Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βάλτε κανά πινακάκι ορέ συντρόφια, να ξέρουμε που βαδίζομεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Όταν έχω "εμμονή" με κάποιον παίκτη και είμαι πολίτης τότε πίστεψέ με ή πέφτω μέσα ή αυτό από μόνο του με κάνει να κατηγορώ άμεσα αυτούς που με υποστήριζαν.
εγώ να σε πιστέψω αλλά δε κατάλαβα...κατηγορείς άμεσα αυτούς που σε υποστήριζαν? τι εννοάς καλό μου?
Άρα αφού δεν είσαι σίγουρη ούτε για σένα να μην περιμένουμε αυτά τα ρημάδια τα επιχειρήματα ε;
ξέρω γω? θες να περιμένεις? θες να πας προς τις πίσω σελίδες να δεις και μόνη σου? τι να σου πω...μη σε κρατάω πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[...]εαν καποιος εχει την παραμικρη εστω υποψια οτι εχεις κακο ρολακι ειτε εισαι τσιρακι ειτε δολοφονος, σε θελει εκτος παιχνιδιου...

Απαντησα παραπανω:P
Ξεκαβαλα ομως...ειναι σωστη η προτροπη της Ντου....:P
Πρώτον, δεν έχω καβαλήσει τίποτα, χρησιμοποιώ δικά σας λόγια. Δεύτερον, ούτε την παραμικρή υποψία δεν έχω δει πουθενά. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ! :confused:
παρακάλα λίγο ακόμα :P ξέρεις όμως πώς φαίνεται ε? "ο άρχοντας των quote δεν πάει 4-5 σελίδες πίσω να quotarei την dooo και να τη διαψεύσει, όπως ΕΙΘΙΣΤΑΙ, αλλά κάθεται και την ρωτά να (ξανα)πει τα επιχειρήματά της".
Ρε dooo, είσαι πολύ καλή στο να μου σπας τα νεύρα. Αφού δεν έχεις πει καρδιά μου ΚΑΝΕΝΑ επιχείρημα, τι να πάω να quotάρω; Θέλεις να quotάρω όλα σου τα μνμτα να δεις ότι δεν αναφέρεται τίποτα μέσα; Τι είναι πιο ηλίθιο;

Ξεκόλλα λοιπόν και πες εσύ σε 2 γραμμές τα επιχειρήματα που εχεις πει εως τώρα. Απλά δεν το κάνεις, γιατί δεν έχεις πει ΚΑΝΕΝΑ! Μόνο για επανάσταση μίλησες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγώ να σε πιστέψω αλλά δε κατάλαβα...κατηγορείς άμεσα αυτούς που σε υποστήριζαν? τι εννοάς καλό μου?
Βασίζομαι όπως είπα μόνο στη δική μου τη λογική. Στα παιχνίδια που είμαι πολίτης βρίσκουν πάτημα πολλοί και ακολουθουν την ψήφο μου, γιατί είτε οκ έχουν πειστεί για τα λεγόμενά μου είτε παίρνω στο λαιμό μου έναν αθώο και τους βολεύει.
Έτσι καλό μου αν αποδειχτείς πολίτης θα ξέρω ποιοι με υποστήριζαν και γιατί το έκαναν.
Έχει συμβεί ουκ ολίγες φορές, τους αποκαλώ "φίδια" :P
Αντίθετα αν είσαι δολοφόνος θα πειστώ για την αθωότητά τους. Και θα προχωρήσω έχοντας κάτι τουλάχιστον σίγουρο.
ξέρω γω? θες να περιμένεις? θες να πας προς τις πίσω σελίδες να δεις και μόνη σου? τι να σου πω...μη σε κρατάω πάντως:P
Θες να δεχτώ σαν επιχείρημα δηλαδή το ότι η ΚουΕ είναι αψυχολόγητη και έβαλε πάλι εμένα και τον Θοδωρή δολοφόνους;
Αυτό είναι; Ή να μιλήσω για την επανάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Σε σένα πήγαινε αυτό youki..
Ακόμα περιμένω να μου πεις που δεν απάντησα.
Μου είχες απαντήσει απλά δεν το είχα δει.:P

Κοριτσάκι, εσύ δεν ακταλαβαίνεις, γιαυτό άσε τις βλακειούλες. Το σκεπτικό στο οποίο συμφώνησες:

Είναι το εξής:

Ξέροντας ότι δεν είναι δικός τους ο V.ice δηλαδή ότι ΔΕΝ είναι δολοφόνος, αλλά έχει ρόλο άρα μπορεί να είναι ρουφιάνος, τον φάγανε. Οπότε αν δεν ξέρεις σε τι συμφωνείς, μη μας τη λες και από πάνω νι; :P
Βρε....αι τράβα...
Να γράφεις μικρότερα κείμενα να τα διαβάζουμε πιο εύκολα. αμα έχω να διαβάσω 8 σελίδες με ποστ σου...ε να μου ξεφύγει και μια λεξούλα δεν είναι παράλογο...Αιντε...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Η επανάσταση τελικά εξυπηρετεί τον σκοπό της!

Πάλης ξεκίνημα, νέοι αγώνες,
ΟΔΗΓΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΝΕΚΡΟΙ;);)


Ηρώ και φανταγκούλη.....το παντεσπάνι είναι σοκολατένιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και εγώ που περίμενα με αγωνία τα επιχειρήματα σου :P

Είναι φανερό dooo και δεν το αρνείσαι κιόλας, ότι δεν έχεις κανένα επιχείρημα και θέλεις μόνο να κάνεις "επανάσταση". Αυτό από μόνο του δείχνει ότι ΔΕΝ είσαι με το μέρος των πολιτών και τόση ώρα κάνεις αστεία και επιθετικά σχόλια, για τις εντυπώσεις και μόνο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και να καποιος που τις διαστρεβλωσεις των γραφομενων των υπολοιπων τις χαρακτηριζει επιχειρηματα!:D

Ναι ναι ναι...ουτε εγω εχω ποτε....γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ήρθε η ΣουΕ, μη βαράτε...
(Ηρούλι είσαι γλύκα :redface:)

Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)

2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και εγώ που περίμενα με αγωνία τα επιχειρήματα σου :P

Είναι φανερό dooo και δεν το αρνείσαι κιόλας, ότι δεν έχεις κανένα επιχείρημα και θέλεις μόνο να κάνεις "επανάσταση". Αυτό από μόνο του δείχνει ότι ΔΕΝ είσαι με το μέρος των πολιτών και τόση ώρα κάνεις αστεία και επιθετικά σχόλια, για τις εντυπώσεις και μόνο. :)
η επανάσταση συνήθως γίνεται από τους πολίτες...για τους πολίτες.....;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
aη μαρή κι εσύ...

μ'αρέσετε όλοι με τις επαναστάσεις σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και να καποιος που τις διαστρεβλωσεις των γραφομενων των υπολοιπων τις χαρακτηριζει επιχειρηματα!:D

Ναι ναι ναι...ουτε εγω εχω ποτε....γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε?!:P
Μπράβο! :clapup: Δεν έχεις επιχειρήματα, πάρε μια καραμελίτσα :P

Λοιπόν επειδή δεν διαστρέβλωσα κανενός τα λόγια (εκεί που έκανα λάθος με την Αθηνά της έβαλα +1, το δέχτηκα, αλλά πρόσθεσα και κάτι επιπλέον) να σας πω τα δικά μου επιχειρήματα να "τις βγάλουμε να τις μετρήσουμε":

Neraida: Από την αρχή του παιχνιδιού αποφεύγει τις αντιπαραθέσεις με Ηρώ και fandago, καλοπιάνει όλους όσοι της απευθύνουν το λόγο, υποστηρίζει dooo, Resident, xanp. Αργότερα θεωρεί Ηρώ και fandago δολοφόνο και τσιράκι. Μιλάει πολύ περισσότερο από ΟΛΟΥΣ τους άλλους γύρους και κάνει ΚΑΙ παραθέσεις, περίεργο για Neraida. Έχει παρόμοια συμπεριφορά με όταν ήταν πάλι δολοφόνα. (Ψήφισε στον πρώτο γύρο Youki και τώρα Niyia που δεν έχει πει πολλά πολλά, απλά το λέω για το αρχείο)

dooo: ξεκινάει μια επανάσταση για το κάτι διαφορετικό και χωρίς επιχειρήματα "επιτίθεται" σε Ηρώ και fandago. Επί τόσα posts διατυμπανίζει για τα επιχειρήματα της, για να έρθει τώρα να παραδεχτεί ότι δεν έχει. Θεωρεί ΚΑΙ Ηρώ ΚΑΙ fandago δολοφόνους χωρίς κανένα επιχείρημα. Μιλάει κατά πολύ περισσότερο από άλλους γύρους, απλά χαριτολογώντας και με αερολογίες. Ρισκάρει μια φανερή ψηφοφορία για την "επανάστασή" της. (στον πρώτο γύρο ψήφισε Resident Evil, λογικά για ξεκάρφωμα και τώρα ψηφίζει Ηρώ)

Resident: Πατάει πάνω σε αερολογίες (το παραδέχτηκαν και οι ίδιες) της dooo και της Neraidas για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία fandago τον οποίο τελικά θεωρεί τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, αλλάζει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και την μπερδεύει. Η πολίτης Resident δεν χρειάζεται επισημάνσεις. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Lorien)

xanp: επίσης πατάει σε αερολογίες για να κατηγορήσει Ηρώ και fandago και θεωρεί ΚΑΙ τον vendetta δολοφόνο (δηλαδή και οι 3 προηγούμενοι δολοφόνοι, ξανά). Έχει δεδομένο τον Lorien για πολίτη (πως μπορεί να ξέρει; ) και κατηγορεί ότι τον ψηφίσαμε. Εναλλάσσεται μεταξύ Ηρώ και fandago, γιατί όποιος και να φύγει της κάνει το ίδιο. Η πολίτης xanp, έλεγε ότι θέλει να μένουν μέσα πάικτες όπως η Ηρώ και ο fandago γιατί και κακοί να είναι βοηθάνε στην εξέλιξη του παιχνιδιού (το έχει πει, ναι). (ψήφισε Niyia στον πρώτο γύρο και τώρα είναι στην Ηρώ)

Μετά από αυτά νομίζω είναι προφανής ο κακός ρόλος των κυριών από πάνω, τουλάχιστον για μένα. Όποιος δεν το βλέπει εθελοτυφλεί, ή... δεν με διαβάζει :P

Για youki δεν θα εκφέρω άποψη ακόμα. Από την αρχή δεν ήμουν σίγουρος, ακόμα δεν έχει αλλάξει κάτι αν και δεν μου αρέσει που μας την πέφτει και αυτή. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida: Α (Ψήφισε στον πρώτο γύρο Youki και τώρα Niyia που δεν έχει πει πολλά πολλά, απλά το λέω για το αρχείο)

Οπα οπα οπα...Κακερ ειχα ψηφισει και αλλαξα προς γιουκι μπας δε βγει ο Λοριεν που ειχα και εχω για πολιτη....;) Μην τα λεμε οπως θελουμε, νιε...?;)
Τσιου:)
Αααα...και η Νιγια δεν εχει πει πολλα..απλα μπαινει ψηφιζει το Λορυ χωρις λογο και αιτια...οπως και οι υπολοιποι που το εκαναν...αυτα που παρεθεσαν περι του ποσο γραφει, δεν εχει παρει ρολο εδω και καιρο και τα συναφη, ειναι χαζα επιχειρηματα...ουτε καν δλδ...και εγω μια απο τα ιδια ειμαι και ειμαι πολιτης....
Για να μη αναφερω οτι ο Λορυ φευγοντας υπεδειξε Νιγια και Κακερ...και ειδικα η δευτερη ειναι πολυ υποπτη με αυτα που γραφει και οταν ασχολειται μαζι μου...;)

Και κατι τελευταιο...το οτι μιλαω οπως μιλαω και οσο μιλαω οφειλεται και στο γεγονος οτι μεχρι τωρα δεν εκανες παλι αυτα που εκανες με του λογου μου και ειμαι οκ...διαφορετικα θα σου λεγα εγω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Resident: Πατάει πάνω σε αερολογίες (το παραδέχτηκαν και οι ίδιες) της dooo και της Neraidas για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία fandago τον οποίο τελικά θεωρεί τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, αλλάζει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και την μπερδεύει. Η πολίτης Resident δεν χρειάζεται επισημάνσεις. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Lorien)

Ποτε καλε παραδεχτηκα ουσα σοβαρη κατι τετοιο? Εκτος εαν εσυ την ειρωνικη και περιπαιχτικη μου απαντηση την εκλαμβανεις ως παραδοχη!:whistle::)
Και δεν ειδα επισης σε κανενα σημειο η Αθηνα να παταει στα γραφομενα τα δικα μου..μια χαρα τα λεει και απο μονη της...:)


xanp: επίσης πατάει σε αερολογίες για να κατηγορήσει Ηρώ και fandago και θεωρεί ΚΑΙ τον vendetta δολοφόνο (δηλαδή και οι 3 προηγούμενοι δολοφόνοι, ξανά). Έχει δεδομένο τον Lorien για πολίτη (πως μπορεί να ξέρει; ) και κατηγορεί ότι τον ψηφίσαμε. Εναλλάσσεται μεταξύ Ηρώ και fandago, γιατί όποιος και να φύγει της κάνει το ίδιο. Η πολίτης xanp, έλεγε ότι θέλει να μένουν μέσα πάικτες όπως η Ηρώ και ο fandago γιατί και κακοί να είναι βοηθάνε στην εξέλιξη του παιχνιδιού (το έχει πει, ναι). (ψήφισε Niyia στον πρώτο γύρο και τώρα είναι στην Ηρώ)

Ε αμα ειναι υποπτη και Χανπ, να πεσω στον Ευριπο!:P
Θα τρελλαθουμε τελειως σε λιγο...:P
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θοδωρή αυτό το ποστ για μένα είναι για τα ... σκουπίδια... ΚΑΛΗ η προσπάθεια αλλά πέφτεις σε λούμπες! Και αν έπεσες σε λούμπα με μένα είμαι σίγουρη ότι το ίδιο έχεις κάνει και για τους άλλους σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό.
Μπράβο! :clapup: Δεν έχεις επιχειρήματα, πάρε μια καραμελίτσα :P

Λοιπόν επειδή δεν διαστρέβλωσα κανενός τα λόγια (εκεί που έκανα λάθος με την Αθηνά της έβαλα +1, το δέχτηκα, αλλά πρόσθεσα και κάτι επιπλέον) να σας πω τα δικά μου επιχειρήματα να "τις βγάλουμε να τις μετρήσουμε":

Neraida: Από την αρχή του παιχνιδιού αποφεύγει τις αντιπαραθέσεις με Ηρώ και fandago, καλοπιάνει όλους όσοι της απευθύνουν το λόγο, υποστηρίζει dooo, Resident, xanp. Αργότερα θεωρεί Ηρώ και fandago δολοφόνο και τσιράκι. Μιλάει πολύ περισσότερο από ΟΛΟΥΣ τους άλλους γύρους και κάνει ΚΑΙ παραθέσεις, περίεργο για Neraida. Έχει παρόμοια συμπεριφορά με όταν ήταν πάλι δολοφόνα. (Ψήφισε στον πρώτο γύρο Youki και τώρα Niyia που δεν έχει πει πολλά πολλά, απλά το λέω για το αρχείο)

dooo: ξεκινάει μια επανάσταση για το κάτι διαφορετικό και χωρίς επιχειρήματα "επιτίθεται" σε Ηρώ και fandago. Επί τόσα posts διατυμπανίζει για τα επιχειρήματα της, για να έρθει τώρα να παραδεχτεί ότι δεν έχει. Θεωρεί ΚΑΙ Ηρώ ΚΑΙ fandago δολοφόνους χωρίς κανένα επιχείρημα. Μιλάει κατά πολύ περισσότερο από άλλους γύρους, απλά χαριτολογώντας και με αερολογίες. Ρισκάρει μια φανερή ψηφοφορία για την "επανάστασή" της. (στον πρώτο γύρο ψήφισε Resident Evil, λογικά για ξεκάρφωμα και τώρα ψηφίζει Ηρώ)

Resident: Πατάει πάνω σε αερολογίες (το παραδέχτηκαν και οι ίδιες) της dooo και της Neraidas για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία fandago τον οποίο τελικά θεωρεί τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, αλλάζει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και την μπερδεύει. Η πολίτης Resident δεν χρειάζεται επισημάνσεις. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Lorien)

xanp: επίσης πατάει σε αερολογίες για να κατηγορήσει Ηρώ και fandago και θεωρεί ΚΑΙ τον vendetta δολοφόνο (δηλαδή και οι 3 προηγούμενοι δολοφόνοι, ξανά). Έχει δεδομένο τον Lorien για πολίτη (πως μπορεί να ξέρει; ) και κατηγορεί ότι τον ψηφίσαμε. Εναλλάσσεται μεταξύ Ηρώ και fandago, γιατί όποιος και να φύγει της κάνει το ίδιο. Η πολίτης xanp, έλεγε ότι θέλει να μένουν μέσα πάικτες όπως η Ηρώ και ο fandago γιατί και κακοί να είναι βοηθάνε στην εξέλιξη του παιχνιδιού (το έχει πει, ναι). (ψήφισε Niyia στον πρώτο γύρο και τώρα είναι στην Ηρώ)

Μετά από αυτά νομίζω είναι προφανής ο κακός ρόλος των κυριών από πάνω, τουλάχιστον για μένα. Όποιος δεν το βλέπει εθελοτυφλεί, ή... δεν με διαβάζει :P

Για youki δεν θα εκφέρω άποψη ακόμα. Από την αρχή δεν ήμουν σίγουρος, ακόμα δεν έχει αλλάξει κάτι αν και δεν μου αρέσει που μας την πέφτει και αυτή. :worry:


και εξηγώ:
Resident: Πατάει πάνω σε αερολογίες (το παραδέχτηκαν και οι ίδιες) της dooo και της Neraidas για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία fandago τον οποίο τελικά θεωρεί τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, αλλάζει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και την μπερδεύει. Η πολίτης Resident δεν χρειάζεται επισημάνσεις. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Lorien)


Aς κάνουμε
τις διορθώσεις τώρα!
Resident: Πατάει πάνω στη λογική και τη διαίσθησή ΤΗΣ για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία Niyia, για την οποία εξηγεί γιατί τη θεωρει δολοφόνο. Μετά από αντιπαράθεση με τη Ηρώ, για το ρόλο της Niyia και έχοντας παρακολουθήσει την αντιπαράθεση Neraida-fandago, αλλάζει σε fandago τον οποίο τελικά θεωρεί εδώ και αρκετές ώρες τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, επιστρέφει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και μπερδεύει τους πολίτες, ειδικά αν ο ρόλος του είναι κακός. Η πολίτης Resident ήδη από τον προηγούμενο γύρο έδειξε ότι όταν ΔΕΝ γνωρίζει ψάχνεται και αλλάζει εύκολα γνώμη στους πρώτους γύρους μέχρι να καταφέρει να κατασταλλάξει. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Υοuki με πλήρη ανάλυση σκεπτικού και ακολούθως επέλεξε να σωθεί ψηφίζοντας Lorien, που εκείνη τη στιγμή της φαινόταν ύποπτος-και εξακολουθεί να της φαίνεται.)

I rest my case
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μ' αρέσει που μιλάς για τον εαυτό σου σε τρίτο πρόσωπο Φάνταγκο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης... είναι αστείο να λες ότι η dooo με ψήφισε για ξεκάρφωμα και ... καθόλη τη διάρκεια της χθεσινής μέρας ήμουν μπροστά σε ψήφους και κινδύνευα να φύγω μέχρι...κυριολεκτικά παρά 5 που με "έσωσε" η ψήφος της Vkey!

Πιο λογικό είναι να πεις (αν με θεωρείς δολοφόνο) ότι είναι η Vkey συνδολοφόνος μου παρά η dooo πάντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μπράβο! :clapup: Δεν έχεις επιχειρήματα, πάρε μια καραμελίτσα :P
πουρνόγερεεεεεεεεεεεεεεεεε..................:P
να "τις βγάλουμε να τις μετρήσουμε":
επιδειξίααααααααααααααααααααα..............:P
dooo: ξεκινάει μια επανάσταση για το κάτι διαφορετικό και χωρίς επιχειρήματα "επιτίθεται" σε Ηρώ και fandago. Επί τόσα posts διατυμπανίζει για τα επιχειρήματα της, για να έρθει τώρα να παραδεχτεί ότι δεν έχει.
μετάφραση: από πότε το "τράβα παραπίσω και ξαναδιάβασε" θεωρείται παραδοχή ανύπαρκτων επιχειρημάτων?
Θεωρεί ΚΑΙ Ηρώ ΚΑΙ fandago δολοφόνους χωρίς κανένα επιχείρημα.
Μετάφραση: θεωρεί πιθανότατα Ηρώ ή/και φανταγκό κακούς (δολοφόνο, τσιράκι)
Μιλάει κατά πολύ περισσότερο από άλλους γύρους, απλά χαριτολογώντας και με αερολογίες.
Μετάφραση: μη μιλάτε πολύ γιατί εδώ όποιος μιλάει και δεν τον λένε Ηρώ, φαντάγκο, Ρεζ, Γιούκι έχει ρολάκι
Ρισκάρει μια φανερή ψηφοφορία για την "επανάστασή" της. (στον πρώτο γύρο ψήφισε Resident Evil, λογικά για ξεκάρφωμα και τώρα ψηφίζει Ηρώ)
Μετάφραση: τουλάχιστον ρισκάρει. Ο φανταγκούλης από την άλλη πλευρά, έχει καβαλήσει και έχει γίνει ένα με τη σέλα (όχι με την πονηρή έννοια, προς θεού). Ό,τι πει ισχύει εξαρχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γκαιζ σχωρνατε με, ειναι εν μεσω μετακομισης και δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα. Μονο και μονο για να μην παρω απουσια, θα ψηφισω την Vkey ως ανταποδοση του πρωτου γυρου, χοπ να προλαβω αργοτερα να σας εξετασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top