Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξέρωντας τι είμαι αποκλείω όσους με ψηφίζουν από ρουφιάνους. Ξέρεις τι μένει? Η whitedrum

Χμμ... Η κατακαρφωθικες, η καπιοι εκμεταλευονται τα λογια σου.... :hmm:Και δεδομενου οτι ητανε απαντηση στον βεντετα...:hmm: Και εισαι η μονη που εχεις μερικες ψηφους παραπανω, και αν αλλαξει κανενας την ψηφο του, σε ψηφισει και κανας αλλος, ισως σωθει...:hmm: Δεν ξερω αν πρεπει να αλλαξω την ψηφο μου η οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα εσυ θα με τρελλανεις παλι....

Σου ειχα γραψει ξανα, στο οποιο ποστ απεφυγες να απαντησεις...
Ειχαν απο 2 ψηφους η ΚΕ, ο Σλειερ και η Αντζυ
Και μετα το ποστ του ΣΛειερ κατηγορωντας με βεβαιωτητα την ΚΕ, οπου εδειχνε η πιο αθωα απο ολους αλλαζω εγω την ψηφο μου την τελευταια στιγμη, γιατι θεωρουσα οτι ειναι αδικο να γινει ντερμπι και να κινδυνευει να φυγει...
Τι απο αυτα δεν καταλαβαινεις?!
Και οσο μου την πεφτεις τοσο αρχιζω να πιστευω οτι καλο ρολο δεν εχεις...


Ρε συ Νεράϊδα τώρα δουλευόμαστε και μεταξύ μας;;;
Ανάμεσα σε αυτούς τους τρεις σου φαινότανε πιο ύποπτος ο Bill_Slayer και τον έδιωξες;;;
:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Νεράϊδα τώρα δουλευόμαστε και μεταξύ μας;;;
Ανάμεσα σε αυτούς τους τρεις σου φαινότανε πιο ύποπτος ο Bill_Slayer και τον έδιωξες;;;
:worry::confused:


Βεντετα ποσες φορες πρεπει να τα γραψω....
Η βεβαιωτητα του Σλειερ για την ΚΕ εκεινη τη στιγμη μου εκανε κλικ και αποφασισα εκεινον μολις 2 λεπτα πτιν τις 8...δεν ειχα χρονο να σκεφτω παραπανω...
Απορω τι ακριβως δεν καταλαβαινετε! Και ναι μου φαινεται οτι καποιοι μας δουλευετε πολυ ασχημα!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ας τα κάνω πιο λιανά για να καταλάβει και η δολοφόνα Neraida γιατι την κατηγορώ..
Ψήφοι
1 Κακή Επιρροή
1 Υouki
1 Neraida

1 Bill
2 Angie_Ann
1 Whitedrum
1 Ηρώ


Μέχρι εδώ καλά; Καλάαααα..
Έρχεσαι λοιπόν και ψηφίζεις κάποιον που έχει ήδη μία ψήφο όπως παρακάτω:
Λεπον...θα ψηφισω Γουαιτ και ο Διας βοηθος...
ΑΝ και εσενα Βεντετα θα σε εχω στα υποψιν μου....

Ψηφίζει η youki τον Slayer, πιάνεται η Angie από αυτό τον ψηφίζει και κείνη και ωωω κοίτα τι γίνεται:
Εσυ τωρα θα μας τρελλανεις?!
Ποιο ενστικτο μωρε?! Δε διαβασες τα ποστ της ΚΕ?!
Ειναι απο τα αθωα εδω μεσα!
Αλλαζω σε Σλειερ!
Αλλάζεις σε Slayer και βγαίνει αυτός.

Τώρα που τα είδα καλύτερα μπορεί η youki να είναι αθώα και να πιαστήκατε αποό την ψήφο της.
Θα δείξει..
Aν δεν είναι η youki τότε είναι η ΚουΕ.:D

Angie, Neraida ουυυυυυυυυυ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κρονακο χωρίς να το καταλάβεις με εκανες να δω τα αυτονόητα (ή να πάρω τελείως μα τελείως λάθος δρόμο :P).

Όταν έκανα αυτό το ποστ είχαμε ψήφους εγώ και ο βεντέτα και μια ψήφο η ΚΕ από την Whitedrum. Ανέφερα λοιπόν ότι ξέρωντας τι είμαι (πολίτης) και μιας και όλοι οι άλλοι πλην της W ψηφίζαν βεντετα, και δεδομενου ότι ο ρουφ μάλλον θα χει μιλήσει = ο βεντετα δολοφόνος.
ΟΜΩΣ ο Βεντετα είναι πολίτης και οι δολοφόνοι το ξέρουν. Και με αυτό μου το σχόλιο αρχίζουν να πιστεύουν ότι η White είναι ο ρουφιάνος και τη βγάζουν με δολοφονία.
Κι έχουν με ένα σμπάρο τα εξής τριγώνια: Εξω ο ρουφ (ετσι νομιζουν), πέφτουν οι υποψίες πάνω μου, και απενοχοποιείται και η ΚΕ που - σημειωτέον - έσπευσε να ποστάρει ότι αυτό ήταν προσπάθεια να την κατηγορήσουν!!!

ΚΕ - Ηρω δολοφόνες. Ψάχνω τον 3ο/τσιράκι (αν δεν ήταν ο Σλειερ). Παιζει η Νεραιδα αλλά μπορεί και απλά να ειναι τελείως αλλού (θα δείξει στη συνέχεια)


Αλλάζω την ψήφο μου κι ελπίζω να με ακολουθήσουν κι άλλοι.


ΗΡΩ ξανα από μενα


Ας σβήσει κάποιος μοντ το αποπάνω. Αντί για επεξεργασία έκανα παραθεση και το διόρθωσα!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Η βεβαιωτητα του Σλειερ για την ΚΕ εκεινη τη στιγμη μου εκανε κλικ και αποφασισα εκεινον μολις 2 λεπτα πτιν τις 8...δεν ειχα χρονο να σκεφτω παραπανω...
Αχ αυτά τα σωσίματα της τελευταίας στιγμής, αχ!


Youki σου απαντώ μόνο στην περίπτωση που είσαι αθώα: Κάνεις λάθος!
Δες τα ποστ μου καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
@Ηρώ
Τρομάξαμε βρε...

Τωρα γιατί δεν πείθεις, γιατί δεν πείθεις...?

Ηρώ από μένα...
Όταν με θεωρούν ένοχο με τέτοια σιγουριά και πάθος τη στιγμή που ξέρω πολύ καλά τι είμαι δεν έχω να κάνω κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ας τα κάνω πιο λιανά για να καταλάβει και η δολοφόνα Neraida γιατι την κατηγορώ..


Μέχρι εδώ καλά; Καλάαααα..
Έρχεσαι λοιπόν και ψηφίζεις κάποιον που έχει ήδη μία ψήφο όπως παρακάτω:


Ψηφίζει η youki τον Slayer, πιάνεται η Angie από αυτό τον ψηφίζει και κείνη και ωωω κοίτα τι γίνεται:

Αλλάζεις σε Slayer και βγαίνει αυτός.

Ηρω....ποσες φορες πρεπει να τα πω?!
Κουραστηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
@Ηρώ
Τρομάξαμε βρε...

Τωρα γιατί δεν πείθεις, γιατί δεν πείθεις...?

Ηρώ από μένα...
Όταν με θεωρούν ένοχο με τέτοια σιγουριά και πάθος τη στιγμή που ξέρω πολύ καλά τι είμαι δεν έχω να κάνω κάτι άλλο...
:lol:
Καλά αυτό κι αν ειναι αστείο!
Τρομάξατε ε; Συ είπας ;)
Ηρω....ποσες φορες πρεπει να τα πω?!
Κουραστηκα...
Έλα ρεεεε μίλα λίγο ακόμα μπας και εκτεθείς περισσότερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχ αυτά τα σωσίματα της τελευταίας στιγμής, αχ!

Ε, ειμαι τοτε τρελλα αφελης...
Συγγνωμη, αλλα ηλιθια παντως να ειμαι δολοφονα και να παω να σωσω τη συνδολοφονα μου ΚΕ, ε δεν ειμαι...και εσυ και μονο που το υποστηριζεις, εισαι υποπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:lol:
Καλά αυτό κι αν ειναι αστείο!
Τρομάξατε ε; Συ είπας ;)

Ναι μας σηκώθηκε η τρίχα :)
Αλλά μην εξάπτεσαι θα 'ρθει η σειρά σου και θα αποδειχθεί ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:lol:
Έλα ρεεεε μίλα λίγο ακόμα μπας και εκτεθείς περισσότερο..

Μωρη παρακαλω...ας μην μπερδευουμε και τα γενη....θηλυκο ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι μας σηκώθηκε η τρίχα :)
Αλλά μην εξάπτεσαι θα 'ρθει η σειρά σου και θα αποδειχθεί ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο :)
Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ.. ;)

Πραγματικά το να ψηφίζεις κάποιον που σε ψήφισε και μόνο για αυτό, δείχνει πόσο δολοφονικές τάσεις έχεις καλή μου.
Που είσαι ντεντέκτιβ Angie; Που είναι οι ύποπτοι; Ε;
Αααα ναι εγώ είμαι.. ξέχασα :P

Μωρη παρακαλω...ας μην μπερδευουμε και τα γενη....θηλυκο ειμαι...
Είσαι δολοφόνος= αρσενικό
Και δε μου πάει το μωρή.. θες να σε λέω "ρηηηηη" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Όπως στην πρώτη ψηφοφορία με το Slayer έτσι και ώρα το ίδιο...
Ψηφίζει η youki την Ηρώ και έρχεται τώρα η Angie_Ann και ψηφίζει και αυτή την Ηρώ...
Ρε συ Angie_Ann πόσο πιο εμφανές να το κάνεις...Ειδικά εσύ...
Για τη youki κρατάω και μία πισινή...Μου τα λέει μία έτσι μία γιουβέτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Όπως στην πρώτη ψηφοφορία με το Slayer έτσι και ώρα το ίδιο...
Ψηφίζει η youki την Ηρώ και έρχεται τώρα η Angie_Ann και ψηφίζει και αυτή την Ηρώ...
Ρε συ Angie_Ann πόσο πιο εμφανές να το κάνεις...Ειδικά εσύ...
Για τη youki κρατάω και μία πισινή...Μου τα λέει μία έτσι μία γιουβέτσι...
Ρε συ καταλαβαίνεις ότι είναι άκυρο αυτό ε? Γιατί να μην ψηφίσει εσένα (αν είναι δολοφόνα κι εσύ πολίτης) και να σιγουρέψει την αποχώρηση σου??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε συ καταλαβαίνεις ότι είναι άκυρο αυτό ε? Γιατί να μην ψηφίσει εσένα (αν είναι δολοφόνα κι εσύ πολίτης) και να σιγουρέψει την αποχώρηση σου??? :worry:
Να σου απαντλησω εγώ.. και απορώ που δεν το σκέφτηκες..

Γιατί σήμερα φαίνεται ιδιότητα και θα φανεί ότι ο vendetta είναι πολίτης άρα θα μπορεί να πει "σας τα λεγα εγώ.. η Ηρώ είναι!" ;)
Σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα οι δολοφόνοι προτιμούν να μην ψηφίσουν κάποιον που θα βγει σίγουρα απλά για να τη βγάλουν καθαρή και να πέσουν σε αυτούς που τους ψήφισαν πρώτους κατά προτίμηση.
Άρα δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από την Angie.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατί σήμερα φαίνεται ιδιότητα και θα φανεί ότι ο vendetta είναι πολίτης άρα θα μπορεί να πει "σας τα λεγα εγώ.. η Ηρώ είναι!" ;)

Αυτο ειναι ειτε πολυ συγουρια και απροσεξια, 2 σε 1, ειτε μια απλη υποθεση...

Εγω παντος αλλαζω και ΨΗΦΙΖΩ ΗΡΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ, ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Λίστα για Τρίτη 13/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> Ηρώ
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Youki
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Ηρώ

Ψήφοι
5 vendetta
3 Ηρώ
2 Youki
1 Angie_Ann
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και μετά από όλα αυτά αλλάζω την ψήφο μου σε Angie_Ann και ελπίζω να δουν τι συμβαίνει και οι υπόλοιποι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ναι ακριβώς. Οπότε είπα αντί να κάνω άκυρη ψήφο έτσι ώστε να μείνω στην αφάνεια, να εξοργίσω την Ηρώ, να κατηγορηθώ ότι υποστηρίζω την Γούκι, να στρέψω τα βλέμματα πάνω μου και να έχουμε τα παραπάνω ποστ...Σωστά! Κλασσική συμπεριφορά δολοφόνου! Φοβερά έξυπνο παίξιμο... Ενώ αν ψήφιζα βεντέτα απλώς θα ακολουθούσα το ρεύμα και σιγά να μην γινόταν αυτό το πανηγύρι.

Ή είστε τρελά αποπροσανατολισμένοι ή τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top