Βαθμολογήστε την υπογραφή!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
10.Ζουπερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
9. Τόσο χαριτωμένο, που λες αποκλείεται, τώρα θα μπήξει τα κλάματα (Καλυψώ)

Billένιος: Πάρε ένα 6. θέλει ή κείμενο ή αλλαγή, διάλεξε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
10 της πάει πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για Ηρώ
9.5...

θα έπαιρνε 10, αλλά είδα ωραιότερες [Imo] για το θέμα φθινόπωρο και αυτός είναι ο μόνος λόγος που της βάζω 9.5 :P


Για kalypso
10 ασυζητητί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
10^ν
Love black & white και "Φιλοκαλούμεν μετ'ευτελείας, φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας.".....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γαληνια και τρυφερη...παρε 9 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
7
Τόσες φωτογραφίες μαζί χάνουν την ουσία.Θα προτιμούσα αν είχες μόνο την τρίτη και την έιχες συνδυάσει με έξυπνα και τρυφερά λόγια, του στυλ: "θα σε κάνω να πατήσεις γερά στα πόδια σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
5.
Από αυτό το 5, το 100% πάει στην εικόνα, τα λόγια είναι μούφα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
7
Τόσες φωτογραφίες μαζί χάνουν την ουσία.Θα προτιμούσα αν είχες μόνο την τρίτη και την έιχες συνδυάσει με έξυπνα και τρυφερά λόγια, του στυλ: "θα σε κάνω να πατήσεις γερά στα πόδια σου"
Μμμ εχεις βαλει κι εσυ πολλες μαζι αλλοτε, τοτε δεν εχαναν την ουσια ; :whistle:. Και αυτα ειναι τρυφερα λογια ; "Θα σε κανω" ; :P Γιατι ομως χανουν την ουσια που ειναι 4-5 μαζι ; :hmm:

Συμφωνω με borat. Φωτογραφια καλη, λογια μαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
8.

Μετά την καταπληκτική "φθινοπωρινή" υπογραφη (:inlove:) περίμενα κάτι καλύτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
10 και για τα 2

(καλύτερο ; ...δεν υπαρχει καλυτερο απο κατι που κανω δεσποινις :P , μονο εξισου καλο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μμμ εχεις βαλει κι εσυ πολλες μαζι αλλοτε, τοτε δεν εχαναν την ουσια ; :whistle:. Και αυτα ειναι τρυφερα λογια ; "Θα σε κανω" ; :P Γιατι ομως χανουν την ουσια που ειναι 4-5 μαζι ; :hmm:
ΚΑλά βρε Lorien τη γνώμη μου είπα. Θα συγκρίνουμε τις υπογραφές μας; Τι άλλο θα ακούσω;:confused:
Ένα παράδειγμα σου έδωσα.

Το ίδιο πράγμα σε ένα μοτίβο που επαναλαμβάνεται απλά δε μου αρέσει. Δε μου βγάζει και πολλή φαντασία. Γούστα είναι αυτά.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΚΑλά βρε Lorien τη γνώμη μου είπα. Θα συγκρίνουμε τις υπογραφές μας; Τι άλλο θα ακούσω;:confused: Ένα παράδειγμα σου έδωσα.
ΚΑλα βρε Ηρω κι εγω τη γνωμη μου ειπα, δε συγκρινω υπογραφες (αν και , στο διαγωνισμο αυτο δε κανουμε ; :hmm:) Απλα επεσημανα οτι η γνωμη σου τωρα για την υπογραφη μου ερχεται σε αντιθεση με τον εαυτο σου στο παρελθον ;)

Το ίδιο πράγμα σε ένα μοτίβο που επαναλαμβάνεται απλά δε μου αρέσει. Δε μου βγάζει και πολλή φαντασία. Γούστα είναι αυτά.:worry:
Ενω η μια φωτο + κειμενο που κανουν οι περισσοτεροι δεν επαναλαμβανεται ε ; :rolleyes: Ναι βρε, γουστα, κι εγω τη γνωμη μου λεω :) Απλα βρισκω πολλες εικονες που μαρεσουν και δε μπορω να αποφασισω ! :) Θα δοκιμασω και κειμενο καποια στιγμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ελάτε βρε παιδιά τώρα... :(

Εμένα πάντως μου αρέσει του Λόριεν πολύ- ειδικά η σειρά με την οποία έχει βάλει τις εικόνες.
Αλλωστε μία εικόνα ίσον χίλιες λέξεις :)
Και της Ηρούς μου αρέσει, είναι διαφορετική και την εκφράζει απόλυτα. :)

Δεν πρέπει ντε και καλά να παίζει και κείμενο και εικόνα- ο καθένας ό,τι θέλει και ό,τι τον βολεύει βάζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απλα επεσημανα οτι η γνωμη σου τωρα για την υπογραφη μου ερχεται σε αντιθεση με τον εαυτο σου στο παρελθον ;)
Ο διαγωνισμός στον οποίο αναφέρεσαι είχε θέμα: "Εικόνες από διακοπές μας"
Πήγα σε διαφορετικά μέρη και όλες είχαν άλλο ύφος. Δεν ήταν παρόμοιες. Εκεί έρχεται η ένστασή μου.:)

Απλα βρισκω :)πολλες εικονες που μαρεσουν και δε μπορω να αποφασισω ! :) Θα δοκιμασω και κειμενο καποια στιγμη
Αυτό θέλω να σου πω, πως τις περισσότερες φορές το λιτό δείχνει πιο άμεσα αυτό που θέλεις να δείξεις.
Μια καλή φωτογραφία από μόνη της για μένα είναι καλύτερη από 4 παρόμοιες.:)
Γιαυτό σου είπα και αρχικά πως θα προτιμούσα την τρίτη μονη της. Είναι πραγματικά υπέροχη, με τα χέρια να σχηματίζουν καρδιά και να αγκαλιάζουν τα πατουσάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στην Hρω 10 αν και πρεπει να το ξαναειχα γραψει.;)
Η εικονα ειναι παρα πολυ καλη και τα λογια δενουν.:)
(αν και αυτη η εικονα πρεπει να ειναι αψογη σε αναλυσεις τυπο 1600Χ1200 κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
9. Αν αυτή την περίοδο ήμουν ερωτευμένος θα έβαζα 10, just not in the mood. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
8...αν και είναι ένα συμπαθέστατο ρομποτάκι λέει μπλιπ...:knife:...

έλεος πια!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
5, δεν σου μένει και ομολογώ ότι δεν με κάνει να θέλω να διαβάσω και τι γράφει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τι κοκκινίζεις καλέ...:P

...9...ωραίο το στοιχάκι, ωραίο και το μεγάλο χελώνι-αλλά κυρίως το μικρούλι κάτω δεξια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top