Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
whatever.

Aν θέλει ο φαν και δεν έχει προμπ ο Γιώργος

Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Βill
  2. Bill_Slayer
  3. Δανάη
  4. fantasmenos
  5. fosia
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira (?)
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. Resident Evil
  16. shaman
  17. Τetragrammaton
  18. vendetta
  19. Vkey
  20. xanp
  21. Youki
να'χει και ποιόν να ψηφίσει η Youki :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θέλω να παίξω.. τη μισή μέρα που θα μ' αφήσετε μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
whatever.

Aν θέλει ο φαν και δεν έχει προμπ ο Γιώργος

Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Βill
  2. Bill_Slayer
  3. Δανάη
  4. fantasmenos
  5. fosia
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira (?)
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. Resident Evil
  16. shaman
  17. Τetragrammaton
  18. vendetta
  19. Vkey
  20. xanp
  21. Youki
να'χει και ποιόν να ψηφίσει η Youki :P

Ναι, ναι!!!!!:clapup:
Εγω ψηφίζω από τώρα...Resident!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πότε ξεκινάμε? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λογικά αύριο θα κλείσουν οι συμμετοχές,θα μοιραστούν οι ρόλοι και Δευτέρα θα ξεκινήσουμε?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δευτέρα; Χλωμό το κόβω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι το θεωρεις χλωμο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί ώσπου να κλείσουν οι συμμετοχές, να βρεθεί η ΣΕ, να μοιράσει ρόλους, να αρχίσει λάκτισμα... θα πάει Παρασκευή μιας που πάντα Παρασκευή ξεκινάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδιά μπορείτε να ακυρώσετε τη δική μου συμμετοχή?:redface:
δεν προκειται να προλάβω αυτή τη βδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άμα παίξουμε αυτή την εβδομάδα, θα σε ακυρώσουμε. Άμα πάει Παρασκευή, πάλι δεν μπορείς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
την Πέμπτη φεύγω...
και γυρίζω Δευτέρα (νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λέτε να παίξω και γω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απορώ γιατί το σκέφτεσαι... :worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Angie_Ann
  2. Βill
  3. Bill_Slayer
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. shaman
  16. Τetragrammaton
  17. vendetta
  18. Vkey
  19. xanp
  20. Youki
Γιώργο! Αν δεν αναλάβεις δράση ...χτες [:P] θα σε εκτοπίσω και θα διαλέξω μόνη μου ρόλους αύριο! :P

Angie ... παίζεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nα διαλέξω εγώ (όπως πάντα); :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Υπάρχουν ανάγκες στην ΣΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι να σας πω ρε παιδιά, τον έχω χάσει τον Γιώργο...

Δεν μου έχει επιβεβαιώσει καν αν με θέλει για ΣΕ, αλλιώς θα είμαι και εγώ μέσα στο παιχνίδι και ας φύγω σε 2 γύρους. Άλλωστε είναι πολλοί που "θα φύγουν σε 2 γύρους" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nαι, έχουμε αρχίσει να γινόμαστε πολλοί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήρθα, ήρθα, απλά τρέχω αυτές τις μέρες! :P




Αν θέλει κι η Αθηνά να παίξει γι' αυτόν τον γύρο, I guess θα σε χρειαστούμε fan! :P

Αντζούι, ξέρω ότι εσύ θες να παίξεις, γι' αυτό δεν σου 'πα. :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οκ, τα βρήκαμε! :P
Καγίρι, Αντζούι, Κουεδούλα παίζουν, άρα ο πινακοκράτωρ fandago θα σας συντονίζει! :P

Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Angie_Ann
  2. Βill
  3. Bill_Slayer
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. Resident Evil
  16. shaman
  17. Τetragrammaton
  18. vendetta
  19. Vkey
  20. xanp
  21. Youki

Το παιχνίδι πάει για ΤΕΤΑΡΤΗ, αύριο θα στείλουμε pms. :)
Εάν έχετε απορίες ή το θέτε γι' αργότερα, παράπονα δεκτά μέχρι αύριο απόγευμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top