Αυτή την ώρα, θα'θελα να...

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Εδώ θα βάζουμε επιθυμίες της παρούσας στιγμής, ανάλογα με την ανάγκη που νιώθουμε. :rolleyes:

Κάνω την αρχή λοιπόν..
Ένεκα πονοκέφαλου, θα'θελα να είχα ένα αυχενικό μασάζ.

gvbn457sj-iy.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Να ξυριζόταν το κεφάλι μόνο του. Το ξύρισμα του κεφαλιού δεν είναι το ίδιο ευχάριστο με αυτό του προσώπου και το βαριέμαι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Να ηρεμήσω🤗
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Τι ωραίο θέμα, ευχαριστούμε @Aleksa

Αυτή τη στιγμή θα ήθελα να πάω ένα τριήμερο στην Λαμία. Μου λείπει, πολύ πολύ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ' ευχαριστούμε, καλή μου...<3

Θα ήθελα να ήμουν κάπου δίπλα στο κύμα, ξυπόλυτη (να νιώθω την κρύα άμμο...), μ' ένα ωραίο παγωμένο ποτήρι κρασί και κάποιο πρόσωπο που θα ήθελα πολύ να δω...
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Να είχα ένα παστίτσιο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Θα ήθελα τώρα να είμαι μαζί με έναν άνθρωπο που θα αποδεχτεί και θα αγαπήσει μέχρι και την πιο περίεργη πλευρά του εαυτού μου... Να σβήσει τις πληγές μου και να απαλύνει τον πόνο μου... Να με αγκαλιάσει και να ενωθούν τα σπασμένα μου κομμάτια...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Θέλω παγωτό γρανίτα-πεπόνι!
426212.gif
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Να μην αντιμετωπίσω ρομαντικά τις όποιες αποφάσεις πάρω, μονάχα για τούτη τη στιγμή.
Α και ένα 2λιτρο Κρι-Κρι φυστίκι-μπανάνα-σοκολάτα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Να σταματήσει το συνάχι μου 😤
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Να έχω βγάλει την χημεία μέχρι αύριο το απόγευμα (αμ δε)
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να 'παιρνα μια μεγάλη, σφιχτή αγκαλιά το γιο μου...

Ουφ
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Να σταματήσω να πειράζω το ρημάδι το μαλλί μου. Θα καραφλιάσω σε λίγο μπροστά από το πολύ τράβηγμα (μου ‘χει ξανά συμβεί).
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Να σταματήσω να μιλάω σαν γιαγιά και να φτιάξει ο λαιμός μου.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Να ήμουν σε μια παραλία (με άμμο), για ωραίες βουτιές στη θάλασσα.

46cf94dbe6a9f4e1bf2ecaae8.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να βάψω τα νύχια μου σ' ένα ωραίο κοραλί (πορτοκαλοκόκινο...), σαν το παραπάνω...:upside:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Να πάω ένα ταξίδι στο Λονδίνο.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Να είχα κάτι σαν "μαγικό ραβδί" για να έκανε γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι. :hehe:

9ρ.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να είμαι εκεί (ή κάπου σαν εκεί...). Για καφεδάκι και βουτιά...

αρχείο λήψης (1).jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top