Αστεία παρατσούκλια, ονόματα και τίτλους που γνωρίζετε

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Είχα έναν συμφοιτητή που τον έλεγαν Τσιμπουκάκη και μια οικογενειακή γνωστή με το επώνυμο Καπότα, όπως προαναφέρθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ένας φίλος μου λέγεται "Τσουτσουνάκης" και μια γνωστή μου "Αρχειδάκη"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
είναι αλήθεια πως οι άνθρωποι που έχουν τέτοια επίθετα θα αισθάνονται πολύ άσχημα οταν θα ακούνε διάφορα σχόλια από φίλους, καθηγητές ή γενικά άλλους ανθρώπους.όλοι ξέρουμε πωσ δεν είναι σωστό να γελάμε με τέτοια θέματα, αλλα είναι μία αντίδραση που δεν μπορούμε να ελέξουμε εκείνη τη στιγμή.....
βέβαια έχω γελάσει και εγώ:redface:
την οδοντίατρό μου την λένε βύζη. κάθε φορά που με ρωτάνε σε ποια οδοντίατρο πάω δεν ξέρω με ποιο τρόπο να τους πω το όνομα χωρίς να γελάσουν πολύ (όχι τίποτε άλλο, αλλα μερικες φορές το συζητάμε σε ώρα μαθήματος και μπορείτε να καταλάβετε τι γίνεται μετά).:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από TAZ:
είναι αλήθεια πως οι άνθρωποι που έχουν τέτοια επίθετα θα αισθάνονται πολύ άσχημα οταν θα ακούνε διάφορα σχόλια από φίλους, καθηγητές ή γενικά άλλους ανθρώπους.όλοι ξέρουμε πωσ δεν είναι σωστό να γελάμε με τέτοια θέματα, αλλα είναι μία αντίδραση που δεν μπορούμε να ελέξουμε εκείνη τη στιγμή.....
βέβαια έχω γελάσει και εγώ:redface:
την οδοντίατρό μου την λένε βύζη. κάθε φορά που με ρωτάνε σε ποια οδοντίατρο πάω δεν ξέρω με ποιο τρόπο να τους πω το όνομα χωρίς να γελάσουν πολύ (όχι τίποτε άλλο, αλλα μερικες φορές το συζητάμε σε ώρα μαθήματος και μπορείτε να καταλάβετε τι γίνεται μετά).:/:


Κάποιος θα μου δώσει 100 ευρώ για να μην το μάθουν οι γονείς του:whistle: :whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ενα ειναι το επώνυμο. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ. ενος πρωην συμφοιτητή μου! αυτου που του κάθεται, δεν του σηκώνεται! καλα δε σας λέω τι σχολια γινονταν πισω απο την πλάτη του! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μουρμουρη :P η γραμματεας του Προεδρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Κάποιος θα μου δώσει 100 ευρώ για να μην το μάθουν οι γονείς του:whistle: :whistle: :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: καλαααα εε? τέλειο αυτό το ανέκδοτο. το άλλο με το κουνέλι το ξέρεις?
:kill: :loveangel
εγώ & η μελλοντική σου μορφή κουνέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγώ ξέρω κάποιον που λέγεται Παπάρας!Όταν ήμουν μικρός δεν μου έκανε καμία εντύπωση(είχα συνηθίσει να ακούω τη γιαγια μου να μιλάει για το γνωστό πρωινό/επιδόρπιο), τώρα όμως...:D

Επίσης το άλλο που μου άρεσε πολυ:Σταυρακομαθιακάκης,από Σειρήνες στο Αιγαίο.Αυτό το επίθετο μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ένας φίλος μου μου έχει πει για μια γνωστή του που τη λέγαν Μελαχρινή Κουρτίνα!!:lol: :lol: :hehe: :hehe: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Νίκος Κάλαντας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Είχα συμμαθήτρια στο φροντίστηριο που την έλεγαν Κολάρα....:hmm:

Όσο για το Καπότας δεν ξέρω αν έχει πάει κανείς στα Καλάβρύτα αλλά στον κεντρικό δρόμο υπάρχει μαγαζί με μια ταμπέλαρα που αναγράφει ΚΑΠΟΤΑΣ (αν και μάλον τονίζεται αλλιώς...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντος δεν ειναι σωστό παιδιά ξέρετε τι κοροιδία έφαγα εγώ για το επίθετό μου όλοι με φώναζαν καρπούζι ενώ ειναι διαφωρετικό άλλα παρόμοιο, άσε που δεν πήρα το όνομα του συζήγου γιατί και πάλι θα μου την πούνε, ήδη με δουλέυουν τώρα, δεν ειναι καλό αυτό ντάξει γελάμε τώρα άλλα μην ξεχνάνε αυτοί που κοραηδέυτηκαν πώς ένοιωσαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πεπόνι να υποθέσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Το έχω ψάξει το ζήτημα με τα αστεία ονόματα.

Ακούστε (ή διαβάστε) μερικά:

Ποθητός Κολαράκος

Πύργος Ηλίας

Κυριακή Μεσημέρη

Τσιμπούκα Παρθένα

Ζωή Νάχη

Μότο Μουνίθ

Αντο Ζ' Μπούτσαμ

Και καλά οι δύο τελευταίοι είναι ξένοι. Για τους άλλους, οι γονείς δεν ντρέπονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αποκλειεται να υπαρχει ανθρωπος που βαφτιστηκε "Ποθητος"! (εκτος αν το ονομα ειναι το κωλαρακος!)
Το "Ζωή Νάχη" ΤΕΛΕΙΟ! (παω για αλλαγη :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εχω γνωστους με τα επιθετα "χηνης" (αυτος το αλλαξε) και "χαρος" (αυτος δεν το αλλαξε) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σενα φουρνο στη μανη ακουσα το επιθετο ''κωλοβυστεας''.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παρατσούκλι μίας φίλης: άμυαλη φοράδα

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top