Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 19/05/2009 (μετά την πρώτη δολοφονία)

  1. Bill--> Kalypso
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride--> kakerlak
  4. fantasmenos--> Bill Slayer
  5. Ηρώ--> Bill Slayer
  6. jrot6--> Kakerlak
  7. Κακή Επιρροή--> Bill
  8. kakerlak--> Corpse Bride
  9. kalypso--> kakerlak
  10. Neraida--> kakerlak
  11. phoebe--> Kalypso
  12. pitg21
  13. xanp--> Bill Slayer
  14. youki--> xanp
Yποψήφιοι:
kalypso , 2
kakerlak , 4
Bill , 1
Corpse Bride , 1
Bill Slayer , 3



Απουσίες προηγούμενης ψηφοφορίας

(πρέπει να ψηφίσετε , για να μείνετε στο παιχνίδι) :
Κακή επιρροή 1
xanp 1

Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :) Επίσης , όταν ψηφίζετε ως τελική επιλογή , γράψτε με τονισμένα γράμματα και μεγάλη γραμματοσειρά το όνομα του μέλους :)



Αλλάξτε ψήφο ελεύθερα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα.Χανπ σορρι που έγραφα μαθηματικά και δε μπήκα να ψηφίσω...:P(θα μου πεις μπορούσα να ψηφίσω από χθες αλλά να ψηφίσω κάποιον πολίτη?;))
Λοιπόν...το καλό είναι ότι οι δολοφόνοι κάνουν πάντα το ίδιο λάθος(μαζί μου τουλάχιστον,έτσι όπως το βλέπω).
Και κρίνοντας απ'την ιδιότητά μου,οι ύποπτοί μου είναι οι εξής:Ηρώ,fantasmenosxanp που μπορεί να είναι απλώς μπερδεμένος πολίτης αλλά είναι ο τρίτος μου ύποπτος(ένας απ'τους τρεις είναι ΣΙΓΟΥΡΑ δολοφόνος,δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι...)
Αν δεν είναι η xanp,τότε είναι κάποιος που δε με έχει ψηφίσει.
Αυτά τα λίγα αλλά περιεκτικά.:)
edit:σύμφωνα με τις πιθανότητες,ακόμα και μόνο 1 στις 3 να είμαστε εύστοχοι στο δολοφόνο τότε θα κερδίσουμε το παιχνίδι...άρα το σκεπτικό μου αξίζει μια ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η πρώτη ιδιότητα που θα ανακοινωθεί δεν θα είναι της ΚουΕ που δολοφονήθηκε
αλλά του παίχτη που θα αποχωρήσει σήμερα στην ψηφοφορία των οχτώ
:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ώστε δολοφονήθηκε η ΚουΕ..:hmm:
(ούτε μια προκύρηξη ρε γαϊδούρια; :P)
Άμα οι δολοφόνοι είναι 3 δεν πιστεύω να έφαγαν δικό τους για να ρίξουν λάσπη στα μάτια μας.

Τώρα ή θέλουν να στρέψουν τα φώτα προς την Ηρώ ή προς τα μένα.:hmm:

Τώρα από κάκερλακ και slayer που είναι τα φαβορί της ψηφοφορίας, αν ένας από τους δυο βγει δολοφόνος δε θα μου φανεί παράξενο,αλλά είδομεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δυο ειναι τα σεναρια...
1ο να φανταστουν οτι και καλα εμεις θα σκεφτουμε οτι αφου η Αναστασια "εδειχνε" την Ηρω και τον Βιλλ, αρα δεν ειναι αθωοι και τη δολοφονησαν γιατι ειπε σωστα πραγματακια
2ο να το αντιστρεψουν και να μας τους παρουσιασουν ως αθωους βασει του 1ου σεναριου, ενω δεν ειναι...

Αλλα εαν ειναι πονηρα παιδια, επειδη θα σκεφτουν οτι εμεις θα θεωρησουμε το 2ο σεναριο πιθανοτερο, οντως να το εκαναν ετσι και να ισχυει τελικα το σεναριο 1.

Πφφ...ειτε τα εχω πει καλα ειτε τα εχω κανει αχταρμα στο κεφαλι μου!:P:P Σχωρατε μεεεεε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να βγει οπωσδήποτε δολοφόνος για να τα ξεκαθαρίσουμε.
Πραγματικά όλοι φαίνονται το ίδιο ένοχοι και ταυτόχρονα έχουν ελαφρυντικά.
Δε νομίζω να είναι η kakerlak πάντως. Δε διαφέρει ρε παιδιά το παίξιμό της! Πως πήρε μάνι μάνι τόσες ψήφους;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Νεραδια ζαλιστηκα..:D

Ηρω εχεις κανενα/καμια για περισσοτερο ενοχο/η?

Εχω μπερδευτει ασχημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να βγει οπωσδήποτε δολοφόνος για να τα ξεκαθαρίσουμε.
Πραγματικά όλοι φαίνονται το ίδιο ένοχοι και ταυτόχρονα έχουν ελαφρυντικά.
Δε νομίζω να είναι η kakerlak πάντως. Δε διαφέρει ρε παιδιά το παίξιμό της! Πως πήρε μάνι μάνι τόσες ψήφους;:worry:

Εγω νομιζω μιλησα για Κακερ πρωτη...λες να πιαστηκαν απο αυτο, ωστε να αποπροσανατολισουν?!

ΜΟυ αρεσει που ρωταω εσενα, ενω μπορει να εισαι και ενοχη:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσεις οι 3 αορατοι, εκτος απο το να παρακολουθειτε, γραψτε και κατι ντε!
Αιντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ε φυσικά για την Ηρώ ο ξεκάθαρος ένοχος είμαι εγώ(μη ζητήσω και αιτιολόγηση...πολλά ζητάω:whistle:).Για δολοφόνος μια χαρά το παίζει το παιχνίδι της πάντως...
πχ λέει ο Bill:Kakerlak ή Bill_Slayer
Και μετά λέει η Ηρώ:''η κακερλακ δε φαινεται και τοσο υποπτη..''.δηλαδή να βγω εγώ.Λες και έχει κάποιο επιχείρημα εναντίον μου.
Άμα είναι να με βγάλετε κάντε το σήμερα που φαίνεται η ιδιότητα να καταλάβετε ποιος είναι ποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ρε παιδιά.

ΟΛΟΙ μου φαίνονται αθώοι και ένοχοι μαζί.
Mόνο η Νεράιδα και η Corpse μου κάνουν πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θέλει λίγο φτιάξιμο τούτο :P σορρυ Sid :P

Λίστα για Τρίτη 19-05-09

  1. Bill >> Kalypso
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Bill Slayer
  5. Ηρώ >> Bill Slayer
  6. jrot6 >> Kakerlak
  7. Κακή Επιρροή >> Bill [Δολοφονία]
  8. kakerlak >> Corpse Bride
  9. kalypso >> kakerlak
  10. Neraida >> kakerlak
  11. phoebe >> Kalypso
  12. pitg21
  13. xanp >> Bill Slayer
  14. youki >> xanp
Yποψήφιοι:
4 kakerlak
3
Bill Slayer
2 kalypso
1 Bill
1 Corpse Bride
1 xanp


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες
1. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
2.




Απουσίες

(πρέπει να ψηφίσετε , για να μείνετε στο παιχνίδι) :
Κακή επιρροή 1
xanp 1


Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :) Επίσης , όταν ψηφίζετε ως τελική επιλογή , γράψτε με τονισμένα γράμματα και μεγάλη γραμματοσειρά το όνομα του μέλους :)



Αλλάξτε ψήφο ελεύθερα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτο το "δεν ξερω", δε μου αρεσει καθολου...
Αλλα ουτε και το οτι ο Σλειερ βρηκε πατημα να σε "δειξει"....
ΠΟλιτες για μαζευτειτε γιατι τα εχετε κανει μπαχαλο:P (εγω εννοειται πως ειμαι κουλ:P και δε θελω ουυυ!:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εσεις οι 3 αορατοι, εκτος απο το να παρακολουθειτε, γραψτε και κατι ντε!
Αιντε!


o ένας είμαι εγώ που μόλις μπήκα και δεν κάνει να γράψω :P

Βλέπω σας άφησα άξια ΣουΕ και η απουσία μου δεν φάνηκε...εύγε sid go on! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω παραμενω σ'αυτα που ελεγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εδώ είμαι κι εγώ βρε γκαιζ... τα διάβαζα τόση ώρα, αλλά θα τα διαβάσω κι άλλη μία
κάτι κάπως κάπου μου διαφεύγει. πφφ :S

θα επανέλθω, γουειτ

εδιτ. άσχετο - έβαλα +1 στη Νεράιδα, ενώ ήθελα να βάλω στη Ρεζ. Νεράιδα στο έβγαλα μετά ε... :redface: (αν και συμφωνώ τέρμα με το τελευταίο π λες! ;p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν περιμένουμε Bill Slayer και Pitg21 να ψηφίσουν για να δούμε τι θα δούμε και που θα δώσουν το ψηφάκι τους. Για να δούμε τι θα δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγω θα πω Bill Slayer έτσι για το ντέρμπι:P (αν και θα βγει και θα ψηφίσει την kakerlak για να σωθεί άρα μία η μία, μία η άλλη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έλα Bill Slayer μην κάνεις τον δύσκολο γιατί αργείς τόσο; Υπολογίζεις πως θα σωθείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
(ας κάνω ότι κάνω κάτι κι εγώ :P)

Λίστα για Τρίτη 19-05-09

  1. Bill >> Kalypso
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Bill Slayer
  5. Ηρώ >> Bill Slayer
  6. jrot6 >> Kakerlak
  7. Κακή Επιρροή >> Bill [Δολοφονία]
  8. kakerlak >> Corpse Bride
  9. kalypso >> kakerlak
  10. Neraida >> kakerlak
  11. phoebe >> Kalypso
  12. pitg21>> Bill Slayer
  13. xanp >> Bill Slayer
  14. youki >> xanp
Yποψήφιοι:
4 kakerlak
4
Bill Slayer
2 kalypso
1 Bill
1 Corpse Bride
1 xanp


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες
1. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
2.




Απουσίες

(πρέπει να ψηφίσετε , για να μείνετε στο παιχνίδι) :
Κακή επιρροή 1
xanp 1


Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :) Επίσης , όταν ψηφίζετε ως τελική επιλογή , γράψτε με τονισμένα γράμματα και μεγάλη γραμματοσειρά το όνομα του μέλους :)



Αλλάξτε ψήφο ελεύθερα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top