Βαθμολογήστε την υπογραφή!

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
7. Ωραία λόγια, αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν αρκεί μόνο η γνώση:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
8,5. :D
Mε χαλαει πολυ το χρωμα στα γραμματα, απλως. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
10!!!!!!
V for Vendeta (Y)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι λες μωρή, το χρώμα ταιριάζει με την εικόνα. :P

8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
8,5. :D
Mε χαλαει πολυ το χρωμα στα γραμματα, απλως. :p

E τι θες να βάλω; Μοβ;:P

Εγω εχω καλυτερη :P

Τι μας λες...:P

6,5. Θα σου έβαζα 7, αλλά έχεις ορθογραφικά:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
E τι θες να βάλω; Μοβ;:P



Τι μας λες...:P

6,5. Θα σου έβαζα 7, αλλά έχεις ορθογραφικά:P.
Eσυ μην μιλας και πολι γιατι η υπογραφη σου ειναι κλεμμενη ειπαμε ..:mad:
αντε μην το θυμηθω και αρχισω..
Τον καιμενο τον αλβερτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν είναι κλεμμένη! Τα λόγια απλώς είναι αμφίβολο ποιος τα είπε. Εμένα πάντως μου αρέσει περισσότερο αυτή η εκδοχή. Τονίζει περισσότερο τη διαδικασία του πεσίματος:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
άκου τι λένε, ρε.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Δεν είναι κλεμμένη! Τα λόγια απλώς είναι αμφίβολο ποιος τα είπε. Εμένα πάντως μου αρέσει περισσότερο αυτή η εκδοχή. Τονίζει περισσότερο τη διαδικασία του πεσίματος:P.
Tι λες ρε ..
Τον ξερει αυτον η μανα του ?
Οταν τα ελεγε αυτα ο αλβερτος αυτο δεν ειχε μαθει να μιλα .
Το αλλο τονιζει την ισορροπια της ζωης που πιστευω πως ειναι πιο βαθη ,και ειναι πιο ενθαρρυντικο για να συνεχισεις ..
Αλλα οτι και να ειπε ο δικος σου τα λογια του Einstein εχουν μεγαλυτερο κυρος γιατι πολυ απλα το ειπε αυτος..

άκου τι λένε, ρε.:lol:
Εσυ μην ανακατευεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
10...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θα σου εβαζα 8 αλλα με χαλαει που εγραψες και την μεταφραση απο κατω.
Παρε ενα 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
9!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
8:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εμ, αν κατάλαβα καλά είσαι ερωτευμένη, γούτσου κλπ, οπότε πάρε ένα 9, από μένα για σένα... Γιατί εγώ δεν το έχω νιωσει ακόμα το συγκεκριμένο συναίσθημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
10 γιατί είσαι σπίρτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Tι λες ρε ..
Τον ξερει αυτον η μανα του ?
Οταν τα ελεγε αυτα ο αλβερτος αυτο δεν ειχε μαθει να μιλα .
Το αλλο τονιζει την ισορροπια της ζωης που πιστευω πως ειναι πιο βαθη ,και ειναι πιο ενθαρρυντικο για να συνεχισεις ..
Αλλα οτι και να ειπε ο δικος σου τα λογια του Einstein εχουν μεγαλυτερο κυρος γιατι πολυ απλα το ειπε αυτος..


Εσυ μην ανακατευεσαι :P

Τι διακρίσεις είναι αυτές! Επειδή ο Αλβέρτος είναι μεγαλυτέρου διαμετρήματος και φήμης, πάει να πει πως ο άλλος δεν αξίζει;:nono:
Ίσως μπορώ να προσθέσω και το όνομά του από κάτω, πάντως.

10 γιατί είσαι σπίρτο.:P

6. Θα σου έβαζα χαμηλότερα, αλλά είδα το μωρή στο τέλος:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
10 γιατί εγώ ξέρω να εκτιμώ την καλή υπογραφή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top