Βάλε μια εικόνα για να δείξεις πώς νιώθεις τώρα

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Bh7P-LkIIAAwcp1.jpg
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
sleepy
143876954_10219795034975617_1556875856084595036_n.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
bsg_razor_combatjump.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μου λειψες @Aleksa 😊ελπιζω ολα να ειναι καλα! 👍
i miss you GIF

Όλα καλά γλυκό μου και σ'ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.<3
Απλώς ο υπολογιστής μου χρειάστηκε αποδόμηση και εκ νέου γενική αναδόμηση, οπότε ακόμα ψάχνομαι προκειμένου να βάλω σε μια τάξη και να συνηθίσω το νέο περιβάλλον.
Επιστρέφω προσεχώς και... δριμύτερη. :P

2e3e9ca00c.gif
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όλα καλά γλυκό μου και σ'ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.<3
Απλώς ο υπολογιστής μου χρειάστηκε αποδόμηση και εκ νέου γενική αναδόμηση, οπότε ακόμα ψάχνομαι προκειμένου να βάλω σε μια τάξη και να συνηθίσω το νέο περιβάλλον.
Επιστρέφω προσεχώς και... δριμύτερη. :P

View attachment 75243
Χαχαχαχαχα το gif απλα τέλειο! 👍👍👍😂
Ευχαριστωωω👍

hope come back soon
@Aleksa
🐈😊👍
Love Me Hug GIF by wildKitty
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αδυνατώντας να συγκεντρωθώ σε οτιδήποτε...

daydreaming-woman-blurred-plant_23-2148537387.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
225913.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
woman&cat.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top