Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
H kalypso έγραψε στις 19:56
O Bill_Slayer έγραψε στις 19:58
H Phoebe έγραψε στις 19:58
H Neraida έγραψε στις 19:58
H Resident Evil έγραψε στις 19:59


Την παλεύετε ομαδικώς;

Από τους από πάνω έχουμε standar 3 ρόλους (καλούς/κακούς) που αποφάσισαν να αλλάξουν τελευταία στιγμή για να επηρεάσουν το αποτέλεσμα και να μην αλλάξει ψήφο κανείς.
Ένας είναι σίγουρα δολοφόνος.
Για βγάλε το ρεζουμε ρε fielda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν διάλεξε να φύγει καλέ- ψηφοφορία δε βγαίνει; :hmm:
οταν το έκανε, πίστευε ότι θα φύγει αυτή, δεν το έκανε για να πάτε σε ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχουμε σιγουρα...?
Εαν ναι...τοτε ψηφιζω την Αθηνα επισης...και πολυ λυπαμαι κουκλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο λόγος είναι εξαιρετικά απλός... ένας πολίτης που δεν σώζει τον εαυτό του δεν υπάρχει....

Το έχεις κάνει και εσύ αλλά μάλλον ξεχνάς όσα δεν σε βολεύουν ;)
Το λένε "πράξη αυτοκτονίας μπας και καταλάβουν οι υπόλοιποι"


και τέσπα αφού είσαι μέσα ανέβασε και δημοσκόπηση μιας και μπορείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
H kalypso έγραψε στις 19:56
O Bill_Slayer έγραψε στις 19:58
H Phoebe έγραψε στις 19:58
H Neraida έγραψε στις 19:58
H Resident Evil έγραψε στις 19:59


Την παλεύετε ομαδικώς;

Από τους από πάνω έχουμε standar 3 ρόλους (καλούς/κακούς) που αποφάσισαν να αλλάξουν τελευταία στιγμή για να επηρεάσουν το αποτέλεσμα και να μην αλλάξει ψήφο κανείς.
Ένας είναι σίγουρα δολοφόνος.


Ή σε κάποιους αρέσουν οι ισοψηφίες! Για την ακρίβεια εγώ τρελαίνομαι για αυτές! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer: Ηρώ
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Resident Evil
  6. Ηρώ: Resident Evil
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Resident Evil
  11. Lorien
  12. Neraida: Ηρώ
  13. Phoebe: kalypso
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
5 Resident Evil
4 kalypso
2 Ηρώ
1 fantasmenos
1 Bill_Slayer
1 Kakerlak
Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.

Έκανα εντίτ αμέσως αλλά μάλλον δεν το είδατε. Το θέμα είναι ότι σας έχασα λίγο με τα απανωτά ποστς. Το λέω και εδώ λοιπόν, ας βάλει ένας καλός μοντ ψηφοφορία για να δούμε ποιος θα φύγει τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H kalypso έγραψε στις 19:56
O Bill_Slayer έγραψε στις 19:58
H Phoebe έγραψε στις 19:58
H Neraida έγραψε στις 19:58
H Resident Evil έγραψε στις 19:59


Την παλεύετε ομαδικώς;

Από τους από πάνω έχουμε standar 3 ρόλους (καλούς/κακούς) που αποφάσισαν να αλλάξουν τελευταία στιγμή για να επηρεάσουν το αποτέλεσμα και να μην αλλάξει ψήφο κανείς.
Ένας είναι σίγουρα δολοφόνος.
Για βγάλε το ρεζουμε ρε fielda

Εχε στο νου σου Ρες ....
Σλειερ, Φοιβη και Καλυψω δεν...
Για μενα βεβαια δε χρειαζεται να μιλησω...ειπα κιολας τι θελω....ντερμπυ...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εχε στο νου σου Ρες και Φοιβη....
Σλειερ και Καλυψω δεν...
Για μενα βεβαια δε χρειαζεται να μιλησω...ειπα κιολας τι θελω....ντερμπυ...
:P


Ε κυρά δασκάλα και εγώ ντέρμπυ θέλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το έχεις κάνει και εσύ αλλά μάλλον ξεχνάς όσα δεν σε βολεύουν ;)
Το λένε "πράξη αυτοκτονίας μπας και καταλάβουν οι υπόλοιποι"


και τέσπα αφού είσαι μέσα ανέβασε και δημοσκόπηση μιας και μπορείς
:hmm::hmm::hmm:
ε δεν τα θυμάμαι κι ολα ρε κοπελιά :P

ανεβάζω δημοψήφισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εχε στο νου σου Ρες ....
Σλειερ, Φοιβη και Καλυψω δεν...
Για μενα βεβαια δε χρειαζεται να μιλησω...ειπα κιολας τι θελω....ντερμπυ...
:P
Aποφάσισε όμως Neraida για να ξέρω πως να έχω και σένα, γιατί ένα ποστ παραπίσω λες την Αθηνά τσιράκι και την kalypso δολοφόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ξέρετε κάτι; Δεν ψηφίζω καν.
Βγάλτε με, βγάλτε τη Ρεζ, κάντε ό,τι θετε...

Εγώ αυτό που κατάλαβα στο τελευταίο 5λεπτο είναι ότι μόνο εγώ και η Ρεζ δεν αξίζουμε να βγούμε. Έχετε αφήσει άλλους κι άλλους να περιφέρονται ανενόχλητοι- επαναλαμβάνω, το κρίμα στο λαιμό σας.

Μπαιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε κυρά δασκάλα και εγώ ντέρμπυ θέλω! :P

Ναι καρδια μου το αλλαξα...μετα το ειδα...:P
Αν και να εισαι μεσα τετοιες στιγμες δεν το συνηθιζεις, εκτος εαν θυμαμαι λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ισοψηφία!!!!!!!!!!!! Η Νεράιδα ΔΕΝ ψήφισε Kalypso αλλά Ηρώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ισοψηφία!!!!!!!!!!!! Η Νεράιδα ΔΕΝ ψήφισε Kalypso αλλά Ηρώ!!!
το ξανα άλλαξε κι εσύ :P
βιάζεσαι να βγάλεις την Καλυψω??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να ψηφίσουμε ή όχι; Μπερδεύτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι....
μπορούμε να μην ψηφίσουμε κανέναν?? και δεν πιάνεται απουσία??
αν πιστεύουμε δλδ οτι κανένας δεν είναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Aποφάσισε όμως Neraida για να ξέρω πως να έχω και σένα, γιατί ένα ποστ παραπίσω λες την Αθηνά τσιράκι και την kalypso δολοφόνα.

Αναρωτηθηκα...υποθεσεις κανω με βαση αυτα που κανουν...Και το παρακατω ειλικρινα δεν το καταλαβαινω...

Ξέρετε κάτι; Δεν ψηφίζω καν.
Βγάλτε με, βγάλτε τη Ρεζ, κάντε ό,τι θετε...

Εγώ αυτό που κατάλαβα στο τελευταίο 5λεπτο είναι ότι μόνο εγώ και η Ρεζ δεν αξίζουμε να βγούμε. Έχετε αφήσει άλλους κι άλλους να περιφέρονται ανενόχλητοι- επαναλαμβάνω, το κρίμα στο λαιμό σας.

Μπαιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το ξανα άλλαξε κι εσύ :P
βιάζεσαι να βγάλεις την Καλυψω??? :P

εμένα βιάζεται να βγάλει καρντιά μου...
δεν ξέρω[λέμε τώρα] γιατί όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι....
μπορούμε να μην ψηφίσουμε κανέναν?? και δεν πιάνεται απουσία??
αν πιστεύουμε δλδ οτι κανένας δεν είναι??


Ναι δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσεις τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και εγω σε Καλυψω...θελω ντερμπυ...:)

pfff...Παραμενει Ηρω...αφου την ψηφισε η

Φοιβη...θελω ντερμπυ λεμε..

το άφησε σε Ηρώ τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top