Αφιερώσεις

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να μην σου πω...

Χρόνια σου Πολλά
Οτι επιθυμείς και πάντα επιτυχίες στην ζωή σου!! :friends::give_rose:

@yorkie

 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να μην σου πω...

Χρόνια σου Πολλά
Οτι επιθυμείς και πάντα επιτυχίες στην ζωή σου!! :friends::give_rose:

@yorkie

Βρε γλυκιά Νεσάντες, σ ευχαριστώ θερμά για τις όμορφες ευχές σου :give_rose:

Αντεύχομαι και σε σένα υγεία, αγάπη, δημιουργικότητα και ο,τι άλλο επιθυμείς στην ζωή σου από καρδιάς :air_kiss:

Σου ανταποδίδω την αφιέρωση σου (του αγαπημένου μου Ποιητή φυσικά, όπως πολύ καλά θυμάσαι)με ένα ποίημα - μιας που πολύ τα αγαπάμε και οι δυο.

Ας επιλέξω Γώγου, νομίζω θα σε τραβήξει:
0242D6ED-D9C7-4907-B4A7-0435ECF81054.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Cause if you want to keep me , you have to love me harder...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Σε θυμάμαι κάθε μέρα, ειδικά σήμερα. Σε αγαπώ και σ ευχαριστώ που με μεγάλωσες. Να με προσέχεις απο ψηλά, ναι;

 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Την μέρα που έφυγες, πάλι σου είχα θυμωσει, δε θυμάμαι καν για τι, αλλα ήμουν έτοιμη με το που έρθεις να τσακωθούμε και να σου πω πολλά που μπορεί μετά να μετανιώνα ... Και εσυ ήρθες να με αποχαιρετήσεις με ανθοδέσμη... Ξέρεις πόσο μου αρέσουν τα τριαντάφυλλα... Τότε κατάλαβα , πόσο χαζή είμαι ...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,902 μηνύματα.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,902 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Αφιερωμένο σε μια φίλη, να ελαφρύνω και το κλίμα.

Ετσι γιατι είμαι μια κιουρία με τα όλα μου, μια κοκέτα, μια ντιβα, ΜΙΑ ΠΕΡΣΟΝΑ!
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,902 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,902 μηνύματα.
Συγκίνηση, πέθανε ο Γιώργος Γεωργίου. Ρε, ήμαρτον. :look::cry_x:

1685954119964.png



 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, θα έχεις όσο χώρο θέλεις , αν όμως στον δικό μου χώρο έρθει και κάποιος άλλος μην απορήσεις :)
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,902 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.
🌩⛈️freedom is by no means free
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Πως θα με νιώσεις κάποτε κι ας είναι αργά πως θα ΄ρθεις
να γνωριστούμε απ΄την αρχή κι απ΄τη φωτιά να μάθεις.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top