βαζει 8 , μια 10. Παρε μεσο ορο να σαι μεσα :P

Eγω σου βαζω ....δε σου βαζω, θελω φωτογραφια να εισαι μεθυσμενος και να εχεις εκφραση "ειμαι αξιολατρευτος", και θα σου βαλω 10 σιγουρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και πριν καλε που του βαλες 8 ο ιδιος ηταν ! :P

Τασο, μη δινεις σημασια, μια σου βαζει 8 , μια 10. Παρε μεσο ορο να σαι μεσα :P

Eγω σου βαζω ....δε σου βαζω, θελω φωτογραφια να εισαι μεθυσμενος και να εχεις εκφραση "ειμαι αξιολατρευτος", και θα σου βαλω 10 σιγουρα :P


Ναι μωρε... τρελη... (τι περιμενεις απο ατομο που γουσταρει την simone;....) :P:P


Εδω ατυχισες... Αν και εχω κατι λιγες απο μεθυσμενος (συνιθος ομως δεν βρισκονται καμερες κοντα οταν ειμαι τυφλα) δεν νομιζω οτι εχω καμια που να σου κανει... θα το ψαξω λιγο και θα επανελθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Έλατε βρε παιδιά, αμέσως να με κράξετε...ένα λάθος έκανα πριν κ ήθελα να το διορθώσω αλλά αφού ξαναέπεσα πάνω του λέω οκζ θα του δώσω τώρα το δεκάρι...αμέσως κ οι 2 σας πέσατε πάνω μου να με φάτε :P

@ Κρόνος :10' αυτή τη φορά

@ Λοριεν, ο κύριος που σπέρνει διχόνιες : 8 θα ήθελα έναν καλύτερο Άγιο Βασίλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Eμένα μ' αρέσει πολύ η κοπελίτσα αυτή που λανσάρει η Niyia, οπότε της βάζω 10 :) (παίρνεις καμιά δραχμή για τη διαφήμιση ε? :P)

Για να δω τώρα τη γνώμη σας για το νέο μου αβατάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
10!! τελειο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
10 και στην Αντζι και στην Τζιο - και τα δύο τέλεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
10! Dark and sexy!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
M' αρέσει πολύ η αισθητική του! Όπως και όλα τα Αβαταρ σου ;) 10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
9,5 πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
10 ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΎ ΜΟΎΡΗ:clapup:(και ναι φωνάζω:P):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
10 Χριστούγενναααααααααααααααα επιτέλουςςςςςςςςςςςςςς :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
6.. θέλω κάτι ποιο χριστουγεννιάτικο.. (κοίτα ποια μιλάει..!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
7 γιατί:
a.δεν μου αρέσει που αναβοσβήνει
b.δεν μου αρέσει επειδή δεν φαίνεται η μύτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top