Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μακαρι να ειναι αληθινο το σεναριο οτι ο sid μπηκε φορτσατος και τον μαζεψαν οι συνδολοφονοι του στη συνεχεια..

Η αυριανη ψηφος ειναι πολυ σημαντικη μιας και φαινεται ιδιοτητα, αλλα να πω την αληθεια μου εχω μπρεδευτει τρελα..
Να σε πω και εσυ βαλτος για αποπροσανατολισμο εισαι?!
Λεμε εχει να μπει το παιδι απο τη 1 και μιση το μεσημερι..και προς ενημερωση σας, οταν καποιος ειναι τοσο μπλας μπλας + αυθορμητος δε μαζευεται με τιποτα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νεραιδα πως εισαι ΤΟΣΟ σιγουρη για το τι ηταν και τι οχι;
Γνωσεις ψυχολογιας η τιποτα αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεραιδα πως εισαι ΤΟΣΟ σιγουρη για το τι ηταν και τι οχι;
Γνωσεις ψυχολογιας η τιποτα αλλο;

Με υποπτευεσαι για κατι μηπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ρε...όποιος μου εβαλε αρνητική στο 112 θα τον μπουφλισω!!!!

what's wrong with u ppl?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ρε...όποιος μου εβαλε αρνητική στο 112 θα τον μπουφλισω!!!!

what's wrong with u ppl?????

:redface::redface: εγω
ειχα βαλει κατα λαθος...:redface::redface::redface::redface::redface::redface:
Πηγα να βαλω στην Ηρω θετικη, την εβαλα σε σενα, πηγα να την βγαλω και μπηκε αρνητικη...αλλα το διορθωσα μετα....!!!:redface:
:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λεμε εχει να μπει το παιδι απο τις 1 και μιση το μεσημερι..και προς ενημερωση σας, οταν καποιος ειναι τοσο μπλας μπλας + αυθορμητος δε μαζευεται με τιποτα!

Πως εισαι τοσο σιγουρη οτι δεν μπηκε?Αν μπηκε ως αορατος? Επισης τι σημαινει δεν μαζευεται? Αν τον ειπαν οι συνδολοφονοι να μαζευτει θα τους εγραφε?

Νεραιδα πολυ επιμενεις χωρις στοιχεια και δεν μου αρεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Νεράιδα ποιον λες να ψηφίσουμε αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε σεις....αφου στους χρηστες εαν παει πανω ο κερσορας φαινεται τι ωρα μπηκε τελευταια φορα στο Στεκι!! Θα με ζουρλανετε?!

Και μην κανετε λες και δεν ξερετε το ποσο επιμενω οταν πιστευω κατι...αιντε....

Α και συ Σλειερ ε?!
Παιξτε μονοι σας βρε αχρηστα κορμια...να δω ποιος θα γραφει....πφφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε σεις....αφου στους χρηστες εαν παει πανω ο κερσορας φαινεται τι ωρα μπηκε τελευταια φορα στο Στεκι!! Θα με ζουρλανετε?!

Και μην κανετε λες και δεν ξερετε το ποσο επιμενω οταν πιστευω κατι...αιντε....

Α και συ Σλειερ ε?!
Παιξτε μονοι σας βρε αχρηστα κορμια...να δω ποιος θα γραφει....πφφφφ...
Είπα εγώ τίποτα?:worry:
Ποιον να ψηφίσουμε αύριο σε ρώτησα.Τη γνώμη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παιξτε μονοι σας βρε αχρηστα κορμια...να δω ποιος θα γραφει....πφφφφ...

Μην νευριαζεισ βρε Ρουβιτσα..:D

Προσπαθουμε να βγαλουμε καμια ακρη..Εγω δεν το ηξερα καν αυτο με τον κερσορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπιλ ψήφισε Φοιμπη και αυτή τον ίδιο
Πάντα αυτήν την πρώτη ψήφο ρίχνω. (και αντιστρόφος)
Αν δεν ψήφιζα πάλι θα πιανόταν κάποιος από αυτό και θα με κατηγορούσε.
Πρώτος γύρος είναι και πάντα ρίχνω κουκουρούκου ψήφο κατά κάποιο τρόπο.
Ή δεν το πρόσεξες τόσα παιχνίδια ή ψάχνεις να με κατηγορήσεις. :pfff:

Περι αυτης της τετραδας, μην εισαι αφελης...
Εαν καποιος απο του 4 ειναι δολοφονος, ετσι ακριβως θα εριχνε την ψηφο του...για καλυψη...
Εγω υποψιαζομαι αρκετα ενα παιδακι απο αυτα...και οχι δεν ειναι η Κορπς...
Φαντασμένος;:hmm:
Λαοπλάνε φαντασμένε :P

Μπιλ για παράδειγμα που δε μιλάει δε λαλάει ενώ είναι μέσα!
Τί άλλο να πω ο κακομοίρης; :(
Ένα σοβαρό ποστ έκανα και στα καπάκια
Μπιλλακο, σαν πολυ νωρις αρχισες τις αναλυσεις και με ανησυχεις...:whistle:
:P


Εαν ειναι δολοφονοι...Κακερ, Καλυψω και Μπιλλ θα τα μπουφλησω και τα τρια!:P
Για τις άλλες δύο δεν μπορώ να εγγυηθώ.Εγώ είμαι καθαρός (και μυρωδάτος)

Νεραιδα πως εισαι ΤΟΣΟ σιγουρη για το τι ηταν και τι οχι;
Γνωσεις ψυχολογιας η τιποτα αλλο;
Βασικά αυτό που λέει η Νεράιδα ψιλοστέκει.:worry:
Αν μπαίνει κάποιος και γράφει-γράφει και ξαφνικά το κοβει μαχαίρι, τότε είτε το μετάνοιωσε (που δε το νομίζω) ή τον μάζεψαν οι συνδολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βασικά αυτό που λέει η Νεράιδα ψιλοστέκει.:worry:
Αν μπαίνει κάποιος και γράφει-γράφει και ξαφνικά το κοβει μαχαίρι, τότε είτε το μετάνοιωσε (που δε το νομίζω) ή τον μάζεψαν οι συνδολοφόνοι.
Η Νεράιδα δεν είπε αυτό.Είπε ότι απλώς δεν έχει μπει απ'το μεσημέρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάντα αυτήν την πρώτη ψήφο ρίχνω. (και αντιστρόφος)
Αν δεν ψήφιζα πάλι θα πιανόταν κάποιος από αυτό και θα με κατηγορούσε.
Πρώτος γύρος είναι και πάντα ρίχνω κουκουρούκου ψήφο κατά κάποιο τρόπο.
Ή δεν το πρόσεξες τόσα παιχνίδια ή ψάχνεις να με κατηγορήσεις. :pfff:
Βρε Billopom λέω ότι μπορεί ναι να είσαι ο,τιδήποτε αλλά ότι ψήφισες όπως κάνεις πάντα Φοίμπη δε σε απαλάσσει! Με νευριάζει!!!
Γκέγκε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Νεράιδα δεν είπε αυτό.Είπε ότι απλώς δεν έχει μπει απ'το μεσημέρι.:P

Ωπ ναι, από το μεσημέρι έχει να μπεί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μην νευριαζεισ βρε Ρουβιτσα..:D
Εαν με αποκαλεσεις ξανα ΡΟΥΒΙΤΣΑ, θα τρως σε καθε μηνυμα σου και απο μια αρνητικη! Γκεγκε?!:mad:

Για τις άλλες δύο δεν μπορώ να εγγυηθώ.Εγώ είμαι καθαρός (και μυρωδάτος)


Βασικά αυτό που λέει η Νεράιδα ψιλοστέκει.:worry:
Αν μπαίνει κάποιος και γράφει-γράφει και ξαφνικά το κοβει μαχαίρι, τότε είτε το μετάνοιωσε (που δε το νομίζω) ή τον μάζεψαν οι συνδολοφόνοι.

Δε μας τα λες καλα....βρωμικο αγορι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο sid δηλαδή βγήκε επειδή δεν μπήκε σήμερα καθόλου για να προστατέψει τον εαυτό του; Έλεος...

Τεσπά, η Νεράιδα πάλι αρχίζει να κατηγορεί όλο το κόσμο αν και έχει κάποια δίκια :P

Ο s.i.d. μπορεί να μην μπήκε σήμερα αλλά ο Bill δεν δικαιούται να μπαίνει τόσο φουριόζος χθες και μετά να είναι παίχτης-φάντασμα, δεν μπορώ να διαχωρίσω τους ψηφοφόρους του sid ακόμη σε πολίτες και δολοφόνους αλλά είναι πολύ πιθανό να υπάρχουν 1 ή 2 εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρε Billopom λέω ότι μπορεί ναι να είσαι ο,τιδήποτε αλλά ότι ψήφισες όπως κάνεις πάντα Φοίμπη δε σε απαλάσσει! Με νευριάζει!!!
Γκέγκε;:P

Πρέπει να τηρώ τις παραδόσεις.:redface:
Από τον επόμενο γύρο(κοτόπουλο) θα ψηφίζω κανονικά.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο s.i.d. μπορεί να μην μπήκε σήμερα αλλά ο Bill δεν δικαιούται να μπαίνει τόσο φουριόζος χθες και μετά να είναι παίχτης-φάντασμα, δεν μπορώ να διαχωρίσω τους ψηφοφόρους του sid ακόμη σε πολίτες και δολοφόνους αλλά είναι πολύ πιθανό να υπάρχουν 1 ή 2 εκεί.
Aν ο sid δεν είναι δολοφόνος, τότε θεωρώ το πιο πιθανό να πήρε μία ψήφο από δολοφόνο και μία από το τσιράκι. Λογικά τον ψήφισε ο/η δολοφόνος/νοσοκόμα που είχε το τσιράκι στο πμ του και στράφηκε εκεί.
Από τους άλλους 2 δολοφόνους, ο ένας παίζει να μην ψήφισε καθόλου (βλ. Αναστασία) και ο άλλος να την έστειλε αλλού (βλ. Καλυψώ)



Πρέπει να τηρώ τις παραδόσεις.:redface:
Από τον επόμενο γύρο(κοτόπουλο) θα ψηφίζω κανονικά.:redface::P
Αυτό λέγεται δέσμευση. Θα το θυμάμαι να το ξες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά σορρυ, αυτό όσοι με ξέρετε κι έχουμε παίξει μαζί δεν έχει ξανασυμβεί
Πήρα απουσία και λυπάμαι
Υπήρχε ένα σοβαρό οικογενειακό μου ζήτημα (και όχι δεν λέω μαμακίες για να ξεκαρφωθώ, δεν είναι αυτό το στυλ που παίζω, με ξέρετε τόσα παιχνίδια)

διάβασα στα πεταχτά 6-7 σελίδες και δεν έχω ακόμα πλήρη άποψη
το μόνο που θα πω με σιγουριά είναι ότι κάποιοι επωφελήθηκαν του sid και της νεότητας του
Ηρώ, ξεκινάω το γλέντι
Σε θεωρώ βασική ύποπτο απ το πρωί
Οι πολίτες ξέρουν για ποιο λόγο θα έπρεπε να ξέρεις τι ξέρουν ρουφ και τσιράκι
Αν δεν μου δώσεις σωστή απάντηση, αύριο είσαι η ψήφος μου
Δεδομένου ότι το έσπρωξες το σιντάκι όξω


(φιλάκια :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top