Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τί άκυρη δολοφονία ήταν αυτή;

Μόνο αποπροσανατολιστική ως προς τη Φοίμπι μπορείς να τη θεωρήσεις, είτε για να της δώσει άλλοθι είτε για να κατευθυνθεί κάποιος οτι δολοφονήθηκε εσκεμένα για να ρίξει τις υποψίες πάνω της.

Σαν κίνηση με παραξενεύει..


Θα ψηφίσω τη Doo. Δεν έχει αποσαφηνιστεί ο ρόλος της και φαίνεται να λειτουργέι βάσει κάποιου σχεδίου

Όλοι λειτουργούμε βάση σχεδίου, να σώσουμε το τομάρι μας και να βρούμε τους δολοφόνους.:P

Τώρα αν ο χελώνιας και η Ηρώ έχουν πάλι ρολάκι σε πρώτη φάση του δίνω άλλοθι, μέχρι να δώσουν κάποια αφορμή, μιας και πρόσφατα είχαν ρολάκι και οι δύο από ότι θυμαμαι.Το ίδιο και ο βεντέτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι, γιατί κι ο V.ice είναι εκτός ακόμα :P
παρακαλείται η ΣουΕ να έρθει στο τσατ γιατί έχει προκύψει κάτι, ώστε να το συζητήσουμε σε δικό μας δωμάτιο :P
Αυτά τα δύο posts νομίζω μας δηλώνουν κάτι για την ιδιότητα του V.ice :hmm:

Όταν τα είχα διαβάσει, μου πέρασε από το μυαλό ότι ο V.ice έχει ρόλο και επειδή δεν μιλούσε πολύ (ίσως δεν μπορούσε να μπει πολύ) προέκυψε θέμα το οποίο έπρεπε να λύσει η ΣΕ. Ίσως έτσι σκέφτηκαν οι δολοφόνοι και τον φάγανε, ξέροντας ότι δεν είναι δικός τους.

Αυτό είναι το ένα σενάριο. Το άλλο είναι ότι οι δολοφόνοι θέλουν να στραφούμε στην Phoebe την οποία ο V.ice λόγω ενστίκτου ψήφισε. Η Phoebe έχει καιρό να κάνει δολοφόνος και αν είναι, προς το παρόν κερδίζει χρόνο κάνοντας "αγαπούλες" με τον Bill (:P).

Αυτό ήταν το δεύτερο σενάριο. Το τρίτο είναι ότι όντως οι δολοφόνοι είναι από το live palermo, θεώρησαν ότι όλοι οι ρόλοι θα μοιράστηκαν σε όσους πήγαν στο live οπότε σκοτώνουν πάλι όσους δεν είναι δικοί τους.

Το τέταρτο σενάριο είναι να φάγανε απλά κάποιον για τον οποίο δεν υπάρχουν προφανή συμπεράσματα (τόσα σενάρια βγαίνουν άλλωστε, κανένα σίγουρο :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι επαθες Κακερ και ασχοληθηκες μαζι μου?! wow!!!!!!
Αγαπουλα, δεν προκειται να γραψω παλι τα ιδια...εχω απαντησει στο εαν καλοπιανω....μεχρι τωρα πηγαινα με το ρευμα και τωρα καλοπιανω επειδη χρησιμοποιω κτητικες αντωνυμιες και προσφωνω καποια ατομα με χαριτωμενες λεξουλες...ξεκολληστε απο αυτο, μην προσπαθειτε αδικα δολοφονακια μου καλα...;)

Λορελαι...αν εισαι πολιτης γλυκια μου, ξανασκεψου την ψηφο σου...Σε λαθος δρομο βρισκεσαι...εαν εισαι δολοφονακι, σε καταλαβαινω...:)

Και κατι αλλο.... ακομα και εαν κινδυνευω να βγω, ενω θα μπορω καλλιστα να αλλαξω την ψηφο μου, δε θα το κανω...τα συμπερασματα δικα σας (απευθυνομαι καθαρα στους πολιτες)...


πφφφ...που να διαβαζα και ολα σας τα ποστ....α παναια μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Και κατι αλλο.... ακομα και εαν κινδυνευω να βγω, ενω θα μπορω καλλιστα να αλλαξω την ψηφο μου, δε θα το κανω...τα συμπερασματα δικα σας (απευθυνομαι καθαρα στους πολιτες)...
Kαι γιατι δε θα το κάνεις;

Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι είσαι τσιράκι και επειδή η πρώτη σε ψήφους είναι η dooo (δολοφόνος) προτιμάς να βγεις εσύ από κείνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και κατι αλλο.... ακομα και εαν κινδυνευω να βγω, ενω θα μπορω καλλιστα να αλλαξω την ψηφο μου, δε θα το κανω...τα συμπερασματα δικα σας (απευθυνομαι καθαρα στους πολιτες)...
Θα δείξει αν θα το κάνεις ή όχι τελικά :)
πφφφ...που να διαβαζα και ολα σας τα ποστ....α παναια μου!:P
Ότι πρέπει για να δηλώνεις άγνοια αργότερα "δεν το είχα διαβάσει ρε παιδιά!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτά τα δύο posts νομίζω μας δηλώνουν κάτι για την ιδιότητα του V.ice :hmm:

Όταν τα είχα διαβάσει, μου πέρασε από το μυαλό ότι ο V.ice έχει ρόλο και επειδή δεν μιλούσε πολύ (ίσως δεν μπορούσε να μπει πολύ) προέκυψε θέμα το οποίο έπρεπε να λύσει η ΣΕ. Ίσως έτσι σκέφτηκαν οι δολοφόνοι και τον φάγανε, ξέροντας ότι δεν είναι δικός τους.
αυτό το σενάριο [λόγω των ποστ που παρέθεσες] ήταν το πρώτο που μου πέρασε κι εμένα από το μυαλό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εμενα μου φαίνεται λογικό το σενάριο του χελώνα. Μάλιστα μόλις είδα τη δολοφονία σκέφτηκα ότι δεν μπορεί να ήταν πολίτης...γιατί τον φάγαν??? Δεν είχα συνδέσει βεβαια τα 2 ποστ που παρέθεσε ο Τεο...

Η ψήφος μου παραμένει στην Ηρώ...δεν απάντησε σε αυτά που είπα και θέλω να δω τι είναι για να βγάλω ακόμα περισσότερα συμπεράσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα το κανω για να ανοιξουν τα ματια τους οι πολιτες...εγω ειμαι μια....θα φανει η ιδιοτητα του πολιτη, εαν με βγαλουν...και αυτο θα βοηθησει τους υπολοιπους πολιτες να σας ξετρυπωσουν....Θα ξανασκεφτουν ποιους υποστηριζα και ποιους κατηγορουσα, ποιους ψηφιζα κ.ο.κ...του π@υστη δλδ!:)
Αστο Φαν δεν πιανει...ειναι γνωστο αλλωστε οτι εγω δε διαβαζω παντα ολα τα ποστ...και ειδικα οταν απο χθες μετα το τελευταιο μου ποστ μπηκα πριν λιγο και ειδα 3 σελιδες γεματες...βαριεμαι ντιαρ.....:)
Δεν ξερω ακριβως τι συμβαινει με το διδυμο Ηρω-Φανταγκο...αλλα κατι μου λεει εντονα οτι ο ενας ειναι τσιρακι και ο αλλος δολοφονος...

Και Κακερ...το οτι ασχοληθηκες τοσο πολυ μαζι μου (ειδικα ΕΣΥ!), οπως εκανε και η Ηρω με το να ψαξει ποστ μου ειναι υποπτο ντιαρ.......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η ψήφος μου παραμένει στην Ηρώ...δεν απάντησε σε αυτά που είπα και θέλω να δω τι είναι για να βγάλω ακόμα περισσότερα συμπεράσματα...
Και για πες μου καλό μου σε τι δε σου απάντησα γιατί δε θέλω να αφήνω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αυτό το σενάριο [λόγω των ποστ που παρέθεσες] ήταν το πρώτο που μου πέρασε κι εμένα από το μυαλό :redface:

Κι εμενα μου φαίνεται λογικό το σενάριο του χελώνα. Μάλιστα μόλις είδα τη δολοφονία σκέφτηκα ότι δεν μπορεί να ήταν πολίτης...γιατί τον φάγαν??? Δεν είχα συνδέσει βεβαια τα 2 ποστ που παρέθεσε ο Τεο...

Εαν ειστε πολιτες...προσεξτε πολυ "αυτα" που εκμεταλλευεται ο Φαν και σας παραθετει... Δεν ειναι χαζος να αφησει κατι να πεσει κατω... Και εαν ηταν αθωος, θα εβλεπε περα απο τη μυτουλα του....απλα προσεξτε τον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα το κανω για να ανοιξουν τα ματια τους οι πολιτες...εγω ειμαι μια....θα φανει η ιδιοτητα του πολιτη, εαν με βγαλουν...και αυτο θα βοηθησει τους υπολοιπους πολιτες να σας ξετρυπωσουν....Θα ξανασκεφτουν ποιους υποστηριζα και ποιους κατηγορουσα, ποιους ψηφιζα κ.ο.κ...του π@υστη δλδ!:)
Αν βγεις πολίτης, το πιο πιθανό είναι να πούμε πάλι "ε οκ δεν ήξερε τι ψήφιζε" και να αδιαφορήσουμε για το τι έκανες στο παιχνίδι. Εγώ αυτό θα έκανα πάντως :P
πριν λιγο και ειδα 3 σελιδες γεματες...βαριεμαι ντιαρ.....:)
Ο πολίτης που ενδιαφέρεται για το καλό των πολιτών, δεν βαριέται ούτε ψηφίζει μη έχοντας διαβάσει όλα τα posts. Όπως και να έχει, κακό στους πολίτες κάνεις είτε ως δολοφόνος, είτε ως πολίτης σε αυτόν τον γύρο και πάλι.
Δεν ξερω ακριβως τι συμβαινει με το διδυμο Ηρω-Φανταγκο...αλλα κατι μου λεει εντονα οτι ο ενας ειναι τσιρακι και ο αλλος δολοφονος...
Μιλάμε για τραγικά σενάρια. Πραγματικά θεωρείτε ότι δίνοντας απλά τα ονόματα μας ως υπόπτους, χωρίς ΚΑΝΕΝΑ επιχείρημα/πάτημα, θα πείσετε μόνο με την επανάληψη; :confused:

Πόσες φορές να πω ότι είναι τραγικό για την ΣΕ έχοντας 20 άτομα να παίζουν, να βάζουν τους ίδιους στους ρόλους, γιατί έτσι κάποιοι δεν θα πάρουν ΠΟΤΕ ρόλο και θα σταματήσουν να παίζουν. Daaaah! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Τι επαθες Κακερ και ασχοληθηκες μαζι μου?! wow!!!!!!
Αγαπουλα, δεν προκειται να γραψω παλι τα ιδια...εχω απαντησει στο εαν καλοπιανω....μεχρι τωρα πηγαινα με το ρευμα και τωρα καλοπιανω επειδη χρησιμοποιω κτητικες αντωνυμιες και προσφωνω καποια ατομα με χαριτωμενες λεξουλες...ξεκολληστε απο αυτο, μην προσπαθειτε αδικα δολοφονακια μου καλα...;)

Λορελαι...αν εισαι πολιτης γλυκια μου, ξανασκεψου την ψηφο σου...Σε λαθος δρομο βρισκεσαι...εαν εισαι δολοφονακι, σε καταλαβαινω...:)

Βασικα εμενα πρωτα απ'ολα μου εκανε εντυπωση το ποστ της Kakerlak, ετσι κιαλλιως ολοι το ειπανε, εισαι περιεργη σε αυτο το γυρο, και ηταν ελαφρως περιττο να το αναφερει εκεινη ξανα, οπως κιεγω δε σκεφτηκα να το αναφερω ξανα παρ'ολο που το σκεφτηκα. Ηταν ομως, ισως, για αυτη ευκαιρια να το ξαναφερει στο προσκηνιο, ετσι οπως εψαξε τα ποοοοστ και τα βρηκε οοοολα και ποσο προσεγμενα και υπεροχα ηταν. Αξιζε ολη αυτη η δουλεια απλα για να ξαναπουμε κατι που το εχουμε ξαναπει; Απο την αλλη, μπορει και να λεω βλακειες. Αλλα κατι πρεπει να πω κιεγω.

Τωρα βεβαια θα μου πεις, γιατι σε ψηφισα αφου εχω αυτη τη θεωρια. Οπως θα ειδες ψηφισα τελευταια στιγμη, και εκεινη την τελευταια στιγμη ουτε η Ηρώ ουτε και η dooo με ψηνανε...
Δατς γουαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
γιατί έτσι κάποιοι δεν θα πάρουν ΠΟΤΕ ρόλο και θα σταματήσουν να παίζουν. Daaaah! :P


Αυτο ξαναπεστο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εαν ειστε πολιτες...προσεξτε πολυ "αυτα" που εκμεταλλευεται ο Φαν και σας παραθετει... Δεν ειναι χαζος να αφησει κατι να πεσει κατω... Και εαν ηταν αθωος, θα εβλεπε περα απο τη μυτουλα του....απλα προσεξτε τον....
Χαχαχχαχα, αφού μιλήσατε στο msn βρε, τι τους τα λες εδώ; Τι σημαίνει να έβλεπα πέρα από τη μυτούλα μου; Τουλάχιστον εγώ ψάχνομαι κιόλας, δεν καλοπιάνω κοσμάκη για να μη με ψηφίζει. :worry:

Επίσης σε πληροφορώ ότι το γεγονός ότι η Rez και η Youki ισχυροποίησαν κάτα κάτποιο τρόπο το πρώτο σενάριο, στα μάτια μου ισχυροποιείται το δεύτερο σενάριο όπου οι δολοφόνοι μας πλασάρουν τον V.ice ως ρουφιάνο, κάτι που αυτομάτως κάνει την Phoebe δολοφόνα. Απλά το φέρνουν πλαγίως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν βγεις πολίτης, το πιο πιθανό είναι να πούμε πάλι "ε οκ δεν ήξερε τι ψήφιζε" και να αδιαφορήσουμε για το τι έκανες στο παιχνίδι. Εγώ αυτό θα έκανα πάντως :P
Σε βολευει...ε? Εαν εισαι πολιτης, ξεκολλα ντιαρ.....δεν ειμαι εγω ενας εκ των οποιων θα επρεπε να ψαχνετε....

Ο πολίτης που ενδιαφέρεται για το καλό των πολιτών, δεν βαριέται ούτε ψηφίζει μη έχοντας διαβάσει όλα τα posts. Όπως και να έχει, κακό στους πολίτες κάνεις είτε ως δολοφόνος, είτε ως πολίτης σε αυτόν τον γύρο και πάλι.

Ασε μας ρε Θοδωρη...εγω αυτη ειμαι...ενα παιχνιδι ειναι...δεν ειμαι ανταγωνιστικος τυπος...ουτε κανω πινακακια (φανερα ή μη) και οταν βαριεμαι θα "ξεπεταξω τα ποστ....Εαν δε σας αρεσει μη με παιζετε! Εφαρμοστε "νικ κοντρολ":P

Μιλάμε για τραγικά σενάρια. Πραγματικά θεωρείτε ότι δίνοντας απλά τα ονόματα μας ως υπόπτους, χωρίς ΚΑΝΕΝΑ επιχείρημα/πάτημα, θα πείσετε μόνο με την επανάληψη; :confused:
Ενω επιχειρηματα ειναι τα δικα σας..οτι καλοπιανω και καλα...γιατι απλα εγω οπως μιλαω γραφω...και τα συναφη...μαζεψου..δεν πειθεις...με το να χαρακτηριζεις επιχειρηματα τα γραφομενα σου και να υποτιμας των υπολοιπων...οπως εκανες και με το Λορυ και εφυγε αδικα...

Πόσες φορές να πω ότι είναι τραγικό για την ΣΕ έχοντας 20 άτομα να παίζουν, να βάζουν τους ίδιους στους ρόλους, γιατί έτσι κάποιοι δεν θα πάρουν ΠΟΤΕ ρόλο και θα σταματήσουν να παίζουν. Daaaah! :P

Ωραιο επιχειρημα...αυτα εννοεις εσυ καλα επιχειρηματα?!:D Μηπως να το παιξω λιγο μπιτς μετα το τελος του παιχνιδιου να τα βαλω με τη ΣΕ που δεν εχω παρει ρολο μετα τις 2 πρωτες φορες που ειχα παιξει και ημουν δολοφονα...?! :P Αστο δεν πιανει ουτε αυτο...;)

Βασικα εμενα πρωτα απ'ολα μου εκανε εντυπωση το ποστ της Kakerlak, ετσι κιαλλιως ολοι το ειπανε, εισαι περιεργη σε αυτο το γυρο, και ηταν ελαφρως περιττο να το αναφερει εκεινη ξανα, οπως κιεγω δε σκεφτηκα να το αναφερω ξανα παρ'ολο που το σκεφτηκα. Ηταν ομως, ισως, για αυτη ευκαιρια να το ξαναφερει στο προσκηνιο, ετσι οπως εψαξε τα ποοοοστ και τα βρηκε οοοολα και ποσο προσεγμενα και υπεροχα ηταν. Αξιζε ολη αυτη η δουλεια απλα για να ξαναπουμε κατι που το εχουμε ξαναπει; Απο την αλλη, μπορει και να λεω βλακειες. Αλλα κατι πρεπει να πω κιεγω.

Τωρα βεβαια θα μου πεις, γιατι σε ψηφισα αφου εχω αυτη τη θεωρια. Οπως θα ειδες ψηφισα τελευταια στιγμη, και εκεινη την τελευταια στιγμη ουτε η Ηρώ ουτε και η dooo με ψηνανε...
Δατς γουαι.

Ξανσκεψου το εαν εισαι πολιτης...τιποτα αλλο..

Χαχαχχαχα, αφού μιλήσατε στο msn βρε, τι τους τα λες εδώ; Τι σημαίνει να έβλεπα πέρα από τη μυτούλα μου; Τουλάχιστον εγώ ψάχνομαι κιόλας, δεν καλοπιάνω κοσμάκη για να μη με ψηφίζει. :worry:
Σε κατι πιο ουσιωδες και σοβαρο σου βρισκεται????:P

[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μωρέ λες? Βρε λες? Βρε έχει γούστο(!) :worry:

fandago από μένα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ε ρε και η Neraida με τις παραθέσεις...
Συνεχίζεις να υποστηρίζεις Neraida ότι παίζεις όπως και στα άλλα παιχνίδια ε;:lol:

Ο μόνος λόγος που δε σε ψηφίζω είναι επειδή δίνω πιο πολλές πιθανότητες να είσαι τσιράκι και να είναι η dooo δολοφόνα και γιαυτό τη θέλω σήμερα έξω.
Αλλιώς θα σε ψήφιζα δαγκωτό!

Α καλά ψήφισε και η Resident τον fandago..
Μοιράσατε τις ψήφους σας δολοφονάκια σε μένα και τον fandago ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε με αυτο το τσιρακι...για ρουφιανα Ηρω μου δε θα μπορουσα να σου κανω ε?! Οχι πως ειμαι...αλλα πρεπει σωνει και καλα να εχω κακο ρολακι ε?! Τς τς τς...αυτα τα σεναρια....
Εαν εισαι πολιτης, δες το αλλιως...δεν ειμαι αυτη που ψαχνετε:)
Αααα..για ψαξε παιχνιδακια αλλα...και θα δεις εαν κανω παραθεσεις....:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιόν θέλεις Ηρώ μου να ψηφίσω?

Γιατί μου φαίνεται όποιος δεν συμφωνεί μαζι σου είναι δολοφόνος!

Τη μια δεν σου αρέσει η ψήφος μου γιατί "από που κι ως που youki?"
την άλλη δεν σου αρέσει η ψήφος μου γιατί "ψηφίζεις αθόρυβο παίκτη" και "σιγά μην εβαλε η ΚουΕ τη Niyia"
τώρα δεν σου αρέσει γιατί ... έλα ντε γιατί?

Πες μου καλό μ' τι θέλεις να ψηφίσω γιατί μου φαίνεται ότι μόνο άμα συμφωνώ μαζί σου [ή με τον fan, αλλα σίγουρα όχι να ψηφίσω κόντρα σε σας] είμαστε οκ, αλλιώς με ταυτίζεις με τους δολοφόνους!

Επίσης.. ναι.. καταπληκτική μοιρασιά ψήφων... και...έξυπνη! Είναι η dooo δολοφόνος έχει 4 εσύ έχεις 3 (από 3 δολοφόνους? ε δεν τους έχω για ΤΟΣΟ βλάκες!) και εγώ [ο δολοφόνος κατ'εσέ!] πάω και ψηφίζω στο γάμο του καραγκιόζη τον με 0 ψήφους fandago!

Hρώ... αν είσαι καλός πολίτης... σοβαρέψου γιατί αρχίζεις να τα κάνεις μπάχαλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε με αυτο το τσιρακι...για ρουφιανα Ηρω μου δε θα μπορουσα να σου κανω ε?! Οχι πως ειμαι...αλλα πρεπει σωνει και καλα να εχω κακο ρολακι ε?! Τς τς τς...αυτα τα σεναρια....
Εαν εισαι πολιτης, δες το αλλιως...δεν ειμαι αυτη που ψαχνετε:)
Αααα..για ψαξε παιχνιδακια αλλα...και θα δεις εαν κανω παραθεσεις....:redface::P
Ναι κάνεις παραθλεσεις, όταν έχεις ρόλο.
Ρουφιάνα; Εδώ γελάμε Neraida.. sorry κιόλας.
Και θα κατηγορούσες εμένα ; Και θα το ανέφερες; .. με τίποτα!
Όχι δεν είσαι αυτή που ψάχνω όντως.. την dooo θέλω να δω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top