Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Την Καλυψώ ξέχασες σίγουρα...Αν εντοπίσω κι άλλον θα σε ενημερώσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
ονομασία: ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
ρόλος: Γνωρίζονται μεταξύ τους μόνο, σκοπός να ξεκάνουν τους άλλους

oνομασία: ΤΣΙΡΑΚΙ
ρόλος: γνωρίζει τους δολοφόνους χωρίς αυτοί να τον γνωρίζουν και προσπαθεί να τους βοηθήσει

oνομασία: ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ρόλος: μπορείς να ακυρώσει την ψηφοφορία και να σκοτώσει όποιον επιθυμεί. Παρόλαυτά αν σκοτώσει αθώο πρέπει να αυτοκτονήσει [από τύψεις :p]

oνομασία: ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ
ρόλος: οποιαδήποτε στιγμή του παιχνιδιού μπορεί να σκοτώσει μέχρι και όσους δολοφόνους βρίσκονται στο παιχνίδι, δηλώνοντας εξαρχής τον αριθμό που θα σκοτώσει. Όπως και ο δήμαρχος, αν σκοτώσει έστω και έναν αθώο, πρέπει να αυτοκτονήσει

ονομασία: ΠΟΥΤ@Ν@
ρόλος: κάθε βράδυ αφού σκοτωθεί το θύμα, κοιμάται με όποιον θέλει και μαθαίνει ό,τι γνωρίζει αυτός (=τι είναι και ποιούς ξέρει). Εξαίρεση αποτελεί αν κοιμηθεί με δολοφόνο, όπου δε μαθαίνει τους άλλους δολοφόνους.

ονομασία: ΝΕΚΡΟΘΑΥΤΗΣ
ρόλος: Το βράδυ μαθαίνει την ιδιότητα αυτού που σκοτώθηκε από την ψηφοφορία καθώς και αυτού που σκοτώθηκε το βράδυ

ονομασία: ΝΟΣΟΚΟΜΑ
ρόλος: Το βράδυ διαλέγει κάποιον ο οποίος θα γιατρευτεί σε περίπτωση που γίνει ο στόχος των δολοφόνων(δλδ δεν πρόκειται να πεθάνει το βράδυ)

ονομασία: ΧΑΦΙΕΣ ή ρουφιάνος
ρόλος: γνωρίζει τους πάντες και τα πάντα και προσπαθεί να "δώσει" τους δολοφόνους χωρίς να τον αντιληφθούν γιατί τότε λήγει αυτόματα το παιχνίδι υπέρ τους.

oνομασία: ΤΡΕΛΟΣ
ρόλος: λέει ότι του κατεβαίνει για να χαλάσει το παιχνίδι

ονομασία: ΠΟΛΙΤΕΣ
ρόλος: προσπαθούν να βρουν τους δολοφόνους

Δε θα πρότεινα τους ρόλους του δημάρχου και του στρατηγού, γιατί έτσι το παιχνίδι κινδυνεύει να τελειώσει πολύ γρήγορα και στηρίζεται πολύ στην κρίση ενός και μόνο παίκτη...
Εκτός λοιπόν από πολίτες και δολοφόνους μπορούμε να έχουμε το τσιράκι που ξέρει όλους τους δολοφόνους και τους βοηθάει (ή μπορεί και όχι όλους), την ιερόδουλη που κοιμάται κάθε βράδυ με κάποιον και μαθαίνει τι είναι (όχι όλους τους δολοφόνους) και ειναι με το μέρος των δολοφόνων, το νεκροθαύτη που μαθαίνει καθημερινά κάποιες ιδιότητες όπως γράφει παραπάνω και είναι με το μέρος των πολιτών και το ρουφιάνο ο οποίος γνωρίζει όλους ή μερικούς δολοφόνους και προσπαθεί να βοηθήσει τους πολίτες...Ο τρελός θα μπορούσε να μπει επίσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, πλάκα έχουν όλα τους!!! :hehe:
Θα μιλήσω με την dooo όταν τη βρω :P και μάλλον κάτι απ' αυτά θα βάλουμε να 'χουμε να παίζουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άντε Τζορτζίνο να έχουμε πμ σήμερα, άαααντε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωωωω shit, να ανοίξω το μσν μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είμαστε σε καλό δρόμο, αύριο το πολύ ξεκινάμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λογικά σήμερα βράδυ θα μοιραστούν τα πιμιά, μόλις κλείσουμε ένα-δυο θεματάκια, γιατί θα έχουμε κάτι καινούριο είναι η αλήθεια.... :P


Μην ανησυχείτε αυτή τη φορά θα τα στείλω όσο πιο γρήγορα μπορώ. :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ήρθα να δώσω έναν αγωνιστικό χαιρετισμό :P

Πολίτες,βρείτε τους δολοφόνους :p

Ο ρόλος του τρελού είναι όλα τα λεφτά :lol:

Στο χριστουγεννιάτικο παλέρμο,θα είμαι και εγώ εδώ :p(μέχρι τότε...έχω μαθήματα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ιt'sssssssssss show time baby~~!~!~!!!! :clapup:



:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φύγαμε για το #14.

Αναστασία και Καλυψούδα έχουν προθυμοποιηθεί για ΣουΕ. :P
(I'll help'em out. :P)

Για πάμε!

Θυμίζω αν θέτε να συζητήσουμε κάτι άλλο, πχ για τους κανόνες πάμε εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:)

1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμμετοχέ για το #14

  1. Resident Evil
  2. Εσύ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
2 :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
3. :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ας μπω κι εγώ. Θα προσπαθήσω να είμαι πιο ενεργός τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιζω και εγω, αλλα εαν καποια απο τις νεανιδες που προθυμοποιηθηκαν για ΣΕ θελουν να παιξουν, μπορω και εγω.....(και θα το προτιμουσα για να ειμαι ειλικρινης!...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ας μπω κι εγώ. Θα προσπαθήσω να είμαι πιο ενεργός τώρα...

Εσυ Πετρο απο την Πατρα :P φροντισε να μη με ψηφιζεις παλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μέσα και εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και γω αυτή τη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top