Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Fandago,τον επαιξες καλα!:D















Τον ρολο σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kι εγώ...κι εγώ...

Και ας λέτε ότι δεν μιλάω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πάντως Βίκυ είσαι σχεδόν πάντα εύστοχη και ας δεν μιλάς. Θα συμβούλευα τα πολιτάκια να σε προσέχουν περισσότερο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πες τα βρε Αντζούγια....:P

Απλά βαριέμαι να κάνω παραθέσεις και αναλύσεις...τόσο κακό είναι; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και να γραφεις!!!!! Αυτο το ξεχασες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
A...σε αυτό έγραψα και το κατιτίς μου....
Απλά είχα περισσότερο χρόνο να γράψω κάτι παραπάνω από τάδε for me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
παίζω και εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαν Νο2 μη μου κρατας καμμια κακια...:redface:
Πλεον εγω δε σου κρατω...:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Νεράιδα τι νομίζεις; Ότι πατσίσαμε;

Είμαι μνησίκακος άνθρωπος εγώ. Δεν θα περάσουν έτσι οι μηχανορραφίες σου...

Υ.Γ. να με λες fant καλύτερα, δεν είμαι σίκουελ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα τι νομίζεις; Ότι πατσίσαμε;

Είμαι μνησίκακος άνθρωπος εγώ. Δεν θα περάσουν έτσι οι μηχανορραφίες σου...

Υ.Γ. να με λες fant καλύτερα, δεν είμαι σίκουελ :P

ιιιιιιιιιιι!!!!!!!!:eek:
Οχι οτι περιμενα να με δεις με αλλο ματι, αλλα οχι και ετσι μιστερ Φαντ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. Bill
  2. Βill_Slayer
  3. Corpse bride (:eek::clapup:)
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Κακή Επιρροή
  8. kalypso
  9. Lorien
  10. Νeraida
  11. pappas
  12. Phoebe
  13. Resident Evil [:P]
  14. shaman
  15. tetragrammaton
  16. Vkey
  17. xanp
  18. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω παιδια φευγω 1η με 7 οποτε... εκτος απο την περιπτωση που αρχισει 6-7 που δεν το βλεπω, μαλλον θα λειπω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγω παιδια φευγω 1η με 7 οποτε... εκτος απο την περιπτωση που αρχισει 6-7 που δεν το βλεπω, μαλλον θα λειπω :/

Βασικά λογικά θα αρχίσει 4, μιας και είναι παρασκευή, οπότε απλώς θα χάσεις το πρώτο ΣΚ...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως φεύγω το Σάββατο και γυρίζω Τετάρτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γιατί το καθυστερούμε μέχρι την άλλη Παρασκευή?Αφού το θέμα φαίνεται συνεχώς στις συζητήσεις,όποιος θέλει μέχρι μεθαύριο λογικά θα έχει δηλώσει συμμετοχή.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Παίζω και εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γιατί το καθυστερούμε μέχρι την άλλη Παρασκευή?Αφού το θέμα φαίνεται συνεχώς στις συζητήσεις,όποιος θέλει μέχρι μεθαύριο λογικά θα έχει δηλώσει συμμετοχή.;)

Γιατί έτσι θα διευκολυνθεί πολύς κόσμος που έχει εξεταστική αυτή τη στιγμή, συμπεριλαμβανομένου εμού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έλα μόνο 16 μείνανε :P:

  • Εδάδ
  • vendetta
  • Idril
  • Molka
  • Palladin
  • kajira
  • Αννούλα
  • Niyia
  • Dark_Kronos
  • dooo
  • mania
  • giver
  • ciby
  • fosia
  • kakerlak
  • lorelai
  • όποιος ξεχνάω :worry:
  • μπορείς και εσύ:thumbup::P
Συμμετοχές
  1. Bill
  2. Βill_Slayer
  3. Corpse bride (:eek::clapup:)
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Κακή Επιρροή
  8. kalypso
  9. Lorien
  10. Νeraida
  11. nina21
  12. pappas
  13. Phoebe
  14. Resident Evil [:P]
  15. shaman
  16. tetragrammaton
  17. Vkey
  18. xanp
  19. Youki
Άντε να κάνουμε νέο ρεκόρ να γίνουν 6 οι δολοφόνοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και οκ εγώ έβαλα "φατσούλες" για να υποδηλώσω το ... συναίσθημα της στιγμής εσύ γιατί τις σέρνεις μαζί σου?!?!? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top