Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ξεκίνησα να κάνω ένα ποστ με πολλά quote αλλά όχι...όλα εκεί είναι τα έχω ήδη πει, εχουν μιλήσει όλοι και μπορείτε να τα βρείτε.
Απλά 2-3 παρατηρησούλες
1. Η Καλυψώ τελικά σήμερα σώζεται για 2η φορά, την 1η δε ενάντια στη Ρεζ η οποία αυτοκτόνησε. Κάποιοι (βλ Ηρω) θεωρούν ότι παρόλο που η Ρεζ ήταν σίγουρα ένοχη (γενική παραδοχή πιστεύω) προτίμησε να φύγει και να μείνει στο παιχνίδι πολίτης.
2. Κάποιοι γράφουν επιχειρήματα και βασίζονται σε λεγόμενα άλλων, γεγονότα και εικαζομενες τακτικές (και γιαυτό είναι ένοχοι) ενω καποιοι άλλοι το μόνο που λένε είναι για κοτσίδες που θα φάνε, ποιον θα ξυρίσουν με την ψιλή και την χοντρή, δεν έχουν ΚΑΝΕΝΑ επιχείρημα κι όταν έχουν είναι πραγματικά αστείο (τύπου ψήφισες τον ύποπτο άρα είσαι ύποπτος :confused:) και είναι υπεράνω πάσης υποψίας!!! Νομίζω θα υιοθετήσω κι εγώ αυτό το στυλάκι στον επόμενο γύρο.
3. Κάποιοι καταφερνουν να γυρίσουν ψηφοφορίες κατα πως τους συμφερει.
4. Ήμουν αθώα στα μάτια των περισσοτέρων (ναι ναι υπάρχουν και ποστ) μέχρι που ψήφισα την Καλυψώ που στα μάτια των περισσοτέρων ήταν ένοχη!!! (αυτοί οι κάποιοι που γυρνάνε τις ψηφοφορίες που λέγαμε...;))
5. ΚΕ ή που τελικά είσαι πολύ μεγάλη μουσίτσα, ή που δεν ξερεις που παν τα 4 ή που φοβήθηκες μη στραφουν εναντίον σου. Το τρίτο -αν είσαι αθώα -δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί και τόσο άρα μάλλον δεν είσαι και τόσο αθώα.
6. Τα υπόλοιπα θα τα πω στα famous last words μου.

Ψ:Νεραιδα, αν πιάσω όλα τα ποστ σου από την αρχή και τα κάνω quote θα δεις ότι έχεις κατηγορήσει σε διάφορα ποστ σχεδόν όλους τους παίχτες. Και μετά μας λες ότι όταν λήξει το παιχνίδι θα δουμε ότι έχεις δίκιο. Ε, ναι του π@στη...3 από όλους είναι σίγουρα δολοφόνοι. Μέσα θα χεις πέσει ότι και να γίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψ:Νεραιδα, αν πιάσω όλα τα ποστ σου από την αρχή και τα κάνω quote θα δεις ότι έχεις κατηγορήσει σε διάφορα ποστ σχεδόν όλους τους παίχτες. Και μετά μας λες ότι όταν λήξει το παιχνίδι θα δουμε ότι έχεις δίκιο. Ε, ναι του π@στη...3 από όλους είναι σίγουρα δολοφόνοι. Μέσα θα χεις πέσει ότι και να γίνει!

Οπως νομιζεις ντιαρ...δες τα και πες μου που κατεληξα:whistle:
Χαμπ καιν προμπλεμ:D
Καλη η υστατη προσπαθεια σου, αλλα σορρυ δεν πειθει...και ναι δε θα ασχοληθω να σχολιασω ενα ενα αυτα που εγραψες, διοτι εχουμε και ενα μπανιο να κανουμε...χαιρομαι παντως που σε ειχα στην μπουκα απο την αρχη και με την καθε ευκαιρια επιβεβαιωνες τις υποψιες μου!;)
Στο τελος να δουμε ποιος ειχε δικιο και ποιος αδικο...ποιος ειναι πολιτης και ποιος οχι....και κριμα που δε φαινεται η ιδιοτητα σου....πολυ κριμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βεβαια και ο Λορυ, το αλλο το ζουρλο....
Αυτο ειναι αναμεσα σε ζωον και βουρλο ; :hmm:


Δλδ πραγματικα απορω πως καποιοι την ψηφιζουν....
Ε ειπαμε πως θα ψηφισω, μη τα ξαναλεμε ! "Στου χαντάκι ! "

...μολις προλαβα πριν φυγω, και μετρησα την υγρασια : 57% Αρα αλλάζω και ψηφιζω Youki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αυτο ειναι αναμεσα σε ζωον και βουρλο ; :hmm:


Ε ειπαμε πως θα ψηφισω, μη τα ξαναλεμε ! "Στου χαντάκι ! "

...μολις προλαβα πριν φυγω, και μετρησα την υγρασια : 57% Αρα αλλάζω και ψηφιζω Youki.
Για να φανεί ότι ψήφισες δολοφόνο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: kalypso
  5. Ηρώ: Youki
  6. Kakerlak: Youki
  7. Κακή Επιρροή: Youki
  8. kalypso: Youki
  9. Lorien: Youki
  10. Neraida: Youki
  11. Phoebe:Ηρώ
  12. Youki: Ηρώ
Ψήφοι
6 Youki
3 Ηρώ
1 kalypso
1 Lorien


Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)

Youki μας λες τα τελευταία σου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωραία... τιποτα δεν καταλάβαμε βέβαια τώρα αλλά οκ....


Για αύριο ψηφίζω Μπιλ Σλέιερ κι ο θεός μαζί μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κακή επιρροή για αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. Phoebe:
Ψήφοι
1 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο μαθαίνετε την ιδιότητα του παίκτη που θα αποχωρήσει έπειτα από ψηφοφορία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aυτοί που δεν ψήφισαν youki (δεν περιμένουμε φυσικά να την έχει ψηφίσει κάποιος συνδολοφόνος)σε αυτόν τον γύρο είναι οι : Angie_Ann, Bill_Slayer, Dark Kronos και phoebe και με απουσία η Corpse.

Από τους παραπάνω ακολουθώντας πάλι το σενάριο η youki να είναι δολοφόνα προς το παρόν περισσότερες πιθανότητες έχει ο Bill_Slayer και έπεται ο dark kronos.
Η phoebe είναι η γνωστή phoebe.
H Angie πήρε μπρος και η Corpse δε φαίνεται να έχει όντως χρόνο.

Άρα θα ψηφίσω κι εγώ Bill_Slayer και θα δούμε τι θα βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ: Bill_Slayer
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. Phoebe:
Ψήφοι
2 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο μαθαίνετε την ιδιότητα του παίκτη που θα αποχωρήσει έπειτα από ψηφοφορία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Aυτοί που δεν ψήφισαν youki (δεν περιμένουμε φυσικά να την έχει ψηφίσει κάποιος συνδολοφόνος)σε αυτόν τον γύρο είναι οι : Angie_Ann, Bill_Slayer, Dark Kronos και phoebe και με απουσία η Corpse.

Από τους παραπάνω ακολουθώντας πάλι το σενάριο η youki να είναι δολοφόνα προς το παρόν περισσότερες πιθανότητες έχει ο Bill_Slayer και έπεται ο dark kronos.
Η phoebe είναι η γνωστή phoebe.
H Angie πήρε μπρος και η Corpse δε φαίνεται να έχει όντως χρόνο.

Άρα θα ψηφίσω κι εγώ Bill_Slayer και θα δούμε τι θα βγει.

Να σε πω...το τελευταιο ποστ της Φοιβης δε σου εκανε καθολου εντυπωση?!
Εγω γιατι δεν τη θυμαμαι καθολου ετσι?!
Κανω τοσο λαθος?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να σε πω...το τελευταιο ποστ της Φοιβης δε σου εκανε καθολου εντυπωση?!
Εγω γιατι δεν τη θυμαμαι καθολου ετσι?!
Κανω τοσο λαθος?!
Δεν ξέρω.. τι να σου πω. Μπορεί. Όλοι μου κάνουν το ίδιο πάνω κάτω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τα τελευταία μου λόγια θα είναι ένα ανάλαφρο ποστ με αποφθέγματα της μεγάλης ντετέκτιβ αυτού του γύρου. Α ρε ΚΕ ελπίζω να γελάσεις κι εσύ με αυτό το ποστ και να μην κλάψεις για την παπατζα που έκανες να αλλάξεις ψήφο.
ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΝΕΡΑΙΔΑ


Post 28 Υποπτοι Ρεζ -Φαντα -Γιουκι και ολίγη από Ηρώ.
Post 46 Υποπτοι παραμένουν οι Ρεζ και Φαντα, στην παρέα είναι ακόμα Κορπς και Κρονος, υποψιαζόμαστε Ηρώ και Σλειερ με ολίγη απο Γιουκι (μανι μανι πιάσαμε 7 παιχτάκια σε αυτό το ποστ):P
Post 136 Ψηφίζουμε Ηρώ
Post 141 Να και οι πρωτες υποψίες για τη Φοίβη
Post 174 Η Ρεζ τσιράκι και το ντεμπούτο της Καλυψούς στην παρέα των υπόπτων
Post 261 Eίσοδος της ΚΕ στην κόκκινη ομάδα
Post 271 γιουκι ΚΕ και Φοιβη οι πιο ύποπτες
Post 280 Αθώα η Καλυψώ και η Αντζυ
Post 288 Nα οι πρώτες υποψίες για την Αντζυ...
Post 299 Ψιλοαθώος τώρα ο Σλέιερ
Post 313 Tριάδα ΡΕζ, ΚΕ Γιουκι
Post 314 Eδώ πλέον έρχεται η απογείωση. 6 άτομα για 3 ρόλους. Ε αμα δεν εχεις πέσει μέσα κι εδώ να με χέσεις! :P
Post 375 Πετάμε πλέον πάνω απότα συνεφα σε υψος 20000 ποδιών. Αθώες Ηρώ και ΚΑλυψω. Μπερδεμένη η Κε. Υποψίες για Αντζυ καιΜπιλ. Το συμπερασμα Αντζυ και Μπιλ ένοχοι, Ρεζ σίγουρα και ψάχνουμε τον τελευταίο σε ΚΕ ή Γιούκι
Post 440 Γιουκι-Σλειερ-Ᾱντζυ
Post 444 Ρεζιντεντ-Γιουκι-Μπιλ (το χε σκεφτεί και νωρίτερα αλλά βεβαιώθηκε αφού το σκέφτηκε και η Ηρω)
Post 446 Τωρα είμαστε ακόμα πιο σίγουροι
Post 461 Εδώ πια μόνη της μας αναφέρει τις τριάδες πουέχει αναφέρει στα προηγούμενα ποστ της.
Post 479 Βρήκαμε και το τσιράκι!! :clapup: Η φοίβη
Α! Κάθε φορά δε τρώει τις κοτσίδες της, τις κοτσίδες των άλλων κλπκλπ. Και διαμαρτύρεται ενίοτε που δεν την πιστεύουμε ποτέ. Σε ποιο απόλα να σε πιστεψουμε γλυκιά μου??:crazy:
Που σαι...όταν τελειώσει το παιχνίδι αν δεν κάνεις ποστ τύπου "Σας τα λεγα εγώ" (όποιοι κι αν είναι οι δολοφόνοι -άλλωστε μέσα έχεις πέσει σίγουρα) θα φάω τις κοτσίδες μου.:P
Και περιμένω να μάθω (κι ας έχω φύγει από το παίχνίδι -εκπλήρωσε την τελευταία επιθυμία ενός πεθαμένου) γιατί είσαι τόσο σίγουρη για την αθωότητα του Λόριεν.

Μείναν μέσα πόσα?11 άτομα? Αύριο δλδ στη χειρότερη να είναι 10 με 3 κακούς μέσα(αν δεν πιάσει το σωσιμο της νοσοκόμας). Υπάρχει ακόμα χρόνος και ελπίδα αρκεί να ξυπνήσετε!
Καλή συνέχεια και με τη νίκη πολιτάκια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια; Ποτε αλλαξε τοσο η κατασταση; Δεν εχω την παραμικρη διαθεση να διαβασω ολα τα ποστ που γυνανε σημερα... Απλος δηλωνω επισιμως οτι τα εχω ακομα πιο χαμενα... Δεν θα ψηφισω καπιων απο σημερα, ακομα και αν δολοφονιθω θα ειναι καλητερα να μην εχει κανεις δικη μου ψηφο παρα ενα λαθος ατομο... Και δεν ξερω και αν θα μπω καθολου αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν προλαβαινω με την καμια να διαβασω οσα γραφτηκαν.. αν δεν προλαβω να μπω μεχρι τη 1, ψηφιζω απο τωρα ξανα μπιλ σλειερ (για καποιον λογο απ'το προχειροδιαβασμα αυτο το τυπακι κατι μου κανει για κακο ρολακι). Χοπ να καταληξω πιο σιγουρα απο αυριο, και με επιχειρηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ: Bill_Slayer
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. Phoebe:
Ψήφοι
3 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο μαθαίνετε την ιδιότητα του παίκτη που θα αποχωρήσει έπειτα από ψηφοφορία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να σε πω...το τελευταιο ποστ της Φοιβης δε σου εκανε καθολου εντυπωση?!
Εγω γιατι δεν τη θυμαμαι καθολου ετσι?!
Κανω τοσο λαθος?!

Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γεια σας- ψηφίζω Μπιλλ Σλειερ-αντίο σας.


πς. σορρυυυυυ :redface:, αύριο το μεσημέρι δίνω μάθημα και το πρωί δεν θα προλάβω να μπω, το μεσημέρι σίγουρα δεν θα μπορώ να μπω (!) και όταν γυρίσω κατα τις 7 θα είμαι τόσο πτώμα που μάλλον θα πέσω για ύπνο. Ελπίζω αύριο να βγάλουμε λαβράκι. γκνάιτ σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ είναι πολλά που θα ήθελα να πω αλλά όπως και η kalypso δίνω αύριο ( και μεθαύριο γκοντνταμιτ!) οπότε δεν προλαβαίνω!

Anyway, όπως και να χει πιστεύω ότι το παιχνίδι που κάναμε μέχρι τώρα βοηθάει τους δολοφόνους γι' αυτό και δεν έχουμε στην ουσία ντέρμπυ αλλά ένα άτομο που φεύγει σχεδόν ομόφωνα γιατί τους βολεύει.

Αν προσέξετε με τα όσα συνέβησαν σήμερα στην ουσία ήταν σαν να σώθηκε η Ηρώ, η οποία για μένα ακόμα δεν είναι σίγουρα αθώα.

Όπως και να χει πιστεύω κάτι πάει στραβά στο παιχνίδι μέχρι τώρα, κάτι δεν μου κολλάει, κάποιος μας δουλεύει αλλά δεν έχω καθόλου χρόνο για να ασχοληθώ. Θα ψηφίσω και γω Bill_Slayer προς το παρόν αλλά αν δω ότι πάλι τον ψηφίζουν όλοι θα πρέπει μάλλον να απευθυνθώ αλλού.

Γενικά μάλλον, οι πολίτες πρέπει να κάνουμε κάποια στροφή γιατί μου φαίνεται ότι τους παραβολεύουμε τους δολοφόνους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann:Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos:
  5. Ηρώ: Bill_Slayer
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Bill_Slayer
  8. kalypso: Bill_Slayer
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. Phoebe: kalypso
Ψήφοι
5 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή
1 kalypso
Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης
  5. Youki (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien
1 Corpse Bride

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top