Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για το χαμό :P


Α καλά, μου φαίνεται πως οι δολοφόνοι έχουν παραιτηθεί.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εμείς παίρνουμε απουσία.Ας πάρουνε κ αυτοί. Ας μην δολοφονήσουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό ήθελα να γράψω kakerlak και ίσως θα έπρεπε να προστεθεί στους κανόνες..

Δλδ αν μπουν το βράδυ, θα ανακοινώσετε τη δολοφονία μαζί με την αποχώρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πεθαινει ο pitg21. Συγνωμμη για την καθυστερηση.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πολίτης έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι, ο πολίτης pitg21, δολοφονήθηκε με συνοπτικές διαδικασίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα γιατί ρε παιδιά, ούτε μία προκήρυξη; :/:

Εμ σκοτώσατε όλους αυτούς που μιλάνε πολύ, εμ δε βρήκατε ούτε μια εικόνα..
Ξενέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε συ Ηρώ, όλο γκρίνια είσαι :)
Δεν ξέρουν όλοιν Φώτοσοπ, ούτε έχουν τον τρελό χρόνο να ασχοληθούν. Και το ποιον θα σκοτώσουν οι δολοφόνοι είναι δικό τους θέμα και δεν νομίζω πως επιδέχεται κρίσεις.
Το θέμα είναι να τσουλάει το παιχνίδι.. κατά τα άλλα σχόλια όπως αυτό περί ξενέρας, περί τρομερά προβλέψιμου παιχνιδιού και άλλα τέτοια παρόμοια δεν νομίζω πως βοηθάνε κάπου ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μα γιατί ρε παιδιά, ούτε μία προκήρυξη; :/:

Εμ σκοτώσατε όλους αυτούς που μιλάνε πολύ, εμ δε βρήκατε ούτε μια εικόνα..
Ξενέρα.

Εγώ συμφωνώ με την Ηρώ για το θέμα των προκηρύξεων.

Δεν είναι μεγάλη ιστορία να βρεις μία εικόνα- οι άλλοι δολοφόνοι στους υπόλοιπους 15 γύρους γιατί το έκαναν δηλαδή;
Τέλος πάντων, δεν είναι της παρούσης- ο σχολιασμός όταν τελειώσει το παιχνίδι...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε συ Ηρώ, όλο γκρίνια είσαι :)
Δεν ξέρουν όλοιν Φώτοσοπ, ούτε έχουν τον τρελό χρόνο να ασχοληθούν. Και το ποιον θα σκοτώσουν οι δολοφόνοι είναι δικό τους θέμα και δεν νομίζω πως επιδέχεται κρίσεις.
Το θέμα είναι να τσουλάει το παιχνίδι.. κατά τα άλλα σχόλια όπως αυτό περί ξενέρας, περί τρομερά προβλέψιμου παιχνιδιού και άλλα τέτοια παρόμοια δεν νομίζω πως βοηθάνε κάπου ε; :)

Ε; :worry:

Ενώ τα λεγόμενά μου επιδέχονται κρίσεις;
Σόρρυ αλλά σε σχέση με άλλους γύρους αυτός είναι απογοητευτικός και λέω την καθαρά προσωπική μου γνώμη.

Δεν κρίνω τους δολοφόνους αλλά λέω πως αυτό ο γύρος με ξενέρωσε. Που το κακό δηλαδή;
Άκου γκρίνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ σαν γκρίνια το εξέλαβα, διότι έχω δει και προηγούμενα ποστ που λες πως είναι πολύ προβλέψιμος ο γύρος και πως παίζουν χάλια οι δολοφόνοι και διάφορα άλλα :) Και δεν σε έκρινα πουθενά, απλά σε ρώτησα αν νομίζεις πως τέτοια σχόλια βοηθάνε κάπου, μη με παίρνεις τόσο στραβά :)
Προφανώς θα προτιμούσαμε όλοι να υπήρχαν και εικόνες, αλλά οκ, δεν είναι δα, πως αναγράφεται στους κανόνες καμία υποχρέωση των δολοφόνων, σώνει και ντε, να φτιάχνουν προκηρύξεις. Και τέλος πάντων, μπορώ να καταλάβω πως κάποιος μπορεί να μην έχει ιδιαιτερο χρόνο για να ψάχνει ή να έχει άλλους λόγους που να μη του επιτρέπουν να φτιάχνει προκηρύξεις. Αυτό λέω απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και το παιχνίδι συνεχίζετε....:P

Παλιό δολοφόνε Λορι :mad::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kajira δεν καταλαβαίνω το λόγο της παρέμβασής σου πραγματικά και δεν την πήρα στραβά όπως νομίζεις, απορώ να καταλάβω το γιατί.

Με το να λέω ότι οι δολοφόνοι παίζουν χάλια (και δεν το είπα για όλους).. το λέω για αυτούς που εγώ έχω στο μυαλό μου ότι είναι και από την πολλή μου σιγουριά.
Αν δεν είναι αυτοί τότε λέω αρλούμπες και παίζουν έξυπνα.
Επίσης μπορεί να είμαι δολοφόνος και να το λέω επίτηδες για να μπερδέψω.
Άρα ποιος ο λόγος της παρέμβασης;

Στον πρηγούμενο γύρο όλοι μου είπαν ότι έπαιξα εγώ χάλια, θα έπρεπε να παρεξηγηθώ;
Παιχνίδι είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτό τώρα είναι επιχείρημα? Γιατί υποστήριξες κ κανέναν?
Mη το λες σε μενα. Οσοι με ψηφιζουν το χρησημοποιουν σαν επιχειρημα. Αλλιως γιατι με ψηφιζουν ; :hmm:

Αν και δεν έχει νόημα να μπω καν στη διαδικασία..
Γιατι δεν εχει νοημα ; Δε σε ενδιαφερει να μην βγαλεις πολιτη ; Ή εισαι 1000% σιγουρη οτι ειμαι δολοφονος ; Και αν το 2ο, πως εισαι τοσο σιγουρη ;

να σου πω ότι δεν έγινες ξαφνικά ύποπτος. Για απορίες πήγαινε 2-3 σελίδες παραπίσω.
Εχω κοιταξει απο την αρχη ολο το τοπικ. Δεν υπαρχει κατι για μενα. Τα μονα σχολια που εκανες για μενα ηταν σε ενα και μοναδικο ποστ (261), και τα σχολιασα ηδη (ποστ 292). Στα οποια απαντησες "δεν εχει νοημα να μπω στη διαδικασια". Ιδου η Ροδος....σε ακουω.:whistle: Για ποιο λογο ειμαι υποπτος απο κει που η συμπεριφορα μου δε διαφερει σε τιποτα απο μερικων αλλων παικτων. Μαλιστα δεν ειχε ειπωθει απολυτως τιποτα για μενα, ενω για αλλους ολο και κατι ειπωθηκε. Και δεν με υποπτευθηκες καν. Με το που με ανεφερες, με ειπες σιγουρο δολοφονο, πριν καν ακομα βγει η Νεραιδα ! Ισα ισα, μεχρι το τελος υποψιαζοσουν krono-fantasmeno και καμια αναφορα σε μενα...

Άντε να τελειώσει αυτό το παιχνίδι γιατί ήταν το πιο προβλέψιμο ever
Ε αμα "ξερεις" απο την αρχη ποιοι ειναι , δε με εκπλησει :P

Όπως έχω πει, είχα ένα σενάριο στο μυαλό μου.. το οποίο ξεκίνησε από το σώσιμο της Angie_Ann. Αφού αποδείχτηκε ότι η Neraida είναι δολοφόνος, σύμφωνα με το σενάριο αυτό είναι και η Angie_Ann.
Αρα συμπερασαμα : η μονη σιγουρη δολοφονος ειναι η Νεραιδα. Για την angieann απλα υποθετεις, και μαλιστα με πολυ υποπτο τροπο αφου ο μονος λογος που την ειχες συνεχεια στο σκεπτικο σου ξεκινουσε απο το απολυτως ακυρο "ετσι νομιζω θα διαλεξε η ΣΕ" ;)

Kαι δεν μπορεί να είναι κανείς μα κανείς άλλος πλην του lorien.
Ακομα δεν εχεις πει το γιατι ομως...:whistle:

Μήπως θα μπορούσατε να μας πείτε πόσοι δολοφόνοι έχουν απομείνει;
Ε;
Τι εγινε η τοοοοοση σιγουρια σου σε τοσα και τοσα ποστ ; Αφου τους ξερεις υπερανω αμφιβολιων, γιατι ρωτας ;

Σόρρυ αλλά σε σχέση με άλλους γύρους αυτός είναι απογοητευτικός και λέω την καθαρά προσωπική μου γνώμη.
Γκρινιαζεις απλα. Και η γκρινια γνωμη ειναι, αυτο δε σημαινει οτι ειναι και επιθυμητη ή προσφερει κατι.

Δεν κρίνω τους δολοφόνους...
Oh really ? Και αυτα ποιος τα ειπε ;
"οι δολοφόνοι κάνουν μπαμ"
"Οι δολοφόνοι παίζουν ελεεινά"
"Εχουν να φανε πολυ κραξιμο"

:whistle:

αλλά λέω πως αυτό ο γύρος με ξενέρωσε. Που το κακό δηλαδή;Άκου γκρίνια.
Γκρινια λεγεται, τι να κανουμε.

Εγω περιμενω ακομα να αντικρουσεις το ποστ 292 και οσα ειπα μετα. Τουλαχιστον, αφου θα βγω, να μπορει οποιος με ψηφησε, να πει οτι το εκανε για το χ,ψ λογο και να στεκει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kajira δεν καταλαβαίνω το λόγο της παρέμβασής σου πραγματικά και δεν την πήρα στραβά όπως νομίζεις, απορώ να καταλάβω το γιατί.
γιατί νιώθει ότι "κρίνεται" για την επιλογή των δολοφόνων :P
κι εγώ έτσι θα ένιωθα :P

νταξ, χαλαρά.. συνεχίζουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εχω κοιταξει απο την αρχη ολο το τοπικ. Δεν υπαρχει κατι για μενα.
Ε αμα "ξερεις" απο την αρχη ποιοι ειναι , δε με εκπλησει :P
Όλοι πέρασαν από τι υποψίες μου Lorien αλλά και η youki και ο fantsmenos και ο kronos και η ΚουΕ τους οποίους κατηγορούσα μου απέδειξαν με τη στάση και με τις ψήφους τους πως είναι αθώοι.

Για τους παρακάτω λόγους λοιπόν αλλά και με την εις άτοπον απαγωγή, είσαι εσ
Κάτι μου λέει πως θα συγκεντρώσει ο Kronos ψήφους αλά vendetta. :/:

Πρόσεξα και κάτι άλλο αξιόλογο..
O Lorien ψήφισε στην πρώτη ψηφοφορία vendetta (βγήκε ο Slayer) και στην επόμενη Hρώ (βγήκε ο vendetta.
Στην ψηφοφορία που βγήκε ο vendetta και ενώ οι Angie, Neraida ψήφισαν αυτόν, ο lorien ψήφισε εμένα ακολουθώντας το γνωστό: "δεν ψηφίζουν όλοι οι δολοφόνοι το ίδιο άτομο"

Αξίζει να αναφέρουμε ότι χτες δεν ψήφισε ούτε αυτός ούτε η Angie.

Lorien, Neraida, Angie είναι οι δολοφόνοι.

Ο kronos το πολύ να είναι τσιράκι και θα είναι κρίμα να δούμε πάλι ιδιότητα πολίτη.





Oh really ? Και αυτα ποιος τα ειπε ;
"οι δολοφόνοι κάνουν μπαμ"
"Οι δολοφόνοι παίζουν ελεεινά"
"Εχουν να φανε πολυ κραξιμο"

:whistle:

Εννοώ καλό μου ότι δεν τους/σας κρίνω που διώξατε τους καλούς παίκτες, μην κόβεις ότι θες για να το σχολιάζεις όπως σε βολεύει.
Καλά κάνατε και τους διώξατε αλλά το παιχνίδι έχει πιο πολύ ενδιαφέρον με άτομα που μιλάνει και το απολαμβάνω περισσότερο, πως να το κάνουμε;


Εγω περιμενω ακομα να αντικρουσεις το ποστ 292 και οσα ειπα μετα. Τουλαχιστον, αφου θα βγω, να μπορει οποιος με ψηφησε, να πει οτι το εκανε για το χ,ψ λογο και να στεκει ;)
Να αντικρούσω τί μωρέ lorien; Ότι με υποψιάζεσαι; Έλεος δηλαδή.. βρες να υποψιαστείς καναν άλλον μπας και το γλιτώσεις.
Να σου θυμίσω ότι επέμενα ότι η Νeraida είναι δολοφόνος ενώ εσύ ψήφιζες εμένα ή δε χρειάζεται;

γιατί νιώθει ότι "κρίνεται" για την επιλογή των δολοφόνων :P
κι εγώ έτσι θα ένιωθα :P
Λάθος αν οι δολοφόνοι είναι οι: angie, Neraida, lorien είναι τέλεια επιλογή!
Γ@μάτη τριάδα.. :D
αλλά της Neraida δεν της βγήκε πολύ ο ρόλος και κάρφωσε την angie.
E ο lorien μόνος του τώρα τι να κάνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για να υπάρχει ;)

Λίστα για Παρασκευή 16/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >> Lorien
  2. Dark_kronos >> Lorien
  3. fantasmenos >> Lorien
  4. Ηρώ >> Lorien
  5. Kakerlak >> Lorien
  6. Lorien
  7. Phoebe >> Ηρώ
  8. pitg21
  9. Vkey >> Lorien

Ψήφοι
6 Lorien
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???) #245
  8. Κακή Επιρροή >> δολοφονία (???) #266
  9. Neraida >> ψηφοφορία (δολοφόνος) #293
Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 16/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όλοι πέρασαν από τι υποψίες μου Lorien αλλά και η youki και ο fantsmenos και ο kronos και η ΚουΕ τους οποίους κατηγορούσα μου απέδειξαν με τη στάση και με τις ψήφους τους πως είναι αθώοι.
Οχι δεν περασαν ολοι. Δεν σχολιασες ΚΑΘΕ παιχτη, ουτε και ειχες λογο να το κανεις. Και σε ρωταω ευθεως γιατι ξαφνικα με εκανες απο αναξιο αναφορας καν σε σιγουρο δολοφονο, σε ενα ποστ. Και δεν λες. Απλα ξαναπαραθετεις το ποστ σου που εχω αντικρουσει ως αβασιμο.

Εννοώ καλό μου ότι δεν τους/σας κρίνω που διώξατε τους καλούς παίκτες, μην κόβεις ότι θες για να το σχολιάζεις όπως σε βολεύει.
Δεν εκοψα τιποτα που να αλλαζει το γεγονος οτι κρινεις τους δολοφονους οτι παιξανε χαλια, οποτε μην κρυβεσαι πισω απο το δακτυλο σου. Δεν εξεταζουμε το για ποιο λογο το λες, αλλα οτι ενω το ειπες, μετα λες στην kajira οτι δε το ειπες. Απλα αυτο επισημαινω, μη το παιρεις προσωπικα.

Να αντικρούσω τί μωρέ lorien; Ότι με υποψιάζεσαι; Έλεος δηλαδή.. βρες να υποψιαστείς καναν άλλον μπας και το γλιτώσεις.
Αν διαβασεις το ποστ θα δεις οτι δε σου ζηταω να αντικρουσεις τις υποψιες μου για σενα, αλλά να εξηγησεις πως στεκουν οι δικες σου για μενα ;) Γιατι ακομα δε το εχεις κανει.

Να σου θυμίσω ότι επέμενα ότι η Νeraida είναι δολοφόνος ενώ εσύ ψήφιζες εμένα ή δε χρειάζεται;
Κι αλλοι ψηφιζαν εσενα, δε λεει κατι αυτο. Και ενω και εγω και αλλοι δε πολυμιλαμε, ξαφνικα, και χωρις να υποστηριξω Νεραιδα, με εκανες οχι υποπτο...αλλα σιγουρο απευθειας !! Εγω ψηφιζω οποιονδηποτε λεει κατι που δε στεκει και αρα μου ειναι υποπτο. Εσυ, μαλλον εχεις αλλη μεθοδο. Παντως δεν ειναι να εξηγεις με λογικα επιχειρηματα πως εισαι τοσο απολυτα σιγουρη. Ειδικα απο την αρχη του παιχνιδιου.

(by the way, μεχρι να στηριξει το γιατι με ψηφιζει η Ηρω, ψηφιζω Ηρω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 16/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >> Lorien
  2. Dark_kronos >> Lorien
  3. fantasmenos >> Lorien
  4. Ηρώ >> Lorien
  5. Kakerlak >> Lorien
  6. Lorien >> Ηρώ
  7. Phoebe >> Ηρώ
  8. pitg21
  9. Vkey >> Lorien

Ψήφοι
6 Lorien
2 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???) #245
  8. Κακή Επιρροή >> δολοφονία (???) #266
  9. Neraida >> ψηφοφορία (δολοφόνος) #293
Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 16/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Lorien μετά από αυτήν την συζήτηση που είχε η Ηρώ με την ΣΕ πιστεύεις ακόμα είναι δολοφόνος?

Οκ μπορεί η Ηρώ να το έκανε για να μας αποπροσανατολίσει αλλά η ΣΕ απλά δεν θα απαντούσε πιστεύω αλλά και ούτε θα ενοχλούσε την Καγίρα τόσο αυτό που η Ηρώ.

Ποιο είναι τώρα το κόλλημα σου? Το ότι σε ψήφισε η Ηρώ χωρίς να δικαιολογήσει την ψήφο της?
Μα δεν είναι η μόνη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top