Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Pfff...αρχιζω να σκεφτομαι οτι ισως η ΚΕ ειναι η ρουφιανα (γι αυτο και την εβγαλαν)...και τελικα η Ηρω ειναι δολοφονα...πφφφφφ με εχετε μπερδεψει...ε δεν μπορει ολοι να ειναι πολιτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1η ψηφοφορία

Fantasmenos --> Corpse
Corpse --> fantasmenos
Pitg21--> phoebe
Youki -->sid
Phoebe-->Bill
Ηρώ --> sid
Bill --> phoebe
Jrot6 -->sid
Kalypso --> fantasmenos
Kakerlak --> Corpse
Neraida--> Corpse
Bill Slayer --> sid
Neraida αλλάζει σε Corpse
Xanp δεν ψήφισε


2η Ψηφοφορία

Youki --> Ηρώ
Fantasmenos-->youki
Xanp --> ΚουΕ
ΚουΕ -->Bill
Bill --> calypso
Corpse --> kakerlak
Kakerlak --> Corpse
Calypso--> kakerlak
Ηρώ --> Bill
Phoebe -->calypso
Ηρώ αλλάζει σε Bill Slayer
Jrot6 -->kakerlak
Neraida --> kakerlak
Youki --> xanp
Fantasmenos αλλάζει σε Bill Slayer
Xanp αλλάζει σε Bill Slayer
Pitg21--> Bill Slayer
Bill Slayer --> Ηρώ
Kakerlak -->Ηρώ
Ηρώ αλλάζει σε kakerlak

**Τα έβαλα με τη σειρά που ψηφίσαμε ώστε να φαίνεται ποιος δημιούργησε ρεύμα και ποιος πιάστηκε από αυτό και όχι αλφαβητικά που έκανα παλιότερα. Έτσι βγαίνουν καλύτερα συμπεράσματα.

Ο Bill Slayer ψηφίζει και αυτός sid όταν ο τελευταίος έχει συγκεντρώσει ικανοποιητικές ψήφους για να φύγει, ενώ στη δεύτερη παίζει θέατρο και δε σώζει τον εαυτό του. Όπως είπα έκανα λάθος που είπα ότι θα αλλάξω την ψήφο μου προς κακερλακ αν δεν ψηφίσει αυτός. Το εκμεταλλεύτηκε μια χαρά.

Ο jrot6 ψηφίζει και αυτός sid μετά από μένα και τη youki και ω τι σύμπτωση ψηφίζει και αυτός kakerlak μετά την ψήφο της Corpse και της kalypso!


Jrot6 και Bill Slayer για μένα είναι δολοφόνοι!
Ο τρίτος πολύ άνετα μπορεί να είναι η kalypso, αλλά και κάποιος άλλος που κρύβεται καλά.




Περιμένω τα σχόλια και συμπεράσματά σας από τις ψήφους.

Η ψήφος μου στον Bill Slayer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Για σήμερα ψηφίζω ΗΡΩ

Συμφωνώ με το σκεπτικό του Slayer.Η τόση συμφωνία φαντασμένου Ηρώ το παιχνίδι της Ηρους που δεν ξέρει τελικά τι γίνεται, και η αλλαγή ψήφου της τελευταία στιγμή σε μένα δείχνουν ότι και οι 2 είναι δολοφόνοι.

Όταν είμουν δολοφόνος με τον φαντασμένο ακριβώς το ίδιο έκανα και διώξαμε τελευταία στιγμή τον Θοδωρή τότε...
Η Κουε ήτανο ρουφιάνος που φάγαμε με το καλήμέρα...και η νεράιδα στους ύποπτους μάλλον τσιράκι....

Μην ψηφίζετε όλοι τον σλειερ και φάμε άλλον έναν πολίτη θα το χάσουμε το παιχνίδι...τις καλημέρες μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Pfff...αρχιζω να σκεφτομαι οτι ισως η ΚΕ ειναι η ρουφιανα (γι αυτο και την εβγαλαν)...και τελικα η Ηρω ειναι δολοφονα...πφφφφφ με εχετε μπερδεψει...ε δεν μπορει ολοι να ειναι πολιτες!
Kαλά μωρέ Νεράιδα ακούς τι λες;
Αν ήταν ρουφιάνα και είχε το όνομά μου στο πμ της σιγά μην καρφωνόταν τόσο από τόσο νωρίς.
Η Αναστασία ήταν πολίτης. Τη χρησιμοποίησαν με τη δολοφονία της για να στραφούμε σε αυτούς που κατηγορούσε και γιατί προφανώς τη φοβόταν σαν καλή παίκτρια που είναι.


xanp με τον fantasmenos και δολοφόνοι να είμασταν δε θα συνεργαζόμουν ποτέ.
Δεν ταιριάζουμε στον τρόπο παιχνιδιού.
Εξήγησα πολύ πριν αλλάξω την ψήφο μου γιατί θα το κάνω γιαυτό άσ΄τα αυτά.
δε σε είδα να λαμβάνεις και πολύ υπόψιν αυτά που έβαλα παραπάνω.
Τσάμπα κάθομαι και αφιερώνω τόσο χρόνο μου φαίνεται..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
**Τα έβαλα με τη σειρά που ψηφίσαμε ώστε να φαίνεται ποιος δημιούργησε ρεύμα και ποιος πιάστηκε από αυτό και όχι αλφαβητικά που έκανα παλιότερα. Έτσι βγαίνουν καλύτερα συμπεράσματα.

Ο Bill Slayer ψηφίζει και αυτός sid όταν ο τελευταίος έχει συγκεντρώσει ικανοποιητικές ψήφους για να φύγει, ενώ στη δεύτερη παίζει θέατρο και δε σώζει τον εαυτό του. Όπως είπα έκανα λάθος που είπα ότι θα αλλάξω την ψήφο μου προς κακερλακ αν δεν ψηφίσει αυτός. Το εκμεταλλεύτηκε μια χαρά.

Ο jrot6 ψηφίζει και αυτός sid μετά από μένα και τη youki και ω τι σύμπτωση ψηφίζει και αυτός kakerlak μετά την ψήφο της Corpse και της kalypso!


Jrot6 και Bill Slayer για μένα είναι δολοφόνοι!
Ο τρίτος πολύ άνετα μπορεί να είναι η kalypso, αλλά και κάποιος άλλος που κρύβεται καλά.

Κάτι που παίζει στο πίσω μέρος του μυαλού μου είναι να μην είναι και οι 2 δολοφόνοι.Ίσως τσιράκι-δολοφόνος..Αυτή η αμοιβαία συμφωνία-υποστήριξη με προβληματίζει.
Λέτε να "δολοφονηθεί" σήμερα ο σλέυερ;
Για να δούμε ποιος θα φύγει..

Ελπίζω η νοσοκόμα να προσέξει με την επιλογή του ατόμου που θα σώσει σήμερα.



Για σήμερα ψηφίζω ΗΡΩ

Συμφωνώ με το σκεπτικό του Slayer.Η τόση συμφωνία φαντασμένου Ηρώ το παιχνίδι της Ηρους που δεν ξέρει τελικά τι γίνεται, και η αλλαγή ψήφου της τελευταία στιγμή σε μένα δείχνουν ότι και οι 2 είναι δολοφόνοι.

Όταν είμουν δολοφόνος με τον φαντασμένο ακριβώς το ίδιο έκανα και διώξαμε τελευταία στιγμή τον Θοδωρή τότε...
Η Κουε ήτανο ρουφιάνος που φάγαμε με το καλήμέρα...και η νεράιδα στους ύποπτους μάλλον τσιράκι....

Μην ψηφίζετε όλοι τον σλειερ και φάμε άλλον έναν πολίτη θα το χάσουμε το παιχνίδι...τις καλημέρες μου.

Δε μας τα λες καλά xanp...:hmm:
Τί σε κάνει να πιστεύεις ότι η Κουε ήταν ρουφιάνος και όχι τσιράκι ή απλός πολίτης;
Αν ήταν τσιράκι θα είχε πέσει πάνω σε λάθος άνθρωπο για αποπροσανατολισμό.
Αν ήταν ρουφιάνος θα είχε πέσει πάνω σε δολοφόνο από την αρχή;
Θέλω να πιστεύω πως ήταν πολίτης και απλά την φάγαν για να κατευθύνουν αλλού τα βλέματα.

Τσιράκι και ρουφιάνος συνήθως δεν εμφανίζονται στους πρώτους γύρους για να μην καρφωθούν, οπότε γιατί να το έκανε η ΚουΕ από την αρχή ενώ είναι έμπειρος παίχτης;

Επίσης το ότι δεν υπήρξε προκύρηξη δείχνει βιαστική τελευταία επιλογή..
Για να δω ποιος παίχτης μπαίνει βιαστικά..:hmm:

Μόλις αρχίζουν να ενισχύονται οι υποψίες μου για jrot και Καλυψώ.

Θα ψηφίσω λοιπόν προς το παρόν jrot
.Απλή διαίσθηση.
Για να δούμε τί θα σκαρφιστούν τα δολοφόνια για τη δολοφονία στη 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 20-05-09

  1. Bill>> jrot
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride
  4. fantasmenos>> Bill Slayer
  5. Ηρώ>> Bill Slayer
  6. Neraida>> Bill Slayer
  7. jrot6
  8. kalypso
  9. phoebe
  10. pitg21
  11. xanp>> Ηρώ
  12. youki

Yποψήφιοι:
3 Bill Slayer
1 Ηρώ
1 jrot





Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
2. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
Απουσίες
Κακή επιρροή 1
xanp 1


Σήμερα Τετάρτη μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
Αύριο Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P. (most voted person :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον...επειδη ξερω τι ειμαι...και επειδη καθησα και με την εις ατοπον απαγωγη κατεληξα στην ιδια τριαδα με την Ηρω, για την ωρα με πειθει...
Δηλαδη ειχα καταληξει στους: Σλειερ, Ηρω, ΤΖειΡοτ και Καλυψω...ΟΠοτε αφου συμφωνω με Ηρω τη βγαζω εκτος...

Τωρα η Ξανπ δεν ξερω τι κανει ακριβως...προσπαθει να αποπροσανατολισει? Ειναι μπερδεμενη...? Θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν αν δεν κάμω λάθος η Νεραιδούλα μας ήταν που είχε φαγωθεί εξαρχής με την κακερλακ? Πάω να ξαναδω τα ποστ της και επανέρχομαι να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Όταν είμουν δολοφόνος με τον φαντασμένο ακριβώς το ίδιο έκανα και διώξαμε τελευταία στιγμή τον Θοδωρή τότε...
Η Κουε ήτανο ρουφιάνος που φάγαμε με το καλήμέρα...και η νεράιδα στους ύποπτους μάλλον τσιράκι....


Καταρχας δεν την φαγαμε εμεις...αλλα οι δολοφονοι.
Και κατα δευτερον, πως γινεται εγω το τσιρακι οπως υποπτευεσαι να εκανα προ ολιγου την ιδια σκεψη με σενα οτι δλδ η Αναστασια μπορει να ηταν ο Ρουφ...

Ξανπ σε εχω για πολιτη...αλλα ετσι οπως τα λες με βαζεις σε υποψιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπόν αν δεν κάμω λάθος η Νεραιδούλα μας ήταν που είχε φαγωθεί εξαρχής με την κακερλακ? Πάω να ξαναδω τα ποστ της και επανέρχομαι να ψηφίσω.

Γιουκι μην κουραζεσαι καλη μου...Δεν εχω κακο ρολακι... στο υπογραφω οπου θελεις..(και εγω την υπογραφη μου, ξερω παντα που τη βαζω:redface:)

Και κατι αλλο...ναι εγω επεμενα για Κακερ. Για μενα επαιζε περιεργα και ακομα πιστευω πως μπορει να ειναι το Τσιρακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
  1. kalypso >> kakerlak
  2. Neraida >> kakerlak
  3. Corpse Bride >> kakerlak
  4. jrot6 >> Kakerlak
Βάση όλων όσων (ξανα)διάβασα και σύμφωνα και με αυτο το πινακάκι είμαι σίγουρη ότιμέσα σε αυτούς τους 4 βρίσκεται τουλάχιστον ένας δολοφόνος.
Με εξαίρεση το αρχικο πέσιμο της Νερ στην κακερλακ που την κάνει λίγο πιο ύποπτη, όλοι μου φαίνονται να παίζουν όπως πάντα. Ψηφίζω από τώρα Νεραιδα και θα επάνέλθω αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφφ...φροντισε να επανελθεις, διοτι κανεις λαθος...
πφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για την ωρα μου φαινονται λογικα αυτα που λεει η Ηρω, αλλα επειδη ειναι γνωστο ποσο ωραια τα γυριζει αν θελει (:P), θα ψηφισω καλυψω γιατι ετσι λεει η διαισΤηση μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κοιμόμουν γιαυτό άργησα.:P
Δεν προτιμώ να σώσω τον εαυτό μου αν πρόκειται να βγάλω πολίτη...οπότε μπορεί να αφήσω να με βγάλετε να δείτε και τι είμαι.Θα φανεί και ποιοι είναι οι δολοφόνοι πιστεύω.
Ηρώ από μένα.

Ε;;;; Αυτό ποτέ δεν μπόρεσα και δεν θα μπορέσω να το καταλάβω.-
Πως είναι δυνατόν να είσαι αθώος και να κοντεύεις να βγεις και να μην ψηφίζεις τον άλλον;;;;
Πως είναι δυνατόν να είσαι τόσο σίγουρος για την αθωοτητα του, ενώ δεν έχεις δει το πμ του άλλου;;;
Μάλλον παρα-είμαι χαζή και αυτή η κίνηση μου φαίνεται πολύ μα πάρα πολύ ύποπτη!


Ηρώ κ από εμένα

Η kakerlak, από την άλλη, ψηφίζει την άσχετη Ηρώ (άσχετη γιατι ο Bill_Slayer ήταν ο επόμενος σε ψήφους) γιατί; Ήταν και αυτή τόσο σίγουρη για την ενοχή της Ηρούς ή μήπως ήθελε να σώσει τον δολοφόνο Bill_Slayer, κάτι που την κάνει αυτομάτως τσιράκι;


Οπότε ανάμεσα σε Bill Slαyer και Ηρώ υπάρχει δολοφόνος. Προτιμώ πάντως να δω τι είναι η Ηρώ σε μέρα φανερής ψηφοφορίας αλλά θεωρώ ότι πρέπει να βγουν αυτά τα δύο άτομα

Και εγώ ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι, αλλά δεν ξέρω αν θα ψηφίσω Slayer τώρα... έχω και άλλους ύποπτους στο μυαλό (λέμε τώρα) μου!

Όχι δε με διάβασε γιατί δε μας διαφωτίζεις λίγο?
Γιατί jrot(μιας και βλέπω ότι συμμετέχεις) κοίτα τι γίνεται:έχω 3 ψήφους και η κάκερλακ 4.Αλλά επειδή ξέρω ότι οι δολοφόνοι έχουν βάλει 2 αθώους προς αποχώρηση,ΔΕΝ την ψηφίζω(γιατίθέλω να αποχωρήσω να δουν ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ).Παρόλα αυτά,η Ηρώ αλλάζει ψήφο και ψηφίζει κάκερλακ.Βγαίνει η Κάκερλακ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ,και τώρα την πέφτουν σε μένα που ΔΕΝ ΤΗΝ ΨΗΦΙΣΑ.Και αυτοί που την ψήφισαν μου λένε ότι έρχεται η σειρά μου.:confused:
Πρότασή μου να βγάλουμε νεράιδα ή φαντασμένο αύριο και Ηρώ μεθαύριο να φανεί η ιδιότητα.
Jrot μας δουλεύουνε ρε...

Το ξέρεις; Το ξέρεις;;; Δηλαδή δεν υπήρχε για εσένα κανένα περιθώριο να έχεις πέσει έξω;
Τι στο καλό τόση σιγουριά;
Και επειδή δεν την ψήφισες τι σημαίνει αυτό; Δεν σε κάνει αθώο αυτό!

Αυτό με την πρόχειρη προκύρηξη, που είπε ο Bill, το σκέφτηκα και εγώ! Είτε δεν είχαν χρόνο, είτε την αποφάσισαν τελευταία στιγμή, είτε δεν ήθελαν να καρφωθουν (άμα ήταν από photoshop)!

@ Ηρώ επειδή το είπες, εγώ προσωπικά δεν κοιτάζω πινακάκια... με μπερδεύουν ακόμα περισσότερο! :redface::P

Επειδή δεν θέλω να πέσουμε όλοι πάνω στον Slayer, δεν είναι ο μόνος δολοφόνος εξάλλου, δεν θα τον ψηφίσω! Θα ψηφίσω kalypso, η οποία δεν μου τα λέει καλά (το άσχετο και ανύπαρκτο ένστικτο ξαναχτύπησε :p)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λοιπον διαβασα λιγο βιαστικα τα τελευταια ποστς και βιαζομαι γιατι εχω κατι δουλιτσες..

Προς το παρων ψηφιζω νεραιδα, για τους λογους που ειπα εχθες και αν ζω μετα τις 13:00 θα επανελθω για να τα διαβασω καλυτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λοιπον διαβασα λιγο βιαστικα τα τελευταια ποστς και βιαζομαι γιατι εχω κατι δουλιτσες..

Προς το παρων ψηφιζω νεραιδα, για τους λογους που ειπα εχθες και αν ζω μετα τις 13:00 θα επανελθω για να τα διαβασω καλυτερα..

:lol:...οκ τωρα με επεισες!!! ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 20-05-09

  1. Bill >> jrot
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride >> kalypso
  4. fantasmenos>> Ηρώ
  5. Ηρώ>> Bill Slayer
  6. Neraida>> Bill Slayer
  7. jrot6 >> Neraida
  8. kalypso
  9. phoebe >> kalypso
  10. pitg21
  11. xanp >> Ηρώ
  12. youki >> Neraida

Yποψήφιοι:
2 Bill Slayer
2 kalypso
2 Neraida
2 Ηρώ
1 jrot






Δολοφονίες - Ψηφοφορίες

1. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
2. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
Απουσίες
Κακή επιρροή 1
xanp 1


Σήμερα Τετάρτη μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
Αύριο Πέμπτη μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P. (most voted person :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Ηρώ!!!

Σε περίπτωση που δολοφονηθώ θέλω να δω τι θα γίνει σε πολλαπλή ισοβαθμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για να δουμε τα μηνυματακια σου αγαπητε μου...

Γεια σας και απο μενα..

Κλασσικος οτι να ναι πρωτος γυρος..Ειπα να δωσω το παρον, αλλα φυσικα θα ψηφισω αυριο για να δω και αντιδρασεις..

Αντε καλο μας παιχνιδι..:D

ε βεβαια, να δεις αντιδρασεις και να μας τονισεις οπως θα δουμε πιο κατω ποσο μπερδεμενος εισαι...:)



Εδωσα την παρουσια μου εχθες το βραδυ..Βρισκομαστε στον πρωτο γυρο,οπου κλασσικα ψηφιζουμε στο κουτουρου..Περιμενω να δω ποστς μπας και γυρω σε κανεναν..Μεχρι στιγμης δεν ξερω τι να ψηφισω..



Αφου δεν θελεις να πεις στην Ηρω, πες με (Α ρε Σαλονικα..:D) εμενα γιατι θελεις να με ψηφισεις, μπας και καταλαβω τιποτα..

Ε βεβαια, να δεις κατα που κλεινουν οι ψηφοι και να πας κι εσυ. ΟΠως και εκανες ντιαρ με τον ΣΙντ...

Κλασσικος οτι να ναι πρωτος γυρος..Κανεις δεν μου κανει για ενοχος ή αθωος..
Ο sid μονο με εχει μπερδεψει γιατι στην πρωτη του παρουσια λεει πολλα..Επισης σε παλιοτερα παιχνιδια η ΣΕ πολλες φορες εβαζε εμπειρους παικτες με εναν νεο για να μας μπερδεψει..Ασε που με κατηγορει χωρις καμια αιτιολογια..:D

Sid απο μενα..

Ατσα....ειδες ποστ και αποφασισες τελικα..οντως!;)

Μακαρι να ειναι αληθινο το σεναριο οτι ο sid μπηκε φορτσατος και τον μαζεψαν οι συνδολοφονοι του στη συνεχεια..

Η αυριανη ψηφος ειναι πολυ σημαντικη μιας και φαινεται ιδιοτητα, αλλα να πω την αληθεια μου εχω μπρεδευτει τρελα..

ε ναι ειπαμε...εισαι τρελλα μπερδεμενος!

Πως εισαι τοσο σιγουρη οτι δεν μπηκε?Αν μπηκε ως αορατος? Επισης τι σημαινει δεν μαζευεται? Αν τον ειπαν οι συνδολοφονοι να μαζευτει θα τους εγραφε?

Νεραιδα πολυ επιμενεις χωρις στοιχεια και δεν μου αρεσει..

Απο εδω αρχισα να μη σου αρεσω ε?!:D
Επεμενα ομως και ειχα δικιο...οπως φανηκε παρακατω...

Μην νευριαζεισ βρε Ρουβιτσα..:D

Προσπαθουμε να βγαλουμε καμια ακρη..Εγω δεν το ηξερα καν αυτο με τον κερσορα..

;)

Τις καλημερες μου..

Μολις διαβασα οτι σελιδες γραφτηκαν απο εχθες το βραδυ..Το αποτελεσμα? Ενα κουβαρι το μυαλο μου..

Να πω την αληθεια εκεινη η κοντριτσα Ηρως-Κουε που μετα απο λιγα ποστς τα βρηκανε και ολα μελι-γαλα μου φανηκε καπως περιεργη..Οπως και η απολυτη στηριξη της Νεραιδας στην κου-ε..Η κορπς μεχρι στιγμης μου κανει για πολιτης..

Απο την αλλη τωρα βλεπω οτι μαλλον θα παιχτει η ψηφοφορια μεταξυ κακερλακ και Καλύψως..Μεταξυ των δυο μου κανει για πιο ενοχη απο τα ποστς της η Κακερλακ..

Βασικα δεν ξερω..Εχω μπερδευτει τελειως..Επειδη πρεπει να ψηφισω πριν τη δολοφονια, ψηφιζω προς το παρον Kakerlak και στη συνεχεια βλεπουμε..

Τι ωραια που τα λες...σου κανουν περιεργες δυο πολιτισσες και αμεσως μετα εγω που υποστηριξα μια εξ αυτων, ε?! Α ρε Τζει...

Νεραδια ζαλιστηκα..:D

Ηρω εχεις κανενα/καμια για περισσοτερο ενοχο/η?

Εχω μπερδευτει ασχημα..

Ειπαμε εσυ εισαι μπερδεμενος...:D:D:D:D
Ε ρε ξυλο που θες...σκατοδολοφονι!

Καλο απογευμα/βραδυ και απο εμενα..

Μολις γυρησα απο τη μπαλλα που ειχα παει τον ανιψιο..Βλεπω οτι δεν γραφτηκαν πολλα..Πολυ μπερδεμενο αυτο το παιχνιδι παντως..Ελπιζω με τη σημερινη αποκλαυψη της ιδιοτητας να βγαλουμε καμια ακρη..

Αφηνω την ψηφο μου στην kakerlak..

Ναι ειπαμε...εισαι μπερδεμενος, το εχουμε εμπεδωσει! Εμ ποιον θα ψηφιζες? Τον συνδολοφονο σου?! Ιλεος!

Ενας απο τους Bill Slayer και Ηρω ειναι δολοφονος..Μαλλον προς Ηρω το θεωρω πιο πιθανο..Αυτη η τελευταια αλλαγη ηταν πολυ υποπτη..

Αφηνω την ψηφο μου για αυριο το πρωι..

Εναν απο τους δυο παντως θα ψηφισω..

Τωρα αρχισες να ξεμπερδευεσαι ε?!
Και ολως τυχαιως περισσοτερο υποπτη η Ηρω..ε ναι, ειπαμε, τον συνδολοφονο τον προστατευουμε, χωρις να να προδωθουμε και καλα....;)

Αιτιολογηση της επιθεσης σας μπορω να εχω??

Bill πλακα με κανεις,ετσι? Τον sid τον ψηφισα πριν καν δημιουργηθει ρευμα και επειδη με ειχε ψηφισει πρωτος..Νομιζω κατι αντιστοιχο εκανες και εσυ, ετσι δεν ειναι?:whistle:

Λες να ηξερε κατι το παιδι και αδικα τον βγαλαμε?! Λεω η γυναικα τωρα...

Να και ενας ανθρωπος που με καταλαβαινει γιατι θα με ζουρλανεις ρε νεραιδα..

Εγω ειμαι σιγουρα για Ηρω μεθαυριο που φαινεται η ιδιοτητα και μαλλον για νεραιδα αυριο..Νεραιδα επειδη μου την πεφτει χωρις λογο και ξεροντας οτι ειμαι πολιτης ή ειναι τοσο αποπροσανατολισμενη που μπερδευτηκε (χμμ..δυσκολο) ή εχει συμφερον να βγαλει ενα πολιτη εξω..Επισης δεν λεει κουβεντα για την Ηρω..

Ναι καλε...οσες φορες στην επεσα ηταν ακριβως χωρις λογο...θα σου πω καμμια χοντραδα τωρα, αλλα εχεις χαρη...
Εαν εσυ εισαι πολιτης, τοτε εγω ειμαι ο Μπουλης...

Λοιπον διαβασα λιγο βιαστικα τα τελευταια ποστς και βιαζομαι γιατι εχω κατι δουλιτσες..

Προς το παρων ψηφιζω νεραιδα, για τους λογους που ειπα εχθες και αν ζω μετα τις 13:00 θα επανελθω για να τα διαβασω καλυτερα..

Ε ναι τωρα πια ειναι ολα ξεκαθαρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους που εντάσσονται και στις δύο κατηγορίες : ζωντανούς και νεκρούς . Ο παίκτης που μόλις μεταπήδησε από την πρώτη στην δεύτερη κατηγορία είναι η Phoebe.(πολίτης)
Η προκύρηξη που έφτασε στα γραφεία της εφημερίδος μας :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top