Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bilάκι που είναι τα δικά σου σεντονάκια;

Επίσης σαν πολύ επιθετική δεν είναι η κάκερλακ;

Και τι έγινε ΡΕ είδες το φως το αληθινό ξαφνικά και η Ηρώ μάλλον είναι αθώα;

Λεπόν ανάμεσα σε Κακερλακ και Νεράιδα ψηφίζω την δεύτερη χωρίς να σημα:

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να αναπτύσσω σεντόνια.Άλλωστε το έκανα σπανίως στο παιχνίδι.


Ρε Γιούκι με δουλεύεις...;;;
Κάκερλακ...;;;
Πότε ήταν στους υπόπτους σου και θέλεις να δεις και τι είναι...;;;
:hmm:

Επίσης, Μπιλ για τσιράκι είσαι ό,τι πρέπει νομίζω...Θα επεξεργαστώ λίγο ακόμα βέβαια το σενάριο που σκέφτομαι...

Απλώς δεν έχω επεργαστεί όλα τα μακροσκελή ποστ και γι αυτό προτίμησα να ψηφίσω κάκερλακ μιας και είπα ότι ανάμεσα σε κάκερλακ και Νεράιδα (άλλωστε ανάμεσα σε αυτές τις δύο ξεκίνησε ρεύμα) προτιμώ να δω τί είναι η κάκερλακ μιας και δεν εχει κανει ποτέ δολοφόνι.
Αλλά δεν έχω πρόβλημα να αλλάξω ψήφο.

Ας πούμε δεν θες να δεις τι έιναι η Αθηνά που είναι και στο επίκεντρο;που την θυμήθηκες την κακερ;



Και σένα η Αθηνά σε αφήνει αδιάφορη για το τι είναι ε;



Εσύ και αν κάνεις μπαμ ότι να ναι εντελώς.

Δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα να αλλάξω ψήφο σε Ρέζιντεντ.Απλά δεν έχω κάτσει να μελετήσω όλα εκείνα τα ποστ των προηγούμενων σελίδων.
Αν είσαι τόσο σίγουρη για τη Ρεζ τότε αλλάζω σε ψήφο Resident Evil για να δούμε τί είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω Resident Evil φυσικά.


Απορώ πραγματικά με όσους ψήφισαν kakerlak. Ποιο το συμπέρασμα που θα βγει με το να δούμε την ιδιότητά τους μόνο εκείνοι ξέρουν..

Είπες xanp παραπάνω για lorelai και Bil. Δε θα ασχοληθώ με κανέναν δολοφόνο αυτού του παιξίματος. Αδιαφορώ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
προτίμησα να ψηφίσω κάκερλακ μιας και είπα ότι ανάμεσα σε κάκερλακ και Νεράιδα (άλλωστε ανάμεσα σε αυτές τις δύο ξεκίνησε ρεύμα) προτιμώ να δω τί είναι η κάκερλακ μιας και δεν εχει κανει ποτέ δολοφόνι.


Είσαι λάθος έχω ξαναμπεί;)
Άρα η μοναδική σου δικαιολογία δεν στέκει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Resident Evil
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >>
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
3 Neraida
3 kakerlak
3 Resident Evil


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ψηφίζω Resident Evil φυσικά.


Απορώ πραγματικά με όσους ψήφισαν kakerlak. Ποιο το συμπέρασμα που θα βγει με το να δούμε την ιδιότητά τους μόνο εκείνοι ξέρουν..

Είπες xanp παραπάνω για lorelai και Bil. Δε θα ασχοληθώ με κανέναν δολοφόνο αυτού του παιξίματος. Αδιαφορώ.

Sony και καλά ότι είμαι δολοφόνος ε;
Τώρα να υποθέσω στο ότι απλά πιστεύεις ότι ξαναμπήκα δολοφόνος ενώ έχω κάνει πρόσφατα ή σε συμφέρει να αφήσεις υπόνοιες;

Είσαι λάθος έχω ξαναμπεί;)
Άρα η μοναδική σου δικαιολογία δεν στέκει!!:)

Αν διάβασες το τελευταίο ποστ γράφει πως άλλαξα ψήφο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Lorelai
Bill
υπάρχετε ακόμα στο παιχνίδι ε;;; και μάλιστα είδατε και ένοχη την κακερλακ;;;μπράβο σας παιδιά.


Πριν αρχισεις να ριχνεις flames κοιταξε λιγο τα προηγουμενα ποστ μου. Το οτι δεν τα παρατηρεις δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν.
Ναι υπαρχω, σορι κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.

Είπες xanp παραπάνω για lorelai και Bil. Δε θα ασχοληθώ με κανέναν δολοφόνο αυτού του παιξίματος. Αδιαφορώ.


Προσεχε μη χτυπισει η μυτη σου στο ταβανι εσενα.
Εγω λεω να βγουνε νεοι κανονες για το παλερμο. Αποχωρηση απο το παιχνιδι αν
α. Ποσταρεις με συχνοτητα λιγοτερη απο 2 ποστ το δεκαλεπτο
β.Το ποστ σου δεν ξεπερναει τις 87 γραμμες
γ.Δεν γραφεις τα ιδια σε καθε ποστ
Επειδη εσεις τρωτε γλιστριδα καθε μερα δεν σημαινει οτι εγω επειδη δεν γραφω σα δαιμονισμενη δεν εχω χρηση στο παιχνιδι. Πρακτικα αν το δεις, αν εγραφαν ολοι οσο εσυ τοτε τα ποστ θα ετειναν στο απειρο. Αν και οταν με το καλο λιγοστεψουν οι παιχτες, οπως και στα προηγουμενα παιχνιδια που εχω παιξει, αρχιζω και μιλαω περισσοτερο. Σε αυτο το μπαχαλο οπου γραφετε κατεβατα με τα ιδια, και τα ιδια,και τα ιδια,και τα ιδια και σχεδον ΟΛΟΙ(εγω παραδοξως τα διαβαζω ολα, και το τελευταιο) βαριουνται να τα διαβασουν και να τα προσεξουν ενα προς ενα, ειμαι ενας παιχτης που γραφει οταν εχει πραγματικα κατι να γραψει, και οπως ειναι αναμενομενο κανεις δεν δινει σημασια (βλεπε xanp απο πανω). Και λοιπον αν ειμαι δολοφονος και δεν με βρεις θα φταις ΕΣΥ. Να με προσεχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λέω lorelai ότι δε με νοιάζει να ασχοληθώ με παίκτες που δε μιλάνε και μην το παίρνεις προσωπικά.
Επιλέγουν έναν τρόπο που δεν τον κατηγορώ, δεν έχουμε όλοι ούτε την ίδια διάθεση ούτε τον χρόνο. Απλά δε θα με πειράξει αν δεν τους βρω.
Άλλωστε αν κάποιος έχει κάνει 3 όλα κι όλα ποστ στο παιχνίδι και αυτά μόνο ψηφίζοντας δε σου αφήνει και πολλά περιθώρια.
Έχει συμβεί από αρκετούς δολοφόνους, ε εμένα αυτή η στάση δε μου αρέσει.
Ας μην τους βρούμε ποτέ και ας νικήσουν. Λίγο μου κάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Ρέζι και Νεράϊδα...Προς το παρόν ψήφος στη Resident Evil...
Ξέχασα να πω ότι παίρνουν σειρά σιγά σιγά και άλλες κυρίες...Angie_Ann, Youki όχι με σειρά προτίμησης και αφήνοντας προς το παρόν την xanp απέξω...
Προς το παρόν δεν έχω στους υπόπτους μου κάποιον κύριο...Πέρα από το Λόριεν ο οποίος δεν αποκλείω να ήταν αλλά δεν έχω κάποιο δεδομένο που να μου το επιβεβαιώνει και τον Μπιλ τον οποίο απλά παρακολουθώ...

Υγ. Resident δεν ψήφισα εσένα εχθές για να σώσω το φίλο μου το Θοδωρή όπως είπες...Αν δεν πήγαινε σε εμένα η παρατήρηση γράψε λάθος αλλά νομίζω ότι πήγαινε σε εμένα... :P Δε θεωρώ το Θοδωρή ύποπτο...Τον έχω ικανό όπως έχω πει σε προηγούμενο Παλέρμο να σκαρώσει κι εγώ δεν ξέρω τι σχέδιο αν έχει κακό ρόλο αλλά δε νομίζω να του έδινε η ΚουΕ και πάλι ΤΟ ρόλο...Το ίδιο και η Ηρώ αν μου τα μάσαγε θα την κατηγορούσα...Υπάρχουν τόσοι άλλοι παίκτες εδώ μέσα οι οποίοι είναι πολύ καλοί...Όταν όμως βλέπω την dooo να την πέφτει έτσι με το καλημέρα σας στους δύο τους κάτι σημαίνει νομίζω αυτό...Το τσιράκι προσπαθεί να βοηθήσει ώστε να φύγουν κάποιοι με συνοπτικές διαδικασίες μιας και ίσως δε φύγουν με δολοφονία...Και κυρίως όταν βλέπω και κάποιους άλλους να ακολουθούν την dooo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε Γιούκι με δουλεύεις...;;;
Κάκερλακ...;;;
Πότε ήταν στους υπόπτους σου και θέλεις να δεις και τι είναι...;;;
:hmm:
Από τώρα. :)

Youki βγάλτε με αφού σας μπερδεύω και σας αποπροσανατολίζω με τις αλλαγές ψήφου μπορείς άνετα ειδικά εσύ και με δολοφονία ;)
Καλή μου xanp ... πίστεψέ με, αν ήμουν δολοφόνος ΔΕΝ θα σε έβγαζα με δολοφονία. Δεν έχεις καταλάβει ότι βολεύεις τους δολοφόνους???! :)

Και για όσους αναρωτιούνται γιατί ψηφίζω κάκερλακ: Δεν θεωρώ δολοφόνα τη ΡΕ. Όσοι τη θεωρείτε μαγκιά σας και όταν τελειώσει το παιχνίδι με το καλό θα δούμε ποιος είχε δίκιο και ποιός άδικο. Επειδή αυτή τη στιγμή το μόνο που μπορεί να με βοηθήσει στο παιχνίδι είναι να "ανακαλύψω" το ρουφιάνο για να δω τι έχει πει και να κινηθώ ανάλογα, η έξοδος της Κακερλακ σε μέρα που φαίνεται η ιδιοτητα θα με βοηθούσε πάρα πολύ. Περαιτέρω ανάλυση ΔΕΝ θα κάνω, γιατί καραδοκούν κι οι δολοφόνοι και δεν θα ήθελα να τους "δωσω" το ρουφιάνο στο πιάτο. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ψάξει και μόνος του!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα. Εχθές ήθελα να μπω να ψηφίσω, αλλά έτυχε επείγουσα δουλειά εκείνη την ώρα και δεν τα κατάφερα:(.Ο συγκεκριμένος γύρος είναι πολύ περιπεπλεγμένος και δυσκολεύομαι πραγματικά να βγάλω ένα ασφαλές συμπέρασμα. Δεν υπάρχει κάποιος ο οποίος να καταθέσει ατράνταχτα επιχείρημα και να με πείσει ότι ο τάδε ή ο δείνα είναι ο δολοφόνος. Είμαι πάντως ανάμεσα σε RE και KAKERLAK και θα επανέλθω αργότερα όταν θα έχει ξεδιαλύνει κάπως η κατάσταση να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρες!! :D


Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Resident Evil
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
3 Neraida
3 kakerlak
4 Resident Evil


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λέω lorelai ότι δε με νοιάζει να ασχοληθώ με παίκτες που δε μιλάνε και μην το παίρνεις προσωπικά.
Επιλέγουν έναν τρόπο που δεν τον κατηγορώ, δεν έχουμε όλοι ούτε την ίδια διάθεση ούτε τον χρόνο. Απλά δε θα με πειράξει αν δεν τους βρω.
Άλλωστε αν κάποιος έχει κάνει 3 όλα κι όλα ποστ στο παιχνίδι και αυτά μόνο ψηφίζοντας δε σου αφήνει και πολλά περιθώρια.
Έχει συμβεί από αρκετούς δολοφόνους, ε εμένα αυτή η στάση δε μου αρέσει.
Ας μην τους βρούμε ποτέ και ας νικήσουν. Λίγο μου κάνει..

13 ποστ για την ακριβεια :Ρ
Με νευριασε η xanp και εβγαλα τα νευρακια μου σε σενα:redface:.
Nevermind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
"ανακαλύψω" το ρουφιάνο για να δω τι έχει πει και να κινηθώ ανάλογα, η έξοδος της Κακερλακ σε μέρα που φαίνεται η ιδιοτητα θα με βοηθούσε πάρα πολύ. Περαιτέρω ανάλυση ΔΕΝ θα κάνω, γιατί καραδοκούν κι οι δολοφόνοι και δεν θα ήθελα να τους "δωσω" το ρουφιάνο στο πιάτο. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ψάξει και μόνος του!

:)
Τον ξέρεις η δεν τον ξέρεις τελικά???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τον ξέρεις η δεν τον ξέρεις τελικά???;)

Τουλάχιστον όποιος έχει καταλάβει περίπου ποιός είναι ο ρουφιάνος ας "κλείσει" το μάτι ώστε οι πολίτες να τον καταλάβουν και να μην τον διώξουν. Αν οι πολίτες αντιληφθούν ποιός έιναι ο ρουφιάνος, θα μπορούσε η νοσοκόμα να τον προστατεύσει από τυχόν δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Τον ξέρεις η δεν τον ξέρεις τελικά???;)

Προφανως το να βγεις εσυ θα της ξεκαθαρισει το τοπιο σχετικα με αυτο, νομιζω πως αυτο εννοει.

Όταν όμως βλέπω την dooo να την πέφτει έτσι με το καλημέρα σας στους δύο τους κάτι σημαίνει νομίζω αυτό...Το τσιράκι προσπαθεί να βοηθήσει ώστε να φύγουν κάποιοι με συνοπτικές διαδικασίες μιας και ίσως δε φύγουν με δολοφονία...Και κυρίως όταν βλέπω και κάποιους άλλους να ακολουθούν την dooo...

Γενικα αυτο το σεναριο για μενα δεν στεκει. Αν ησουν τσιρακι και επελεγες να την πεσεις σε καποιον για να τον διωξεις, θα διαλεγες καποιον που ηταν δολοφονος στον προηγουμενο γυρο; Ειναι σαφως πιο δυσκολο να πεισεις τους πολιτες να ψηφισουν ενα τετοιο ατομο, παρα οποιονδηποτε αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Τουλάχιστον όποιος έχει καταλάβει περίπου ποιός είναι ο ρουφιάνος ας "κλείσει" το μάτι ώστε οι πολίτες να τον καταλάβουν και να μην τον διώξουν. Αν οι πολίτες αντιληφθούν ποιός έιναι ο ρουφιάνος, θα μπορούσε η νοσοκόμα να τον προστατεύσει από τυχόν δολοφονία.

:confused::confused::confused:
Αν καταλάβω το ρουφιάνο και το φωνάξω εδώ μέσα και είναι, οι πολίτες χάσαμε...
Κάποιος θέλει το ρουφιάνο εδώ μέσα αλλά δεν ξέρω ακριβώς το λόγο που τον θέλει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Γενικα αυτο το σεναριο για μενα δεν στεκει. Αν ησουν τσιρακι και επελεγες να την πεσεις σε καποιον για να τον διωξεις, θα διαλεγες καποιον που ηταν δολοφονος στον προηγουμενο γυρο; Ειναι σαφως πιο δυσκολο να πεισεις τους πολιτες να ψηφισουν ενα τετοιο ατομο, παρα οποιονδηποτε αλλον.

Όταν όμως πρόκειται για κάποια συγκεκριμένα άτομα άνετα πείθεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Όταν όμως πρόκειται για κάποια συγκεκριμένα άτομα άνετα πείθεις...;)
Βασικα ναι, κατα το ημισυ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:laugh:

A, ρε πτυχία που έχω να μαζεύω στο τέλος του παιχνιδιού...:loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:

Και όποιος τολμήσει να με κατηγορήσει ότι φταίω εγώ για αυτό θα είναι άξιος της μοίρας του :laugh::laugh:

[τι περιμένατε? Να κάνω μακροσκελή ποστ να υπερασπιστώ τον εαυτό μου??? Ό,τι ήταν να πω το έχω γράψει και ξαναγράψει μυριάδες φορές...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top