Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα...

Ο κλασσικος πρωτος οτι να ναι γυρος..

Ψηφιζω Resident..Εχει καιρο να παρει ψηφο και μου φαινεται καπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ας δούμε το παιχνίδι σε 3 φάσεις:

Φαση 1η οι ψήφοι έχουν ως εξής:
Angie-----------> Ηρώ
Corpse--------> fantasmenos
Kronos---------> bill slayer
Fantasmenos--->(youki) Ηρώ
Ηρώ------------->ΚΕ
Kalypso---------> (KE) Ηρώ

Σε αυτή τη φάση προηγείται η Ηρώ με 3 ψήφους.
Ξαφνικά μπαίνει η Νεραιδα και η Φοιβη και ψηφίζουν φαντασμένο, καθώς και η Αντζυ αλλάζει την ψήφο της από Ηρώ σε Φαντασμενο και έχουμε:
Angie-----------> (ηρώ) fantasmenos
Corpse--------> fantasmenos
Kronos---------> bill slayer
Fantasmenos--->(youki) Ηρώ
Ηρώ------------->ΚΕ
KE--------------->kalypso
Kalypso---------> (KE) Ηρώ
Neraida--------->fantasmenos
Phoebe--------->fantasmenos
RE---------------->kakerlak

Και προηγείται ο Φαντα με 4 ψηφους!
Και το παιχνίδι - ναι - ξαναλλάζει!!!

Και μετά απο τις ψήφους των κακερλακ σε ΡΕ, youki σε neraida και τις αλλαγές ψήφων των αντζυ, ηρω, καλυψω και γιουκι εχουμε:
Angie-----------> (ηρώ-fantasmenos) kalypso
Corpse--------> fantasmenos
Kronos---------> bill slayer
Fantasmenos--->(youki) Ηρώ
Ηρώ------------->(ΚΕ)kalypso
kakerlak---------> RE
KE--------------->kalypso
Kalypso---------> (KE-Ηρώ) Angie
Neraida--------->fantasmenos
Phoebe--------->fantasmenos
RE---------------->kakerlak
youki------------> (neraida)kalypso

Σκέψη 1η: δολοφόνος η Αντζυ (ναι, δεν το περίμενα 2η συνεχόμενη φορά, μετά από ένα γυρο όπου δεν κατάφερε να μην καρφωθεί και αποκαλύφθηκε νωρίς, εν μεσω εξεταστικής να την επιλέξουν πάλι για δολοφόνο). Αν ισχύει τότε με τις αλλαγές ψήφων προσπαθεί να σιγουρέψει την αποχώρηση πολίτη (this means ηρώ-φαντα και καλυψω είναι πολίτες) και άρα προσπαθεί να προστατέψει ποιον? Τον billslayer ή την ΚΕ που έχουν από ένα ψήφο.

Σκέψη 2η: η Αντζυ τσιράκι και προσπαθεί να θολώσει τα νερά. Γιατί όμως από τόσο νωρίς? Γιατί να μπει στο στόχαστρο με τις αλλαγές ψήφου από τον 1ο γυρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αφού ψήφισαν και η Kakerlak με jrot6

έχουμε
4 Kalypso
3 η αφεντιά μου
2 Resident Evil

Ωραία

bill Slayer και Lorien ψηφίστε σας παρακαλώ πολύ για να έχουμε μια συνολική εικόνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί εσύ δηλαδή θεωρείσαι αθώα και έχεις επικαλεστεί μάλιστα πάνω από μία φορά το γεγονός ότι "ΝΑ ΒΛΈΠΕΙΣ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΈΧΩ ΨΗΦΙΣΕΙ!" :worry:
Εμένα αυτό είναι που με ανησυχεί ΚουΕ...
πάνω από μία φορά? υπόδειξε το μου Please :)
είπα μία φορά στην Ηρώ ότι δεν μπορεί να μου λέει ότι την κατηγορώ γιατί δεν την κατηγορούσα και δεν είχα καν ψηφίσει
Οταν η Ηρώ είχε 3 ψήφους, αν την κατηγορούσα, δεν θα ήταν κι αυτονόητο ότι θα την ψήφιζα κι όλας για να ενισχύσω το ρεύμα που υπήρχε προς αυτήν?





Απέσυρα την ψήφο μου όχι επειδή με ενδιέφερε ότι η Ηρώ δεν έχει ρεύμα- αλλά επειδή έπαψα να είμαι σίγουρη. Και πού ξέρεις τι θα ψηφίσω; Έχεις μήπως μαντικές ικανότητες; Μπορείς να μου πεις και τι θα πέσει στα θέματα την Πέμπτη;; :angel::shifty:
ΑΜΑ ΗΘΕΛΑ ΡΕ ΛΑΒ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΓΙΟ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΖΩ, ΣΤΙΣ 7.30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. :X
Βλέπεις να μην εμφανίζομαι; Βλέπεις να κρύβομαι; Βλέπεις να μασάω τα λόγια μου; Για πες. Όχι για πες. Για πεεςςς :P:P:P:D
τώρα να σου πω ότι ψήφισες την Angie Ann ακριβώς με την δικαιολογία ότι άλλαξε τρεις φορές την ψήφο της ή είναι περιττό?
Βρε κουκλί μου, όταν έχεις ένα επιχείρημα για να βγάλεις τον εαυτό σου αθώο, είναι δυνατόν ΤΟ ΙΔΙΟ επιχείρημα να το χρησιμοποιείς για να βγάλεις κάποιον ένοχο? :P
Σκέφτεσαι καθόλου το πως παίζεις ή είσαι όπου φυσάει ο άνεμος? :P

Αυτό από μόνο του, με κάνει να ενισχύω την άποψη μου ότι προσπαθείς να καλυφθείς όπως μπορείς
Δεν έχεις επιχειρήματα, απλά αγωνιάς
Και ξέρεις γιατί μου είναι πολύ ξεκάθαρη η στάση σου?
Γιατί έτσι χαζά παίζω κι εγώ όταν είμαι δολοφόνα :redface::P




Σκέψη 1η: δολοφόνος η Αντζυ (ναι, δεν το περίμενα 2η συνεχόμενη φορά, μετά από ένα γυρο όπου δεν κατάφερε να μην καρφωθεί και αποκαλύφθηκε νωρίς, εν μεσω εξεταστικής να την επιλέξουν πάλι για δολοφόνο). Αν ισχύει τότε με τις αλλαγές ψήφων προσπαθεί να σιγουρέψει την αποχώρηση πολίτη (this means ηρώ-φαντα και καλυψω είναι πολίτες) και άρα προσπαθεί να προστατέψει ποιον? Τον billslayer ή την ΚΕ που έχουν από ένα ψήφο.

Σκέψη 2η: η Αντζυ τσιράκι και προσπαθεί να θολώσει τα νερά. Γιατί όμως από τόσο νωρίς? Γιατί να μπει στο στόχαστρο με τις αλλαγές ψήφου από τον 1ο γυρο?

δεν την αθωώνω αλλά γιατί να μην είναι απλά μπερδεμένη?
μου έχει συμβεί κι εμένα κι εσένα και της Ρεζουλιν και της Ηρώς κι όλων μας να αλλάξουμε σε ένα γυρο και 3 και 4 φορές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
μου έχει συμβεί κι εμένα κι εσένα και της Ρεζουλιν και της Ηρώς κι όλων μας να αλλάξουμε σε ένα γυρο και 3 και 4 φορές....
Άσχετο αλλά κάθε φορά που βλέπω να τη γράφετε έτσι σκάω στα γέλια. Άκου Ρεζουλίν :lol:

Ψήφισα εσένα ΚΕ να δω ποιος θα ακολουθήσει. Δεν ακολούθησε κανείς.
Ψήφισα kalypsoylin μετά από σένα, ακολούθησαν κι άλλοι.
Ψηφίστηκε ο fantasmenoulis τσουπ μάζεψε ψηφουλινάκια.
Ψηφίστηκε το Ηρουλινάκι τσουπ μάζεψε τσάκατις τσάκατις 3 ψηφουλινάκια κι αυτή.

Τώρα εγώ φταίω Αναστασουλίνι μου να σε υποψιαστώ; Δε θα φταίω, αλλά και δε θα σε ψηφίσω.
Κάτι μου λέει ότι το kalypsoylini θα φύγει άδικα αν φύγει, γιατι σαν πολύ να ασχολείται για να είναι δολοφονίνι.

Αχ με έχετε μπερδέψει παιδουλινάκια μου, αλλά τουλάχιστον δεν είμαι η μοναδική. Κάποιοι το παίζουν κιόλας.

Φλερτάρω να ψηφίσω το Resoulin Casoline γιατί σαν πολύ στο αθόρυβο πάει να περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Ηρώ
  6. Ηρώ: kalypso
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: fantasmenos
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
4 kalypso
3 fantasmenos
2 Resident Evil
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Ηρώ
1 Kakerlak

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τώρα να σου πω ότι ψήφισες την Angie Ann ακριβώς με την δικαιολογία ότι άλλαξε τρεις φορές την ψήφο της ή είναι περιττό?
Βρε κουκλί μου, όταν έχεις ένα επιχείρημα για να βγάλεις τον εαυτό σου αθώο, είναι δυνατόν ΤΟ ΙΔΙΟ επιχείρημα να το χρησιμοποιείς για να βγάλεις κάποιον ένοχο? :P
Σκέφτεσαι καθόλου το πως παίζεις ή είσαι όπου φυσάει ο άνεμος? :P

Αυτό από μόνο του, με κάνει να ενισχύω την άποψη μου ότι προσπαθείς να καλυφθείς όπως μπορείς
Δεν έχεις επιχειρήματα, απλά αγωνιάς
Και ξέρεις γιατί μου είναι πολύ ξεκάθαρη η στάση σου?
Γιατί έτσι χαζά παίζω κι εγώ όταν είμαι δολοφόνα :redface::P

Κουεδίνωμ παίζω όπου φυσάει ο άνεμος, ακριβώς επειδή δεν έχω να φοβηθώ τίποτα. ;)
Γι αυτό χτυπάω παντού κι όπου τύχει να βγάλω λαβράκι...
Αμα με ψηφίσετε και με διώξετε το κρίμα στο λαιμό ΣΑΣ.

Αααα... εγώ πάλι όταν είμαι δολοφόνος δεν μιλάω καθόλου επειδή φοβάμαι μην καρφωθώ. Μάλιστα μία φορά είχα "αμελήσει" να ψηφίσω επίτηδες, και πέρασε εντελώς απαρατήρητο. :)


Σορρυ αλλά για την Άντζυ κατάλαβες τι είπα;
Κατάλαβες ΓΙΑΤΙ την ψήφισα; Να στο πω λοιπόν ξανα- την ψήφισα επειδή τα ποστ της - ναι ναι αυτά τα 4- δεν με πείθουν καθόλου. Γιατί;
Πρώτον, δεν βλέπω ούτε ένα στέρεο επιχείρημα.
Δεύτερον, ψηφίζει ό,τι ψηφίζουν οι άλλοι.
Τρίτον, η ψήφος σε εμένα μου κάνει προσπάθεια να περάσει απαρατήρητο το γεγονός ότι άλλαξε σε εμένα από φαντασμένο.

Δηλαδή ΠΟΣΟ πιο πολύ στο πιάτο να στο δώσω; :worry:


δεν την αθωώνω αλλά γιατί να μην είναι απλά μπερδεμένη?
μου έχει συμβεί κι εμένα κι εσένα και της Ρεζουλιν και της Ηρώς κι όλων μας να αλλάξουμε σε ένα γυρο και 3 και 4 φορές....

Μπα δεν την αθωώνεις ε; Μωρ τι μας λες :P

ΚουΕ πρόσεχε γιατί δεν μας τα λες καλά τελικώς (και αρχικώς και μεσαίως) :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ηρώ τώρα να πω ότι δεν καταλαβαίνω τη λογική σου... ψέμα θα είναι
καταλαβαίνω τι λες αλλά το ότι εγώ δεν πρόλαβα να μαζέψω ψήφους, θα μπορούσε να κάνει με το γεγονός ότι προσπαθώ να μιλάω όσο πιο κατανοητά γίνεται και γενικώς δεν έχω πέσει ούτε σε αντιφάσεις ούτε σε τπτ

Ο Φαντασμένος μαζεύει ψήφους μόνο και μόνο επειδή είναι ο Φαντασμένος
Η καλυψώ μάζεψε ψήφους γιατί πέφτει σε συνεχείς αντιφάσεις υποθέτω
Εσύ μήπως θυμάσαι από ποιους ψηφίστηκες?
Από Ατζούγια, Φαντασμένο και Καλυψώ
Η καλυψώ θυμάσαι από ποιους ψηφίστηκε? Απο μένα, από σένα, απ τη Γιούκι κι απ την Αντζι που άλλαξε ψήφο
Ο φαντασμένος ψηφίστηκε από κορπς, από άντζι που ξανα άλλαξε ψήφο, Νεράιδα, Φοίβη και Ρεζ

Για πες μου τώρα, εκτός απ το όνομα της Αντζι που άλλαζε συνεχώς ψήφους... βλέπεις κανα άλλο όνομα ΚΟΙΝΟ στις ψήφους ωστε να πουμε ότι οι δολοφόνοι ψηφίζουν μαζικά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για πες μου τώρα, εκτός απ το όνομα της Αντζι που άλλαζε συνεχώς ψήφους... βλέπεις κανα άλλο όνομα ΚΟΙΝΟ στις ψήφους ωστε να πουμε ότι οι δολοφόνοι ψηφίζουν μαζικά???

Την Άντζυ γιατί την παραβλέπεις μονίμως είπαμε; :glukero_ufos:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπα δεν την αθωώνεις ε; Μωρ τι μας λες :P

ΚουΕ πρόσεχε γιατί δεν μας τα λες καλά τελικώς (και αρχικώς και μεσαίως) :D:D

δεν την αθωώνω = δεν πιστεύω ότι είναι αθώα = δεν έχει μπει για μένα στη λίστα με τους αθώους = ναι είναι πιθανό να είναι δολοφόνα

ΑΛΛΑ
άλλο τόσο είναι πιθανό να είναι και μπερδεμένη
ΓΙΑ ΜΕΝΑ οι αλλαγές ψήφων ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ότι κάποιος είναι δολοφόνος

Μου κάνει γενικότερα εντύπωση ο τρόπος που παίζει αλλά μου κάνει παράδειγμα πιο πολύ εντύπωση η Φοίβη που δε μιλάει και δε λαλάει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Την Άντζυ γιατί την παραβλέπεις μονίμως είπαμε; :glukero_ufos:
δεν την παρέβλεψα! ήθελα να κάνω μόνο του το ποστ το οποίο την αφορούσε και το έκανα

οπως θα δεις έχουν ένα λεπτο διαφορά τα δύο προηγούμενα ποστ
που σημαίνει ότι όση ώρα εγώ έγραφα για την Αντζι, εσύ έγραφες επίσης περί της "εσκεμμένης μου παράβλεψης" με γλυκερό ύφος :P


Καλυψώ, ΕΓΩ ψάχνω να βρω τους δολοφόνους, δεν έχω ΚΟΛΛΗΣΕΙ με έναν που θεωρώ δολοφόνο:P


θα σε τσουρομαδήσω μαρή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για πες μου τώρα, εκτός απ το όνομα της Αντζι που άλλαζε συνεχώς ψήφους... βλέπεις κανα άλλο όνομα ΚΟΙΝΟ στις ψήφους ωστε να πουμε ότι οι δολοφόνοι ψηφίζουν μαζικά???
Σε καμία περίπτωση δε θα πίστευα πως οι δολοφόνοι ψηφίζουν μαζικά.

Οι δολοφόνοι συνήθως κινούν τα νηματα και δεν ψηφίζουν πρώτοι ώστε να μην προκαλέσουν. Αφήνουν υπόνοιες για κάποιον και αφήνουν άλλους να βγάζουν το φίδι από την τρύπα.

Κάτι μου λέει πως η kalypso δεν είναι. Πήρα όλα τα posts της με τη σειρά και με πείθει.
Ψηφίζω to Resoulin.

Σε κάθε γύρο με μπερδεύει. Σε κάθε γύρο την κάνω για δολοφόνα γιατί αλλάζει συνεχώς ψήφους. Έχει πολύ καιρό να πάρει ρόλο και νομίζω πως αυτή τη φορά ήρθε η ώρα της. Έριξε αθόρυβη ψήφο στην kakerlak και η στάση της συνεχίζει να είναι αθόρυβη.
Αλλαξε σε fantasmenos ο οποίος μάζεψε γρήγορα ψήφους. Ένας από τους δολοφόνους τον ψήφισε σίγουρα. Κανείς άλλος δε μου κάνει.
Έχουν δημιουργηθεί στρατόπεδα και αύριο (που φαίνεται ιδιότητα) με την αποχώρηση κάποιου από μας που κατηγορούμε άμεσα και ξεκάθαρα κάποιον ή με την αποχώρηση αυτού που κατηγορούμε, θα ξεδιαλύνει το σκηνικό.
Αν φύγει σήμερα η kalypso δε θα καταλάβω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι συνήθως κινούν τα νηματα και δεν ψηφίζουν πρώτοι ώστε να μην προκαλέσουν. Αφήνουν υπόνοιες για κάποιον και αφήνουν άλλους να βγάζουν το φίδι από την τρύπα.
α όπως κάνεις εσύ και η καλυψώ δλδ για μένα κι όπως δεν έκανα εγώ για την καλυψώ που την ψήφισα πρώτη πρώτη :P


in any case, δεν ξέρω πραγματικά.... έχω ακόμα 2 ώρες χρόνο για να πεισθώ για κάτι διαφορετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Ηρώ
  6. Ηρώ: Resident Evil
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: fantasmenos
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
3 kalypso
3 fantasmenos
3 Resident Evil
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Ηρώ
1 Kakerlak

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
α όπως κάνεις εσύ και η καλυψώ δλδ για μένα κι όπως δεν έκανα εγώ για την καλυψώ που την ψήφισα πρώτη πρώτη :P

Άσε με απ΄έξω μαντάμ γιατί σε ψήφισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Kαι που είναι η ΣΕ να μας πεις ποιος δολοφονήθηκε οεο; 14.30 πήγε.

Tωρα πως να πιστεψω οτι εκανες αυτο το λαθος, τοσο εμπειρη παιχτρια...οταν εγω φωναζα οτι δεν εχω διαβασει ποτε τους κανονες του παιχνιδιου και ρωτουσα διαφορα με εκαναν αμεσως υποπτη...ενιγουει...δε με πειθεις με τιποτα...

Λεπόνε όσον αφορά στην ψήφο μου, μετά από πολύ σκέψη πάει στη ΝΕΡΑΙΔΑ.
Ο λόγος: Μιλάει ελάχιστα σε σχέση με άλλους γύρους, έχει ένα πιο "συγκαταβατικό" στυλ παιξίματος (θα σας βλέπω, θα σας κάνω κλπ κλπ αλλά δεν κατηγορεί κάποιον με τόση μανία όσο παλαιότερα) και από την ομάδα "παρλαπίπες" μου κάνει μέχρι στιγμής για τον παραπάνω λόγο πιο ύποπτη από οποιονδήποτε άλλο.

Πιο υποπτη η αφεντια μου, ε?! Σε ειχα στους πρασινους, σωστα?! Μαλλον πας για την κοκκινη κατηγορια...Πολυ ακυρη η ψηφος σου βρε καλο μου. Βεβαια μετα την αλλαξες την ψηφο σου, αλλα ενιγουει...Θολωνεις νερα...

Τέλος πάντων δεν μπορώ να πω τίποτα με σιγουριά αλλά νομίζω ότι τα άτομα τα οποία κατηγορεί η Ηρώ είναι ντε φάκτο αθώα (εκτός αν το έπαιξε τόσο καλά ώστε κατηγόρησε δικά της παιδιά :P). Αν θέλετε βγάλτε την αύριο αλλά να βγει. Αν έχετε κάποιον περισσότερο ύποπτο οκ. Για μένα πάντως πρέπει να βγει...

....ειπε ο Φαντα...και με μπερδευει. Ειναι σα να λεει, ειμαι ο ρουφιανος. Ειναι ο μοναδικος που με τοση βεβαιωτητα δινει ονομα και το κανει οταν βλεπει πως υπαρχει μεγαλη περιπτωση να βγει. Εαν το δει κανεις καλοπροαιρετα θα σκεφτει πως ειναι αθωος και κατα πασα πιθανοτητα ρουφ, αν το δει κανεις πονηρα, τετοιος που ειναι μπορει να θελει απλα να μπερδεψει. Το θεμα ειναι οτι βλεπω πως δεν κανει και τπτ το ιδιαιτερο για να σωθει, αλλα ουτε και κανεναν αλλο να προσπαθει να τον σωσει....

Αλλαζω την ψηφο μου σε Ηρω...και βλεπουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και γιατί περικαλώ μανδάμ?
με απειλείς? :P

αν με ψηφίσεις για αυτό το λόγο, θα είναι οφθαλμοφανές στα μάτια των πολιτών οι προθέσεις σου :P



λοιπόν οκ... σταματάω την πλάκα εδώ
με προβλημάτισε το ποστ σου περί καλυψούς... θα το σκεφτώ
εχω ολίγον από Φοίβη στη μπούκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tωρα πως να πιστεψω οτι εκανες αυτο το λαθος, τοσο εμπειρη παιχτρια...οταν εγω φωναζα οτι δεν εχω διαβασει ποτε τους κανονες του παιχνιδιου και ρωτουσα διαφορα με εκαναν αμεσως υποπτη...ενιγουει...δε με πειθεις με τιποτα...
Νeraida λίγα post πιο κάτω το εξήγησα. Αν έχεις επιλεκτική όραση δε σου φταίω εγώ.

Και κράτα τον ρουφιάνο για τον εαυτό σου αν είσαι πολίτης. Τι τον δίνεις στεγνά αν θεωρείς ότι είναι αυτός;
To να βγάλουν οι δολοφόνοι το τσιράκι για ρουφιάνο και να κάνουν και τους άλλους να το πιστέψουν θα ήταν μεγάλη επιτυχία. Προσπάθησε λίγο ακόμα μπορεί και να τα καταφέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νeraida λίγα post πιο κάτω το εξήγησα. Αν έχεις επιλεκτική όραση δε σου φταίω εγώ.

Και κράτα τον ρουφιάνο για τον εαυτό σου αν είσαι πολίτης. Τι τον δίνεις στεγνά αν θεωρείς ότι είναι αυτός;
To να βγάλουν οι δολοφόνοι το τσιράκι για ρουφιάνο και να κάνουν και τους άλλους να το πιστέψουν θα ήταν μεγάλη επιτυχία. Προσπάθησε λίγο ακόμα μπορεί και να τα καταφέρεις.

Ωωωωω, τωρα ειμαι και για σενα δολοφονα....τι ομορφα...
Τον εδωσα στεγνα ειτε γιατι ειμαι αφελεστατη, ειτε γιατι ειμαι ραδιουργα και πονηρω, ειτε γιατι θελω να δω ποιος θα προβληματιστει, ποιος θα κανει τι ρε παιδι μου...μονο εσεις θα πετατε κουβεντες απο δω και απο κει?! :whistle: Δεν εχω κατουρησει σε κανενα πιγαδι...στο βεβαιωνω...:redface:
Την ΚΕ και την Καλυψω τις εχω για αθωες και κριμα που τρωγονται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
.... αλλά μου κάνει παράδειγμα πιο πολύ εντύπωση η Φοίβη που δε μιλάει και δε λαλάει!!!

Δεν μπορώ να μιλήσω, δεν μπορώ να λαλήσω! Δεν έχω φωνή! :(:P:P:P

Ειλικρινά δεν ξέρω ποιον να πιστέψω! Μα όλοι αθώοι να μου φαίνονται;;;

Ο φαντασμένος είναι ύποπτος για εμένα μόνο και μόνο επειδή είναι ο φαντασμένος και με τον τρόπο που παίζει με μπερδεύει, όχι ότι είναι ο μόνος! Όσες φορές και να τον έχω παρακολουθήσει, είτε έχει καλό ή κακό ρόλο, πάντα κακός μου φαίνεται!

Η Καλυψώ ίσως να είναι απλός πολίτης αλλά καθόλου δεν μου αρέσει όπως τα λέει! Πριν αλλάξει την ψήφο της η Ηρώ ήταν πρώτη στις ψήφους, νομίζω, και προτίμησε να ψηφίσει την Angie και όχι τον φαντασμένο, ο οποίος ήταν πιο κοντά στον αριθμό των ψήφων της! Βέβαια ακόμα νωρίς είναι και όλα αλλάζουν, αλλά εγώ σαν πολίτης δεν θα το ρίσκαρα σε καμία περίπτωση!

Η Ηρώ με την αλλαγή στην ψήφο της φέρνει σε ισοπαλία φαντασμένο- καλυψώ- ρεζιντεντ, ετσι ώστε αν δεν αλλάξει τίποτα, χλωμό το βλέπω με τις συνεχείς αλλαγές στις ψήφους σας, θα στείλει 3 στην κρεμάλα! Δεν λέω μπορεί να το έκανα και εγώ αυτό, τρελαίνομαι για ψηφοφορίες, αλλά όχι από την αρχή του παιχνιδιού και σίγουρα όχι σε μέρα που δεν φαίνεται ιδιότητα!


Αυτά!


edit1. Νομίζω οτι κάτι χάλασε στην σκέψη μου με την ψήφο της Νεράιδας!

edit2.
εχω ολίγον από Φοίβη στη μπούκα :P

Μαμάαααααααααα!!!!!!!! :cry_x::cry_x::cry_x: Αχ και δεν μπορώ να φωνάξω! :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top