Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και όπως θα διάβασες από μόνη μου είπα ότι ισχυροποιείται το σενάριο να είναι τσιράκι.
Μα σαφώς για μένα η dooo έπαιξε ως "μη πολίτης". Είπα ότι ακόμα και τσιράκι να μην ήταν, η συμπεριφορά της δεν ήταν πολίτη που ψάχνει να βρει τους δολοφόνους, γιατί αυτή δεν έψαξε καθόλου, την έπεσε χωρίς σοβαρό λόγο σε 2 άτομα και εντελώς τυχαία αυτά τα 2 άτομα που θέλουν οι δολοφόνοι να βγάζουν στους πρώτους γύρους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[πολύ δολοπλόκα είμαι τελικά ...δεν μου το'χα! :P]

έλα έλα... ξεκινήστε ότι το ρίχνω στην πλάκα σαν τη dooo... Bγάλτε και το σεναριάκι... η dooo ήταν τσιράκι, εγώ δολοφόνος, και η Neraida έγινε ξαφνικά ... αποπροσανατολισμένη...
τι έγινε, δεν σας βγαίνουν τα ... κουκιά και αρχίζετε να τα αναμασάτε?

Επίσης Ηρώ... Εϊναι αστείο να κολλάς στο ΠΡΩΤΟ ποστ του παιχνιδιού όταν στο ενδιάμεσο έχουν γινει ΤΕΡΑΤΑ...

Τι να πω... Επειδή πραγματικά δεν μπορώ να δεχτώ ότι η ΣουΕ υπήρξε τόσο άδικη και έκανε αναμάσημα των ίδιων ανθρώπων [δλδ εσένα και του fand] υποθέτω ότι απλώς ... το'χεις χάσει πλέον το παιχνίδι και πας αλλού για αλλού.

Τι να πω.. ελπίζω να πάρεις στροφή και να το δεις αλλιώς πριν να είναι αργά.

Επίσης ελπίζω να έχω δίκιο και να είσαι εσύ ο αποπροσανατολισμένος πολίτης και o fand ο κακός και όχι το ανάποδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι να πω... Επειδή πραγματικά δεν μπορώ να δεχτώ ότι η ΣουΕ υπήρξε τόσο άδικη και έκανε αναμάσημα των ίδιων ανθρώπων [δλδ εσένα και του fand] υποθέτω ότι απλώς ... το'χεις χάσει πλέον το παιχνίδι και πας αλλού για αλλού.
Δεν μπορείς να το δεχτείς, αλλά το έχεις πει ουκ ολίγες φορές. Και εσύ και η xanp και η Neraida. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι ρε συ fand... Γιατι ξέρω τι είμαι εγώ και με το να με κατηγορείτε ή για ΤΡΙΣάθλιους παίκτες πρέπει να σας πω ή για δολοφόνους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
[πολύ δολοπλόκα είμαι τελικά ...δεν μου το'χα! :P]
Εγώ από την άλλη σου το χω, μια χαρά τα είχες πάει όταν ήσουν δολοφόνα κανείς δε σε υποψιαζόταν!

Τι να πω.. ελπίζω να πάρεις στροφή και να το δεις αλλιώς πριν να είναι αργά.
Κοίτα να δεις Resident τουλάχιστον εγώ προσπαθώ, εσύ έχεις κολλήσει σε συγκεκριμένα άτομα.
Έδωσα ένα σενάριο με το ενδεχόμενο η Neraida να είναι αθώα.
Όπως έχω φτιάξει σενάρια με σένα αθώα κοκ.

Μόνο έτσι θα με βγάλει κάπου.
Ψήφο άλλαξα γιατί δεν την αφαιρούσαν από τη youki, διαφορετικά δε θα το έκανα ακόμα, γιατί δεν έχω καταλήξει.
Και επειδή όλοι με έχετε για πολίτη και δεν κινδυνεύω να φύγω από ψηφοφορία και με βλέπω να σκοτώνομαι θέλω να προσέξω πολύ ποιον θα ψηφίσω γιατί αυτό μπορεί να επηρεάσει την παραμονή μου για έναν ακόμα γύρο στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> fandago
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >>
  16. Vkey >>
  17. xanp >> Neraida
  18. Youki >>
Ψήφοι
4 fandago
3 Neraida
2 Resident Evil
1 Kakerlak
1 Ηρώ



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ναι ρε συ fand... Γιατι ξέρω τι είμαι εγώ και με το να με κατηγορείτε ή για ΤΡΙΣάθλιους παίκτες πρέπει να σας πω ή για δολοφόνους!
Resident εγώ σε κατηγορώ γιατί από το πουθενά θεωρούσες την dooo απολύτως αθώα, ειδικά όταν έβλεπες ότι φεύγει όπου και το βροντοφώναζες. Επειδή λοιπόν για μένα η dooo δεν είχε φυσιολογικό παίξιμο και δεν ήταν και καθόλου αθώο το παίξιμο αυτό, το να την υποστηρίζεις βρώμαγε. Σημαίνει για μένα ότι ήξερες πως θα βγει ως πολίτης και ήθελες να βγεις καθαρή αθωώνοντας την. Το σενάριο είναι πολύ απλό, το δικό σου ποιο είναι; Εγώ ξέφυγα από το "με κατηγορείς, είσαι δολοφόνος" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Α ναι ξέχασα... Επειδή εσύ αποφάσισες ότι όσοι δεν θεωρούσαμε τη dooo δολοφόνο είμαστε ένοχοι (!)

Ε, σόρρυ που αυτή τη φορά δεν συμφωνώ με τις διαπιστώσεις σου αυτή τη φορά.(!)

Το σενάριο μου λέει ότι είσαι τσιράκι, η Ηρώ είναι κουκουρούκου πολίτης, η youki πιάνεται από τα μαλλιοτραβήγματα της Ηρώς με...ολους και την βγάζει λάδι, η Niyia έχει πιθανότητες να είναι η σιωπηλή "δολοφόνος", η Phoebe πιθανά να έχει "βολευτεί" από την κατάσταση και αν δεν είναι ο Lorien δολοφόνος τότε δεν ξέρω ποιός είναι ο 4ος.

Και αν με είχατε αφήσει να σταματήσω να αμύνομαι για βλακείες τόσο εσύ όσο και η Ηρώ μπορεί να είχα καταφέρει να αναλύσω τη σκέψη μου(!)

[ξαναφεύγω από το pc για δουλειά]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι στα μάτια μου, όσοι δεν είδαν το αψυχολόγητο για αθώο πολίτη παίξιμο της dooo, τότε είναι ένοχοι. Πιο πολύ δεν μπορούσε να βγει να το φωνάξει η dooo ότι "γειαααα! παίζω αλλού για αλλού, χωρίς επιχειρήματα κατηγορώ δύο άσχετα άτομα για επανάσταση". Αν αυτό είναι παίξιμο αθώου πολίτη, τι να πω...
Άρα στο σενάριο σου, οι πιθανοί δολοφόνοι είναι Lorien, Niyia, Phoebe. Και πάλι δηλαδή, περιορίζεις τις κατηγορίες σου σε έναν νεκρό που δεν μπορεί να πει τίποτα, στην Niyia που δεν μιλάει ποτέ πολύ, στην Phoebe και σε εμένα που υπερψηφίζομαι. Μην προκαλείς τόσο πολύ, θα πάθεις τίποτα :P

Δε νομίζω ότι μπορώ να περιορίσω κάποιον από το να γράψει τη σκέψη του, δεν σου κρατάω τα χέρια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Γιατί η Αθηνά είναι δολοφόνος που είχε πει xanp,dooo,v.ice και δεν είναι η Ηρώ που έδωσε lorien και ήταν σίγουρη και για dooo;;;
Η Αθηνά στην αρχή έκανε υποθέσεις και δεν επέμενε και τόσο στην πορεία άλλαξε γνώμη και μάλιστα οι 2 στους 3 είναι πολίτες αποδεδειγμένα και για μένα ξέρω εγώ τι είμαι.
Η Ηρώ εν αντιθέσει έβγαλε τον lorien που οκ δεν ξέρουμε τι είναι και έχει βασικές ύποπτες εμένα, RE,Youki,Dooo,Neraida.
Η dooo βγήκε πολίτης, ο λοριεν ενώ ήταν δολοφόνος απαλάχθηκε στη συνέχεια, σήμερα προσπαθεί να δει αθώα και την νεράιδα και επιμένει στην RE με βάση ένα σχόλιο στην αρχή του παιχνιδιού.
Ο fandago σθεναρά υποστηρίζει την Ηρώ μεν και συμφωνεί σε όλα ψηφίζει όμως σταθερά νεράιδα.

σαλάτα τα κάνω πάλι μάλλον η νεράιδα είναι το εξιλαστήριο θύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Η dooo αν ήταν τσιράκι, έπαιξε πολύ καλά τον ρόλο της, πέθανε σε φανερή ψηφοφορία μας φανάτισε εναντίον της και έριξε την αξιοπιστία της. Και μόνο αν ήταν αυτό το σχέδιο της, μπράβο της. :)

Λοιπόν με βάση το τελευταίο ποστ της dooo και τις ψήφους βγαίνουν μερικά συμπεράσματα.

1. Η dooo είναι ρουφιάνος και ξέρει Ηρώ και fandago και τσίμπησε την RE σαν τρίτο δολοφόνο.Έπαιξε κατά τον fandago με επανάσταση και το έριξε στη τρελή αλλά για τα ίδια κατηγορούσε και τον φαντασμένο ο fandago και τελικά ήταν ρουφιάνος.

2.η dooo είναι τσιράκι και ξέρει νεράιδα και γιούκι καλοπιάνει και μένα για εύκολη στον αποπροσανατολισμό μάλλον και δίνει Ηρώ,fandago και RE σαν πιο επικύνδινους που πρέπει να πέσουμε πάνω τους να τους βγάλουμε.

Το να μην έχει κανέναν ρόλο απλά για μένα δεν παίζει σαν σενάριο.-
Το ότι η νεράιδα ενώ την προκάλεσα ανοιχτά να αλλάξει ψήφο και να ψηφίσει κάποιον εκ των Ηρώ και fandago δεν το έκανε και το γεγονός ότι είχε λυσάξει ότι θα δούμε τι είναι μόλις φύγει ενώ ήταν ξεκάθαρό ότι η dooo έφευγε με προβάδισμα με οδηγεί να ισχυροποιήσω το δεύτερο σενάριο.Επίσης σήμερα προτείνει να την βγάλουμε άυριο για να δούμε τι είναι.
Καταλήγω ότι η Ηρώ είναι πολίτης κυρίως γιατί έχει τι να πει και μιλάει κατ εμέ σωστά απλά έχει και μερικούς λάθους στους υπόπτους της.
εν κατακλείδι ψηφίζω Νεράιδα και ο θεός βοηθός!

Το σενάριο μου λέει ότι είσαι τσιράκι, η Ηρώ είναι κουκουρούκου πολίτης, η youki πιάνεται από τα μαλλιοτραβήγματα της Ηρώς με...ολους και την βγάζει λάδι, η Niyia έχει πιθανότητες να είναι η σιωπηλή "δολοφόνος", η Phoebe πιθανά να έχει "βολευτεί" από την κατάσταση και αν δεν είναι ο Lorien δολοφόνος τότε δεν ξέρω ποιός είναι ο 4ος.

Συμφωνώ με τα παραπάνω σημεία...Επειδή δε νομίζω ότι ο Θοδωρής είναι δολοφόνος και θα προτιμούσα να μείνει στο παιχνίδι για ένα γύρο ακόμα (...αν και πλέον έχω βαρεθεί και εγώ ακόμα να διαβάζω ολόκληρα τα ποστς του... :redface: ) η ψήφος μου πηγαίνει στη Νεράϊδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί η Αθηνά είναι δολοφόνος που είχε πει xanp,dooo,v.ice και δεν είναι η Ηρώ που έδωσε lorien και ήταν σίγουρη και για dooo;;;
Η Αθηνά έκανε υποθέσεις αλλά δεν ψήφισε κανέναν από αυτούς. Για να λέμε τα πράγματα ως έχουν.
Η dooo βγήκε πολίτης, ο λοριεν ενώ ήταν δολοφόνος απαλάχθηκε στη συνέχεια, σήμερα προσπαθεί να δει αθώα και την νεράιδα και επιμένει στην RE με βάση ένα σχόλιο στην αρχή του παιχνιδιού.
Ενώ εσύ κούκλα μου που ήξερες τους πολίτες δεν έπεσες σε αυτό το λάθος, συγχαρητήρια!
Και η Ηρώ δεν απάλλαξε κανέναν lorien. Μόνη σου βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν είπα.
Προφανώς γιατί σε συμφέρει.


σαλάτα τα κάνω πάλι μάλλον η νεράιδα είναι το εξιλαστήριο θύμα.
Έτσι έτσι καλά το πας. Υποστήριξε πάλι έναν πολίτη που ψήφισες για να έχεις πισινή ότι παρασύρθηκες!
Η κακιά η Ηρώ που πάει να σας ξεγελάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επειδής τα χουμε κάνει μπάχαλο, επιστρέφω προς το παρών στην Αντζυ και αν ζω μετά τη μια βλεπουμε...

ΑΝΤΖΥ απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Η Αθηνά έκανε υποθέσεις αλλά δεν ψήφισε κανέναν από αυτούς. Για να λέμε τα πράγματα ως έχουν.
Ενώ εσύ κούκλα μου που ήξερες τους πολίτες δεν έπεσες σε αυτό το λάθος, συγχαρητήρια!
Και η Ηρώ δεν απάλλαξε κανέναν lorien. Μόνη σου βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν είπα.
Προφανώς γιατί σε συμφέρει.
Έτσι έτσι καλά το πας. Υποστήριξε πάλι έναν πολίτη που ψήφισες για να έχεις πισινή ότι παρασύρθηκες!Η κακιά η Ηρώ που πάει να σας ξεγελάσει!

Ηρώ νομίζω ότι ήξερες ότι έχω και διορατικές ικανότητες....:eek::eek::eek::eek:τι δεν το ήξερες;;;;;:eek:

Γιατί εσύ ξέρεις σίγουρα ότι ο fandago είναι πολίτης που υποπτεύομαι;Η ότι η νεράιδα είναι πολίτης; Η ότι η niyia είναι πολίτης; η ότι η Αθηνά που ψήφισα στην αρχή είναι πολίτης;;Καλά για σένα ξέρεις τι είσαι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι σίγουρη και εγώ για σένα οκ;
Τον lorien μόνη σου τον έβγαλες χθες από την λίστα υπόπτων σου μιας και την εμπλούτισες εκτός αν για σένα οι κακοί είναι παραπάνω από 5 να μας πεις να ξέρουμε.

Συγνώμη ψήφισες νεράιδα και δεν το πήρα είδηση; πως θα με ξεγελάσεις ακριβώς; δεν το κατάλαβα αυτό. Επίσης και η RE που εσύ θεωρείς σίγουρη δολοφόνο για μένα είναι πολίτης αλλά οκ εσύ αν βγει και αυτή πολίτης ξέρουμε έχεις το αλάθητο και δεν μετράει πάνω σου.
Μετά λες για εντυπώσεις...μάλλον εσύ πας να τις κερδίσεις κοπελιά.....
και αφού με έχεις και σίγουρη γιατί δεν με ψηφίζεις για να έχουμε και καλό ρώτημα;;;

Τελικά θα ψηφίσω Ηρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης και η RE που εσύ θεωρείς σίγουρη δολοφόνο για μένα είναι πολίτης αλλά οκ εσύ αν βγει και αυτή πολίτης ξέρουμε έχεις το αλάθητο και δεν μετράει πάνω σου.

Τελικά θα ψηφίσω Ηρώ.
καταρίπτεις δηλαδή τα δικά σου λόγια λίγες ώρες πιο πριν:
Καταλήγω ότι η Ηρώ είναι πολίτης κυρίως γιατί έχει τι να πει και μιλάει κατ εμέ σωστά απλά έχει και μερικούς λάθους στους υπόπτους της.
εν κατακλείδι ψηφίζω Νεράιδα και ο θεός βοηθός!

Ψήφισε κι άλλος κόσμος τη Neraida και ανησύχησες ή απλά δεν σε ενδιαφέρει ποιος από τους δύο θα φύγει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί εσύ ξέρεις σίγουρα ότι ο fandago είναι πολίτης που υποπτεύομαι;Η ότι η νεράιδα είναι πολίτης; Η ότι η niyia είναι πολίτης; η ότι η Αθηνά που ψήφισα στην αρχή είναι πολίτης;;Καλά για σένα ξέρεις τι είσαι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι σίγουρη και εγώ για σένα οκ;
Τον lorien μόνη σου τον έβγαλες χθες από την λίστα υπόπτων σου μιας και την εμπλούτισες εκτός αν για σένα οι κακοί είναι παραπάνω από 5 να μας πεις να ξέρουμε.

Συγνώμη ψήφισες νεράιδα και δεν το πήρα είδηση; πως θα με ξεγελάσεις ακριβώς; δεν το κατάλαβα αυτό. Επίσης και η RE που εσύ θεωρείς σίγουρη δολοφόνο για μένα είναι πολίτης αλλά οκ εσύ αν βγει και αυτή πολίτης ξέρουμε έχεις το αλάθητο και δεν μετράει πάνω σου.
Μετά λες για εντυπώσεις...μάλλον εσύ πας να τις κερδίσεις κοπελιά.....


Πάνω που θα σου απαντούσα διαπιστώνω ότι άλλαξες από fandago που είχες γράψει και ψήφισες εμένα!
Μπερδεύτηκες ε;
Πάλι ακίνδυνη ψήφος. ;)
Δε θέλω να μπω σε προσωπικές κόντρες xanp, μπορεί εσένα να σε συμφέρουν αλλά εμένα καθόλου. Εμένα με αποπροσνατολίζουν και γιαυτό θα είμαι όσο πιο ήρεμη μπορώ αγνοώντας το ύφος σου.
Κάτσε να δούμε και τη δολοφονία καλή μου και έχω ράμματα για τη γούνα σου.

Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από σένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
δεν βλέπω να φεύγει η Ηρώ προς το παρόν αν ήθελα να διώξω κάποιον θα ψήφιζα εσένα μιας και κινδυνεύει η νεράιδα όπως λες είναι το πιο λογικό(για μένα) αν θες βέβαια και εσύ μετά χαράς να σε ψηφίσω δεν έχω πρόβλημα.

ψηφίζω fandago

να δούμε τι θα πείτε τώρα

Ηρώ ναι καλύτερα να μη μπούμε σε αντιδικίες αλλά αν φύγω σε μέρα που φαίνομαι να δω τι θα πεις μετά αλήθεια είμαι πολύ περίεργη....το σταματάω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αλλάζω σε Resident.Από αυτά που διαβάζω,αν είναι σωστό το σκεπτικό μου,είναι δολοφόνος.
@kakerlak:μια σκέψη κάνω τίποτα παραπάνω,απλώς έχω διαίσθηση ότι μπορεί να έχει κακό ρόλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >> Youki
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Resident Evil
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >> Neraida
  16. Vkey >>
  17. xanp >> fandago
  18. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
4 fandago
3 Neraida
3 Resident Evil
1 Kakerlak
1 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Youki



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
δεν βλέπω να φεύγει η Ηρώ προς το παρόν αν ήθελα να διώξω κάποιον θα ψήφιζα εσένα μιας και κινδυνεύει η νεράιδα όπως λες είναι το πιο λογικό(για μένα) αν θες βέβαια και εσύ μετά χαράς να σε ψηφίσω δεν έχω πρόβλημα.

Εμ βέβαια δεν έχεις πρόβλημα αφού οι επιλογές σου είναι ανάμεσα σε πολίτες. Η συνδολοφόνα σου Resident την έχει βγάλει καθαρή.

Τελικά το σενάριο να είναι η Neraida αθώα σας χάλασε ε;
Δεν το περιμένατε από την κουκουρούκου Ηρώ.
10 λεπτά από τη δολοφονία, άντε να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top