Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το οτι ο Σλειερ μπαινει σφηνα τελευταια στιγμη και ψηφιζει δεν ειναι καινουριο...το εχει κανει κι αλλες φορες...με λιγα λογια αυτο δε λεει και τιποτα...
Και ασε αυτα τα πρωτα τον αλλο και μετα εμενα που ειστε τοσο σιγουροι.
Και εσυ εαν βγεις αρκετα θα καταλαβουμε...ελπιζω δλδ...
Και εισαι τρελλος να ζητας να σε εμπιστευτουμε μου φαινεται! Ο πιο αναξιοπιστος παιχτης εισαι! Περισσοτερο και απο μενα ναουμε!

Ωραία αλλά ξέρεις πιο θα είναι το επιχείρημα αν τελικά δεν είμαι δολοφόνος ; (αμφιβάλλω πια για τον ίδιο μου τον εαυτό για το ρόλο που έχω). Ότι είμαι τσιράκι. Και θα έρθει το πραγματικό τσιράκι να το πει αυτό και θα το πιστέψεις. Αν βγω σήμερα (είτε φανεί ότι είμαι πολίτης είτε δολοφόνος) είναι σίγουρο ότι δεν θα βγάλετε αύριο τον Bill Slayer. Εγώ λέω κάτι απλό. Για να με φάτε με ευχαρίστηση αύριο και πέραν πάσης αμφιβολίας τσεκάρετε αν αυτά που λέω αληθεύουν...

Οι δυνάμεις του κακού πάλι θα μου επιτεθούν αλλά θα αντέξω και αυτό το χτύπημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπας και δεν υπαρχει ρευμα για kakerlak και πανε να γλιτωσουν τον φαντασμενο, αλλαζω την ψηφο μου και την δινω στον φαντασμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωραία αλλά ξέρεις πιο θα είναι το επιχείρημα αν τελικά δεν είμαι δολοφόνος ; (αμφιβάλλω πια για τον ίδιο μου τον εαυτό για το ρόλο που έχω). Ότι είμαι τσιράκι. Και θα έρθει το πραγματικό τσιράκι να το πει αυτό και θα το πιστέψεις. Αν βγω σήμερα (είτε φανεί ότι είμαι πολίτης είτε δολοφόνος) είναι σίγουρο ότι δεν θα βγάλετε αύριο τον Bill Slayer. Εγώ λέω κάτι απλό. Για να με φάτε με ευχαρίστηση αύριο και πέραν πάσης αμφιβολίας τσεκάρετε αν αυτά που λέω αληθεύουν...

Οι δυνάμεις του κακού πάλι θα μου επιτεθούν αλλά θα αντέξω και αυτό το χτύπημα...

Δωσε μου ενα λογο καλο μου που πηγες και εδωσες νωριτερα ψηφο στο Λορυ...εναν μονο.
Εαν εισαι πολιτης το μονο που θα σκεφτω ειναι οτι δεν ειχες διαθεση να παιξεις και εγραφες οτι σου ερχοταν και οχι οτι εισαι τσιρακι. Γιατι εγραψες πολλα κουλα...

Εντιτ: μην ανησυχεις, εχουμε μερες για να βγαλουμε και τον Σλειερ καποια στιγμη εαν πραγματικα προκυψει θεμα...στη 2η ψηφοφορια ειμαστε ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Δωσε μου ενα λογο καλο μου που πηγες και εδωσες νωριτερα ψηφο στο Λορυ...εναν μονο.
Εαν εισαι πολιτης το μονο που θα σκεφτω ειναι οτι δεν ειχες διαθεση να παιξεις και εγραφες οτι σου ερχοταν και οχι οτι εισαι τσιρακι. Γιατι εγραψες πολλα κουλα...

Στο τέλος ξουρίζουν τον γαμπρό... Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...

Τον Lorien τον ψήφισα γιατί μου αρέσει να ρωτάτε και να μην παίρνετε απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στο τέλος ξουρίζουν τον γαμπρό... Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...

Τον Lorien τον ψήφισα γιατί μου αρέσει να ρωτάτε και να μην παίρνετε απάντηση

εντάξει... αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι τέτοιες απαντήσεις δε μας βοηθάνε και ιδιαίτερα
ΑΝ είσαι πολίτης όπως λες... δε μας βοηθάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στο τέλος ξουρίζουν τον γαμπρό... Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...

Τον Lorien τον ψήφισα γιατί μου αρέσει να ρωτάτε και να μην παίρνετε απάντηση

Μαλιστα..και τωρα εσυ θελεις να σε παρουμε στα σοβαρα..Καλα λεω εγω οτι εισαι τρελλος...
Βλεπεις οτι φευγεις κακην κακως και λες ας κανω και την τελευταια μου προσπαθεια να επηρεασω καποιους....Δεν εχεις καταλαβει μου φαινεται πως ετσι οπως εχεις παιξει σε αυτο το παιχνιδι και με το παρελθον σου δεν προκειται κανεις να ακολουθησει.
Και πολιτης να εισαι καλυτερα να βρισκεσαι εκτος...γιατι δε βλεπω να βοηθας και καθολου με αυτα που κανεις βλ. ψηφο στο Λορυ π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μαλιστα..και τωρα εσυ θελεις να σε παρουμε στα σοβαρα..Καλα λεω εγω οτι εισαι τρελλος...
Βλεπεις οτι φευγεις κακην κακως και λες ας κανω και την τελευταια μου προσπαθεια να επηρεασω καποιους....Δεν εχεις καταλαβει μου φαινεται πως ετσι οπως εχεις παιξει σε αυτο το παιχνιδι και με το παρελθον σου δεν προκειται κανεις να ακολουθησει.
Και πολιτης να εισαι καλυτερα να βρισκεσαι εκτος...γιατι δε βλεπω να βοηθας και καθολου με αυτα που κανεις βλ. ψηφο στο Λορυ π.χ.

πφφφφφ. Ο Lorien μάλλον σήμερα θα αποχωρήσει από απουσίες=η μόνη ανώδυνη ψήφος πριν τη δολοφονία. Τι νομίζεις δηλαδή ότι θέλω να δημιουργήσω ρεύμα εναντίον του Lorien; Δεν είμαι τόσο απελπισμένος...

Ακούς εκεί τρελός. Ο τρελός τα έχει 400...

Επαναλαμβάνω, θα με πουν κάποιοι τσιράκι το βράδυ και θα το πιστέψετε οπότε μην μου λέτε μετά ότι δεν σας τα έλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos: fantasmenos
  5. fantasmenos: Bill_Slayer
  6. Ηρώ: fantasmenos
  7. jrot6: fantasmenos
  8. Kakerlak:
  9. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  10. kalypso: fantasmenos
  11. Lorien
  12. Neraida: fantasmenos
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Youki: fantasmenos
Ψήφοι
8 fantasmenos
3 Bill_Slayer

Αποχωρήσεις
Resident Evil (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πφφφφφ. Ο Lorien μάλλον σήμερα θα αποχωρήσει από απουσίες=η μόνη ανώδυνη ψήφος πριν τη δολοφονία. Τι νομίζεις δηλαδή ότι θέλω να δημιουργήσω ρεύμα εναντίον του Lorien; Δεν είμαι τόσο απελπισμένος...

Ακούς εκεί τρελός. Ο τρελός τα έχει 400...

Επαναλαμβάνω, θα με πουν κάποιοι τσιράκι το βράδυ και θα το πιστέψετε οπότε μην μου λέτε μετά ότι δεν σας τα έλεγα...

Χαχα..ανωδυνες ψηφους?! Εσυ?! Βρε...που το βρηκες τωρα αυτο?! Ε δε σου φανηκε αρκετη η πρωτη απαντηση σου στην ερωτηση μου ε?! Και ειπες να σοβαρευτεις!:P Αι βρε....
Ε, δεν εισαι ΤΟΣΟ απελπισμενος εισαι αρκετα ομως....οπως και ολοι οσοι εχουν ρολακι και δη κακο και ειναι να βγουν.
Ασε που η στιγμη που διαλεξες να μας δωσεις το σεναριο σου για τον Σλειερ ηταν οταν ειδες οτι ολοι σε ψηφιζουν...Δεν πειθεις....λυπαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εντάξει... αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι τέτοιες απαντήσεις δε μας βοηθάνε και ιδιαίτερα
ΑΝ είσαι πολίτης όπως λες... δε μας βοηθάς

Εσυ τι επαθες ξαφνικα και εισαι τοσο ησυχη?!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωραία αλλά ξέρεις πιο θα είναι το επιχείρημα αν τελικά δεν είμαι δολοφόνος ;

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα παψουν να δινουν σημασια στα γραφομενα της Αθηνας που σε υπεδειξε για δολοφονο. Αυτο εχει σημασια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να υποθέσω και τι να πω
Εγώ την κακερλάκ ήθελα, το ξαναλέω...
Απλά, μιας που και ο Φαντασμένος, είναι δεν είναι κακός, δεν βοηθάει και πολύ... τι να πω
Πάω με το ρεύμα (το είπα να νωρίτερα)

Για μένα η κακερλακ έπρεπε να βγει σήμερα για να δουμε τι ακριβώς ήταν η Ρεζουλιν
Πιστεύω ότι Μόνο την κακερλακ έδωσε ξεκάθαρα ΑΝ ήταν Ρουφ
Για τον φαντασμένο άφησε περισσότερο υπόνοιες καθώς και κάποιες ελάχιστες υπόνοιες για την Ηρώ όπου σκέφτομαι ότι οκ, δεν είχε σαν όνομα την Ηρώ αλλά δεν της άρεσε ο τρόπος που έπαιζε... δεν την έδωσε ξεκάθαρα... η Ηρώ όμως από εκείνη τη στιγμή και μετά έχει αλλάξει 180μοίρες παιχνίδι

Αν αλλάξει το παιχνίδι και πάει προς κακερλακ, είναι εντελώς σίγουρο ότι θα αλλάξω ψήφο

Ξέρω ότι εσύ έχεις την Αθηνά για μη καλό ρόλο... όμως αυτή τη στιγμή δε μου βγαίνει να είναι κακιά... (ούτε καλή)
Περιμένω να δω τι θα γίνει το βράδυ, εκεί θα βγάλω πολλά συμπεράσματα (όπως κι όλοι οι υπόλοιποι δλδ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να υποθέσω και τι να πω
Εγώ την κακερλάκ ήθελα, το ξαναλέω...
Απλά, μιας που και ο Φαντασμένος, είναι δεν είναι κακός, δεν βοηθάει και πολύ... τι να πω
Πάω με το ρεύμα (το είπα να νωρίτερα)

Για μένα η κακερλακ έπρεπε να βγει σήμερα για να δουμε τι ακριβώς ήταν η Ρεζουλιν
Πιστεύω ότι Μόνο την κακερλακ έδωσε ξεκάθαρα ΑΝ ήταν Ρουφ
Για τον φαντασμένο άφησε περισσότερο υπόνοιες καθώς και κάποιες ελάχιστες υπόνοιες για την Ηρώ όπου σκέφτομαι ότι οκ, δεν είχε σαν όνομα την Ηρώ αλλά δεν της άρεσε ο τρόπος που έπαιζε... δεν την έδωσε ξεκάθαρα... η Ηρώ όμως από εκείνη τη στιγμή και μετά έχει αλλάξει 180μοίρες παιχνίδι

Αν αλλάξει το παιχνίδι και πάει προς κακερλακ, είναι εντελώς σίγουρο ότι θα αλλάξω ψήφο

Ξέρω ότι εσύ έχεις την Αθηνά για μη καλό ρόλο... όμως αυτή τη στιγμή δε μου βγαίνει να είναι κακιά... (ούτε καλή)
Περιμένω να δω τι θα γίνει το βράδυ, εκεί θα βγάλω πολλά συμπεράσματα (όπως κι όλοι οι υπόλοιποι δλδ)

Κανεις ενα λαθος...
Εαν ειναι Ρουφ η Αθηνα τοτε εχει δωσει 2 σιγουρα ονοματα...
Πρωτα μιλησε για Φαντα και Κακερ μετα αφησε υπονοιες για εμενα και μετα για Ηρω...
Οποτε εαν ειναι ρουφ τοτε και ο Φαντα και η Κακερ ειναι δολοφονοι....φανταζομαι οτι εγω και η Ηρω ερχομαστε μετα....

Παντως σε εχω πλεον στις υποπτες να το ξερεις...μετα απο οσα ειδα που εγραψες απο χθες το βραδυ και μετα...
Και βασικα το τριδυμο Ρες, ΚΕ και Γιουκι δεν ειναι καθολου κακο για δολοφονες γενους θυληκου...και τον εχω τον Φαν ικανο να το εχει επιλεξει....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον..μετα απο κατι υπολογισμους...κατεληξα στο εξης:
Ρες, Σλειερ, Φαντα, Κακερ, ΚΕ, Γιουκι
Εδω μεσα νοιωθω οτι ειναι σιγουρα οι 3 δολοφονοι, το τσιρακι και ο ρουφ...
Για τη νοσοκομα δεν εχω ιδεα....
Θα σας φαω χαμενα κορμια....:P

Και εαν η Ρες τελικα ειναι Ρουφ...που απο ο,τι ειδα και στα πρωτα της ποστ ειχε μιλησει για πρωτη γραμμη παρακολουθησης οσον αφορα στην Κακερ και στον Φαντα χωρις ιδιαιτερους λογους και επεμενε σε αυτα και στα τελευταια της λογια...οποτε ισως τελικα να ειναι ο ρουφ...και η ΚΕ που σιγονταρει στην αθωοτητα της Ρες να ειναι ο τριτος Δολοφονος και η Γιουκι το Τσιρακι...η το αντιστροφο αναφορικα με τις τελευταιες.
Βεβαια μπορει να εχω φαντασια μεγαλη και να γελαω στο τελος οτυ παιχνιδιου με αυτα που εγραψα..!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε συ Νεραιδα τι λες? Αν η Ρεζ ήταν ο ρουφιάνος και άρα Φαντα-Κακερλακ δολοφόνοι τότε η ΚΕ κι εγώ που θέλουμε να φύγει ο Φαντα είμαστε οι συνδολοφόνοι/τσιράκι??????
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Νεραιδα τι λες? Αν η Ρεζ ήταν ο ρουφιάνος και άρα Φαντα-Κακερλακ δολοφόνοι τότε η ΚΕ κι εγώ που θέλουμε να φύγει ο Φαντα είμαστε οι συνδολοφόνοι/τσιράκι??????
:eek:

Εννοειται....βεβαια...
Τι ειστε χαζες να μην τον ψηφισετε ενω βλεπετε οτι ολοι τον ψηφιζουν και εχουν την Ρες για ρουφιανα...?! Αν δεν τον ψηφισετε και βγει δολοφονος την κατσατε συνπαρλαπιπες μου!:P
Και οσο και να το ζοριζεις για μενα οι ρολοι εχουν δοθει σε αυτους που εγραψα παραπανω...λυπαμαι που εισαι μεσα σε αυτους...καιρος σου ηταν να παρεις ρολακι φαινεται:P
ΟΠως και να εχει οταν βγει ο Φαντα για εμενα πολλα θα εχουν γινει ξεκαθαρα!! Και εφοσον εχω πει και τις σκεψεις μου, δε με νοιαζει και να με φατε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που θα σωθεί 2η συνεχόμενη μέρα ο Φαντασμένος.
Και κοίτα να δεις που ξαναμανά η Αντζούλα είναι μπλεγμένη σε αυτό...

:eek:


;)

έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να υποθέσω και τι να πω
Εγώ την κακερλάκ ήθελα, το ξαναλέω...
Απλά, μιας που και ο Φαντασμένος, είναι δεν είναι κακός, δεν βοηθάει και πολύ... τι να πω
Πάω με το ρεύμα (το είπα να νωρίτερα)

Για μένα η κακερλακ έπρεπε να βγει σήμερα για να δουμε τι ακριβώς ήταν η Ρεζουλιν
Πιστεύω ότι Μόνο την κακερλακ έδωσε ξεκάθαρα ΑΝ ήταν Ρουφ
Για τον φαντασμένο άφησε περισσότερο υπόνοιες καθώς και κάποιες ελάχιστες υπόνοιες για την Ηρώ όπου σκέφτομαι ότι οκ, δεν είχε σαν όνομα την Ηρώ αλλά δεν της άρεσε ο τρόπος που έπαιζε... δεν την έδωσε ξεκάθαρα... η Ηρώ όμως από εκείνη τη στιγμή και μετά έχει αλλάξει 180μοίρες παιχνίδι

Αν αλλάξει το παιχνίδι και πάει προς κακερλακ, είναι εντελώς σίγουρο ότι θα αλλάξω ψήφο

Ξέρω ότι εσύ έχεις την Αθηνά για μη καλό ρόλο... όμως αυτή τη στιγμή δε μου βγαίνει να είναι κακιά... (ούτε καλή)
Περιμένω να δω τι θα γίνει το βράδυ, εκεί θα βγάλω πολλά συμπεράσματα (όπως κι όλοι οι υπόλοιποι δλδ)

ΚουΕ γιατί επιμένεις στην Κάκερλακ τόσο πολύ δεν καταλαβαίνω.
Θέλω να μου δώσεις ένα ωραίο μεγάλο στέρεο επιχείρημα να με πείσεις. (και να αφήσεις εντελώς έξω τα περι ρουφιανιάς της Ρεζ) :D


Αν δεν καταφέρεις να με πείσεις, είσαι η επόμενη στη λίστα μου- μετά την Άντζυ_Ανν φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εννοειται....βεβαια...
Τι ειστε χαζες να μην τον ψηφισετε ενω βλεπετε οτι ολοι τον ψηφιζουν και εχουν την Ρες για ρουφιανα...?! Αν δεν τον ψηφισετε και βγει δολοφονος την κατσατε συνπαρλαπιπες μου!:P
Και οσο και να το ζοριζεις για μενα οι ρολοι εχουν δοθει σε αυτους που εγραψα παραπανω...λυπαμαι που εισαι μεσα σε αυτους...καιρος σου ηταν να παρεις ρολακι φαινεται:P
ΟΠως και να εχει οταν βγει ο Φαντα για εμενα πολλα θα εχουν γινει ξεκαθαρα!! Και εφοσον εχω πει και τις σκεψεις μου, δε με νοιαζει και να με φατε!:P
Καλά Νεράιδα μετά κι από αυτό σου το ποστ είμαι βεβαιη για τον κακό σου ρόλο. Προσωπικά ψήφισα Φαντασμένο από χτες το βράδυ
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=576797&postcount=224
Όταν ο φαντασμένος είχε ακόμα μόλις 1 ψήφο. Οπότε το να λες ότι τον ψήφισα επειδή τον ψηφίζουν όλοι είναι άκυρο.
Και εννοείται ότι ασχέτως του τι είναι ο Φαντασμένος η αυριανή μου ψήφος θα ναι όλη δικιά σου. Εχεις φαγωθεί από την αρχή του παιχνιδιού με μένα και όσο συνεχίζεις να μην έχεις επιχειρήματα ή να βασίζεσαι σε πράγματα αναληθή ή που δεν στέκουν δεν προκειται να με πείσεις για την αθωότητά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλά Νεράιδα μετά κι από αυτό σου το ποστ είμαι βεβαιη για τον κακό σου ρόλο. Προσωπικά ψήφισα Φαντασμένο από χτες το βράδυ
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=576797&postcount=224
Όταν ο φαντασμένος είχε ακόμα μόλις 1 ψήφο. Οπότε το να λες ότι τον ψήφισα επειδή τον ψηφίζουν όλοι είναι άκυρο.
Και εννοείται ότι ασχέτως του τι είναι ο Φαντασμένος η αυριανή μου ψήφος θα ναι όλη δικιά σου. Εχεις φαγωθεί από την αρχή του παιχνιδιού με μένα και όσο συνεχίζεις να μην έχεις επιχειρήματα ή να βασίζεσαι σε πράγματα αναληθή ή που δεν στέκουν δεν προκειται να με πείσεις για την αθωότητά σου.

Βρε δεν πας να με ψηφισεις και εσυ και ολοι οι υπολοιποι...εγω ο,τι ειχα να πω το εχω πει...
Οι ρολοι ειναι μοιρασμενοι για μενα αναμεσα σε αυτους...
Ρες, Σλειερ, Φαντα, Κακερ, ΚΕ, Γιουκι και κατεληξα σε εσας βασει της εις ατοπον απαγωγης...Λες να κανω λαθος..?! Θα δουμε...ειπα..μπορει να εχω φαντασια μεγαλη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tελικά εχω καποια συμπερασματα :

1.Οταν δεν παιρνω ψηφους , παιρνω απουσια :P
2.Οταν διαβαζεις 300 ποστ μαζεμενα και στο πόδι, ο εγκεφαλος σου γίνεται σαγανακι.

Θα ψηφισω εναν απο οποιους θυμαμαι να ηταν υποπτοι, απο τα οσα διαβασα τωρα μαζεμενα....τι διαβαζα ειπαμε ; :hmm:

..ψ-fee-ζω ΚΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top