Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω kalypso! Δεν ξέρω αν ο Slayer είναι δολοφόνος, δεν το έχω σκεφτεί και πολύ βέβαια, αλλά μου κάνει εντύπωση οτι έχουμε τόση ομοφωνία στις ψήφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σλειερ απο μενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann:Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ: Bill_Slayer
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso: Bill_Slayer
  9. Lorien:
  10. Neraida: Bill_Slayer
  11. Phoebe: kalypso
Ψήφοι
6 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή
1 kalypso
Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ: Bill_Slayer
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso: Bill_Slayer
  9. Lorien:
  10. Neraida: Bill_Slayer
  11. Phoebe: kalypso
Ψήφοι
6 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή
1 kalypso
Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα τελευταία μου λόγια θα είναι ένα ανάλαφρο ποστ με αποφθέγματα της μεγάλης ντετέκτιβ αυτού του γύρου. Α ρε ΚΕ ελπίζω να γελάσεις κι εσύ με αυτό το ποστ και να μην κλάψεις για την παπατζα που έκανες να αλλάξεις ψήφο.
ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΝΕΡΑΙΔΑ


Post 28 Υποπτοι Ρεζ -Φαντα -Γιουκι και ολίγη από Ηρώ.
Post 46 Υποπτοι παραμένουν οι Ρεζ και Φαντα, στην παρέα είναι ακόμα Κορπς και Κρονος, υποψιαζόμαστε Ηρώ και Σλειερ με ολίγη απο Γιουκι (μανι μανι πιάσαμε 7 παιχτάκια σε αυτό το ποστ):P
Post 136 Ψηφίζουμε Ηρώ
Post 141 Να και οι πρωτες υποψίες για τη Φοίβη
Post 174 Η Ρεζ τσιράκι και το ντεμπούτο της Καλυψούς στην παρέα των υπόπτων
Post 261 Eίσοδος της ΚΕ στην κόκκινη ομάδα
Post 271 γιουκι ΚΕ και Φοιβη οι πιο ύποπτες
Post 280 Αθώα η Καλυψώ και η Αντζυ
Post 288 Nα οι πρώτες υποψίες για την Αντζυ...
Post 299 Ψιλοαθώος τώρα ο Σλέιερ
Post 313 Tριάδα ΡΕζ, ΚΕ Γιουκι
Post 314 Eδώ πλέον έρχεται η απογείωση. 6 άτομα για 3 ρόλους. Ε αμα δεν εχεις πέσει μέσα κι εδώ να με χέσεις! :P
Post 375 Πετάμε πλέον πάνω απότα συνεφα σε υψος 20000 ποδιών. Αθώες Ηρώ και ΚΑλυψω. Μπερδεμένη η Κε. Υποψίες για Αντζυ καιΜπιλ. Το συμπερασμα Αντζυ και Μπιλ ένοχοι, Ρεζ σίγουρα και ψάχνουμε τον τελευταίο σε ΚΕ ή Γιούκι
Post 440 Γιουκι-Σλειερ-Ᾱντζυ
Post 444 Ρεζιντεντ-Γιουκι-Μπιλ (το χε σκεφτεί και νωρίτερα αλλά βεβαιώθηκε αφού το σκέφτηκε και η Ηρω)
Post 446 Τωρα είμαστε ακόμα πιο σίγουροι
Post 461 Εδώ πια μόνη της μας αναφέρει τις τριάδες πουέχει αναφέρει στα προηγούμενα ποστ της.
Post 479 Βρήκαμε και το τσιράκι!! :clapup: Η φοίβη
Α! Κάθε φορά δε τρώει τις κοτσίδες της, τις κοτσίδες των άλλων κλπκλπ. Και διαμαρτύρεται ενίοτε που δεν την πιστεύουμε ποτέ. Σε ποιο απόλα να σε πιστεψουμε γλυκιά μου??:crazy:
Που σαι...όταν τελειώσει το παιχνίδι αν δεν κάνεις ποστ τύπου "Σας τα λεγα εγώ" (όποιοι κι αν είναι οι δολοφόνοι -άλλωστε μέσα έχεις πέσει σίγουρα) θα φάω τις κοτσίδες μου.:P
Και περιμένω να μάθω (κι ας έχω φύγει από το παίχνίδι -εκπλήρωσε την τελευταία επιθυμία ενός πεθαμένου) γιατί είσαι τόσο σίγουρη για την αθωότητα του Λόριεν.

Μείναν μέσα πόσα?11 άτομα? Αύριο δλδ στη χειρότερη να είναι 10 με 3 κακούς μέσα(αν δεν πιάσει το σωσιμο της νοσοκόμας). Υπάρχει ακόμα χρόνος και ελπίδα αρκεί να ξυπνήσετε!
Καλή συνέχεια και με τη νίκη πολιτάκια! :)

Απορω ειλικρινα η μανια σου μαζι μου και μαλιστα σε παιχνιδι που φαινεται οτι ειμαι αθωα...το οποιο αυτο και μονο σε κανει ενοχη...
Λιγο με νοιαζει τι θεωρεις εσυ οτι θα πω...οτι θα κανω...κ.ο.κ. Αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι αυτο το παιχνιδι το ευχαριστηθηκα και ας εχω παισει και εξω, ακομα και εαν εχω γραψει χαζα...Και ψιτ...ουδεποτε εχω δηλωσει ντετεκτιβ και οταν δε με εμπιστευεστε καλα να παθετε..!:)
Περι Λορυ...ε τωρα εαν ειναι και αυτος ενοχος που δεν μπαινει, δε γραφει και ψηφιζει αλλα αντι αλλων αφου δεν εχει διαβασει τα ποστ, ε τοτε πραγματικα θα τις φαω τις κοτσιδες μου, μαζι και με τις δικες σου, να σου πω....:)


Και σε ευχαριστω πολυ για το οτι ασχοληθηκες στα τελευταια σου λογια αποκλειστικα μαζι μου! Με κολακευεις απιστευτα!!!!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι μίλησαν και είπαν:
Slayer.jpg


Όπως καταλαβαίνετε λοιπόν..............................................................












ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:eek:

Και έλεγα να τον σώσω σήμερα :lol:


Κουφαλίτσες Resoulin και youkilin!:P

Youki έπαιξες πολύ καλά πάντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαχαχα!!
Καλα να παθουνε....που σαι Γιουκι....το καταευχαριστηθηκα ντιαρ.....;):devil:
Ας προσεχατε!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τελειώσαμε????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα καταφέραμε???????


ΓΟΥΑΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!


ΜΠΡΑΒΟ στην Νοσοκόμα (Ηρώ?) και ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ στην ΠΑΛΙΟΡεζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:eek:

Και έλεγα να τον σώσω σήμερα :lol:

Καλε πως θα τον εσωνες με 6 ψηφους που ειχε ηδη παρει?!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλέ πείτε μας τους ρόλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλε πως θα τον εσωνες με 6 ψηφους που ειχε ηδη παρει?!:worry:
Όπως έσωσα και τον fantasmenos :P
Για να δούμε ιδιότητα σε οερίπτωση που ήταν κι άλλος δολοφόνος μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Προφανώς η τριάδα λοιπόν ήταν Residen Evil, Youki και Bill_Slayer.

Ρουφιάνος ο fantasmenos που ήξερε Resident και Slayer

Νοσοκόμα η Ηρώ που έσωσε στον πρώτο γύρο τον fantasmenos, στο δεύτερο αστόχησε σώζοντας την kalypso και στον τρίτο θα πετύχαινε πάλι την επιλογή των δολοφόνων που αρχικά ήταν η kakerlak, αλλά το άλλαξαν σηκώνοντας τα χέρια ψηλά.

Να ευχαριστήσω θερμά την fielda, ήταν υποδειγματική συν-ΣΕ, τυπικότατη και σωστή :D

Άντε και στο επόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλε πως θα τον εσωνες με 6 ψηφους που ειχε ηδη παρει?!:worry:
απ τη δολοφονία :P
Ηταν η νοσοκόμα :P


κάτι που κατάλαβα απ τη χαρά της όταν σώθηκε ο πρώτος πολίτης και ανέλυε το πως λειτούργησε η νοσοκόμα :P
αν και μετά μου έσπασε τα νεύρα τόσο πολύ που νόμιζα ότι είχα καταλάβει λάθος :P

έπαιξαν πολύ καλά οι δολοφόνοι, πάρα πολύ καλά!
Ρουφιάνος ποιος ήταν η Νεράιδα ή ο Φαντασμένος? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όπως έσωσα και τον fantasmenos :P

αι μαρη....εισαι η νοσοκομα?!:P
Η Καλυψω νομιζα πως ηταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κερδίσαμε;;;; Τέλειααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ορίστε! κάτι πέτυχα κι εγώ! :P
όταν έλεγα ότι θα είναι ο Φαντασμένος και θα ήξερε Ρεζ και Μπιλ :P



το τσιράκι??? ποιος ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
στο δεύτερο αστόχησε σώζοντας την kalypso
Την Angie Ann έσωσα :P
και στον τρίτο θα πετύχαινε πάλι την επιλογή των δολοφόνων που αρχικά ήταν η kakerlak
Έλα ρεεεε σοβαρά;:D
Λατρεύω αυτό το ρόλο τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσυ ΚΕ θες σφαξιμο!!:P
Ειχες το προφιλ του δολοφονου ματια μου:P:P:P:P:P
Καλα και ο φαντασμενος θελει ξυλο...ετσι οπως επαιζε...το χαμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top