Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σ'εσενα την επεσα γιατι με κατηγορησες για κατι συμπτωματικο μαζι με τις αλλες τις κοκονες. Η αντιδραση της Φοιμπς δε μου φανηκε περιεργη..απλα για τη Φοιμπς υπαρχουν κι αλλες κινησεις που την προδιδουν, δε χρειαζεται να δουμε αν ποσταρε την ωρα του πιμι σε αλλο θεμα η κατι τετοιο ;)

Και ψιλοασχετο, αλλα πιστευω πως δεν χρειαζοταν ο χρονικος προσδιορισμος η ο τροπος που εγινε το καρφωμα. Μεγσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σ'εσενα την επεσα γιατι με κατηγορησες για κατι συμπτωματικο μαζι με τις αλλες τις κοκονες. Η αντιδραση της Φοιμπς δε μου φανηκε περιεργη..απλα για τη Φοιμπς υπαρχουν κι αλλες κινησεις που την προδιδουν, δε χρειαζεται να δουμε αν ποσταρε την ωρα του πιμι σε αλλο θεμα η κατι τετοιο ;)

Και ψιλοασχετο, αλλα πιστευω πως δεν χρειαζοταν ο χρονικος προσδιορισμος η ο τροπος που εγινε το καρφωμα. Μεγσι

Ok...απλα...το ποτε ανακοινωθηκε το πμ με εκανε να αφησω στην ακρη το οτι ψαχνω για δυο αγορια....και ηταν βασικο για μενα...συν του οτι η ενοχη της φοιβης ηταν πιο εμφανης...βασει της αντιδρασης της παντα...
τωρα για σενα δεν μπορω να ειμαι σιγουρη ειλικρινα....οχι τπτ αλλο αλλα με πας και λαου λαου και ετσι πειθομαι...:redface:
(Παραειμαι ειλικρινης ε?!)

και αυτη που ποσταρε σε αλλο θεμα με το τι θα κανουμε τελικα..ηταν Βικυ οχι η Φοιβη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Phoebe
  6. jrot6 >> Bill_Slayer
  7. Lorelai >> Phoebe
  8. Neraida >> Phoebe
  9. Phoebe >> Bill_Slayer
  10. pitg21 >> Bill_Slayer
  11. Resident Evil >> Phoebe
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >> Phoebe
Ψήφοι
5 Phoebe
1 Angie_Ann
3 Bill_Slayer


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
Αύριο Παρασκευή 19/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως μερικές φορές βοηθάει η παρατηρητικότητα, είναι γεγονός.

Βέβαια το ίδιο ισχύει και σε ένα Ιive palermo που συχνά στηριζόμαστε σε "μου φάνηκε ότι άκουσα κοκ". Πχ. χτες ήμουν ήμουν σίγουρη από τη δολοφονία και μετά [και είχα δίλημμα αν έπρεπε να το κάνω πριν τη 1 για την περίπτωση που με "κλειδώσουν" ή να το ρισκάρω και να το αφήσω για όταν θα είχαν ψηφίσει όλοι για να δω αν επιβεβαιώνομαι, όπως και τελικά έκανα] επειδη είδα την kakerlak να μπαίνει 1 παρά και να στέλνει pm (δεν είδα που αλλά μου φάνηκε "ύποπτο" να στέλνει Pm εκείνη την ώρα παρόλο που..σαφέστατα θα μπορούσε να είναι συμπτωματικό και να είναι για κάτι άσχετο :P]

Η Phoebe τη στιγμή που την πρωτοσκέφτηκα [ομοίως δεν ξέρω τι είναι] πάλι από κάτι τετοιο μου έκανε κλικ [κάποιο ποστ σε κρίσιμη στιγμή και συνδυασμός γεγονότων δλδ] και την παρατήρησα λίγο περισσότερο... αν και δεν ξέρω τι είναι.

Επίσης αναρωτιέμαι αν πρέπει να αλλάξω ψήφο προς Bill_Slayer... Μου κάνει κάπως περίεργος... Αλλά ομολογώ φοβάμαι μήπως κάνω πατάτα όπως στον προηγούμενο γύρο που άλλαξα και τον ψήφισα "σώζοντας" την Ηρώ που τότε ήταν δολοφόνος :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλημέεεερα!!

Μόλις διάβασα όλα τα ποστ από χτες. Από την ανακοίνωση της ιδιότητας της kakerlak και μέχρι να δω ότι εχουν ρισκάρει για ρουφιάνο τελείως διαφορετικά συναισθήματα.. τελείως διαφορετικό σκεπτικο.

Τόσο σίγουροι είναι για να κάνουν κάτι τέτοιο; Ο μόνος τρόπος να το αποτρέψουμε είναι να βγάλουμε τον δολοφόνο που έκανε τη μαντεψιά.
Αποκλείεται να την έκανε κάποιος που έχει μαζέψει ψήφους για να βγει. Άρα αν ανάμεσα στους:
Phoebe
Bill Slayer
Corpse

που ψήφισαν Neraida υπάρχει δολοφόνος, θα ψήφιζα μετά από αυτές τις εξελίξεις Corpse.

Κρατήστε αυτό προς το παρόν να φέρω άλλη μια γύρα τα post και θα δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αλλαζω την ψήφο μου και ψηφίζω ΗΡΩ.

Σορυ αλλά αν δεν είσαι δολοφόνος κοίτα να σοβαρευτείς λιγάκι...
Αν είναι δυνατόν...από που κι ως που corpse...?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αλλαζω την ψήφο μου και ψηφίζω ΗΡΩ.

Σορυ αλλά αν δεν είσαι δολοφόνος κοίτα να σοβαρευτείς λιγάκι...
Αν είναι δυνατόν...από που κι ως που corpse...?????
Mille merci

Τι από που κι ως που μωρέ γουκι;
Κάτσε και διάβασε το ποστ, εξηγώ το γιατί.
Όποιος ενδιαφέρεται να αποτρέψει τη μαντεψιά ρουφιάνου έτσι θα σκεφτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ναι οκ...
Νεραιδα ψήφισαν οι : Bill_slayer, corpse, phoebe, pit και Vkey.
Τον pit και τη Βίκυ για ποιον λόγο τους αποκλείεις είπαμε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι οκ...
Νεραιδα ψήφισαν οι : Bill_slayer, corpse, phoebe, pit και Vkey.
Τον pit και τη Βίκυ για ποιον λόγο τους αποκλείεις είπαμε????
Αμ έλα που δεν τους αποκλείω..

Γιαυτό η μαύρη είπα : κρατάτε αυτή μου την ψήφο μέχρι να τα διαβάσω πάλι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αααααααα!!! Οκ σορυ βρε Ηρούλι μου....σε παρεξήγησα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το λοιπόν η phoebe έχει ψηφίσει: Bill, dooo, Ηρώ, Neraida και τώρα Slayer

Για μένα είναι δολοφόνα, αλλά δεν μπορεί να είναι αυτή που ρίσκαρε για ρουφιάνο μιας και είναι πρώτη σε ψήφους.

Corpse έδωσα για το λόγο που είπε ότι δεν έχει και τόσο χρόνο, είναι άτομο που δεν έχει κινήσει και τόσες υποψίες ώστε να ψηφιστεί και με αυτό δε θα αναγκάζεται να postάρει άλλο.

Έψαξα να δω ποιος μπορεί να είναι ο ρουφιάνος και έτσι σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ψηφίσω pitg21.
Μιλήστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μου τη δίνει να κάνω συνέχεια αλλαγές :P
Youki ισχύει η αλλαγή της ψήφου σου στην Ηρώ? :P
Ηρώ, δεν στην κλειδώνω ακόμα την ψήφο σου στην Κορπς!
ΑΕΙΝΤΕ! Βρήκατε καλή ΣουΕ και την εκμεταλλεύεστε με αλλαγές ψήφων κάθε τρεις και λίγο :mad:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
οχι μωρέ ΚΕδίνα...μην την αλλάζεις ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

    • Η ιδιότητα του ρουφιάνου, του τσιρακίου και της ιερόδουλης όταν αυτή αποκαλύπτεται (από τη ΣΕ), είναι αυτή του πολίτη.

Mόλις παρατήρησα αυτό :P

τσιράκι και ιερόδουλη είναι ο ίδιος ρόλος :P

Άρα βάση τυπικής διαδικασίας και όρων σε αυτό το γύρο και για όσο διάστημα οι όροι δεν αλλάζουν αν η νοσοκόμα φύγει σε μέρα που λέτε ιδιότητα πρέπει να μας πείτε ότι ήταν η νοσοκόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και για το ρουφιάνο ομοίως!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άρα βάση τυπικής διαδικασίας και όρων σε αυτό το γύρο και για όσο διάστημα οι όροι δεν αλλάζουν αν η νοσοκόμα φύγει σε μέρα που λέτε ιδιότητα πρέπει να μας πείτε ότι ήταν η νοσοκόμα :P
Γιατί ρε Ρεζ θες να το ξέρεις; Για να μπορείς να δολοφονήσεις άνετα όποιον θες χωρίς να τη φοβάσαι;
Ε μα σορρυ τα θελες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλημέρα στους συμπαλερμίτες. Δυστυχώς εχθές επλανήθην πλάνην οικτράν εχθές μη πιστεύοντας τη Νeraida. Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω PHOEBE. Οι αντιδράσεις και οι εν γένει κινήσεις της μου την κάνουν για δολοφόνο. Πάντως την κίνηση να βρουν το ρουφιάνο, δεν μπορώ να την ψυχολογήσω. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι ίσως βρίσκονται σε δύσκολη θέση. Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί ρε Ρεζ θες να το ξέρεις; Για να μπορείς να δολοφονήσεις άνετα όποιον θες χωρίς να τη φοβάσαι;
Ε μα σορρυ τα θελες:P

Eσύ πάλι λές βλακείες αλλά σε έχω βρίσει πολύ ήδη για ένα και μόνο παιχνίδι (:redface:) και δεν μου πάει να σε ξαναβρίσω :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης αλλάζω ψήφο και πάω στον BILL_SLAYER

[και επίσης φεύγω οπότε ότι και να θέλετε να με ρωτήσετε πρέπει να περιμένετε μετά τη 1, αν ζω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω pitg21!



Και προτρέπω και όσους πολίτες ψήφισαν phoebe να το αλλάξουν, αν θέλουμε να βγάλουμε τον δολοφόνο που μάντεψε ρουφιάνο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top