Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και σορυ κιολας αν ψηφισα την Ηρω που την είχε ήδη ψηφίσει η ΚΕ. Αλλη φορά θα προσπαθω να είμαι πιο προτότυπη.

Απλα για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις... δεν ψήφισα ποτέ μου την Ηρώ
Ψήφισα μία και καλή τον Bill :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρα και από εμένα....Μετά από μερικούς γύρους απουσίας πάλι εδώ...:) Ελπίζω κάποια στιγμή ο sid να σταματήσει να είναι μπούρου μπούρου ανούσιο και να παίξει...Τα λέμε.

εδώ είμαι και εγώ...πήρα απουσία ήδη ελπίζω να μπορέσω να παίξω κανονικά και να μη φύγω από απουσίες....
1) O sid γιατί δεν έγραψε τελευταία λόγια..πιστεύω ότι βγήκε νωρίς και δεν μπορέσαμε να καταλάβουμε και πολλά.
2) Κάπως απότομα δεν την πέσατε στην Ηρώ από το πουθενά; Πραγματικά ούτε εγώ το θυμάμαι στο πμ μου το συγκεγκριμένο θυμάμαι ρόλο και ότι το διαφορετικό κείμενο της Αθηνάς είχε χιούμορ αλλά το πόσοι και ποίοι δεν το θυμάμαι.Πιστεύω λάθος σημείο για να πιαστείτε και εύκολος τρόπος για να βγάλετε την ΗΡΩ έξω μιας και είναι πάντα ευπρόσδεκτο να βγει η Ηρώ ανέμακτα.

Με βάση την επίθεση που ξεκίνησε προς την Ηρώ από Κουε και στη συνέχεια συμμετείχε και γιούκι με ψήφο παρόλο που δεν έχει χρόνο
θα ψηφίσω από τώρα για αύριο Κουε.

Φυσικά αύριο θα παρακολουθώ οπότε αν πειστώ πως κάποιος άλλος είναι ένοχος θα αλλάξω ψήφο.

βέβια μου φαίνεται ύποπτο αρκετά που ο φαντασμένος υποστηρίζει ηρώ αλλά η ηρώ προς το παρόν για πολίτης μου κάνει οπότε θέλω να πιστεύω ότι και ο φαντασμένος είναι καλό παιδί σε αυτό το γύρο.


Αναστασία μου ο τρόπος που πήγες να βγάλεις ένοχη την Ηρώ εμένα δεν με πείθει...επίσης από το τι λέγανε τα πιμι πάλι δεν μπορείς να βγάλεις δολοφόνους...
Τώρα άρχισες να ξεχνάς και εσύ ποίον ανακοινώνουν και ρωτάς; Αν το είχε ρωτήσει η Ηρώ αυτό θα ήταν σίγουρο ότι ήταν δολοφόνος;;;
Επίσης από την τοποθέτησή σου πιάστηκε μια χαρά η γιούκι και έδωσε και ψήφο στην Ηρώ.

Συγγνωμη δλδ, αλλα απο αυτα τα μηνυματα δειχνει η Xanp ενοχη?!

Γιουκι, εαν πιαστηκες απο το μπολνταρισμενο για να κατηγορησεις την Ξανπ...για ξανασκεψου το, εαν εισαι τοσο αθωα, οσο υποστηριζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Η δε ξανπ, ενώ έχει πάρει απουσία η ίδια της φαίνεται και περίεργο που ενώ δεν είχα χρόνο μπήκα και ψήφισα. Σορυ κιόλας ρε παιδιά που προσπαθώ να συμμετεχω όσο μπορώ. Και σορυ κιολας αν ψηφισα την Ηρω που την είχε ήδη ψηφίσει η ΚΕ. Αλλη φορά θα προσπαθω να είμαι πιο προτότυπη.

Δεν μου φαίνεται περίεργο που ψήφισες μου φαίνεται περίεργο που από ένα πάτημα που έδωσε η Κουε πιάστηκες και αμέσως ψήφισες Ηρώ ενώ εσύ η ίδια λες ότι δεν έχεις χρόνο....Αν δεν έχεις χρόνο όπως και εγώ δεν είχα χθες πάρε απουσία μη βοηθάς να βγει έξω παίχτης που μιλάει και δεν έχει δείξει σημάδι ότι είναι ένοχος τουλάχιστον μέχρι εκείνο το σημείο....Αυτό εμένα μου δείχνει όχι ότι δεν έχεις χρόνο αλλά ότι εκμεταλλεύεσαι το γεγονός έλλειψης χρόνου που είναι σεβαστό και ψηφίζεις δυνατό παίχτη να βγει έξω από τόσο νωρίς ...

Παρεμπιπτόντως η Κουε δεν είχε ψηφίσει απλά υποψίες έστρεψε...

Ευχαριστώ για την ψήφο σου...Το θέμα όμως είναι να βγουν οι δολοφόνοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
εδώ είμαι και εγώ...πήρα απουσία ήδη ελπίζω να μπορέσω να παίξω κανονικά και να μη φύγω από απουσίες....

... γιούκι με ψήφο παρόλο που δεν έχει χρόνο



Συγγνωμη δλδ, αλλα απο αυτα τα μηνυματα δειχνει η Xanp ενοχη?!
Γιουκι, εαν πιαστηκες απο το μπολνταρισμενο για να κατηγορησεις την Ξανπ...για ξανασκεψου το, εαν εισαι τοσο αθωα, οσο υποστηριζεις...

Ανέλυσα και παραπάνω αλλά το ξαναβάζω για να το σκεφτείς και μόνη σου. Αν εμπαινα εγώ σήμερα, που 2 μέρες είμαι εξαφανισμένη κι έλεγα "μου φαίνεται ύποπτη η ξανπ που δεν πολυγράφει" δεν θα σου φαινόμουν ύποπτη? Φυσικα. Αλλά εγώ είμαι η γιούκι που ότι και να κάνω ύποπτη θα σου φαίνομαι.

Τες πα...δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω.
Τα υπόλοιπα αύριο. Φιλούρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ανέλυσα και παραπάνω αλλά το ξαναβάζω για να το σκεφτείς και μόνη σου. Αν εμπαινα εγώ σήμερα, που 2 μέρες είμαι εξαφανισμένη κι έλεγα "μου φαίνεται ύποπτη η ξανπ που δεν πολυγράφει" δεν θα σου φαινόμουν ύποπτη? Φυσικα. Αλλά εγώ είμαι η γιούκι που ότι και να κάνω ύποπτη θα σου φαίνομαι.

Τες πα...δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω.
Τα υπόλοιπα αύριο. Φιλούρες!

Έτσι όπως το παρουσιάζεις φαίνεται σαν να ξεκινάω ρεύμα εναντίον σου......Αν σε είχα για δολοφόνο θα σε ψήφιζα...το ότι δεν μπόρεσα να μπω χθες χρησιμοποιείς και εσύ γιούκι.....Εγώ δεν τόνισα την απουσία σου μόνη σου την τονίζεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ανέλυσα και παραπάνω αλλά το ξαναβάζω για να το σκεφτείς και μόνη σου. Αν εμπαινα εγώ σήμερα, που 2 μέρες είμαι εξαφανισμένη κι έλεγα "μου φαίνεται ύποπτη η ξανπ που δεν πολυγράφει" δεν θα σου φαινόμουν ύποπτη? Φυσικα. Αλλά εγώ είμαι η γιούκι που ότι και να κάνω ύποπτη θα σου φαίνομαι.

Τες πα...δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω.
Τα υπόλοιπα αύριο. Φιλούρες!

Μα δεν εγραψε κατι τετοιο η Ξανπ...τα εχεις μπερδψει...σε σενα εχει αναφερθει στα εξης:
Με βάση την επίθεση που ξεκίνησε προς την Ηρώ από Κουε και στη συνέχεια συμμετείχε και γιούκι με ψήφο παρόλο που δεν έχει χρόνο θα ψηφίσω από τώρα για αύριο Κουε.


Επίσης από την τοποθέτησή σου πιάστηκε μια χαρά η γιούκι και έδωσε και ψήφο στην Ηρώ.

Επειδη εκανε μια πλαγια αναφορα στο οτι δεν εχεις "και καλα" χρονο, δε σημαινει οτι σε κατηγορησε κιολας, ωστε να πιαστεις απο αυτο και να την κρινεις ως ενοχη...
Και ναι Γιουκι μου για αλλη μια φορα δεν τα λες καθολου καλα και μαλιστα τα εχεις μπουρδουκλωσει!!! Τελικα ο κακος ρολος δε σου παει καθολου, οπως και λαστ ταιμ:whistle:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν μου φαίνεται περίεργο που ψήφισες μου φαίνεται περίεργο που από ένα πάτημα που έδωσε η Κουε πιάστηκες και αμέσως ψήφισες Ηρώ ενώ εσύ η ίδια λες ότι δεν έχεις χρόνο....Αν δεν έχεις χρόνο όπως και εγώ δεν είχα χθες πάρε απουσία μη βοηθάς να βγει έξω παίχτης που μιλάει και δεν έχει δείξει σημάδι ότι είναι ένοχος τουλάχιστον μέχρι εκείνο το σημείο....Αυτό εμένα μου δείχνει όχι ότι δεν έχεις χρόνο αλλά ότι εκμεταλλεύεσαι το γεγονός έλλειψης χρόνου που είναι σεβαστό και ψηφίζεις δυνατό παίχτη να βγει έξω από τόσο νωρίς ...
.
Δεν ήθελα να το πω γιατί ξέρω τι ατάκες θα επακολουθήσουν, αλλά για να καταλάβεις γιατί ψήφισα Ηρώ (περα από ότι το έγραφα στο μήνυμα με την ψήφο) θα στο πω λιανά. Χτες, 1 παρά 10 μίλαγα με την Ηρώ στο μσν (κι εδώ θα πέσουν οι ατακες "μιλαγατε μσν αρα είστε συνδολοφονες") και της είπα ότι φεύγω γιατί έχω εκπαίδευση (περα από το ότι το είχα δηλώσει ήδη στις συμμετοχές, της το είπα ξανά). Και παρόλαυτά όλη τη μέρα η Ηρω αναρωτιόταν που είναι η Γιούκι και γιατί δεν γράφει η Γιούκι. Εσενα δεν θα σου φαινόταν τουλάχιστον περίεργο?
Δεν πιάστηκα από καμία ΚΕ και κανένα ποστ της ΚΕ. Η μόνη μου αιτιολογία ήταν αυτή. Μην λες λοιπόν πράγματα που δεν ισχύουν.

Επίσης, είμαι ιδεολογικά αντίθετη στις απουσίες. Λόγω σοβαρού θεματος που υπάρχει από την κυριακή σκέφτηκα μέχρι και να αποχωρήσω από το παιχνίδι αν έβλεπα ότι δεν θα μπορούσα να συμμετέχω καθόλου. Δεν το έκανα. Κακώς?Καλως? Δεχομαι την κριτική. Αλλά μη μου λες να μην ψηφίσω. Θα ψηφίσω και ψήφισα και τις 2 φορες με αιτιολογικό. Αν διαφωνείς το δέχομαι. Αλλά δεν δέχομαι να μου λες να απουσιάσω. Το θεωρώ το χειρότερο που μπορεί να κάνει ένας παικτης. Αν μη τι άλλο αν ήμουν δολοφόνα θα με βόλευε να απουσιάσω. Θα είχα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νεραιδάκι, πρέπει να φύγω, αλήθεια. Θα σου απαντήσω αύριο αν θα είμαι ακόμα στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Οκ απλά την στιγμή που ψήφισες φάνηκες σα να πιάστηκες από το ποστ της Κουε και την διαφωνία τους...Πάσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
To λοιπόν, η Κάκερλακ αποκλείεται να είναι δολοφόνος, έτσι παίζει πάντα

Αλλάζω την ψήφο μου και την δίνω σε Bill Slayer μιας και έχει περισσότερες πιθανότητες να βγει και τον θεωρώ εξίσου ύποπτο αφού ψήφισε sid

Πολίτες σοβαρετείτε και μην σφάζεστε μεταξύ σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
φαντασμένε μου φαίνεται ότι ακολουθείς τα βήματα της Ηρούς και δεν μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια τακτική....απλά παρατήρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Απλώς προς το παρόν συμφωνώ περισσότερο μαζί της. Aν και έχει έλλειψη η αιτιολογία της για τον λόγο που ψηφίζει τον Bill Slayer θεωρώ να είναι πιο ρεαλιστικό πια να είναι αυτός δολοφόνος από ότι η Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 19/05/2009

  1. Bill--> Kalypso
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride--> kakerlak
  4. fantasmenos--> Bill Slayer
  5. Ηρώ--> Bill Slayer
  6. jrot6--> Kakerlak
  7. Κακή Επιρροή--> Bill
  8. kakerlak--> Corpse Bride
  9. kalypso--> kakerlak
  10. Neraida--> kakerlak
  11. phoebe--> Kalypso
  12. pitg21
  13. xanp-->Κακή Επιρροή
  14. youki--> xanp
Yποψήφιοι:
Κακή Επιρροή , 1
kalypso , 2
kakerlak , 4
Bill , 1
Corpse Bride , 1
Bill Slayer , 2



Απουσίες προηγούμενης ψηφοφορίας

(πρέπει να ψηφίσετε , για να μείνετε στο παιχνίδι) :
Κακή επιρροή 1
xanp 1

Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :) Επίσης , όταν ψηφίζετε ως τελική επιλογή , γράψτε με τονισμένα γράμματα και μεγάλη γραμματοσειρά το όνομα του μέλους :)



Να μαζευόμαστε σιγά-σιγά:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν θα ξαναμπώ μέχρι το βράδυ. Sid όντως πολύ μιλάς για πρώτο παιχνίδι.

Αλλά θέλω να σε δω για κανένα γύρω ακόμα άσε που δεν έχει εμπειρία για να μπει ΣΕ:D
Corpse από εμένα έχει πολύ καιρό να μπει έχει αρκετό χρόνο κ γράφει αρκετά.


Την πεφτει με τη μια στην Κορπς...γκουχ γκουχ..

1ον Εγώ την Γουκι την δικαιολογώ από ότι είδα σε άλλο θέμα, δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε για απουσία της.
2ον Φοβάμαι να μιλήσω ότι κ να πω, ότι κ να ψηφίσω λαμόγιο θα με βγάζετε, έχω καταντήσει το εύκολο θύμα.

3ον Η Καλυψώ δεν μας τα λέει καλά.
Υπερασπιζεται αμεσως Γιουκι και στρεφεται ταυτοχρονα προς Καλυψω. Την τελευταια την εχω για πολιτη.

Εαν σας φαινεται για πολιτης, παω πασο...εμενα παντρως δε με εχει πεισει...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ei πρέπει να φύγω ποιός βγήκε με δολοφονία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η στιγμή που όλοι περιμέναμε αλλά κάποιος θα μετανιώσει που έφτασε.
Αυτός ο κάποιος είναι η Κακή Επιρροή.

Die fοr us και πιάσε δουλειά σαν σουέ αγαπητή κουέ
Αυτά ήτανε τα λόγια των δολοφόνων στην επικοινωνία μας.Το παρακάτω βίντεο ήτανε συνημμένο στο δολοφονικό μήνυμα..


www.youtube.com/watch?v=P4QD2ek9Kaw

*συγγνώμη αλλά από υπολογιστή του εμπ δεν μπορώ να αναλύσω το βίντεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλημερα σας και καλή βδομάδα
καλό παιχνίδι σε όλους


λοιπόν μπήκα μέσα και είδα 4 σελιδες
μετά ανακαλύπτω ότι οι μισές είναι τρολλ

Φυσικά και δεν σκοπεύω να ψηφίσω από τώρα
Δεν υπάρχει δολοφονία... μέχρι το βράδυ έχουμε καιρό
έπρεπε όμως να δώσω το παρόν!

εγώ πάλι νομίζω ότι χρειαζόμαστε το μπουρου μπουρου (όχι βέβαια απαραίτητα και τον SID, δεν τα συνδυάζω )
Σκεφτείτε μόνο οτι λείπει ο Φαντάγκο καθώς και ο Βεντέττα


Αντε Ηρουλιμ ξύπνα επιτέλους, γράψε μια λεξούλα
edit
Ξύπνησε το Ηρούλιμ και γράφαμε μαζί :D

δε μου αρέσει η ερώτηση σου :hmm::P
αλλά θα σου απαντήσω
Ρουφιάνος και τσιράκι ξέρουν και οι δυο την νοσοκόμα και από έναν δολοφόνο που δεν ξέρουμε αν γνωρίζουν τον ίδιο

ποτέ δε μιλάω πολύ στην αρχή
προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται
μετά με παίρνει μπάλα ο αυθορμητισμός και δεν κρατιέμαι η ρουφιάνα
μόνο εγώ και η Νεράιδα το ανοίγουμε παρορμητικά και ξεχνάμε να το κλείσουμε σε βαθμό που να τσακωνόμαστε με την Ηρώ και με σένα

Υπομονή γλυκουλίνα μου.... σε λίγο θα πάρω μπρος
Προς το παρόν έχω μόνο ένα άτομο σε κόκκινη λίστα αλλά δεν λέω τπτ ακόμα γιατί
Αφ ενός θέλω να το τσεκάρω καλύτερα πριν το "κατηγορήσω"
Αφ εταίρου δεν θέλω από τόσο νωρίς να αρχίσουμε τους γατοκαβγάδες

Παιδιά σορρυ, αυτό όσοι με ξέρετε κι έχουμε παίξει μαζί δεν έχει ξανασυμβεί
Πήρα απουσία και λυπάμαι
Υπήρχε ένα σοβαρό οικογενειακό μου ζήτημα (και όχι δεν λέω μαμακίες για να ξεκαρφωθώ, δεν είναι αυτό το στυλ που παίζω, με ξέρετε τόσα παιχνίδια)

διάβασα στα πεταχτά 6-7 σελίδες και δεν έχω ακόμα πλήρη άποψη
το μόνο που θα πω με σιγουριά είναι ότι κάποιοι επωφελήθηκαν του sid και της νεότητας του
Ηρώ, ξεκινάω το γλέντι
Σε θεωρώ βασική ύποπτο απ το πρωί
Οι πολίτες ξέρουν για ποιο λόγο θα έπρεπε να ξέρεις τι ξέρουν ρουφ και τσιράκι
Αν δεν μου δώσεις σωστή απάντηση, αύριο είσαι η ψήφος μου
Δεδομένου ότι το έσπρωξες το σιντάκι όξω


(φιλάκια )

Νεράιδα μου, μη μου πεις τώρα κι εσύ οτι δεν καταλαβαίνεις τι εννοώ γιατί θα στεναχωρηθώ πραγματικά πολύ....
Μην προσπαθείς να τη σώσεις, καίγεσαι
Δεν είναι επιχείρημα του ρωτάω κάτι και γίνομαι ύποπτη
Είναι του τι ρωτάω και σε τι χρονική στιγμή
Επαναλαμβάνω νεράιδα, οι πολίτες ΗΞΕΡΑΝ ΟΛΟΙ τι ξέρει ο ρουφιάνος και τι ξέρει το τσιράκι...
Εσύ δεν ξέρεις γιατί το ήξεραν οι πολίτες?


κανας άλλος θα το πει οτι δεν ήξερε? άντε να φτιάξω την τριάδα μου

χμ... οχι δεν το πρόσεξα αυτό ότι το είπες

παρόλα αυτά, παραμένεις ύποπτη :P


(αχ εμείς πρέπει πάντα να σφαζόμαστε εδώ ε?)

Νεράιδα... συ είπας Εγώ την Ηρώ κατηγορώ :P

Εγω Ξανθή μου δεν βιάστηκα να ψηφίσω, δεν εχω ψηφίσει ακόμα
Αλλοι βιάζονται να δημιουργήσουν κύματα

Εγώ εξέφρασα μια ευνόητη απορία/παρατήρηση
ΦΥΣΙΚΑ κι ως πολίτης δεν μπορούσα να ξέρω ότι αυτή την ατάκα την γράφουν όλα τα πιμιά
Αν αυτό είναι εις βάρος μου, τότε κάποιος προσπαθεί πολύ σκληρά να γυρίσει τούμπα κάποια πράγματα που δεν θα έπρεπε
Την Ηρώ την κατηγόρησα, δεν την ψήφησα. Αυτό έχει μια μεγάλη διαφορά
Ποιος πιάστηκε απ όσα είπα για να υπερασπιστεί με θέρμη την Ηρώ και απο που και ως που μπορεί να γνωρίζει κάποιος με σιγουριά την αθωότητα ή την μη αθωότητα κάποιου απ τον πρώτο γύρο?
Απ την άλλη, υπάρχει κάποιος που να βιάστηκε να συμφωνήσει μαζί μου? όχι? γιατί άραγε...
Μήπως γιατί δεν είμαι δολοφόνος και μήπως γιατί δεν υπήρχε κάποιος που να πιαστεί απ τα λόγια μου ώστε να την ψηφίσουν?

Ηρώ... τι λες κι εσύ κοπελούδαμ? Για ποιο λόγο δε με υποστήριξε κανένας σε κάτι που θεωρώ αυτονόητο ότι θα έβλεπε ο κάθε πολίτης?
Ολοι οι πολίτες είχαν το ίδιο πμ... και ΦΥΣΙΚΑ κανένας δεν ήξερε (μέχρι που το είπε η Αθηνά κατόπιν προτροπής δικής σου) ότι όλα τα πμ έγραφαν το ίδιο πράγμα....
Για ξανασκέψου το λίγο... οι πολίτες... δε μίλησαν ;)

corpsidi έχεις χρόνο και γράφεις και θα τα βγάλουμε τα μαλλιά μας το βλέπω εγώ :P


θα ήθελα να μας πει η ΣουΕ αν σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος ή του ψηφισμένου

καλά, δεν θα τσακωθώ σήμερα για το παλέρμο :P
ψήφισε με, κάνεις λάθος όμως και δεν ξέρω αν το κάνεις συνειδητά ή όχι...
θα φανεί! :P


επίσης, δεν είναι ίδιο κάθε φορά το ποιος θα ανακοινωθεί πρώτος
είναι στην κρίση της ΣΕ κάθε φορά!

Κι επειδή το παιχνίδι ξεκίνησε με 15 παίχτες και 5 ρόλους, δηλαδή ο ένας στους 3 έχει κάποιο ρόλο, δηλαδή πιθανότητα 33,33......3% :P ....
η ψήφος μου ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ πάει στον Bill
Εν συνεχεία... βλέπουμε


οχι δεν εχω αναφέρει λόγο
όπως είπα είναι ότι ο ένας στους 3 έχει ρόλο
βάση λοιπόν της "ψηφοφορίας" :P της μικρής μου μέλισσας, βάση του όσο ξέρω τον Bill, βάση του πρώτου του κατεβατού που δεν ήταν καθόλου συνηθισμένο, βάση της γενικότερης συμπεριφοράς του λέω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Bill
περιμένω να δω αντιδράσεις, περιμένω να δω τι θα γίνει και με τη δολοφονία, ακόμα είναι πολύ νωρίς :)
Κάποιον πρέπει να ψηφίσω όμως ταυτόχρονα πριν τη 1
Και φυσικά δεν θα κάνω το λάθος να βοηθήσω κάποιους ψηφίζοντας xanp που με κατηγόρησε ή Ηρώ που δεν έχω ακόμα αποφασίσει....
Για άλλη μια φορά μιλάω πολύ (Καλυψώ τα βλέπεις? :P) και για άλλη μια φορά γυρίζει εναντίον μου Νεράιδα (το γνωστό, ξες εσύ)

Απλα για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις... δεν ψήφισα ποτέ μου την Ηρώ
Ψήφισα μία και καλή τον Bill :P

Αυτα ειναι σε γενικες γραμμες τα ποστ της Αναστασιας...
Προσπαθω να σκεφτω με ποια λογικη την δολοφονησαν...
Με τη λογικη οτι εχει πει πραγματα επικινδυνα γι αυτους (χλωμο) ή με τη λογικη οτι εμεις αυτο θα πιστεψουμε και θα αποπροσανατολιστουμε? Το τελευταιο για μενα ειναι και το πιθανοτερο...
Θα επανελθω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φωνή απ το σοκάκι που με ρίξανε ενώ με μαχαίρωσαν στην συναυλία :P
Εχμ... ας με ενημερώσει κάποιος ώστε να κάνω πλέον κι εγώ ΣΕ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πρέπει να αλλάξω ψήφο....
Λοιπόν ο Bill_Slayer και o pitg21 ήταν σίγουροι ότι θα ζούνε για αυτό δεν ψηφίσαν μέχρι τις μια κάτι;
Λοιπόν από τους εναπομείναντες μέχρι τώρα η κακερλακ δεν νομίζω ότι είναι δολοφόνος απλά το εύκολο θύμα και μάλιστα συγκέντρωσε και αρκετές ψήφους μέχρι τώρα...η καλυψώ πάλι δεν μου φαίνεται για ύποπτη δεν παρατηρώ να λέει κάτι παράξενο. Η κορπσ μιλάει μεν πολύ αλλά μιλάει και λογικά όπως και η νεράιδα.Η Ηρώ μου κάνει για πολίτης καθώς και ο Bill. phoebe έχει παράξενη συμπεριφορά σε αυτό τον γύρο η μου φαίνεται;;

Είμαι μεταξύ Bill_Slayer και pitg21...για τον λόγο ότι δεν καήκανε κιόλας να ψηφίσουν μέχρι της μια...Βέβαια δεν έχουν μιλήσει και πολύ αλλά αυτό μάλλον εις βάρος τους είναι.
Ψηφίζω Bill_Slayer και βλέπουμε...

(το μόνο που με κάνει ελαφρώς διστακτική είναι ότι ο φαντασμένος σε αυτό τον γύρο δεν μιλάει πολύ εώς καθόλου θα έλεγα αλλά πιο πολύ για πολίτης μου κάνει αυτό το παίξιμο...τεσπα εδώ είμαστε και βλέπουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
phoebe έχει παράξενη συμπεριφορά σε αυτό τον γύρο η μου φαίνεται;;

Σου φαίνεται! Αλήθεια δεν πιστεύω οτι έχω διαφορετική συμπεριφορά! Είμαι η ίδια άσχετη Phoebe! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top