Αφιερώσεις

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
☕😉
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
:(:(:(
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
So messed up, I want you here
In my room, I want you here
Now we're gonna be face-to-face
And I'll lay right down in my favorite place
And now I want to be your dog
Now I want to be your dog
Now I want to be your dog
Well, come on
Now I'm ready to close my eyes
And now I'm ready to close my mind
And now I'm ready to feel your hand
And lose my heart on the burning sands
And now I want to be your dog
And now I wanna be your dog
Now I want to be your dog


Well, come on....

 

Emmanouela.

Νεοφερμένος

Η Emmanouela. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ήσουν η πρώτη μου αγάπη και ο πρώτος ανθρωπος που εμπιστεύτηκα με ολη μου την ψυχη . Δυστυχως τα πράγματα τελείωσαν και μου έδειξες οτι είσαι όπως όλοι οι αλλοι . Μετά απο ολα οσα περάσαμε,ολα τα όνειρα και τα σχέδια, μετά απο όλες τις αναμνήσεις και τις στιγμές απλα αποφάσισες να απομακρυνθείς .
Δεν μπόρεσες να αγαπήσεις την ψυχη μου και τον άνθρωπο που πραγματικά ήμουν αλλά δεν είμαι θυμωμένη μαζί σου .
Ψέματα δεν θα σου πω . Το είχα δει το τέλος μας , πες το διαίσθηση, ένστικτο, αυτογνωσία η οπως αλλιώς αγαπάς . Άλλωστε ποτε δεν χάνεις κάποιον ακριβώς την ώρα που φεύγει, αυτό συμβαίνει πολυ πιο πριν ή πολυ αργότερα . Δεν ξέρω γιατί , και δεν θα καταλάβω ποτέ . Ίσως έτσι απλά να σταματάνε οι άνθρωποι να ενδιαφέρονται κάποια στιγμή . Από την μια σε πνίγουν με μηνύματα ,τηλέφωνα ,αγκαλιές και φιλιά και από την άλλη σε πνίγουν με την τόση αδιαφορία τους.Ισως έτσι μάθανε, να αγαπάν ε και να ξε-αγαπανε τόσο εύκολα .. μου λείπεις , και δεν υπάρχει χειρότερο συναίσθημα από το να λες αντίο σε κάποιον που θα ήθελες να περάσεις την υπόλοιπη ζωή σου μαζί του . Μου λείπεις και δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να σε φέρω πίσω .. σου αφιερώνω αυτό το τραγούδι αφού αδυνατώ να σου εκφράσω όσα πραγματικα νιώθω.
Σου αφιερώνω αυτό το τραγούδι ελπίζοντας πως μια μέρα θα γυρίσεις ξανά ..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
:
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Look at the pain around me

This is what I cry for

Look at the pain around me

This is what I'll die for.



Κύριε, περισσεύουν τα πολλά σου αστέρια.Γνοιάστηκες για πολλά λουλούδια κ’ έφτιαξες τον ήλιο και το φεγγάρι.Και μες στο νερό έβαλες, Κύριε, πολύ φως.Δεν χρειάζονταν όλα. Σκέφτηκες ίσως πως ο κόσμος σου,δε θα φωτίζονταν απ’ αλλού και σκόρπισες και ασώτεψες.
Δεν υπολόγισες την αγάπη
Νικηφόρος Βρεττάκος.​
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.


Αφιερωμένο στο μάθημα ποσοτικές μέθοδοι Ι...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
:air_kiss:
:
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.

Είδα στον ύπνο μου πως πέθανα, πάλι,
μα ήταν ωραία αυτή τη φορά·
μια μέρα θα λογαριαστούμε καθαρά.

 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Σβήνω μια αγάπη που χε λάθος διαδρομή...
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top