Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΣΕ κάνω εγώ άμα θέτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
ΣΕ μπορώ κι εγώ αν θέλετε. Να παίξω στο παιχνίδι μάλλον δε θα μπορέσω λόγω εξεταστικής και έλλειψης χρόνου γενικότερα αλλά ΣΕ μπορώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και εγώ παίζω, αλλά αν θέλετε γίνομαι και ΣΕ ;)

Για κάτσε εσύ στη θέση σου
Σε θα γίνεις πάλι; :mad:
και άσε τα κορίτσια μας
τη youki και την άλλη (σορρυ fielda για το "άλλη", για την ομοιοκαταληξία καταλαβαίνεις:P)

Όποιος κι αν μπει ΣουΕ
φονιά μην τον εκάνει;)
κι αυτό γιατί τους έρημους
εμάς θα πεθάνει.:mad:


Μην το συνεχίσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μην το συνεχίσεις :P

Ότι μου είπες άκουσα
και δεν το συνεχίζω
δυο στίχους θε πάλι να πω
γιατί πολύ επήζω :P

Πολίτη αν θέτε κάντε με
λίγο μ' ενδιαφέρει
εγώ παιχνίδι χαίρομαι
είμαι πολύ κοπέλι :worry:

Συμμετοχή δηλώσετε
πέντε είμαστε μόνο
παιχνίδι δεν εγίνεται
με έναν δολοφόνο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ρε σεις την παλεύετε; :P Στήνετε Παλέρμο μέσα στην εξεταστική;

Δεν έχω χρόνο τώρα γμτ :(...
Τέσπα, στο επόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε σεις την παλεύετε; :P Στήνετε Παλέρμο μέσα στην εξεταστική;

Δεν έχω χρόνο τώρα γμτ :(...
Τέσπα, στο επόμενο.

Λειτουργεί σαν χαλάρωμα από το διάβασμα. Άσε και εγώ θα δω αν θα προλαβαίνω... μέσα και εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ούτε χρόνο έχω να παίξω ούτε ιδιαίτερο κέφι, αλλά θα μπω και γω ΣΕ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
είμαι πολύ κοπέλι :worry:

Θα σου 'λεγα να άφηνες
γυναίκα να το κρίνει;)
για ν' αυξηθεί η φήμη σου
και να καλοπαχύνει

Τη μια μόνο περίπτωση
δεν την εφοβούμαι
πολίτη αν σε βάλουνε
θα το εμυριστούμε

tsipouro το διάβασμα
σαφώς το υπολογίζω:worry:
μα ευχάριστα τον χρόνο μου
σ αυτό τον χαραμίζω :P




Δε φταίω, με προκάλεσες!!!:P

Άντε να δηλώνουμε συμμετοχές όλοι!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να πληροφορήσω ότι η ΣΕ χρειάζεται περισσότερο χρόνο από την απλή συμμετοχή γιατί έχει υποχρεώσεις οι οποίες δεν φαίνονται μάλλον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω να βγάλω μόνος μου όλη τη δουλειά τη ΣΕ, απλώς να προσφέρω μια χείρα βοηθείας στους υπόλοιπους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η' αναλαμβανεις η δεν αναλαμβανεις.
Ετσι φλου, και τελικα "δεν προλαβαινω", αστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δεν θα ασχολούμαι, απλώς δεν σκοπεύω να αναλάβω όλη τη δουλειά μόνος μου. Δηλαδή αν είναι η ΣΕ να είμαι εγώ εγω και εγώ, σόρυ δεν θα πάρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρεπει να καταλαβεις οτι προκειται για μια θεση που εχει και καποιες υποχρεωσεις, δεν ειναι μονο "θελω ΣΕ" για να ξερω ποιος ειναι τι. Θελει να αφιερωσεις καποιο χρονο σ'αυτο, αλλιως καλυτερα να το αναλαβει καποιος αλλος που θα μπορει να ανταπεξελθει.

(χι χι χι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η' αναλαμβανεις η δεν αναλαμβανεις.
Ετσι φλου, και τελικα "δεν προλαβαινω", αστο.
Μήπως θες να αναλάβουμε μαζί ζαργάνα μου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Kι ελεγα πως δε θα το πεις ποτε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εμένα δλδ δε με θέτε μαζί σας; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αχ βρε Τετρα...θα το σκεφτούμε...αλλά θα πρέπει να μας υποσχεθείς να είσαι φρόνιμος, να κάνεις πινακάκια τακτικά, να μας φτιάχνεις και κανα καφεδάκι, για να χουμε χρόνο εγώ κι η Κορπς να χαρούμε τον ερωτά μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αχ βρε Τετρα...θα το σκεφτούμε...αλλά θα πρέπει να μας υποσχεθείς να είσαι φρόνιμος, να κάνεις πινακάκια τακτικά, να μας φτιάχνεις και κανα καφεδάκι, για να χουμε χρόνο εγώ κι η Κορπς να χαρούμε τον ερωτά μας!!!

:hmm:

Εκτός από εσπρέσσο, δεν έχω μηχανή...



















:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φλερταρω με τον μισο θηλυκο πληθυσμο του στεκιου τελευταια.

Ας ανησυχησω για μενα.
(καπου το ξαναδα αυτο προσφατα απ'την αγαπη μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε σεις την παλεύετε; :P Στήνετε Παλέρμο μέσα στην εξεταστική;

Δεν έχω χρόνο τώρα γμτ :(...
Τέσπα, στο επόμενο.

τσίπουρο παίξε βρε... πρέπει κάποιον να βγάλουμε με το καλημέρα :P


corpse.... εμένα με αγαπάς? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top