Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και ναι θα αλλάξω ψήφο.... σκέφτομαι όμως αν θα ψηφίσω εσένα ή την Angie

οκ... ας πάει η ψήφος μου στην Angie Ann.... και ΟΥΕ ΚΙ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΑΣ! Αυτό σας λέω μόνο....
σε 65 λεπτά θα σας βουτήξω μαλλί με μαλλί!

και ναι....μόλις αλλάζει η Αντζυ την ψήφο της και σιγουρεύει την παραμονή της στο παιχνίδι (ή ετσι ελπίζει) μπαίνει η ΚΕδινα μας και αλλάζει κι αυτή ψήφο. Γιατί άλλωστε να ψηφίσει Γιουκι ή Ηρώ που ούτως ή άλλως δεν θα βγουν και να μην δείξει..."να να ψήφισα κι εγω την Αντζυ".

Μακαρι να μπει κάποιος από όσους δεν έχουν μπει ή να αλλάξει κάποιος ψήφο. Μόλις μου ακυρώσαν το βραδινό μου ποτάκι και ψήνομαι για μια ισοψηφία να ξεκαθαρίσουν όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωχου μωρε Γουκι
Συζητάμε μεταξύ μας, κάνω του κόσμου τα ποστ
λεω πιο πριν ότι δεν ξέρω αν θα ψηφίσω την Αngie ή την Ηρώ
μου εξηγείς τη θέση σου, μου εξηγεί καπάκια και η Ηρώ
και ΚΑΠΑΚΙΑ αλλάζω ψήφο! τι να κάνω! να την αλλάξω πάλι σε σένα αφού έτσι κι αλλιώς μια ψήφο είχες χωρίς νόημα!

και σε υπερψηφίζει και η Ηρώ...
μωρε δε με παρατάτε λέω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σορρυ στη ΣΟΥΕ ξαναλλάζω ψήφο


Βεντεττα

edit
Ηρω και Γουκι ότι κι αν είσαστε, είσαστε το ίδιο και οι δύο
Τσακώνεστε από χτες ΣΥΝΕΧΩΣ μεταξύ σας για να τα βρείτε ΤΩΡΑ και να βγάλετε την Angie
Κι επειδή δεν μου γεμίζει το μάτι ΚΑΜΙΑ απ τις δυο σας, θα πάω εκεί που προσπαθείτε να σώσετε
Γιαυτό και σκοτώσατε την WD, με την ελπίδα να δώσετε την μάχη ως την τελευταία στιγμή να σώσετε το τσιράκι σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
@KE : Aν - αν ξαναλέω - ο Βεντετας βγει πολίτης (και λέω αν γιατί συνεχίζω να τον θεωρώ ύποπτο) πως θα δικαιολογήσεις όλες αυτές τις αλλαγές ψήφου/προσπάθειες να σώσεις την Αντζυ?
Αυτές είναι που την κάψαν και είναι τώρα στο όριο του να βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> vendetta
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> vendetta
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey >> Angie_Ann
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
7 vendetta
4 Angie_Ann
1 Ηρώ
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να μη μου έλεγες ότι συννενοήθηκα με την Angie Και έκανα αλλαγή ψήφου τελευταία στιγμή (Στις 7) για να μην μου γύρναγε το μάτι ανάποδα και να άφηνα την ψήφο μου ως είχε


ΘΑ αποδειχτεί πολίτης ο Βεντέττα Γούκι και το ξέρεις
απλά πολίτης είναι ΚΑΙ η Angie
η διαφορά είναι ότι μεταξύ τους, ο ένας είναι κακός πολίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ηρω, δε διαφωνω με τους συλλογισμους που κανεις, αλλά βασιζονται ολοι στο οτι εξαρχης εισαι σιγουρη οτι η angie ειναι δολοφονος επειδη ετσι θα διαλεξε η ΣΕ.:/: Και το λεω γιατι θυμαμαι οτι και στο προηγουμενο ειδικα που εγινε θεμα, καταληξαμε οτι τελευταια, δεν υπαρχει πια στανταρ για το πως διαλεγει η ΣΕ :/:

Κρονακο καρφωθηκες ΤΡΕΛΑ!!!! :)
Λοιπόν Κρονος 1ος δολοφόνος.
Επίσης οι αλλαγές ψήφων και οι ψήφοι ξαφνικά προς την Ηρώ δεν μου αρέσαν καθόλου.
Αλλάζω την ψήφο μου.Ψηφίζω ΑΝΤΖΥ
Χμ...βασικα μονο 2 ψηφοι ειναι, απο angie,kronos.Και πριν ειχες ψηφισει και συ επισης Ηρω, με επιχειρηματα. Τωρα που απλα συμφωνησαν κι αλλοι μαζι σου, στρεφεσαι εναντιον τους ; :worry: Δλδ αν συμφωνησω μαζι σου κ γω,θα μου την πεσεις ; Ααα πολυ αγριο παιχνιδι, δε τα μπορω εγω αυτα..θα φτιαχνω παζλ απο την επομενη !

Οσο μπορω παρακολουθω, αλλα ηδη μπερδευτηκα. Μου μοιαζουν πολλοι ψιλουποπτοι και δεν εχω χρονο να σας πλακωσω στα quotes. Πρεπει να φυγω και θα ψηφισω Ηρω. Νομιζω πως μπηκαν πολλοι λαθος ψηφοι παντως :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> vendetta
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> vendetta
  9. Lorien >> Ηρώ
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey >> Angie_Ann
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
7 vendetta
4 Angie_Ann
2 Ηρώ
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χμ...βασικα μονο 2 ψηφοι ειναι, απο angie,kronos.Και πριν ειχες ψηφισει και συ επισης Ηρω, με επιχειρηματα. Τωρα που απλα συμφωνησαν κι αλλοι μαζι σου, στρεφεσαι εναντιον τους ; :worry: Δλδ αν συμφωνησω μαζι σου κ γω,θα μου την πεσεις ; Ααα πολυ αγριο παιχνιδι, δε τα μπορω εγω αυτα..θα φτιαχνω παζλ απο την επομενη !
Δεν είναι έτσι Λοριεν. Δεν συμφωνήσαν μαζί μου στο συλλογισμό μου. απλά ψηφίσαν Ηρώ για να δημιουργήσουν ρεύμα. Κι αυτό είναι πολύ ύποπτο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Angie_Ann απο εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> vendetta
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak >> Angie_Ann
  8. Κακή Επιρροή >> vendetta
  9. Lorien >> Ηρώ
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey >> Angie_Ann
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
6 vendetta
5 Angie_Ann
2 Ηρώ
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολίτη vendetta μας λες τα τελευταία σου λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μάλιστα...
Έφυγε ο vendetta λοιπόν...
Δε θα πω πολλά...Δύο ονόματα νομίζω ότι είναι αρκετά για τη συνέχεια του παιχνιδιού...
Angie_Ann δεν παίζει με τίποτα να μην είσαι δολοφόνος...Είμαι σίγουρος για σένα...Δεν έχεις δώσει ούτε ένα όνομα και έχεις ψηφίσει μόνο με βάση το γεγονός ότι κάποιος σε ψήφισε και τον ψηφίζεις κι εσύ ή μόνο και μόνο για να σωθείς...
youki νομίζω ότι είσαι επίσης ένοχη...Ειδικά μετά την αλλαγή της ψήφου σου σε Angie_Ann οπότε και μιας και θα φαινότανε η ιδιότητά μου την ψήφισες κάπου ενδιάμεσα (τρίτη αν δεν κάνω λάθος) μπας και μπορέσεις να ξετρυπώσεις ένα άλλοθι...
Το σκεπτικό μου για εσάς τις δύο σχετικά με τη δολοφονία της Whitedrum το έχω αναλύσει στο ποστ 140 και νομίζω είναι αναλυτικό και...σωστό...Και μάλιστα μιας και όταν το έγραψα είδα μετά μία τεράστια αλλαγή στη θεωρία της youki...
Με υποψιάζει το γεγονός ότι το όλο ρεύμα ξεκίνησε από το fantasmeno και η στάση της ΚουΕ η οποία ήταν κομματάκι παράξενη στη δεύτερη ψηφοφορία...Η ΚουΕ με θεωρούσε πολίτη είτε καλό είτε κακό αλλά με ψήφισε...Προσπάθησε να το σώσει βγάζοντάς με τσιράκι αλλά τέτοιο ποστ μου θυμίζει λιγάκι δολοφόνο...Αυτά στο ποστ 194...
Αυτά...
Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σας...στεκίτες και στεκίτισσες... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >>
  3. Dark_kronos >>
  4. fantasmenos >>
  5. Ηρώ >>
  6. Kakerlak >>
  7. Κακή Επιρροή >>
  8. Lorien >>
  9. Neraida >>
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Vkey >>
  13. Youki >>

Ψήφοι


Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης)
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 14/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
youki νομίζω ότι είσαι επίσης ένοχη...Ειδικά μετά την αλλαγή της ψήφου σου σε Angie_Ann οπότε και μιας και θα φαινότανε η ιδιότητά μου την ψήφισες κάπου ενδιάμεσα (τρίτη αν δεν κάνω λάθος) μπας και μπορέσεις να ξετρυπώσεις ένα άλλοθι...
Το σκεπτικό μου για εσάς τις δύο σχετικά με τη δολοφονία της Whitedrum το έχω αναλύσει στο ποστ 140 και νομίζω είναι αναλυτικό και...σωστό...Και μάλιστα μιας και όταν το έγραψα είδα μετά μία τεράστια αλλαγή στη θεωρία της youki...

το ποστ σου αυτό το έχεις κάνει έντιτ και δεν είχα δει ΠΟΤΕ τι έγραψες (ε δεν παω και μπρος πίσω τα ποστ να δω αν έκανε κανείς έντιτ). Την θεωρία σου την είδα μόλις τώρα. Αυτα δεν τα γράφω βεβαια για σένα αλλά για να μην δημιουργηθούν λάθος εντυπώσεις.

Τες πα χωρίς πολλά λόγια ψηφίζω από τώρα για αύριο ΚΡΟΝΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορειτε να περιμενετε μεχρι την πεμτη για να με ψηφισετε, που θα εχω μπολικο χρονο να κατσουμε να τσακωνομαστε;:P

Αυτο που βλεπω εγω ειναι ενα τεραστιο μπαχαλο... Και τινω να πιστεψω οτι η αρχικη μου πεπιθιθυση για την Youki ειναι μαλλον σωστη... Οποτε ψηφιζω Youki, γιατι δεν ξερω και αν θα προλαβω αυριο να διαβασω και να ριξω σοβαρη ψηφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >>
  3. Dark_kronos >> Youki
  4. fantasmenos >>
  5. Ηρώ >>
  6. Kakerlak >>
  7. Κακή Επιρροή >>
  8. Lorien >>
  9. Neraida >>
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Vkey >>
  13. Youki >> dark_kronos

Ψήφοι
1 Youki
1 dark_kronos


Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
  3. vendetta >> ψηφοφορία (πολίτης)
  4. jrot6 >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
  5. papas >> αποχώρηση λόγω 2 διαδοχικών απουσιών
Απουσίες
1 kakerlak


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 14/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάει ο vendetta τον φάγατε μπαμπέσικα.. άτιμοι

ΚουΕ, Angie, Neraida διαλέχτε λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Sorry vendetta :( Και ήμουν έτοιμος να σε κοροϊδέψω εαν ήσουν δολοφόνος

Λοιπόν διαβάζω το παρακάτω

το θα φανεί κάποιος "μάλλον πολίτης" πως ακριβώς συνάδει και με το "μάλλον αθώος"????
Δεν νομίζω να υπήρξε μία στιγμή που να είπα ότι ο Βεντέττα ΕΙΝΑΙ αθώος
Λέω ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΑ η Νεράιδα

Και ναι θα αλλάξω ψήφο.... σκέφτομαι όμως αν θα ψηφίσω εσένα ή την Angie

να μη μου έλεγες ότι συννενοήθηκα με την Angie Και έκανα αλλαγή ψήφου τελευταία στιγμή (Στις 7) για να μην μου γύρναγε το μάτι ανάποδα και να άφηνα την ψήφο μου ως είχε


ΘΑ αποδειχτεί πολίτης ο Βεντέττα Γούκι και το ξέρεις
απλά πολίτης είναι ΚΑΙ η Angie
η διαφορά είναι ότι μεταξύ τους, ο ένας είναι κακός πολίτης


Και ψηφίζω Κακή Επιρροή. Άντε να βγει και κανένας κακός επιτέλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ ΚουΕ τώρα γιατί αύριο θα τρέχω από το πρωί..
Μετά τη 1 αν είμαστε εδώ το ξανασυζητάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top