Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σ.σ.: Πάντως μου κάνει εντύπωση Καλυψώ που με τοποθετείς στον αντίποδα της Ηρούς. Δεν έχουμε "διαξιφιστεί" πολλές φορές.
Γι' αυτό.

Η Ηρώ θέλει κόντρες, τσακωμούς, εντάσεις, πάθη, θέλει έρωτα και βράδυα αξημέρωτα (το χεσα:P)
Κάτι ξέρει το Καλυψούδι.
Ακόμα και στο θέμα με την προφυλάκιση, δεν έχεις καταφέρει να με εκνευρίσεις. Αχ δεν το ΄χεις monsieur.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Άρα εσύ θέλεις την αντιπαράθεση στα άκρα... Πάντως ειλικρινά δεν ένιωσα ότι είχαμε ποτέ και πολλά κοινά σημεία. Μάλλον κανένα. Εγώ πάντως όταν έχω στο μυαλό μου αταίριαστα ζευγάρια, εννοώ ανθρώπους οι οποίοι δε θα μπορούσαν να συνυπάρξουν καθόλου. Και δε νομίζω ότι αυτό ισχύει για μας. Απλώς δε θα είχαμε σχέση λόγω διαφοράς χαρακτήρων. Όχι όμως ότι θα είχαμε σφαγεί μέσα σε ένα 5λεπτο όπως εγώ με τη Michelle...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ισι - Ρεμπ
Νωευς - Himela
Aγγελος - Καλυψω
Ηρω - Strangelove
Λια - Οττο
Εξπ - Εδαδ
&
&
&
...... ο καταλογος ειναι μεγαλος αγαπητοι μου!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
βικ βικ με νωευς, δρ στρειντζλοβ, γκρειτ χαος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Διαφωνώ ! Εγώ με τον Χάος είμαστε το ιδανικότερο ζευγάρι (είναι το alter ego μου) αλλά είναι άντρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Eδάδ ~ Ράσκαλ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί ; Τεκμηρίωση παρακαλώ.

Δε διαισθανομαι κοινα σημεια αναφορας ....
Ασε που εκεινη ταιριαζει μονο με Φανταγκο.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
βικ βικ με νωευς, δρ στρειντζλοβ, γκρειτ χαος

Μα τι λες χρυσό μου, θα έπαιρνα τη Βικάρα την κουκλάρα και θα πήγαινα στα μπουζούκια...

εκεί να δεις πόσο ταιριάζουμε, θα το καίγαμε το μαγαζί κι εγώ θα ήμουν περήφανος για το νιάτο που θα κυκλοφορούσα. Άλλωστε το επάγγελμα που διάλεξε με φτιάχνει. Δύο από τους μεγαλύτερους έρωτες της ζωής μου έκαναν το ίδιο (φαίνεται μ' ανάβει η λευκή εργαστηριακή ποδιά). Μην τους ακούς Βίκυ μου, εγώ μισώ την κουλτούρα...

Διαφωνώ ! Εγώ με τον Χάος είμαστε το ιδανικότερο ζευγάρι (είναι το alter ego μου) αλλά είναι άντρας

Κατ' αρχήν, γιατί με κακολογείς; Άκου εκεί άντρας!!:mad: Άντρας είσαι και φαίνεσαι ρε. Σιγά σιγά θα με πεις και φαλλοκρατικό γουρούνι!! Γιατί, δεν ήταν καλός ο καφές που σου έψησα τις προάλλες;;:cry_x:Μισώ τις έμμεσες απορρίψεις ρε μαμώτο, ότι έχεις να πεις να το πεις σαν άντρας (συγνώμη κιόλας) :hehe:

Πλάκα πλάκα, το έχω σκεφτεί κι εγώ ότι εμείς οι δυο μοιάζουμε σαν όψεις του ίδιου πρίσματος και δεν το είχαμε συζητήσει ποτέ. Τελικά μάλλον θα πρέπει να ισχύει. Έχουμε και γενέθλια τις ίδιες μέρες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση, πως εκτος καποιων κοινων ενδιαφεροντων, δεν εχετε την παραμικρη σχεση μεταξυ σας...
Στους αταιριαστους θα σας καταχωρουσα γκαιςςςς...! Ουτως ή αλλως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση, πως εκτος καποιων κοινων ενδιαφεροντων, δεν εχετε την παραμικρη σχεση μεταξυ σας...
Στους αταιριαστους θα σας καταχωρουσα γκαιςςςς...! Ουτως ή αλλως!;)

Κράτα επιφυλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εμείς θεωρούμε και μάλιστα ανεξάρτητα ο ένας από τον άλλον, όχι ότι μοιάζουμε, αλλά ότι ο ένας αποτελεί το alter ego του άλλου. Από την άλλη η Νεράιδα φαίνεται να ξέρει καλύτερα από εμάς, όπως συνήθως άλλωστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αγαπητε Οττο, μια ταπεινοτατη προσωπικη εκτιμηση ειναι.
Δε γνωριζω προσωπικα κανεναν απο τους δυο. Εχω μιλησει και με τους δυο εξισου και αυτο που διαισθανομαι παρατηρηθηκε μεσω της παραπανω εκτιμησης.
Δεν ειναι αναγκη να παιρνετε τοις μετρητοις καθε τι που γραφεται για το προσωπο σας (ειδικα σε τετοιου ειδους θεματα), ποσο μαλλον οταν πιστευετε, θεωρειτε οτι δεν εχει καμμια σχεση με τη δικη σας πραγματικοτητα.
Και τελος, θεωρω πως η εκφραση "οπως συνηθως αλλωστε" θα μπορουσε να μην προστεθει στο τελος του σχολιου σας, διοτι ειναι ακυρη, ατοπη και ποτε δεν υποστηριξα οτι οι αποψεις μου, οι εκτιμησεις μου ειναι κανονας, νομος, αξιωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...
Και τελος, θεωρω πως η εκφραση "οπως συνηθως αλλωστε" θα μπορουσε να μην προστεθει στο τελος του σχολιου σας, διοτι ειναι ακυρη, ατοπη και ποτε δεν υποστηριξα οτι οι αποψεις μου, οι εκτιμησεις μου ειναι κανονας, νομος, αξιωμα.

Όττο, συμφωνώ και επαυξάνω, επ' αυτού, αλλά ελπίζω ότι, αφενός εσύ το έγραψες, με τη γνωστή σου σκανδαλιάρικη διάθεση( αχ, αυτό το χιούμορ!), αφετέρου δε η Νεράιδα μας, δεν το πήρε και τόσο στα "σοβαρά", αλλά αντίθετα, απάντησε στη δική σου "σοβαροφάνεια" με την δική της αμείλικτη αμεσότητα, φυσικά "σοβαροφανώς". Οπότε, "Όττο- Νεράιδα, σημειώσατε 2"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Eδάδ ~ Ράσκαλ :confused:
Πως σου ηρθε αυτο, τωρα;;:P


Ενας ρασκαλ ειναι πολυ λιγος για μια ωριμη, φιλοσοφημενη, αυτοσαρκαζουσα συν εξυπνη γυναικα.. ;)


Εγω εχω να παρω πολλα απ'αυτην. Αυτη ομως τι μπορει να παρει απο μενα;; :look:



ον-τοπικ: Νινιναου-νωευς :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.

Και τελος, θεωρω πως η εκφραση "οπως συνηθως αλλωστε" θα μπορουσε να μην προστεθει στο τελος του σχολιου σας, διοτι ειναι ακυρη, ατοπη και ποτε δεν υποστηριξα οτι οι αποψεις μου, οι εκτιμησεις μου ειναι κανονας, νομος, αξιωμα.

Το ότι μου αρέσει να πειράζω τον κόσμο αγαπητή Νεράιδα, η και "Διαβολική" προσυπογράφουσα, ήλπιζα ότι θα είχε υποπέσει στην οξύτατη κατά τ' άλλα προσοχή σας. Ήλπιζα δε, ότι θα εβρίσκατε ετούτο το πείραγμα του γούστου σας και πως θα έκανα έστω ένα ανθυπομειδίαμα να σκάσει εις τα χείλη σας. Φευ, δεν το κατόρθωσα και δι' αυτό σπεύδω ν' απολογηθώ. Ελπίζω ο πληθυντικός να δύναται όπως εκφράσει το σεβασμό μου προς το πρόσωπόν σας, το κατά κοινή ομολογίαν ωραιότατον, όπως εικάζω ότι τον ίδιον σεβασμόν εκφράζει και από της πλευράς σας προς το ειδικόν μου, το κατά κοινήν ομολογίαν ειδεχθές.

Ρε, τι λέμε εδώ μέσα σαββατιάτικα...:clapup::clapup: :hehe: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πως σου ηρθε αυτο, τωρα;;:P


Ενας ρασκαλ ειναι πολυ λιγος για μια ωριμη, φιλοσοφημενη, αυτοσαρκαζουσα συν εξυπνη γυναικα.. ;)


Εγω εχω να παρω πολλα απ'αυτην. Αυτη ομως τι μπορει να παρει απο μενα;; :look:

Helooooooooo! :D

Eδώ είναι οι αταίριαστοι βρε ράσκαλ :worry:
Συντονίσου :P
Κι εγώ το ίδιο με σένα είπα, αλλά εσύ λες βλακείες. Τι πολύς και λίγος παιδί μου; Άλλο να μην ταιριάζετε ως χαρακτήρες.

Όπως και να'χει, πιο πολλά παίρνουμε απ' αυτούς που δεν μας ταιριάζουν. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πως σου ηρθε αυτο, τωρα;;:P


...



ον-τοπικ: Νινιναου-νωευς :confused:

Ρασκαλάκο, αν ήσουν πράγματι στο συγκεκριμμένο τόπικ- βρε μπας και δάγκωσες καμία λαμαρίνα!- είπες το αυτονόητο, από κάθε άποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγω εχω να παρω πολλα απ'αυτην. Αυτη ομως τι μπορει να παρει απο μενα;; :look:


γυμνασμένους κοιλιακούς έχεις? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
γυμνασμένους κοιλιακούς έχεις? :P:P:P
Μια ωραια κυλιτσα εχω.. Το μονο ωραιο επανω μου!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top