Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago (?)
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. Κακή Επιρροή
  7. Μolka
  8. Palladin
  9. papas
  10. shaman
  11. vendetta
  12. εσύ??? :)


Ο τελευταίος κάνει την καλύτερη είσοδο ρε συ. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ψηφίζω vendetta :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παίζω και εγώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παίζω και εγώ! :D
Ναιιιιιιι η Φοίμπς!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:



Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago (?)
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. Κακή Επιρροή
  7. Μolka
  8. Palladin
  9. papas
  10. Phoebe
  11. shaman
  12. vendetta
  13. εσύ??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γιωργακη,και εσυ ΣΕ?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επειδή μαζεύτηκαν πολλά καλά παικτρόνια και επειδή δεν γίνεται να αφήσω την Molka να αλωνίζει, επιβεβαιώνω την συμμετοχή μου και θα ήθελα το ερωτηματικό να γίνει θαυμαστικό(:P)!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago :P
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. Κακή Επιρροή
  7. Μolka
  8. Palladin
  9. papas
  10. Phoebe
  11. shaman
  12. vendetta
  13. εσύ??? :)


Done, done. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πείτε μου μέχρι πότε θα έχει συμμετοχές, πόσοι δολοφόνοι θα υπάρχουν, και πόσους θα ξέρει ο ρουφιάνος και η ιερόδουλη για να δω αν θα παίξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πείτε μου μέχρι πότε θα έχει συμμετοχές, πόσοι δολοφόνοι θα υπάρχουν, και πόσους θα ξέρει ο ρουφιάνος και η ιερόδουλη για να δω αν θα παίξω...
Να σε πω τη μοίρα σου να σε πω το ριζικό σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Να σε πω τη μοίρα σου να σε πω το ριζικό σου; :P

Να σε πω το δικό σου; Δεύτερο, το πολύ τρίτο γύρο έχεις φύγει!:P (εκτός αν είσαι δολοφόνος ή ιερόδουλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να σε πω το δικό σου; Δεύτερο, το πολύ τρίτο γύρο έχεις φύγει!:P (εκτός αν είσαι δολοφόνος ή ιερόδουλη)
Άντε δήλωνε συμμετοχή μπας και μάθεις να παίζεις τώρα που έχει πολλούς γκουρού ο γύρος και άσε τις πολλές ερωτήσεις :pfff:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Άντε δήλωνε συμμετοχή μπας και μάθεις να παίζεις τώρα που έχει πολλούς γκουρού ο γύρος και άσε τις πολλές ερωτήσεις :pfff:

Αυτό απλά το παραβλέπω.:P

Άντε, βάλτε και μένα και βλέπουμε μιας και έχει ακόμα λίγα άτομα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Άντε, βάλτε και μένα και βλέπουμε μιας και έχει ακόμα λίγα άτομα... :redface:
Ωχ, δεν σκεφτήκαμε την περίπτωση ότι τώρα θα τρέξουν όλες οι tretraούσες (όπως τσαούσες από το γνωστό show) να δηλώσουν συμμετοχή και θα γίνουμε πολλά άτομα. Σίγουρα θες να παίξεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πείτε μου μέχρι πότε θα έχει συμμετοχές, πόσοι δολοφόνοι θα υπάρχουν, και πόσους θα ξέρει ο ρουφιάνος και η ιερόδουλη για να δω αν θα παίξω...


Συμμετοχές... δεν ξέρω :redface:. Σήμερα? :hmm:
Η λίστα ως τώρα
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago :P
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. Κακή Επιρροή
  7. Μolka
  8. Palladin
  9. papas
  10. Phoebe
  11. shaman
  12. Tetragrammaton
  13. vendetta
  14. εσύ??? :)
χμμμ.... Στα 13 άτομα έτσι όπως το βλέπω εγώ (αλλά να μιλήσω πρώτα με Youki και Νeraida να δω τι λένε---αν δεν το καταλάβατε το Γιώργο τον αγνοώ επιδεικτικά :P) θα έχει 3 δολοφόνους, ο ρουφιάνος θα ξέρεις 1 δολοφόνο (και την ιερόδουλη ίσως? Χωρίς να ξέρει ποιός είναι ποιός) και η ιερόδουλη 2. Αλλά είναι προσωπική (πρωινή :P) εκτίμηση αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
χμμμ.... Στα 13 άτομα έτσι όπως το βλέπω εγώ (αλλά να μιλήσω πρώτα με Youki και Νeraida να δω τι λένε---αν δεν το καταλάβατε το Γιώργο τον αγνοώ επιδεικτικά :P) θα έχει 3 δολοφόνους, ο ρουφιάνος θα ξέρεις 1 δολοφόνο (και την ιερόδουλη ίσως? Χωρίς να ξέρει ποιός είναι ποιός) και η ιερόδουλη 2. Αλλά είναι προσωπική (πρωινή :P) εκτίμηση αυτό.

Εγώ πάντως το βρίσκω πολύ καλό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αν δεν το καταλάβατε το Γιώργο τον αγνοώ επιδεικτικά :P
Κι εγώ σ' αγαπώ! :hehe:


Μ' αρέσει αυτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οκ λεπόν... έκλεισε... Συμμετοχές έως σήμερα στις 6 το απόγευμα. Έως τις 7μμ θα σας στείλω τα pm αφου συνεννοηθώ με τους άλλους για τους ρόλους (Γιώργο έχεις μισή ψήφο :P:P:P).

Στις 7 θα ανοίξει επίσης το θέμα του παιχνιδιού (George Ι count on you on that!).

Αυτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψιτ, γράφω στις 15:00 σήμερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΡΕ...εχεις συννενοηθεί με τη Νεράιδα? Θα κανετε κι οι 2 ΣΕ? Αν ναι νομίζω ότι και μαζί με το Γιώργο, είστε 3 άρα υπέραρκετοί. Λέω λεπόν να παίξω ένα τελευταίο γύρο πριν τις διακοπές κι ας είμαι busy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιουκι, ναι σε μενα μπορουν να υπολογιζουν...
Μπορεις να παιξεις βρε....:)

Η λίστα ως τώρα
Συμμετοχές
  1. Corpse Bride
  2. dooο
  3. fandago :P
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. Κακή Επιρροή
  7. Μolka
  8. Palladin
  9. papas
  10. Phoebe
  11. shaman
  12. Tetragrammaton
  13. vendetta
  14. Youki
  15. εσύ??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top