Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σίγουρα έχασες τα λόγια σου πάντως. Να "χάσουμε" δολοφόνο; Εμείς οι πολίτες να "χάσουμε" δολοφόνο δεν παίζει, εσείς οι δολοφόνοι να "χάσετε" δολοφόνο ίσως. ;)

fandago...Λες βλακείες...

Στο παιχνίδι θα χασουμε έναν δολοφόνο εμείς που παίζουμε... don't twist my words γιατί ήδη έχω μια φάπα σε αναμονή να ξέρεις με το ρυθμό αυτό σου ετοιμάζεται και μια 2η...:P

Πλέον σε αγνοώ πραγματικά εντελώς γιατί έχεις αρχίσει τις αλλοφροσύνες, τουλ προς το άτομο μου, οπότε μέχρι τις 8 που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο [==βλέπεις κάτι που δεν βλέπω ή ... θέλεις να μας κάνεις να δούμε κάτι που δεν υπάρχει] απλώς... σε αγνοώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χωρίς κανένα επιχείρημα, θα ψήφιζες έναν εκ των δύο. Την doo σαφώς και δεν θα την ψήφιζες αφού είναι με το μέρος σου. Helloooooo! Σκέφτεστε καθόλου πριν γράψετε; :P

Καλα ρε συ Θοδωρη εσυ αυτα που γραφεις τα ξαναδιαβαζεις πριν πατησεις αποστολη?!
Τοση ωρα δε φωναζω για εσας τους δυο? Οχι πως αλλοι δε μου φανταζουν υποπτοι, οπως κακερ, μπιλ και αυτη η σιγανοπαπαδια η νιγια:P
Ασε που εχετε φαγωθει με μενα..βγαλατε ενοχο το λορυ, κατηγορειτε τη Ντου και δε συμμαζευεται...:)
Το κουραζεις...και ερχεσαι αποφασιστικος να υποστηριξεις οτι ειμαι και τσιρακι!:P Χιχιχιχι! Αυτη τη φορα ομολογω οτι το διασκεδαζω....:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν είμαι πολίτης θα το δω όπως εγώ θέλω.. κρίνοντας με το τι λέει η δική μου λογική.
Thanks.

Εγω προσπαθησα παντως....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Kαι όχι, εξακολουθώ να μην σε θεωρώ δολοφονο [βασικά σου δίνω ένα 1/21 πιθανότητα ακόμα ενώ για τσιράκι περισσότερο], αλλά... με μπερδεύεις... και ναι... προτιμώνα φύγεις ακόμα και αν είσαι "ταπεινό" τσιράκι γιατί αν είσαι αυτος θα αποπροσανατολίσεις εύκολα...
Δεν με θεωρείς δολοφόνο, μου δίνεις τόσο μικρή πιθανότητα να είμαι τσιράκι, αλλά παρόλα αυτά με ψηφίζεις; Πόσο άκυρο μπορεί να είναι αυτό; Εμένα μου φαίνεται ότι οι δολοφόνοι απλά γυρνάτε μεταξύ fandago και Ηρώ για να δείτε που θα μαζευτεί κάνας πολίτης να ψηφίσει και αυτός, για να φάτε έναν εκ των δύο. Το ότι ακόμα δεν έχετε καταλήξει σε κάποιον αυτό δείχνει.
Παντως στο λεω αλλη μια φορα...εαν εισαι πολιτης, δες το αλλιως..
Εκτός από το "δες το αλλιώς" θα ακούσουμε κάτι άλλο; Κάτι που να στέκει ρε παιδί μου...
Καλησπέρα.Αφού διάβασα όλα τα κατεβατά,για μένα ύποπτοι είναι οι vendetta,Resident Evil,fandago,Ηρώ με έναν απ'αυτούς τσιράκι και ψάχνουμε τον 4ο...Πείτε το διαίσθηση,αλλά μου φαίνεται ή θα έχω πέσει πολύ μέσα ή πολύ έξω.;)
Αθώοι μου φαίνονται dooo,xanp,lorien,youki,v.ice,niyia.Επιχειρήματα αργότερα,τώρα βιάζομαι απίστευτα.
Οπότε δηλαδή είσαι και εσύ της άποψης ότι 3 στους 4 έχουν για δεύτερο συνεχόμενο γύρο ρόλο... Αυτά να τα ακούς ΣΕ για τους επόμενους γύρους. :P
Τι εκανα λέει????
Εγω συμφώνησα με το ότι ήταν δολοφόνος, δεν μπορούσε να πολυμπαίνει, δημιουργήθηκε πρόβλημα, τον φάγαν για να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα.
Αν δεν καταλαβαίνεις ή δεν είσαι σίγουρος τι εννοώ με τα ποστ μου να ρωτάς και να μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα για να τα χρησιμοποιήσεις κατά πως σε βολεύει, νι?
Κοριτσάκι, εσύ δεν ακταλαβαίνεις, γιαυτό άσε τις βλακειούλες. Το σκεπτικό στο οποίο συμφώνησες:
Κι εμενα μου φαίνεται λογικό το σενάριο του χελώνα.
Είναι το εξής:
Όταν τα είχα διαβάσει, μου πέρασε από το μυαλό ότι ο V.ice έχει ρόλο και επειδή δεν μιλούσε πολύ (ίσως δεν μπορούσε να μπει πολύ) προέκυψε θέμα το οποίο έπρεπε να λύσει η ΣΕ. Ίσως έτσι σκέφτηκαν οι δολοφόνοι και τον φάγανε, ξέροντας ότι δεν είναι δικός τους.
Ξέροντας ότι δεν είναι δικός τους ο V.ice δηλαδή ότι ΔΕΝ είναι δολοφόνος, αλλά έχει ρόλο άρα μπορεί να είναι ρουφιάνος, τον φάγανε. Οπότε αν δεν ξέρεις σε τι συμφωνείς, μη μας τη λες και από πάνω νι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι και οι 4 κυρίες που αναφέρει ο fandago είναι δολοφόνες...Είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό...Πιστεύω ότι οι δύο από αυτές είναι...Νομίζω σχεδόν σίγουρα η dooo και πιστεύω ότι η xanp δεν είναι δολοφόνα...Νομίζω επηρρεάζεται αρκετά από το αποτέλεσμα και την εξέλιξη του προηγούμενου παιχνιδιού...
Θα παρακολουθήσω λιγάκι περισότερο βέβαια Resi youki...
Αλλά πιστεύω ότι κάπου ανάμεσα στους "αθόρυβους" παίκτες κρύβεται ένας δολοφόνος...Κάτι μου λέει για τη Niyia...Μπορεί ο Λόριεν να ήταν όντως δολοφόνος Νεράϊδα και να ανέφερε τη Niyia...Αυτό όμως δεν την αθωώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν με θεωρείς δολοφόνο, μου δίνεις τόσο μικρή πιθανότητα να είμαι τσιράκι, αλλά παρόλα αυτά με ψηφίζεις; Πόσο άκυρο μπορεί να είναι αυτό; Εμένα μου φαίνεται ότι οι δολοφόνοι απλά γυρνάτε μεταξύ fandago και Ηρώ για να δείτε που θα μαζευτεί κάνας πολίτης να ψηφίσει και αυτός, για να φάτε έναν εκ των δύο. Το ότι ακόμα δεν έχετε καταλήξει σε κάποιον αυτό δείχνει.
ΒΡΕΕΕΕ μπλέξαμε και με τον κύριο συντακτικό τώρα!

Εξακολουθώ να σου δίνω 1/21 πιθανότητα να είσαι δολοφόνος [την ίδια δλδ που έχουμε όλοι μας να είμαστε δολοφόνοι, μιας και ξεκινήσαμε 21 παίκτες!] ενώ σου δινω μεγαλύτερη πιθανότητα να είσαι τσιράκι!

Το καταλάβαμε τώρα ή να το ξαναπώ με άλλα λόγια? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλα ρε συ Θοδωρη εσυ αυτα που γραφεις τα ξαναδιαβαζεις πριν πατησεις αποστολη?!
Τοση ωρα δε φωναζω για εσας τους δυο? Οχι πως αλλοι δε μου φανταζουν υποπτοι, οπως κακερ, μπιλ και αυτη η σιγανοπαπαδια η νιγια:P
Ασε που εχετε φαγωθει με μενα..βγαλατε ενοχο το λορυ, κατηγορειτε τη Ντου και δε συμμαζευεται...:)
Τον Lorien για τον οποίο είσαι σίγουρη ότι ήταν πολίτης πως; ε; Πάει το ένα "επιχείρημα"...
Τόση ώρα φωνάζεις για εμάς τους δύο και λες ΤΙ; Αυτό περιμένω να μάθω. Τι επιχειρήματα λες για εμάς τους δύο. Θα μου πει κανείς ποτέ;

Ακόμα και να μην διαβάζω ξανά αυτά που γράφω πριν πατήσω καταχώρηση, τουλάχιστον έχουν μια αξία αυτά που λέω. Θα πρότεινα να προσπαθήσεις για το ίδιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Έλα βρε xanp μου δες καλύτερα τι λέω.
Είπα ότι τουλάχιστον οι 3 είναι δολοφόνοι. Ναι τι σου κάνει εντύπωση σε αυτό;
Δεν μπορώ να είμαι σίγουρη.
Α??? δεν είσαι σίγουρη? σε άλλο ποστ σου είχες το νικ μου και μέσα σε παρένθεση το "δολοφόνος". Ούτε "τουλάχιστον", ούτε "μάλλον", ούτε "ίσως". Δε θα μου δώσεις και μένα benefit of a doubt? σε πηγάδι κατούρησα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εξακολουθώ να σου δίνω 1/21 πιθανότητα να είσαι δολοφόνος [την ίδια δλδ που έχουμε όλοι μας να είμαστε δολοφόνοι, μιας και ξεκινήσαμε 21 παίκτες!] ενώ σου δινω μεγαλύτερη πιθανότητα να είσαι τσιράκι!
Και πάλι. Από πότε προσπαθείς να βγάλεις το τσιράκι σε φανερή ψηφοφορία; :worry:
Τι συμπέρασμα θα βγάλεις μόλις βγει ότι είμαι πολίτης (που δεν σημαίνει αυτόματα ότι είμαι τσιράκι);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν dooo, πραγματικά ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ γιατί νομίζεις ότι εγώ και η Ηρώ είμαστε δολοφόνοι. Εκτός αν εμμένεις απλά στην επανάσταση σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι συμπέρασμα θα βγάλεις μόλις βγει ότι είμαι πολίτης (που δεν σημαίνει αυτόματα ότι είμαι τσιράκι);

Εσυ που εμενα με θεωρεις τσιρακι γιατι με ψηφισες?!χιχιχιχι!
Εισαι απαραδεκτα πονηρος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α??? δεν είσαι σίγουρη? σε άλλο ποστ σου είχες το νικ μου και μέσα σε παρένθεση το "δολοφόνος". Ούτε "τουλάχιστον", ούτε "μάλλον", ούτε "ίσως". Δε θα μου δώσεις και μένα benefit of a doubt? σε πηγάδι κατούρησα?:P
Dooo δικαιολογείσαι προσπαθείς να μειώσεις τα λεγόμενά μου.. γιατί σε συμφέρει.
Είσαι δολοφόνος σύμφωνα με το σκεπτικό μου και αυτό με οδηγεί και στους άλλους.
Αν εσύ δεν είσαι τότε τα συμπεράσματα που έβγαζα ήταν λάθος και θα αναθεωρήσω.
Δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί αλλά δεν μπορώ και να βγω με στρινγκ στο Σύνταγμα όπως κάποτε.:P

Εσύ είσαι σίγουρη; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@fandago:
κάποιος διαβάζει επιλεκτικά :whistle:

θέλω να βγεις σε φανερή ή σε κρυφή ή και ...νύχτα βρε παιδάκι μ' δεν με νοιάζει το πότε(!), γιατί θεωρώ ότι θα καταφέρεις [ως τσιράκι] να αποπροσανατολίσεις κάποιους. Και μιας και ΔΕΝ έχω καταλήξει σε "σίγουρους" δολοφόνους [για μένα] ανάμεσα στην "τυχαία" εντελώς ψήφο και στην ψήφο προς το θεωρούμενο από μένα τσιράκι, επιλέγω το 2ο!!!

Τι είναι τόσο δύσκολο να καταλάβεις δλδ??? Έλα έλα... U can do it, i know so! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ακόμα και να μην διαβάζω ξανά αυτά που γράφω πριν πατήσω καταχώρηση, τουλάχιστον έχουν μια αξία αυτά που λέω. Θα πρότεινα να προσπαθήσεις για το ίδιο ;)
για ξεκαβαλικέψτε μεσιέ!!!!! αφήστε και κανέναν άλλο να ανέβει στο καλάμι, μη το θέλετε όλο δικό σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εσυ που εμενα με θεωρεις τσιρακι γιατι με ψηφισες?!χιχιχιχι!
Εισαι απαραδεκτα πονηρος!:P
Για πρώτη φορά έχεις μερικώς δίκιο.
Σε ψήφισα όμως πριν αρχίσω να σε θεωρώ τσιράκι ;)
Πολύ ευχαρίστως θα αλλάξω την ψήφο μου αν ισχυροποιηθεί ότι είσαι τσιράκι. :)
Αντίθετα η Resident με ψηφίζει ενώ με θεωρεί τότε τσιράκι γιατί:
θέλω να βγεις σε φανερή ή σε κρυφή ή και ...νύχτα βρε παιδάκι μ' δεν με νοιάζει το πότε(!), γιατί θεωρώ ότι θα καταφέρεις [ως τσιράκι] να αποπροσανατολίσεις κάποιους. Και μιας και ΔΕΝ έχω καταλήξει σε "σίγουρους" δολοφόνους [για μένα] ανάμεσα στην "τυχαία" εντελώς ψήφο και στην ψήφο προς το θεωρούμενο από μένα τσιράκι, επιλέγω το 2ο!!!
Μπορώ να καταλάβω κοπελιά, ότι αυτά είναι λόγια ΜΟΝΟ ΚΑΚΟΥ. Γιατί στην παραμικρή αμφιβολία ότι είμαι πολίτης, δεν θα άφηνες να χαθεί κάποιος "δυνατός" παίκτης και να είσαι εσύ η αιτία. Θέλεις όπωσδήποτε να φύγω, γιατί ξέρεις ότι είμαι πολίτης και με φοβάσαι :)
Αν θεωρείς ότι είμαι τσιράκι πείσε τους άλλους για αυτό και διώξε κάποιον που θεωρείς δολοφόνο. Αυτή τη στιγμή μου λες, ότι προτιμάς να χάσεις μια φανερή ψηφοφορία (σε 2 γύρους δηλαδή μετά από πιθανότατα 4 πολίτες νεκρούς) θα έχουμε πάλι φανερή ψηφοφορία, οπότε αυτή την ευκαιρία ΔΕΝ θέλουμε να τη χάσουμε ;)
για ξεκαβαλικέψτε μεσιέ!!!!! αφήστε και κανέναν άλλο να ανέβει στο καλάμι, μη το θέλετε όλο δικό σας!
Τελικά θα μου δώσεις τα επιχειρήματα σου ή θα σε παρακαλάμε πολύ ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οκ fan... Θα ψηφίσω αυτόν που θεωρώ δολοφόνο... Δεκτό το επιχείρημά σου...

ΨΗΦΟΣ ΣΤΗ NIYIA

edit: Θέλω οπωσδήποτε να φύγεις γιατί θεωρώ ότι η ΣΕ λειτούργησε άδικα και σου ξαναέδωσε ρόλο [αφήνοντας απέξω άτομα που παίζουν τακτικά και έχουν καιρό να πάρουν ρόλο]. Και όταν λέω "ρόλο" δεν εννοώ της νοσοκόμας ή του ρουφιάνου, αλλά κάποιον από τους άλλους 2. Either way, ένας παίκτης που προσπαθεί να διαστρεβλώσει τα λόγια των άλλων και να φανεί ο καλός [μα είσαι...εκνευριστικά ολόιδιος με τον προηγούμενο γύρο!] ενώ έχει κακό ρόλο [ακόμα και αν ο κακός ρόλος είναι του τσιρακίου] για μένα πρέπει να φύγει.

ΘΟΔΩΡΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ!!!

[είδες? μπορώ κι εγώ να λέω ό,τι θέλω με ... στόμφο για να προσπαθήσω να ...χειραγωγήσω τον κόσμο προς όποια κατεύθυνση με βολεύει! ;)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αν εσύ δεν είσαι τότε τα συμπεράσματα που έβγαζα ήταν λάθος και θα αναθεωρήσω.
Δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί αλλά δεν μπορώ και να βγω με στρινγκ στο Σύνταγμα όπως κάποτε.:P

Εσύ είσαι σίγουρη; :lol:
τι να το κάνω μαρή να σε δω με το στρινγκ στο Σύνταγμα? άσε που έτσι όπως έχει γίνει το Σύνταγμα, δε θα σε προσέξει κανείς:P
Δυστυχώς, μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται...πες ότι βγαίνω απόψε. Θα αναθεωρήσεις λέγοντας "αμάν! τι λάθος έκανα που την έλεγα δολοφόνα!" ή θα ψευτοαναθεωρήσεις λέγοντας "καλά έκανα που τη ψήφισα γιατί ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ότι ήταν τσιράκι!"? Ή θα κάτσεις να ζυγίσεις ποια από τις δύο προτάσεις θα φέρει περισσότερο κόσμο με το μέρος σου? Τα στρινγκ ειναι για τα λιγουρεμένα αγοράκια, εγώ τι να τα κάνω η ΜΑΝΑ:P


Στην ερώτησή σου για το αν είμαι σίγουρη, σου απαντώ ευθέως ότι δεν είμαι σίγουρη ούτε για τον εαυτό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για πρώτη φορά έχεις μερικώς δίκιο.
Σε ψήφισα όμως πριν αρχίσω να σε θεωρώ τσιράκι ;)
Πολύ ευχαρίστως θα αλλάξω την ψήφο μου αν ισχυροποιηθεί ότι είσαι τσιράκι. :)
Αντίθετα η Resident με ψηφίζει ενώ με θεωρεί τότε τσιράκι γιατί:

Ναι ναι, εισαι καλος στο να χρησιμοποιεις τα παντα καθως οπως σε βολευει...αδιαμφισβητητο...ελα μου ομως που πλεον σε εχουν παρει οι περισσοτεροι χαμπαρι και αυτο που παρατηρεις στην Αθηνα πλεον δεν ισχυει....εισαι τοσο πονηρος αγαπητε που το μονο σιγουρο ειναι οτι, εαν καποιος εχει την παραμικρη εστω υποψια οτι εχεις κακο ρολακι ειτε εισαι τσιρακι ειτε δολοφονος, σε θελει εκτος παιχνιδιου...

Μπορώ να καταλάβω κοπελιά, ότι αυτά είναι λόγια ΜΟΝΟ ΚΑΚΟΥ. Γιατί στην παραμικρή αμφιβολία ότι είμαι πολίτης, δεν θα άφηνες να χαθεί κάποιος "δυνατός" παίκτης και να είσαι εσύ η αιτία. Θέλεις όπωσδήποτε να φύγω, γιατί ξέρεις ότι είμαι πολίτης και με φοβάσαι :)
Απαντησα παραπανω:P
Ξεκαβαλα ομως...ειναι σωστη η προτροπη της Ντου....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Τελικά θα μου δώσεις τα επιχειρήματα σου ή θα σε παρακαλάμε πολύ ακόμα;
παρακάλα λίγο ακόμα :P ξέρεις όμως πώς φαίνεται ε? "ο άρχοντας των quote δεν πάει 4-5 σελίδες πίσω να quotarei την dooo και να τη διαψεύσει, όπως ΕΙΘΙΣΤΑΙ, αλλά κάθεται και την ρωτά να (ξανα)πει τα επιχειρήματά της". Γιατί το κάνεις αυτό...δε σε τιμά....τςτςτςτςτςττςς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στην ερώτησή σου για το αν είμαι σίγουρη, σου απαντώ ευθέως ότι δεν είμαι σίγουρη ούτε για τον εαυτό μου. :P
Όταν έχω "εμμονή" με κάποιον παίκτη και είμαι πολίτης τότε πίστεψέ με ή πέφτω μέσα ή αυτό από μόνο του με κάνει να κατηγορώ άμεσα αυτούς που με υποστήριζαν.
Θεωρώ ότι θα συμβεί το πρώτο με την περίπτωσή σου και το στρινγκ δηλώνει σιγουριά και το είχα χρησιμοποιήσει όταν ήμουν ρουφιάνα μόνο. Άσε που ήταν καλοκαίρι, δεν έχω σκοπό να πουντιάσω..

Άρα αφού δεν είσαι σίγουρη ούτε για σένα να μην περιμένουμε αυτά τα ρημάδια τα επιχειρήματα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top