Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nα ακούτε την Νεράιδα περικαλώ :pfff:

Καταλαβαίνει τι θέλω να πω....:pfff:

Παίζω εννοείται :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ρωτας?! Εισαι μεσα και δε θελω ουυυυυ!!
Αντε και μας ελειψες! Εμενα σιγουρα!!
:devil:

Συμμετοχές για το #14


  1. Ηρώ
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Corpse Bride
  5. fantasmenos
  6. Jrot6
  7. Kajira
  8. Lorelai
  9. Lorien
  10. Neraida
  11. Nininaou
  12. Phoebe
  13. Pitg21
  14. Resident Evil
  15. Vendetta
  16. Vkey
  17. Xanp
  18. Youki
  19. Eσύ;
Μην ξεχνιόμαστε. :P


Λέω το πολύ από βδομάδα να το αρχίσουμε, αν όχι από αυτήν. (Παρασκευή κλασικά; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παιδιά εντάξει το ξέρω θα σας καταπλήξει αυτό (λέμε τώρα...ξέρω ότι με έχετε γραμμένη :P) αλλά θα δηλώσω συμμετοχή. Μετά την προτροπή και της υπέροχης Καλυψώς μας :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποτέεεεεεεεεεε γραμμένη την Αντζούλα!!!!! :D :D :D :D



Συμμετοχές για το #14


  1. Angie_Ann
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Corpse Bride
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Jrot6
  8. Kajira
  9. Lorelai
  10. Lorien
  11. Neraida
  12. Nininaou
  13. Phoebe
  14. Pitg21
  15. Resident Evil
  16. Vendetta
  17. Vkey
  18. Xanp
  19. Youki
  20. Eσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ λέω Παρασκευή να ξεκινήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψάχνουμε τον 20ο και ξεκινάμε Παρασκευή, γιατί όχι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψάχνουμε τον 20ο και ξεκινάμε Παρασκευή, γιατί όχι; :D

Γιατί βγάζεις απ' έξω τον Εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παιδιά count me out. :(
Δεν με βλέπω να προλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παιδιά count me out. :(
Δεν με βλέπω να προλαβαίνω.

Ω κρίμα! Δεν πειράζει Youki μου! Στο επόμενο θα είσαι σίγουρα μέσα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ψάχνουμε τον 20ο και ξεκινάμε Παρασκευή, γιατί όχι; :D
ξεκινάμε Παρασκευή
ξεκινάμε Παρασκευή
ξεκινάμε Παρασκευή
ξεκινάμε Παρασκευή
ξεκινάμε Παρασκευή
Γιατι οχι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, αν ισχύσουν οι αλλαγές που είπαμε στο άλλο θέμα, θα παίξω και εγώ. Απλά μην περιμένετε να μιλάω και πολύ γιατί μπορεί την επόμενη βδομάδα να μην έχω τόσο χρόνο. Τα πινακάκια μια στις τόσες πάντως δεν τα γλιτώνετε και σίγουρα θα λέω αυτά που πιστεύω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμμετοχές για το #14


  1. Angie_Ann
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Corpse Bride
  5. fandago
  6. fantasmenos
  7. Ηρώ
  8. Jrot6
  9. Kajira
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. Nininaou
  14. Phoebe
  15. Pitg21
  16. Resident Evil
  17. Vendetta
  18. Vkey
  19. Xanp
Πάμε για Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχα! η σκόπιμη καθυστέρηση μου, έδωσε καρπούς :P

δεν ξέρω αν μπορούμε να ξεκινήσουμε Δευτέρα πάντως γιατί αυτό θα σημαίνει ότι τα πμ πρέπει να σταλούν μέσα στο Σουκου
Κι αυτό φυσικά δεν αποτελεί πρόβλημα, αλλά το θέμα είναι ότι θα πρέπει να σιγουρέψουμε ότι τα είδαν κι όλοι!
Αρα μάλλον Τρίτη ξεκινάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμένα κορίτσια με θέλετε ή να σας αφήσω να τα κάνετε όλα μόνες σας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε θέλουμε :P
ετοίμασε το θέμα με τους νέους κανόνες όπως μπήκαν και κλείδωσε το :P
άντε.... κι εγώ θα στείλω τα πμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
gioyχου!!!

δλδ ξεκινάμε?!?!? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πότε καλέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σε θέλουμε :P
ετοίμασε το θέμα με τους νέους κανόνες όπως μπήκαν και κλείδωσε το :P
άντε.... κι εγώ θα στείλω τα πμ :P

Κι εγώ τι θα κάνω καλέ; Τη ...γλάστρα; :P

Θα βγάζω τους καταλόγους για τις ψηφοφορίες. Το αποφάσισα. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να τσακωθεί η ΣΕ, να τσακωθεί η ΣΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
προλαβαίνω? τώρα που έχω κ pc στο home μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top