Βαθμολογήστε το avatar του προηγούμενου!

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
5, βιαζεσε... πολυ βιαζεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
5, βιαζεσε... πολυ βιαζεσε...

καλε αντε που βιαζομαι.. εφτασε ο δεκεμβριος.. :P

σε 'σενα δεν θα βαλω βαθμο γιατι θα ειναι πααααααααααρα πολυ χαμηλος, καθως αυτο παιζει να ειναι και το χειροτερο αβαταρ που εχω δει στη ζωη μου (χωρις παρεξηγηση ελπιζω) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
9, αχ ναι έρχονται Χριστούγεννα :clapup:!!!

btw τώρα κατάλαβα τι έδειχνε το προηγούμενο σου αβατάρ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
9 κ στο δικό σου αβατάρι γτ έχει πολύ αισθησιακή πόζα η Phoebe ;)

(εμένα με έχετε χιλιοβαθμολογήσει το ξέρω :P -έχω κολλήσει κ σε αυτό το αβατάρι κ δεν αλλάζω, σόρρυ- αλλά όποιος θέλει μπορεί να βαθμολογήσει τους από πάνω μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμενα το avatar της Niyia μου αρσει.:)
Παιρνeι 9 γιατι θα το ηθελα πιο μεγαλο.:redface:
Μ'αρεσει η αντιθεση του καταλeυκου δερματος με το κοκκινο μαλλι,η ποζα, το ολο στυλ και μoυ αρεσει και το "we just are" απο κατω γιατι μου θυμιζει μια αξεχαστη μπαλαντα των 80's περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
& το δικό σου 10 ... just because :)

ΥΣ.: κ εγώ θα το ήθελα πιο μεγάλο γμτ... :/:
Επίσης, ποια είναι αυτή η μπαλάντα που λές? Ποιοι την λένε?
To "we just are" το έχω βάλει απλά για να μου θυμίζει ότι δε χρειάζεται να σκέφτομαι κ να βρίσκω λόγο για να είμαι καλά. No thoughts No Ego No Time...we just are !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν λεει στο τραγουδι "we just are" αλλα λεει στην αρχη (και το "επαναλαμβανει) "we are..." και τον υπολοιπο στιχο, αλλα το "we are" το λει με πολυ ιδιαιτερο τροπο.
Για να μην σε ζαλιζω :redface: σου βαζω το τραγουδι και τους στιχους.;)
Απο την μοναδικη:

Pat Benatar
Love Is A Battlefield

We are young, heartache to heartache we stand
No promises, no demands
Love Is A Battlefield
We are strong, no one can tell us we're wrong
Searchin' our hearts for so long, both of us knowing
Love Is A Battlefield

You're beggin' me to go, you're makin' me stay
Why do you hurt me so bad?
It would help me to know
Do I stand in your way, or am I the best thing you've had?
Believe me, believe me, I can't tell you why
But I'm trapped by your love, and I'm chained to your side

We are young, heartache to heartache we stand
No promises, no demands
Love Is A Battlefield

We are strong, no one can tell us we're wrong
Searchin' our hearts for so long, both of us knowing
Love Is A Battlefield

We're losing control
Will you turn me away or touch me deep inside?
And before this gets old, will it still feel the same?
There's no way this will die
But if we get much closer, I could lose control
And if your heart surrenders, you'll need me to hold

We are young, heartache to heartache we stand
No promises, no demands
Love Is A Battlefield

We are strong, no one can tell us we're wrong
Searchin' our hearts for so long, both of us knowing
Love Is A Battlefield

We are young, heartache to heartache we stand
No promises, no demands
Love Is A Battlefield

We are strong, no one can tell us we're wrong
Searchin' our hearts for so long, both of us knowing
Love Is A Battlefield
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Thanx :) a lot!!!!

(το ήξερα τελικά;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
8 γιατι τη θελω με πιο ασπρο δερμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
8 Aπλο, αποτελεσματικο, μικρο, και funny. (but maybe time to change it :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
9! Επίκαιρο και αστείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
9 - σε ταξιδευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
8 Classic. Μεγαλωσε γενεές :P (bad quality though)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
@ Lorien : πολύ γούτσου...9

@ Hunter : https://www.e-steki.com/forum/member.php?u=919δεν μ'αρέσει ο γκουζγκουν...5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
λιγο οφφ αλλα να ρωτησω κατι..? Καλε, ο Γκουσγκουνης ειναι ο τυπος????:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οχι καλε, ετσι το λεμε ! :P (of course he is )

Neraida : Hmm.....ειναι μια κοπελα ημιγυμνη (5 points for that), με ομορφο σωμα (another 4 points)...σε μαυρο φοντο (...who cares) ...ξανθια ομως (minus 1 pont :P ) = 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
άντε να το ξαναπώ :
@ Lorien : πολύ γούτσου...9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλο Niya. Οχι το καλυτερο της, αλλα καλο.9. αμα ηταν και ξανθια θα τα ακομα καλυτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
9, είναι πολύ ωραίο και έχει γέλιο! Και το προηγούμενο σου ήταν πολύ ωραιο και το προηγούμενο από αυτο :P! Γενικά όλο ωραία βάζεις :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top