Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ένας καλός συνδυασμός πλέον για μένα είναι: Angie, Neraida, Kronos με fantasmenos τσιράκι.
Ξετυλίγεται το κουβάρι σιγά σιγά.. και έχω να δηλώσω πως για μένα είναι ο πιο χαλαρός μου γύρος γιατί οι δολοφόνοι κάνουν μπαμ και πολύ το χαίρομαι!:D

Πρόσεχε Ηρώ, λάθος τσιράκι οδηγεί σε λάθος δολοφόνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πρόσεχε Ηρώ, λάθος τσιράκι οδηγεί σε λάθος δολοφόνους...
Όχι, γιατί δεν ψάχνω να βρω το τσιράκι το οποίο θα με οδηγήσει στους δολοφόνους.
Ψάχνω δολοφόνους και σύφωνα με τις ψήφους οδηγούμαι και στο τσιράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θυμίζω σε Phoebe και Kronos ότι μετά την δολοφονία της Youki πρέπει να ξαναψηφίσουν αλλιώς θα πάρουν απουσία

Λίστα για Τετάρτη 14/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >>
  3. Dark_kronos >> πρέπει να ξαναψηφίσει
  4. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. Kakerlak >> Angie_Ann
  7. Κακή Επιρροή >> Angie_Ann
  8. Lorien >>
  9. Neraida >> Ηρώ
  10. Phoebe >> πρέπει να ξαναψηφίσει
  11. pitg21 >> Angie_Ann
  12. Vkey >>
  13. [Youki >> Dark_kronos]

Ψήφοι
4 Angie_Ann
1 Κακή Επιρροή
1 Dark_kronos
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 14/1 μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα ψηφίσω κι εγώ Angie_Ann.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eγω ενα ξερω. Η Ηρω μου φαινεται σε καθε γυρο κανει λες και τα ξερει ολα με μια απιστευτη σιγουρια! Ποσο μεσα πεφτεις καθε φορα ; Να ξερω να σε ακουω αν ειναι !

Youki πολιτης λοιπον...αρα δλδ μπορει να χει ψοφησει και καποιος με ρόλο σωστα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Δεν εχω χρονο αυτην την στιγμη να διαβασω ολα τα ποστ, ειδα μονο οτι δολοφονιθικε η youki, οποτε πρεπει να ψηφισω, και επειδη δεν ξερω με απολιτη σιγουρια αν θα προλαβω να μπω πριν τις 7 (7-8 σιγουρα δεν θα μπω) θα ριξω απλα μια ψηφο.
Το μονο συμπερασμα που βγαζω εγω, ειναι οτι οι δολοφονοι δεν θα σκωτωναν την youki αν ητανε στον σωστο δρομο ως προς αυτα που λεει, αφου οτος η αλλος αρκετοι την ειχαμε για δολοφονο.
Μαλλον κανεις απο τους εως τωρα επιλαχοντες δεν ειναι δολοφονος...

Θα ψηφισω Kakerlak, χωρις σοβαρο λογο. Απλος για να μην ψηφισω καπιον που ηδη εχει ψηφους και δεν τον θεωρω δολοφονο, και επειδη δεν ψηφισε την πρωτη μερα, και καπιοι λεγατε οτι και καλα ην πρωτη μερα καπιος απο τους δολοφονους δεν ψηφιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγω ενα ξερω. Η Ηρω μου φαινεται σε καθε γυρο κανει λες και τα ξερει ολα με μια απιστευτη σιγουρια! Ποσο μεσα πεφτεις καθε φορα ; Να ξερω να σε ακουω αν ειναι !

Youki πολιτης λοιπον...αρα δλδ μπορει να χει ψοφησει και καποιος με ρόλο σωστα ;
Εξήγησα τι με κάνει να έχω τη σιγουριά που δείχνω Lorien.
Δε σου λέω να με ακούς, αλλά να μου πεις σε τι διαφωνείς.

Η youki μπορεί να ήταν απλός πολίτης, τσιράκι ή ρουφιάνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θυμίζω σε Phoebe ότι μετά την δολοφονία της Youki πρέπει να ξαναψήσει αλλιώς θα πάρει απουσία

Λίστα για Τετάρτη 14/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >> Angie_Ann
  3. Dark_kronos >> Kakerlak
  4. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. Kakerlak >> Angie_Ann
  7. Κακή Επιρροή >> Angie_Ann
  8. Lorien >>
  9. Neraida >> Ηρώ
  10. Phoebe >> πρέπει να ξαναψηφίσει
  11. pitg21 >> Angie_Ann
  12. Vkey >>
  13. [Youki >> Dark_kronos]

Ψήφοι
5 Angie_Ann
1 Κακή Επιρροή
1 Kakerlak
1 Dark_kronos
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 14/1 μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τασούλη σαν να μας άρχισες τα κινέζικα καμάρι μου.... την κακερλάκ? και δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις? και γιατί όχι ας πούμε την angie ann που επίσης "δεν έχεις λόγο" αλλά αυτή τη στιγμή έχει κύμα κι άρα δεν εκτίθεσαι ότι κι αν συμβεί? :hmm:


Νομίζω ότι πλέον έχεις καρφωθεί ελαφρώς και στα δικά μου τσακίρικα μάτια κι αύριο θα είσαι ο επόμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τασούλη σαν να μας άρχισες τα κινέζικα καμάρι μου.... την κακερλάκ? και δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις? και γιατί όχι ας πούμε την angie ann που επίσης "δεν έχεις λόγο" αλλά αυτή τη στιγμή έχει κύμα κι άρα δεν εκτίθεσαι ότι κι αν συμβεί? :hmm:


Νομίζω ότι πλέον έχεις καρφωθεί ελαφρώς και στα δικά μου τσακίρικα μάτια κι αύριο θα είσαι ο επόμενος :P

Δεν εχω χρονο να διαβασω... ΤΙ να κανουμε που εχω φροντιστιριο 4-5 και 7-8, και πρεπει να διαβασω και για αυτα και για το σχολειο, και πρεπει και να παω να παρω τετραδια, και να παω να φτιαξω το ρολοΐ μου; Εσυ η ιδια μου εχεις πει να μην παραμελω τα μαθηματα, και ειναι καλητερα να χασω καπιες λεπτομεριες εδω παρα να χασω λεπτομεριες στην φυσικη και τα μαθηματικα.
Οπως ειπα και πριν, δεν θελω να ψηφισω καπιων που μου φαινετε αθωος, καλητερα να ψηφισω καπιων που δεν εχει καμια ψηφο. Πιστευω πως δεν εκτιθομαι οτι και αν συμβει, γιατι δεν εχω κατι να φοβιθω... Αν ειμουν δολοφονος θα ειχα κατι να φοβηθω...
Εκτος αυτου, παντα για δολοφονο με περνατε, γιατι δεν ακολουθω καμια στρατιγικη, και αλλαζω γνωμες πανευκολα και δεν καθομαι να ψηριζω τα ποστ μου, λεω οτι μου φαινετε σωστο εκεινη την στιγμη.
Αν με θεωριτε δολοφονο στειλτε με... Δεν νομιζω να κερδισετε κατι ομως, αφου ηδη σε καθε ψηφοφορια παιζουν τα ιδια ατομα, βαλτε και εμενα μεσα σε αυτα τα ατομα, και στην τελικη ολοι πολιτες θα ειμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απλώς να ενημερώσω πως, συμφωνα με τους κανόνες, η ΣΕ δεν υποχρεούται να ανακοινώσει πόσους δολοφόνους γνωρίζει ο ρουφιάνος και το τσιράκι. Επίσης, οι ίδιοι κανόνες, λένε πως τόσο το τσιράκι, όσο και ο ρουφιάνος, γνωρίζουν ΚΑΠΟΙΟΥΣ από τους δολοφόνους και πως πάντα υπάρχει τουλάχιστον ΈΝΑΣ δολοφόνος τον οποίον τον γνωρίζει μόνο η ΣΕ. Ε, με δεδομένο πως τρεις είναι όλο κι όλοι οι δολοφόνοι, φαντάστηκα πως θα καταλαβαίνατε πως τόσο ο ρουφιάνος, όσο και το τσιράκι γνωρίζουν μόνο από έναν δολοφόνο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι κυρία μου δεν το καταλάβαμε και κοντέψαμε να χάσουμε το παιχνίδι

:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Δεν ξερω... Αλλα μετα απο λιγο διαβασμα, μου φαινετε οτι οι δολοφονοι θα ειναι απο τους πιο low profile...
O Fantasmenos μου κανει σε απλο πολιτη που δεν λεει πολλα, αλλα παρατιρει πολλα, χωρις να συμενει οτι βγαζει σωστα συμπερασματα...
Κουε, πολιτης, απλα υπερβολικα ενεργη
Ηρω το ιδιο
Angie_ann Πολιτης
Neraida πολιτης

Αυτοι που μου βρωμανε περισσοτερο, ειναι Kakerlak και pit21 , ητανε οι δυο πρωτοι περα απο την Κουε που ψηφισαν angie_ann. Ισως βεβαια να ειναι και η Κουε μαζι τους, αλλα χοντο μου φαινετε να πεσανε να ψηφισουνε και οι τρεις το ιδιο ατομο, οταν δεν το εχει ψηφισει αλλος.
Πιθανων kakerlak δολοφονος και πιτ τσιρακι... Πειρε καληψη η kaker απο την Κουε, και το τσιρακι ακολουθισε, και παιζουν και Bill, Lorien και vkey... Αλλα δεν ξερω, πολυ σε σεναριο επιστιμονικης φαντασιας μου κανει ολο αυτο... ΑΠο την αλλη... παλι δεν ξερω.. Μου φαινονται ολα πολυ ασυνδετα, οποτε το πιο πιθανο ειναι ενας δολοφονος να ειναι φωνακλας, και δυο low profile...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νταρκούλι οι δολοφόνοι είναι 3 και εσύ κατηγορείς 103 :P

Όπως και να'χει πραγματικά δεν ξέρω....
Οπότε θα πάω με το ρεύμα...
Οπότε θα επιμείνω στην χθεσινή μου ψήφο....
Οπότε....Αngie Ann for me....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >> Angie_Ann
  3. Dark_kronos >> Kakerlak
  4. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. Kakerlak >> Angie_Ann
  7. Κακή Επιρροή >> Angie_Ann
  8. Lorien >>
  9. Neraida >> Ηρώ
  10. Phoebe >> πρέπει να ξαναψηφίσει
  11. pitg21 >> Angie_Ann
  12. Vkey >> Angie_Ann
  13. [Youki >> Dark_kronos]

Ψήφοι
6 Angie_Ann
1 Κακή Επιρροή
1 Kakerlak
1 Dark_kronos
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 14/1 μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν θεωρώ την Angie Ann δολοφόνο και δεν θα την ψηφίσω! Επειδή έχω μπερδευτεί και δεν μπορώ να αποφασίσω τελευταία στιγμή και ούτε η ψήφος μου θα κάνει κάποια διαφοράν οπότε ψηφίζω Κακή Επιρροή!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >> Angie_Ann
  3. Dark_kronos >> Kakerlak
  4. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. Kakerlak >> Angie_Ann
  7. Κακή Επιρροή >> Angie_Ann
  8. Lorien >>
  9. Neraida >> Ηρώ
  10. Phoebe >> Κακή Επιρροή
  11. pitg21 >> Angie_Ann
  12. Vkey >> Angie_Ann
  13. [Youki >> Dark_kronos]

Ψήφοι
6 Angie_Ann
2 Κακή Επιρροή
1 Kakerlak
1 Dark_kronos
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 14/1 μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Angie ετοιμάσου να μας πεις τα τελευταία σου λόγια.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 15/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα



  1. Bill >>
  2. Dark_kronos >>
  3. fantasmenos >>
  4. Ηρώ >>
  5. Kakerlak >>
  6. Κακή Επιρροή >>
  7. Lorien >>
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Vkey >>

Ψήφοι


Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης) #199 + #201
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  6. Youki >> δολοφονία (πολίτης) #216
  7. Angie_Ann >> ψηφοφορία (???)
Απουσίες
1 kakerlak
1 Lorien


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 15/1 μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταρκούλι οι δολοφόνοι είναι 3 και εσύ κατηγορείς 103 :P


Για να πεσω σιγουρα μεσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top