Αφιερώστε ένα τραγούδι στον από πάνω σας

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.


έλα να κάνουμε push ups χοντρέ!!:strong::weak:
(που θα με πέις εμένα χοντρή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.


Κάντονε Σταύρο κάντονε βάλε φωτιά και κάφτονε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



Πριν λίγα χρόνια δεν με γνώριζε μπακάλης της γωνίας
ήμουν μ' άλλους μαζί σε μια λίστα ανωνυμίας
τώρα μ' αγαπάνε θέλουν φίλοι μου να γίνουν
τσουγκρίζουνε μαζί μου και σαμπανιά μόνο πίνουν

Ξέρω κι άλλους που με βλέπουνε σαν θρύλο
έναν επώνυμο πελάτη έναν διασημό τους φίλο
αυτόγραφα ζητάνε γι αυτούς και τα παιδιά τους
στην λίστα απ' τα πάρτυ μου να γραφουν τ' όνομα τους

Αλλάζουνε οι καιροί αλλάζουνε οι ανθρώποι
η Ελλάδα απο Βαλκάνια έχει γίνει πια Ευρώπη
αλλάζουνε οι τρόποι αλλάζουνε οι συνήθειες
κι οι γκόμενες μου φαίνονται χαζές μα και ηλίθιες(ε οχι όλες)

Στην πιάτσα δέκα χρόνια απ' τ'αλώνια στα σαλόνια
ανέβηκα απ' τις σκάλες απ' το υπόγειο στα μπαλκόνια
χρόνια τώρα μόνος κάνω βόλτες στο μυαλό σας
για άλλους είμαι άγγελος, για άλλους ο διάολός σας

Λόγια πολλά έχω ακούσει πολλά
κι όσο θυμάμαι τον εαυτό μου βρίσκω πάντα μπελά
έχω ανάψει φωτιές κι εχω καεί απο αυτές
οχι μόνο μια φορά αλλά χιλιάδες φορές(x2)

Μάντεψε ποιος, είναι απόψε εδώ
θα πει πολλά και θα σ' αφήσει με το στόμα ανοιχτό
θα πεις,ποιος είναι,που τον ξέρω κάτι μου θυμίζει
αυτός που δέκα χρόνια με το στυλ του μας θερίζει

Επιτρέψτε μου λοιπόν κάπου εδώ να συστηθώ
που μένω,πως με λένε και ποιος είμαι να σας πω
Νικόλαος Βουρλιώτης,βέρος Πειραιώτης
κάτοικος Αγιάς Βαρβάρας και μισός Κορυδαλιώτης

Μεγάλωσα στο Αιγάλεω πιο πάνω απ' τα ΤΕΙ
κι έμαθα απο πολύ μικρός να ζω μες στην χλιδή
ένας ονειροπόλος που ταξίδεψε παντού
καπετάνιος σε ένα πλοίο που το λένε Goin' Through

Απ' το παράθυρο μου βλέπω όλη την Αθήνα
στο δωμάτιο κάνω μπάνιο σε τεράστια πισίνα
τα βράδια κάνω πάρτυ με φίλους και μουνάρες
ψέματα σας λέω σας δουλεύω ρε παπάρες

Μες στα περιοδικά κάνω εμφάνιση μου
στις κοσμικές σελίδες έχω στήλη πια δική μου
ο κόσμος με γνωρίζει μ' αγαπάει και με θέλει
κι όλοι οι ραπεράδες με κρεμάνε στο τσιγκέλι

Λόγια πολλά έχω ακούσει πολλά
κι όσο θυμάμαι τον εαυτό μου βρίσκω πάντα μπελά
έχω ανάψει φωτιές κι εχω καεί απο αυτές
οχι μόνο μια φορά αλλά χιλιάδες φορές(x2)

Τώρα πια όλοι ασχολούνται με το τι κάνω ή που πάω
αν την πίνω, ποια γαμάω ή με τα puma που φοράω
αν έχω αυτοκίνητο αν ακούω R&B
ή αν είμαι σαν τους άλλους ο πιο κακός mc

Μιλάω ίσως άσχημα και γίνομαι κακός
μπαίνω στις συζητήσεις σας και γίνομαι εχθρός
αφήνω τα σημάδια μου στα έντυπα που βγάζετε
αφού σε κάθε τεύχος με ζήλο με δικάζετε

Είμαι σπυρί που βγαίνει στον ποπό σας
μικρόβιο στα ούρα ή βρόγχος στο λαιμό σας
μια θρόμβωση που πρήζει την κάθε αρτηρία σας
το πέος που δίνει λύση στη χρόνια αγαμία σας

Λόγια πολλά έχω ακούσει πολλά
κι όσο θυμάμαι τον εαυτό μου βρίσκω πάντα μπελά
έχω ανάψει φωτιές κι εχω καεί απο αυτές
οχι μόνο μια φορά αλλά χιλιάδες φορές(x2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.


:giveup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.



:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top