Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω να παρω το αιμα μου πισω. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Να προτείνω να ανακοινώνονται οι ιδιότητες όσων πεθαίνουν από ψηφοφορία πάντοτε? Η ιδιότητα των δολοφονημένων ας μην ανακοινώνεται (αφού υπάρχει περίπτωση να δολοφονηθεί δολοφόνος για να ριχτεί στάχτη στα μάτια).
Επίσης, ο ρουφ να είναι γνωστός μόνο στην ΣΕ και να ανακοινωθεί η ιδιότητά του αν ψηφιστεί να φύγει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το πρώτο αποκλείεται Ντου και αναρωτιέμαι και πως το προτείνεις αφού έχεις υπάρξει δολοφόνος! :D Κάτι τέτοιο θα αφαιρούσε αφενός τη μισή πλάκα από το παιχνίδι, αφετέρου θα έδινε φανερό προβάδισμα στους πολίτες, αφού ως τώρα ποτέ καμία ομάδα δολόφονων δεν έχει δολοφονήσει δολοφόνο και για να το κάνει θα πρέπει να είναι απόλυτη ανάγκη, συνεπώς οι πιθανότητες είναι πολύ μικρές. Επιπλέον το αρχικό πλάνο του παιχνιδιού έλεγε πως δεν θα ανακοινώνεται τπτ και είπαμε τελικά μετά από συστάσεις των συμμετεχόντων να διαλέξουμε το σύστημα της μέρας, παρά μέρα ανακοίνωσης, ώστε να βρεθεί μια μέση λύση.

Για το δεύτερο αν ο ρουφ είναι γνωστός μόνο στη ΣΕ, τότε μπορεί οι δολοφόνοι να τον φάνε λάχανο καταλάθος.. αλλά οκ, αυτό αν το θέλουν κι άλλοι, μπορούμε να το κανονίσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ συμφωνώ με dooo.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο δεύτερο εννοείς ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε όλα εννοεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εγω, κι εγω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλά αστην να εννοεί :P Το δεύτερο είναι υπό συζήτηση μόνο, γι' αυτό θα εκλάβω πως απαντάτε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο ρουφ σε τι χρησιμευει; Να με σχωρναει η dooo αλλα δεν καταλαβα τον λογο υπαρξης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πολύ φύρερ/ντούτσε μας προέκυψε ρε...:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ο ρουφ σε τι χρησιμευει; Να με σχωρναει η dooo αλλα δεν καταλαβα τον λογο υπαρξης :P
είναι τίτλος τιμής και σου δίνουν και διάφορα μωρουδιακά ως έπαθλο όλοι οι συμμετέχοντες:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο ρουφ απλά μπερδεύει τους πολίτες. Λέτε να τον σφάξουμε, να μην υπάρχει; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε οσες πιθανοτητες εχει να "ακουστει" ο ρουφ, αλλες τοσες εχει ο οποιοσδηποτε, εκτος αν ξερουμε ποιος ειναι, αλλα δεν ξερουμε με ποιους ειναι :P
Αλλα ετσι κι αλλιως μου φαινεται αχρηστη ιδιοτητα(αν εξαιρεσουμε τα μωρουδιακα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έβαλα δημοσκόπηση, γιατί κι η Κορπς έχει τα δίκια της! :slourp: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω εβαλα Ναι, γιατι μ' αρεσει το σμαϊλι :P αλλιως δεν με νοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ λέω όχι, καλά να είναι με την μεριά των πολιτών, αλλα απο την μεριά των δολοφόνων είναι σαν τα ποντίκια οι πολίτες:hmm:

Ασε που δεν ξέρεις με πιανού το μέρος είναι και ψάχνεις να διώξεις και τον ρουφιάνο, είναι δεν είναι μαζί σου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλέ, εμένα δεν με έχετε βάλει στη λίστα!!! :'( Με ξεχάσατε! Κλαψ!

Πάντως για το δολοφόνο εγώ λέω να μείνει. Εχει περισσότερο γέλιο να ψάχνουμε ΚΑΙ αυτόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα να υπάρχει, πλάκα έχει.
Αν πάλι δε θέτε... θα το αντέξω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Και εγώ επιμένω οτι ο ρουφ κανονικά πρέπει να ξέρει τους δολοφόνους, να μην τον ξέρουν ούτε οι δολοφόνοι ούτε οι πολίτες και να προσπαθεί έμμεσα να καθοδηγήσει τους πολίτες στο να βρουν τους δολοφόνους (να μη λέει δηλαδή "γεια είμαι ο ρουφ και οι δολοφόνοι είναι αυτοί"). Αλλιώς δεν υπάρχει η έννοια του ρουφιάνου ακόμη και σαν ορισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ λέω να υπάρχει, γιατί έτσι :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top