Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
H δολοφονία δεν διαφώτισε καθόλου τα πράγματα... Η Phoebe δεν επηρέασε σε τίποτα την κόντρα και ψήφισε kalyspo.

Αλλάζω ξανά ψήφο σε Bill Slayer και αναμένω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, αλλά σήμερα δεν μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που φεύγει με ψηφοφορία για να γίνει τζέρτζελο! :P

Υπόψην όλων
Στις 13:00 λοιπόν, η ΣΕ που έχει λάβει μέχρι τότε μια προκήρυξη από τους δολοφόνους, ανακοινώνει σε όλους ποιος παίχτης δολοφονήθηκε. Αυτός ο παίκτης δεν συμμετέχει στη συνέχεια του παιχνιδιού και δεν μιλάει από τη στιγμή της ανακοίνωσης της δολοφονίας του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το σιγουρο ηταν οτι δε θα εβγαζαν εμενα ή την Ηρω απο τη στιγμη που ισοψηφουμε με τα αλλα δυο καλοπαιδα(:P)...ευελπιστουν να διωξουν μια εκ των δυο σε ψηφοφορια σημερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 20-05-09

  1. Bill >> jrot
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride >> kalypso
  4. fantasmenos>> Bill Slayer
  5. Ηρώ>> Bill Slayer
  6. Neraida>> Bill Slayer
  7. jrot6 >> Neraida
  8. kalypso
  9. phoebe >> kalypso [Δολοφονία]
  10. pitg21
  11. xanp >> Ηρώ
  12. youki >> Neraida

Yποψήφιοι:
3 Bill Slayer
2 kalypso
2 Neraida
1 Ηρώ
1 jrot






Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
2. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
3. Phoebe #314 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
Απουσίες
Κακή επιρροή 1
xanp 1


Σήμερα Τετάρτη μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
Αύριο Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P. (most voted person :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κλείδωμα ψήφου μου κάνει εμένα.

Επίσης ξεχάσατε να γράψετε οτι η Φοιμπς ήταν πολίτης μιας και σιγά μην βγάζαν δολοφόνο σήμερα που μαθαίνουμε ιδιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΚουΕ σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του δολοφονημένου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ήθελα απλώς να βεβαιωθώ και είχα πρόβλημα με το ίντερνετ
Η φοίβη είναι πολίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πολίτης θα ήταν Μπιλ γιατί να την βγάλουν αφού δεν κινδύνευε και κανείς δεν την υποψιάζονταν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά απορώ γιατί να σκότωσαν Φοίμπη..

ψήφισε kalypso. Είτε λοιπόν η καλυψώ είναι αθώα και φρόντισαν να κλειδώσουν ψήφο εκεί, είτε η καλυψω είναι ένοχη και ήθελαν να σκεφτούμε ακριβώς αυτό.
Το σίγουρο είναι ότι φοβήθηκαν το σώσιμο της νοσοκόμας γιαυτό και δεν σκότωσαν κάποιον πιο σος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κλείδωμα ψήφου μου κάνει εμένα.

Μηπως απλα θα ηθελαν αυτο να σκεφτουμε και να μην την εχουμε για υποπτη?! Ωστε να μην ειναι μπρστα ο ενας εκ των τριων...? (Τζει, Σλειερ, Καλυψω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
dunno..
Kαι οι 3 για μένα είναι ύποπτοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι πολύ φανερό να έβγαλαν την Phoebe για να σώσουν την kalyspo αφού πάντα θεωρείται ένοχος αυτός που ψηφίστηκε από τον δολοφονημένο. Η στάση της kalypso πάντως δεν την κάνει να μην είναι ένοχη..

Όντως αν ζει η νοσοκόμα ακόμη θα είναι βραχνάς για τους δολοφόνους και θα φοβούνται να βγάζουν τους παίχτες που μιλούν πολύ και τους καίνε όπως έγινε και τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σιγά μη δολοφονούσαν εμένα ή το jrot πλάκα κάνετε?Να φανεί ότι είμαστε πολίτες και να...τελειώσει το παιχνίδι?:clapup:
Για σήμερα το σκέφτομαι ακόμα ποιον να ψηφίσω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπιλάκο καρφώνεστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σας είπα να με βγάλετε χθες που φαίνεται τι είμαι και η συνδολοφόνα σου Ηρώ με έσωσε.Φαίνεται θέλει να με βγάλει σήμερα που δε φαίνεται τι είμαι.Οπότε...μη μιλάς για κάρφωμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σιγά μη δολοφονούσαν εμένα ή το jrot πλάκα κάνετε?Να φανεί ότι είμαστε πολίτες και να...τελειώσει το παιχνίδι?:clapup:
Για σήμερα το σκέφτομαι ακόμα ποιον να ψηφίσω...:hmm:

Η αληθεια ειναι οτι ναι, εχει τελειωσει το παιχνιδι...;)
Ο,τι και να κανετε, φανερωθηκατε...και εσενα ειδικα το κακο ρολακι δε σου παει καθολου...τλχ ω πολιτης μπερδευεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σας είπα να με βγάλετε χθες που φαίνεται τι είμαι και η συνδολοφόνα σου Ηρώ με έσωσε.Φαίνεται θέλει να με βγάλει σήμερα που δε φαίνεται τι είμαι.Οπότε...μη μιλάς για κάρφωμα.:P
Σ'αυτό κανείς δε μου έχει απαντήσει ακόμα...και πώς βρέθηκα εγώ ύποπτος αφού δεν ψήφισα την κάκερλακ...και αυτοί που την ψήφισαν είναι αθώοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλ Bill Slayer και εσύ ψήφισες sid (ο οποίος 1000% ήταν πολίτης) αυτό δεν σημαίνει αυτόματα ενοχή σου αλλα μόνο υποψίες. Το ίδιο και στα 4 άτομα που ψήφισαν Kakerlak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όμως ήταν 1ος γύρος.Και η διαφορά είναι ότι δε φάνηκε η ιδιότητα στα σίγουρα...(μετά τα ερωτήματά μου ακολουθεί σιωπή.Από τους δολοφόνους αναλαμβάνει ο φαντασμένος να απαντήσει με μια φτωχή απάντηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όμως ήταν 1ος γύρος.Και η διαφορά είναι ότι δε φάνηκε η ιδιότητα στα σίγουρα...

Έχεις δίκιο ότι δεν φάνηκε η ιδιότητα, αλλά πήγε σαν το σκυλί στο αμπέλι, δεν τον βοήθησε κανείς και δεν νομίζω να τον άφηναν ξεκρέμαστο οι συνδολοφόνοι του. Βέβαια μπορεί αν ήταν ρουφιάνος και να επιδίωξε να βγει αλλά δεν το νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top