Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 15/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >> Neraida
  2. Dark_kronos >> Neraida
  3. fantasmenos >> πρέπει να ξαναψηφίσει
  4. Ηρώ >> Neraida
  5. Kakerlak >> Ηρώ
  6. [Κακή Επιρροή >> Dark_kronos]
  7. Lorien >>
  8. Neraida >> Ηρώ
  9. Phoebe >> Ηρώ
  10. pitg21 >> Neraida
  11. Vkey >> Neraida

Ψήφοι
5 Neraida
3 Ηρώ

1 Dark_kronos

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???) #245
  8. Κακή Επιρροή >> δολοφονία (???)

Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 15/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τόσες θεωρίες τόση φαιά ουσία σπαταλημένη για να μου βγάλετε την Κακή Επιρροή με δολοφονία. Αφού θα την έβγαζα εγώ γιατί το κάνατε αυτό; :P

Τεσπά, το μπέρδεμα είναι μεγάλο και δεν καταλαβαίνω τι γίνεται, ίσως λόγω και της επιπολαιότητας στο διάβασμα των post. Ακολουθώ το ρεύμα της Ηρούς όμως και ψηφίζω Neraida. Ελπίζω να μην πέφτει έξω ή έχει κακό ρόλο. Αν πάντως η Neraida είναι δολοφόνος κατά πάσα πιθανότητα Kakerlak ή Phoebe είναι δολοφόνοι επίσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 15/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >> Neraida
  2. Dark_kronos >> Neraida
  3. fantasmenos >> Neraida
  4. Ηρώ >> Neraida
  5. Kakerlak >> Ηρώ
  6. [Κακή Επιρροή >> Dark_kronos]
  7. Lorien >>
  8. Neraida >> Ηρώ
  9. Phoebe >> Ηρώ
  10. pitg21 >> Neraida
  11. Vkey >> Neraida

Ψήφοι
6 Neraida
3 Ηρώ

1 Dark_kronos

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???) #245
  8. Κακή Επιρροή >> δολοφονία (???)

Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 15/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι στοιχεία Neraida, δε χρειάζομαι επιχειρηματα. Τα επιχειρήματα είναι για να πείσεις. Στοιχεία που οδηγούν σε συμπεράσματα είναι.. για επιχειρήματα ψάξε εσύ.
Τα στοιχεια απο μονα τους, βρε Ηρω δε λενε κατι. Πρεπει να ερμηνευτουν αφενος σωστα, και να υπαρχει λογική ακολουθια που να τα συνδεει.:hmm: Στην αρχη κατηγορεις τις 2 κοπελες επειδη ψηφισαν το ιδιο ατομο μαζι με τη youki. Ετσι. Απο αυτο και μονο, τις λες δολοφονες! Δλδ οποιοδηποτε 2+ ατομα συμφωνουν στις υποψιες για καποιον ειναι αυτοματως δολοφονοι ; Και μετα παραλληλα λες, ..οτι εγω που ΔΕΝ ψηφισα το ιδιο με εκεινες...ειμαι και γω δολοφονος !! :eek: Δλδ με το ιδιο σκεπτικο, γιατι δεν βαφτισες δολοφονους ολους τους αλλους που ΔΕΝ ψηφισαν τον slayer ??:confused: (υποπτο στοιχειο νουμερο 1...)

Αξίζει να αναφέρουμε ότι χτες δεν ψήφισε ούτε αυτός ούτε η Angie.
Ναι, ειμαστε ζευγαρακι και ειμασταν απασχολημενοι και δε προλαβαμε :P Σοβαρά τωρα, οπως ειχα πει, εχω τρεξιματα, και ατακτες ωρες που μπορω να μπω. Από πότε η κοινη με υποτιθεμενο δολοφονο απουσια, ειναι σιγουρη ενοχη ;;; :confused: (υποπτο στοιχειο νουμερο 2....)

Τάσο δεν υπάρχει περίπτωση να βγεις.
Σε λίγο θα μπει ο Lorien και θα ψηφίσει φυσικά και αυτός εμένα.
Χαχα, πονηρουλαα! Το λες μονο και μονο για να μη σε ψηφισω ; Τι εγινε , φοβομαστε ; :D Πολυ πονηρο. Αλλα το πονηρο ειναι και ακρως υποπτο! ;) (υποπτο στοιχειο νουμερο 3....)

Οι δολοφόνοι παίζουν ελεεινά και το χειρότερο είναι που κάρφωσαν την Angie η οποία από μόνη της μια χαρά το πήγαινε.
Μισο λεπτακι, γιατι απο την αρχη του παιχνιδιου εχεις παρει φορα και εγω τουλαχιστον μπερδευομαι. Ας πουμε οτι εχεις δικιο και δε παιζουν καλα οι δολοφονοι. Ας πουμε οτι η angie ann ηταν δολοφονος. Πως λες οτι τα πηγαινε μια χαρα μονη της,...οταν εσυ η ιδια απο την αρχη του παιχνιδιου την εχεις σιγουρη δολοφονο ;;; :confused: Δε στεκει. (υποπτο στοιχειο νουμερο 4....)

Και γιατι να ψηφισει εσενα και οχι εμενα; τις ιδιετες πιθανοτιτες εχουμε να βγουμε...
Πεστα ντε! Το λεει απλα για να μην την ψηφισω. Θα μπορουσα να μπω κι εγω και να χω πει τα ιδια. Γυναικες, πονηρες, τι περιμενεις :P.

Δεν ειμαι και ο πιο εμπειρος παικτης, και δε διαφωνω οτι η Ηρω μπορει να χει πεσει μεσα σε καποια πραγματα. Ομως, οταν βλεπω τοση επιμονη και τοοοοοοση σιγουρια για καποια πραγματα, ενω τα "επιχειρηματα" μπαζουν, ανησυχω ε.:/:

Εχω αφησει το pc ανοιχτο στο στεκι για ωρες και δεν μπορω να ειμαι παρων να γραψω γκκκρρρρ! Θα ηθελα να αναλυσω γιατι δεν πειθει η Ηρω, αλλά δεν προλαβαινω. Προς το παρων μου φαινεται πολυ υποπτο παιξιμο, του στυλ "χαλαω τον κοσμο αρα ειμαι αθωος". Σε συνδυασμο με την εξωπραγματικη σιγουρια (και ενω παραλληλα ισχυριζεται οτι "απλα κανει υποθεσεις/σεναρια"...) , πανω σε δικαιολογιες που δεν επαρκουν. Οπότε ψηφιζω Ηρώ και ελπιζω να ξαναμπω να προλαβω να αλλαξω ψηφο αν δω κατι αλλο σημαντικο. Ελπιζω να μην πεφτω εξω.:/: Αλλιως μετα κι εγω Νεραιδα. (αν και η Ηρω θα με λεει δολοφονο μονο και μονο επειδη παρατηρω οτι δε στεκουν αυτα που λεει...εδω με ειπε για ακομα πιο κουφο λογο βεβαια :P...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 15/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >> Neraida
  2. Dark_kronos >> Neraida
  3. fantasmenos >> Neraida
  4. Ηρώ >> Neraida
  5. Kakerlak >> Ηρώ
  6. [Κακή Επιρροή >> Dark_kronos]
  7. Lorien >> Ηρώ
  8. Neraida >> Ηρώ
  9. Phoebe >> Ηρώ
  10. pitg21 >> Neraida
  11. Vkey >> Neraida

Ψήφοι
6 Neraida
4 Ηρώ

1 Dark_kronos

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???) #245
  8. Κακή Επιρροή >> δολοφονία (???)

Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 15/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η δολοφόνα Neraida ας μας πει τα τελευταία της λόγια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
For whom the bell tolls!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μήπως για το Λόρι...λέω εγώ τώρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
lorien από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Lorien πραγματικά το ποστ είναι σαν γράμμα αυτοκτονίας. Το προσπάθησες πολύ!

Lorien ή Phoebe αύριο θα αποφασίσω ποιο άτομο θα προτιμήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Είδες Νεράιδα; Τώρα έπεσα μέσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
vkey:hmm: πόσο καιρό έχεις να μπεις δολοφόνησα κόρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαλιστα.....να ρωτησω κατι ; ενας δολοφονος αν βλεπει οτι σιγουρα θα βγει ο συν-δολοφονος του και θα ανακοινωθει,...δε θα το επαιζε κινεζος ; ειδικα οταν δε τον υποπτευεται κανενας ; :hmm: fantasmene δε νομιζω. Απλα εχουμε συνηθισει ενα παγιο τροπο σκεψης φοβαμαι :/:

Δε βλεπω σε τι διαφερω σαν πιθανοτητα, απο ολους τους υπολοιπους. Αν ξερει καποιος ας μας πει. Για μενα η Ηρω ξεχωριζει παντως, για τους λογους που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μαλιστα.....να ρωτησω κατι ; ενας δολοφονος αν βλεπει οτι σιγουρα θα βγει ο συν-δολοφονος του και θα ανακοινωθει,...δε θα το επαιζε κινεζος ; ειδικα οταν δε τον υποπτευεται κανενας ; :hmm: fantasmene δε νομιζω. Απλα εχουμε συνηθισει ενα παγιο τροπο σκεψης φοβαμαι :/:

Δε βλεπω σε τι διαφερω σαν πιθανοτητα, απο ολους τους υπολοιπους. Αν ξερει καποιος ας μας πει. Για μενα η Ηρω ξεχωριζει παντως, για τους λογους που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ.
1ον περίμενες μέχρι την τελευταία στιγμή για να ψηφίσεις όπου η Νεράιδα ποια είχε χάσει κάθε ελπίδα.Περίμενες τελευταία στιγμή μήπως κ άλλαζε κάτι.
2ον Ήταν η κατάλληλη στιγμή να σε βάλει η ΣΕ δολοφόνο στο προηγούμενο ήσουν τσιράκι κ έτσι δεν πρόκειται να σε υποψιαζόμασταν τόσο γρήγορα κ ούτε να συνεχίζουμε με το κολπάκι να σε βγάζουμε από την 1-2 ψηφοφορία.
3ον Η Νεράιδα στο προηγούμενο παιχνίδι απλά συνέχισε το παιχνίδι σου.;) Είστε απλά τέλειο ζευγάρι παραδέξου το. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1ον περίμενες μέχρι την τελευταία στιγμή για να ψηφίσεις όπου η Νεράιδα ποια είχε χάσει κάθε ελπίδα.Περίμενες τελευταία στιγμή μήπως κ άλλαζε κάτι.
2ον Ήταν η κατάλληλη στιγμή να σε βάλει η ΣΕ δολοφόνο στο προηγούμενο ήσουν τσιράκι κ έτσι δεν πρόκειται να σε υποψιαζόμασταν τόσο γρήγορα κ ούτε να συνεχίζουμε με το κολπάκι να σε βγάζουμε από την 1-2 ψηφοφορία.
3ον Η Νεράιδα στο προηγούμενο παιχνίδι απλά συνέχισε το παιχνίδι σου.;) Είστε απλά τέλειο ζευγάρι παραδέξου το. :D
1. Οπως και αλλοι που δεν εχουν αποφασισει. Δε με διαχωριζει αυτο. Περιμενω να δω τι αλλο θα ειπωθει. Αυτο ρε παιδια το λετε παντα, λες και ειναι καμια φοβερη αποδειξη. Αν ειχα πεταξει μια ψηφο στην αρχη ετσι να υπαρχει δλδ, και αλλαζα στο τελος, θα ημουν υπερανω υποψιας ; :confused:
2. Ειπαμε τοσες φορες οτι τετοια σκεπτικα δεν παιζουν, και μονο τυχαια (50%) πεφτουν μεσα.:/:
3. Η Νεραιδα ηταν πολιτης και θεωρησε καλο να προσεξει τι ελεγα, και να μην εχει το κλασσικό σκεπτικο "οποιος μιλαει ειναι υποπτος", "οποιος δε μιλαει ειναι υποπτος", "οποιος εχει καιρο να μπει, θα μπει" , κλπ. σε αντιθεση με τους περισσοτερους...που την πατησαν.

Αυτο δεν εχει καποια σχεση με το οτι τα επιχειρηματα της Ηρους δεν στεκουν. Για εκεινα θελω να μου πεις ;) Και στα τελευταια που ειπα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χα! :D

Lorien πες αλεύρι;

Δε νομίζω να πιστεύετε ότι θα ψηφίσω κάτι άλλο έτσι;

Lorien of course!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
vkey:hmm: πόσο καιρό έχεις να μπεις δολοφόνησα κόρη?

:confused:

:hmm:

Ψάξε...δεν σου λέω :P

Α...και εννοείται Lorien for me..με αγάπη....not :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χα! :D

Lorien πες αλεύρι;

Δε νομίζω να πιστεύετε ότι θα ψηφίσω κάτι άλλο έτσι;

Lorien of course!
Εγω θα ηθελα να εξηγησεις γιατι ειμαι υποπτος εντελως ξαφνικα (και μαλιστα πριν ποσταρω ;) ). Συμφωνα με το υφος σου, θα πρεπει να σου ειναι ευκολο. Επισης θα ηθελα απαντησεις στο ποστ μου που σχολιαζω τις κινησεις σου. :) Το να δειχνουμε με το δακτυλο και να δημιουργουμε εντυπωσεις με στομφο, ομολογω πως δε με εντυπωσιαζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε Lorien. Όταν είσαι με τους καλούς σπάνια ασχολείσαι με το παιχνίδι ή καλύτερα σπάνια μπαίνεις στην διαδικασία της αντιπαράθεσης. Όταν αντίθετα είσαι με τους κακούς σε πιάνει μια έντονη και ακατανίκητη επιθυμία να καρφωθείς :D

Lorien και από εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρε fantasmene, τα ιδια λεγατε και στο προηγουμενο και κανατε λαθος. Πότε θα αλλάξετε τροπο σκεψης ; Και σε αυτο, ασχοληθηκα ελαχιστα, και παρολα αυτα, με το που το ειπε η Ηρω, χωρις επιχειρηματα, ξαφνικα ισχυει ; :/: Η μηπως επειδη δε μαρεσαν τα επιχειρηματα της ; Δεν υποστηριξα καπου νεραιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top