Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σαν πολλοι σιωπηλοι δε μαζευτηκαν;
Δεν μπηκαν ακομη ή φοβουνται οτι ειναι νωρις για να δωσουν στιγμα;
Φοιμπακι? jrot? kaker?

Μπήκα, μπήκα κ κ είπα κ την καλησπέρα μου!!!

Εσύ βλέπω έχεις περισσότερο χρόνο αυτήν την φορά ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σαν πολλοι σιωπηλοι δε μαζευτηκαν;
Δεν μπηκαν ακομη ή φοβουνται οτι ειναι νωρις για να δωσουν στιγμα;
Φοιμπακι? jrot? kaker?

Να 'μαι, να 'μαι!!!! Δεν φταίω εγώ... την καταραμένη αργή σύνδεση να κατηγορήσεις! :( :P

Λοιπόν, ψηφίζω τον πολυαγαπημένο συναδελφούλη Bill γιατί είναι ο Bill! :P

Στις υποψίες μου είναι η Youki, τα test δεν πέφτουν ποτέ έξω :shifty: και δεν έχω άλλον να κατηγορήσω! :P

Όσον αφορά τον s.i.d. θα διαβάσω όλο το κατεβατό που κάθε φορά θα γράφει, γιατί θέλω να τον έχω από κοντά! Μου φαίνεται ύποπτος, δεν ξέρω βέβαια αν είναι ύποπτος με τον καλό ή με τον κακό τρόπο, αλλά δεν θα το ψηφίσω γιατί κρίμα είναι από το πρώτο του παιχνίδι να φύγει τόσο νωρίς! Θα τον αφήσω να χαρεί λιγάκι! :P



πσ. Από την δουλειά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα κουμπάκια για μεγαλύτερα γράμματα, για bold και τα σχετικά, οπότε η ΣΕ θα αναγκαστεί να διαβάζει τα ποστ μου, εκτός και αν ξέρει κανείς τον χειροκίνητο τρόπο! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στις υποψίες μου είναι η Youki, τα test δεν πέφτουν ποτέ έξω :shifty: και δεν έχω άλλον να κατηγορήσω! :P
Ποια τεστ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και υπάρχει τεστ στο facebook για το Παλέρμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εσύ βλέπω έχεις περισσότερο χρόνο αυτήν την φορά ε? :)

Ναι ;)


//

Φοιμπς, δε με πειθεις ιδιαιτερα με τις αργες συνδεσεις και τα κουιζ του φεισμπουκ... Ουτε με την ΠΟΛΥ αργη σου εισοδο στο παιχνιδι..

Προς το παρον δε σε ψηφιζω, απ'τη μια γιατι θα μεινω στον φαντασμενο παραδοσιακα-, απ'την αλλη γιατι αν εισαι δολοφονι θα πιαστεις γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να μαι να μαι κι εγώ!! :D:D
Καλημέρες!

λοιπόν διάβασα τα πόστΙΑ όλα και με προσοχή
και έχω να πω κατ αρχάς ότι είστε καμένα! Βρε σεις, το Παλέρμο το κάνατε κουβεντούλα;
α ί σ χ ο ς σας :pfff:

στα δικά μας τώρα- συμπεράσματα έχω βγάλει κάποια και βοηθάτε λίγο
γιατί συνήθως σε αυτό το παιχνίδι αλλού πατώ και αλλού βρίσκομαι!
πάμε με τη λογική, σύμφωνα με αυτά π έχει γράψει ο καθένας :/


1. Μπιλλάκι: φαίνεται να κάνει μία σοβαρή προσπάθεια να ξεδιαλύνει τον κακό κόσμο από τον καλό. Είναι ο μόνος που μπήκε στη διαδικασία να το κάνει (ενώ οι άλλοι τρολλάρανε! φτου σας ρε :pp) και ενώ μεν δείχνει για πολίτης, έχω την αίσθηση πως δεν το χει ξανακάνει ποτέ αυτό το καταλογάκι :S Συνήθως απλά δεν ασχολείται, και ψηφίζει Φοιμπς! ως καλοπροαίρετο άτομο π είμαι, απλά θα πω ότι θα τον παρακολουθώ
:happy:
2. Σλέιερ: το παιδί έχει σχολείο, μην είμαστε και τελείως άδικοι.. περιμένω να μιλήσει για να δω :)
3. κορπσίδι: καλό με φαίνεται. θα δείξει
4. φαντασμένος: με αυτόν τον άνθρωπο δεν ξες ποτέ! :S στο τέλος, θα χει τελειώσει το παιχνίδι και θα τον βάλουμε να μας δείξει το πιμι του, να είμαστε σίγουροι ότι δεν μας κάνει πλάκα, ό,τι και να ναι! στη στενή παρακολούθηση, γιατί κάθε φορά βρίσκει τρόπο να με φρικάρει έτσι αλλοπρόσαλα που παίζει!
5. Ηρώ: ξέρω γω... για πολίτης με κάνει μέχρι στιγμής
6. jrot: χμου, πάντα τον μπέρδευα με τον πιτγ, για κάποιο λόγο! οπότε δεν έχω ιδέα ποιος έπαιζε πώς στα προηγούμενα παιχνίδια.. δεν έχω γνώμη, προς το παρόν- μα κι αυτός στην παρακολούθηση, κατ αρχάς για να τον ξεμπερδέψω από τον πιτγ και βλέπουμε! :S
7. ΚουΕ: Κουεδίνω μίλα περισσότερο, γιατί θα μαλλιοτραβηχτούμε πάλι- θυμάσαι τι είχαμε πάθει στο προηγούμενo... παρακολούθηση και σε σενα, για να βεβαιωθώ (ότι πάλι δεν θα σου την πέσω άδικα :S)
8. kakerlak: είναι το μόνιμο θύμα ή εγώ έχω αυτή την εντύπωση; κάνει και για δολοφόνος κάνει και για πολίτης. στην ομάδα αυτών που θα παρακολουθώ, επειδή εγώ τουλαχ δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αμα δεν μου το δείξει καθαρά και ξάστερα :)
9. Νεράιδα: κλασικό παιχνίδι Νεράιδας! πολιτάκι με κάνει προς το παρόν, θα δείξει όμως
10. Phoebe: τι άκυρο ήταν αυτό για τα τεστ στο φεισμπουκ καλόμ; :confused::worry: τεσπα, επειδή την έχω πατήσει με εσένα και σε είχα κατηγορήσει άδικα και παλιότερα, θα σε παρακολουθώ κι εσένα μέχρι να πειστώ ότι απλά παίζεις όπως πάντα, γιατί "ποτέ δεν ξες" <αμα καείς με το χυλό φυσάς και το γιαούρτι!>
11. πιτγ: θα τον κοιτάζω για να τον ξεμπερδέψω επιτέλους από τον jrot :X είναι που είναι και οι δύο "αθόρυβοι", παίζουν ήσυχα με τα άλλα παιδάκια χωρίς καυγάδες και συγκρούσεις, αμα τους μπερδεύω και μεταξύ τους ε πώς στο καλό να βγάλω συμπέρασμα... :S
12. σιντ: χμου. περιεργάκι.. μπορεί να έχει κάποιον ρόλο (καλό, κακό.. κάτι) οπότε δεν ξέρω. θα δούμε στην πορεία :)
13. ξανπ: πολιτάκι φαίνεται- αν όντως είναι, να γράφει περισσότερο τις σκέψεις της, μπας και βοηθηθούμε κι εμείς οι Παλερμο-άζχετοι! αΙντε! γκρρ
14. Γιουκιμ: το αυτό με την αποπάνω.. :)



δεν ψηφίζω ακόμα... δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω και δεν θέλω να κάψω άτομο επειδή "μου φάνηκε" ύποπτο ενώ δεν ήταν
μιλάτε ντε!
:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και υπάρχει τεστ στο facebook για το Παλέρμο;

Χαχαχαχαχα!!!! Όχι καλέ, από όσο ξέρω δλδ! Τεστ που είχε σχέχη με τα δολοφονικά ένστικτα κάποιου! :P
Φοιμπς, δε με πειθεις ιδιαιτερα με τις αργες συνδεσεις και τα κουιζ του φεισμπουκ... Ουτε με την ΠΟΛΥ αργη σου εισοδο στο παιχνιδι..

Προς το παρον δε σε ψηφιζω, απ'τη μια γιατι θα μεινω στον φαντασμενο παραδοσιακα-, απ'την αλλη γιατι αν εισαι δολοφονι θα πιαστεις γρηγορα.

Δεν σε πείθω; Θες να σου πω την ταχύτητα ιντερνετ που έχουμε; Κάτι με 64 έχει σχέση! Δεν ξέρω από αυτά, αλλά εμπειρικά είναι πολύυυυυυυ αργήηηηη! Για την είσοδο μου τι να πω; Μετά από 2-3 ανανεώσεις μπορώ και διαβάζω κανονικά την σελίδα! Ζω ένα δράμα! :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

7. ΚουΕ: Κουεδίνω μίλα περισσότερο, γιατί θα μαλλιοτραβηχτούμε πάλι- θυμάσαι τι είχαμε πάθει στο προηγούμενo... παρακολούθηση και σε σενα, για να βεβαιωθώ (ότι πάλι δεν θα σου την πέσω άδικα :S)
ποτέ δε μιλάω πολύ στην αρχή
προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται
μετά με παίρνει μπάλα ο αυθορμητισμός και δεν κρατιέμαι η ρουφιάνα
μόνο εγώ και η Νεράιδα το ανοίγουμε παρορμητικά και ξεχνάμε να το κλείσουμε σε βαθμό που να τσακωνόμαστε με την Ηρώ και με σένα :P

Υπομονή γλυκουλίνα μου.... σε λίγο θα πάρω μπρος:P
Προς το παρόν έχω μόνο ένα άτομο σε κόκκινη λίστα αλλά δεν λέω τπτ ακόμα γιατί
Αφ ενός θέλω να το τσεκάρω καλύτερα πριν το "κατηγορήσω"
Αφ εταίρου δεν θέλω από τόσο νωρίς να αρχίσουμε τους γατοκαβγάδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αφ εταίρου δεν θέλω από τόσο νωρίς να αρχίσουμε τους γατοκαβγάδες :P

τι δε θες? τι δε θες? :mad::mad::mad:
κι εμείς δηλαδίς εδώ πως θα τη βγάλουμε?!?!:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Να'μαι κι εγώ.Θα σας διαβάζω.;)Προς το παρόν περιμένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να'μαι κι εγώ.Θα σας διαβάζω.;)Προς το παρόν περιμένω...

? :confused:

καλέεεεεε. πες μας κάτι, κάνε μια δήλωση στην κάμερα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν έχω και πολλά να δηλώσω στον πρώτο γύρο.Δηλώνω αθώος,αν αυτό σου κάνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αφού η Corpse δεν αλλάζει ψήφο και εγώ επιμένω σε αυτή...

Κατά τα άλλα ύποπτος και ο Bill που δεν έγραψε από εχθές αλλά και η Kakerlak (πρέπει να δώσω τριάδα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπαστα, δηλαδη ειμαι στην υποπτη τριαδα σου, περαν του οτι αλληλοψηφιζομασταν συχνα πυκνα μεχρι τωρα στον πρωτο γυρο;
..και γιατι αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν αναλύω την στρατηγική μου τόσο νωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
sid να σε ρωτήσω.
Έχεις ξαναπαίξει; Γιατί πολύ ξεψαρωμένος είσαι για πρωτάρης.

Δεν αποκαλύπτεις και τους λόγους για τους οποίους κατηγορείς jrot λέγοντας ότι δε θες από τώρα να αποκαλύψεις το σκεπτικό σου:confused:.. σαν κάποιος να σου λέει τι να γράψεις ένα πράμα!


Και η ψήφος μου στον sid
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 18/05/2009


  1. Bill
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride--> fantasmenos
  4. fantasmenos-->Corpse Bride
  5. Ηρώ-->sid
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. kakerlak
  9. kalypso
  10. Neraida
  11. phoebe--> Bill
  12. pitg21-->Phoebe
  13. self-instructive depressing (aka sid)
  14. xanp
  15. youki-->sid
Yποψήφιοι:
sid 2
Corpse Bride 1
fantasmenos 1

Phoebe 1
Bill 1



Aποχωρήσεις:
-



Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :)


Για να βοηθήσουμε και το Ρεζουλίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 18/05/2009


  1. Bill
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride--> fantasmenos
  4. fantasmenos-->Corpse Bride
  5. Ηρώ-->sid
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. kakerlak
  9. kalypso
  10. Neraida
  11. phoebe-->Bill
  12. pitg21-->Phoebe
  13. self-instructive depressing (aka sid)
  14. xanp
  15. youki-->sid
Yποψήφιοι:
sid 2
Bill 1
Corpse Bride 1
fantasmenos 1

Phoebe 1



Aποχωρήσεις:
-



Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Bravo Resoulin!
Δεν ήξερα ότι είσαι online:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top