Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ενώ εσύ αυτά που γράφεις έχουν κάποια λογική?

Είτε ήσουν δολοφόνος είτε ήσουν πολίτης είτε τσιράκι;)
τα κατεβατά τα έκανες!! Παραμυθάδες μπορεί να γίνουμε όλοι ποιοι μπορούν όμως να γράψουν την πραγματική ιστορία Ε? :)
:confused:
Βρες μου λοιπόν, αυτά που λέω και ΔΕΝ έχουν λογική. Επί τόσα posts λέω για τη λογική και όχι για διαίσθηση και εσύ βγαίνεις να με πεις παραμυθά; Που αλλού θα φτάσετε για να μειώσετε την αξία των λεγόμενων μου, οέο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
oυφ.

Όχι δεν έχω τπτ να δηλώσω πέρα από το γεγονός ότι αν διαβάσω αυτά τα ρημαδο 40 πρώτα μνμ [επιτέλους κι εγώ] σε συνδυασμό με την ιδιότητά μου, πρέπει να θεωρήσω τον vendetta δολοφόνο.

Άντε πότε θα πάει 8? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:confused:
Βρες μου λοιπόν, αυτά που λέω και ΔΕΝ έχουν λογική. Επί τόσα posts λέω για τη λογική και όχι για διαίσθηση και εσύ βγαίνεις να με πεις παραμυθά; Που αλλού θα φτάσετε για να μειώσετε την αξία των λεγόμενων μου, οέο; :worry:

Βρε fandago... Cool. Καλά σε λέει η κοπέλα... Σε ΟΛΕΣ τις θέσεις "παραμυθάς" (με την έννοια των κατεβατών) είσαι. Λογικό οι δολοφόνοι να το χρησιμοποιούν ως επιχείρημα ["λέει βλακείες για να μας μπερδέψει"] και οι πολίτες να δυσπιστούν απέναντί σου. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Fandago γιατι υπερασπιζεσαι την Ηρω τοσο εντονα; Ουτε την ψηφισα, ουτε αλλαξα την ψηφο στην κακερ ουτε κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:confused:
Βρες μου λοιπόν, αυτά που λέω και ΔΕΝ έχουν λογική. Επί τόσα posts λέω για τη λογική και όχι για διαίσθηση και εσύ βγαίνεις να με πεις παραμυθά; Που αλλού θα φτάσετε για να μειώσετε την αξία των λεγόμενων μου, οέο; :worry:
Όχι φάντακο δεν θα μπω σε αυτή την διαδικασία ούτως η άλλος το παιχνίδι είναι χαμένο.

Αν βγω εγώ σήμερα που θα βγω. Με την αυριανή δολοφονία το παιχνίδι είναι τελειωμένο.

Που εγώ πιστεύω ότι οι δολοφόνοι θα κερδίσουν σήμερα.!!!!


Δεν έχω πει κ τόσα πολλά έτσι ώστε επί τρεις συνεχόμενους γύρους να με κατακεραυνώνετε.
Απλά από ένστιχτο κ από κάποια ποστ της Ηρώ μου φάνηκε δολοφόνησα έτσι η Ηρώ κ όλοι οι δολοφόνοι παρέα με κάποιους πολίτες που επηρεάστηκαν προσπαθούν να με βγάλουν έξω.
Εκμεταλλεύεστε το γεγονός ότι κάποιοι με υποστηρίζουν κ έτσι βγάζετε κ τους υπόλοιπους ''δολοφόνους'' .

Τέλος σε αυτούς τους δολοφόνους που το παίζουν αθώα πολιτάκια θέλω να πω ότι κ η Ηρώ αν φύγει σήμερα πάλι πολλά συμπεράσματα θα βγάλετε γιατί δεν προσπαθείτε έτσι?

Όσοι λοιπόν πιστεύουν ότι είμαι αθώα ας ψηφίσουν Ηρώ και θα δουν τι συμπεράσματα θα βγάλουν.


Αλλάζω την ψήφο μου σε HΡΩΩΩΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να μείνω μουγκός...

Λοιπόν χθες λέγατε ότι θα βγάζατε τουλάχιστον την Ηρώ σήμερα. Αντιθέτως θα βγει η Κάκερλακ. Δεν θέλετε να βγάλετε ούτε fandago ούτε Ηρώ για να δείτε αν αυτά που λεώ ευσταθούν. Σας προκαλώ να βγάλετε τον fandago και να βγάλετε εμένα αν δεν είναι κίλλερ αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.

Υ.Γ. Όσο και να μην θέλετε να το πιστέψετε σαν μαριονέτες σας έχει. Σας έκανα τον ηλίθιο για να με πιστέψετε σας προσβάλλω, για να ταρακουνηθείτε σας έθεσα επιχειρήματα για να δείτε τα προφανή. Τι άλλο πρέπει να κάνω να απειλήσω τις ζωές σας; Ε ναι λοιπόν, αν δεν ψηφίσετε τον fandago θα πάω να πέσω από την Ακρόπολη. :D

Υ.Γ.1 Επειδή βλέπω ότι αμέσως μετά από ένα ποστ μου ακολουθούν άλλα 10 το συγκεκριμένο θα αναπαράγεται κάθε 30 λεπτά. Αφού θέλετε να χρησιμοποιήσουμε στρατηγικές διαφήμισης ας χρησιμοποιήσουμε. Να δω τι άλλο θα κάνω για να δείτε το προφανές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κ αν φαντασμένε είναι τσιράκι θα φανεί ως πολίτης τι θα καταλάβουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κ αν φαντασμένε είναι τσιράκι θα φανεί ως πολίτης τι θα καταλάβουμε?

Είναι ρίσκο αλλά από το να βγει πολίτης είναι προτιμότερο.

Βάλτε και καμία βαθμολογία να βλέπουμε τον MVP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Για εξήγησε μου , γιατί δεν ψηφίζεις Ηρώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για εξήγησε μου , γιατί δεν ψηφίζεις Ηρώ?

:) Θα έχω τους λόγους μου. Η Ηρώ είναι 105% δολοφόνος και ο fandago 80%. To 20% είναι τσιράκι

Αλλά υποπτεύομαι κάτι για αυτό θέλω να βγει. Τεσπά αν δω ότι παίζει να βγεις εσύ ή Ηρώ θα βγάλω Ηρώ. Αλλά δυστυχώς δεν αλλάζει κανείς την ψήφο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Είδες από την ώρα που άρχισα να μιλάω εγώ όλοι σταμάτησαν να μιλάν

Ρε πολίτες άιντε να σκοτώσουμε κανένα δολοφόνο.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Υποψιαζομαι πια ντουετακι Ηρω-φανταγκο, με φαντασμενο σε ρολο τσιρακιου, και καποιον απο χανπ-ρεζ σε δολοφονο επισης...
Μου φαινεται αδυνατο να μην κρυβεται πολυ καλος παικτης στους δολοφονους, και να εχει τη σιγουρια να κανει τοσο μπερδεμενες δολοφονιες...
Θα ψηφισω Ηρω για τωρα, μηπως αλλαξει το ρευμα, πλεον μου φαινεται πιθανοτερη απο καρκε. (Καλα, ζγκαντα παιζω σ'αυτο το γυρο εντελως..:X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Fandago γιατι υπερασπιζεσαι την Ηρω τοσο εντονα; Ουτε την ψηφισα, ουτε αλλαξα την ψηφο στην κακερ ουτε κατι...
Γιατί την κατηγορούν άτομα που εγώ θεωρώ ότι έχουν κακό ρόλο. Τόσο απλό. :)
Μάλιστα ακόμα και εσύ έμεινες στα λόγια του πρώτου post για να βγουν συμπεράσματα. Πήρες και τα πρώτα posts των "ανταγωνιστών" της να δεις τι λέγανε; Διάβασες τα υπόλοιπα από τα πρώτα 40 (που τόσο μας έχει φάει ο fantasmenos να ξαναδιαβάσουμε);
Δεν έχω πει κ τόσα πολλά έτσι ώστε επί τρεις συνεχόμενους γύρους να με κατακεραυνώνετε.
Αυτό το σημείο θα ήθελα να το τονίσω (το είχε πει και κάποιος παλιότερα). Πόσες φορές έχει τύχει να τη βγάζει καθαρή 2 φορές πολίτης από ψηφοφορίες που θα πήγαιναν σε ισοψηφία; ΚΑΜΙΑ σου λέω εγώ (αν κάνω λάθος διορθώστε με). Για κάποιο λόγο βγαίνεις συνεχώς προτεινόμενη (ούτε big brother να ήμασταν) και αυτός δεν είναι γιατί "δεν έχεις πει και τόσα πολλά". Είναι γιατί κατηγόρησες λάθος άτομα, ψήφισες άσχετα με τα φαινομενικά συμφέροντα σου και των λεγόμενων σου κτλ.
Δεν θα μπορούσα να μείνω μουγκός...
[...]
Σας προκαλώ να βγάλετε τον fandago και να βγάλετε εμένα αν δεν είναι κίλλερ αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.
[...]
Ε ναι λοιπόν, αν δεν ψηφίσετε τον fandago θα πάω να πέσω από την Ακρόπολη. :D
Αλίμονο, είσαι εσύ άτομο που κρατάει το λόγο του (μέσα στο παιχνίδι);
[...]
Το ίδιο ακριβώς μπορώ να πω εγώ ξέρεις, "βγάλτε την kakerlak και μετά εμένα αν δεν είναι κίλλερ" αλλά προτιμώ να μην το κάνω φωσκωλικό δράμα. Άλλωστε εννοείται ότι αν βγει η kakerlak πολίτης, σειρά έχω εγώ :)
[...]
Γιούχου τελείως. Τι άλλο θα ακούσω μετά τα string στο Σύνταγμα; :confused:
Θα έχω τους λόγους μου.
[...]
Αλλά υποπτεύομαι κάτι για αυτό θέλω να βγει.
Και φυσικά αυτό το κάτι μόνο εσύ το έχεις σκεφτεί γιατί είσαι... τι είπαμε; Α ναι, ο μάντης Κάλχας:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί την κατηγορούν άτομα που εγώ θεωρώ ότι έχουν κακό ρόλο. Τόσο απλό. :)
Μάλιστα ακόμα και εσύ έμεινες στα λόγια του πρώτου post για να βγουν συμπεράσματα. Πήρες και τα πρώτα posts των "ανταγωνιστών" της να δεις τι λέγανε; Διάβασες τα υπόλοιπα από τα πρώτα 40 (που τόσο μας έχει φάει ο fantasmenos να ξαναδιαβάσουμε);

Αυτό το σημείο θα ήθελα να το τονίσω (το είχε πει και κάποιος παλιότερα). Πόσες φορές έχει τύχει να τη βγάζει καθαρή 2 φορές πολίτης από ψηφοφορίες που θα πήγαιναν σε ισοψηφία; ΚΑΜΙΑ σου λέω εγώ (αν κάνω λάθος διορθώστε με). Για κάποιο λόγο βγαίνεις συνεχώς προτεινόμενη (ούτε big brother να ήμασταν) και αυτός δεν είναι γιατί "δεν έχεις πει και τόσα πολλά". Είναι γιατί κατηγόρησες λάθος άτομα, ψήφισες άσχετα με τα φαινομενικά συμφέροντα σου και των λεγόμενων σου κτλ.

Αλίμονο, είσαι εσύ άτομο που κρατάει το λόγο του (μέσα στο παιχνίδι);
[...]
Το ίδιο ακριβώς μπορώ να πω εγώ ξέρεις, "βγάλτε την kakerlak και μετά εμένα αν δεν είναι κίλλερ" αλλά προτιμώ να μην το κάνω φωσκωλικό δράμα. Άλλωστε εννοείται ότι αν βγει η kakerlak πολίτης, σειρά έχω εγώ :)
[...]
Γιούχου τελείως. Τι άλλο θα ακούσω μετά τα string στο Σύνταγμα; :confused:

Και φυσικά αυτό το κάτι μόνο εσύ το έχεις σκεφτεί γιατί είσαι... τι είπαμε; Α ναι, ο μάντης Κάλχας:confused:

βλέπω άλλαξες το emoticon όταν (νομίζεις ότι) λες κάτι έξυπνο ή όταν λες κακία. (:confused:) Οφείλω να ομολογήσω ότι είναι καλύτερο...

Κάτι είναι και αυτό. Αν σε έπειθα να ψηφίσεις την Ηρώ τότε θα ήταν ακόμα καλύτερα αλλά φυσικά δεν θα το κάνεις.

Επίσης

Δεν θα μπορούσα να μείνω μουγκός...

Λοιπόν χθες λέγατε ότι θα βγάζατε τουλάχιστον την Ηρώ σήμερα. Αντιθέτως θα βγει η Κάκερλακ. Δεν θέλετε να βγάλετε ούτε fandago ούτε Ηρώ για να δείτε αν αυτά που λεώ ευσταθούν. Σας προκαλώ να βγάλετε τον fandago και να βγάλετε εμένα αν δεν είναι κίλλερ αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.

Υ.Γ. Όσο και να μην θέλετε να το πιστέψετε σαν μαριονέτες σας έχει. Σας έκανα τον ηλίθιο για να με πιστέψετε σας προσβάλλω, για να ταρακουνηθείτε σας έθεσα επιχειρήματα για να δείτε τα προφανή. Τι άλλο πρέπει να κάνω να απειλήσω τις ζωές σας; Ε ναι λοιπόν, αν δεν ψηφίσετε τον fandago θα πάω να πέσω από την Ακρόπολη. :D

Υ.Γ.1 Επειδή βλέπω ότι αμέσως μετά από ένα ποστ μου ακολουθούν άλλα 10 το συγκεκριμένο θα αναπαράγεται κάθε 30 λεπτά. Αφού θέλετε να χρησιμοποιήσουμε στρατηγικές διαφήμισης ας χρησιμοποιήσουμε. Να δω τι άλλο θα κάνω για να δείτε το προφανές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αυτό το σημείο θα ήθελα να το τονίσω (το είχε πει και κάποιος παλιότερα). Πόσες φορές έχει τύχει να τη βγάζει καθαρή 2 φορές πολίτης από ψηφοφορίες που θα πήγαιναν σε ισοψηφία; ΚΑΜΙΑ σου λέω εγώ (αν κάνω λάθος διορθώστε με). Για κάποιο λόγο βγαίνεις συνεχώς προτεινόμενη (ούτε big brother να ήμασταν) και αυτός δεν είναι γιατί "δεν έχεις πει και τόσα πολλά". Είναι γιατί κατηγόρησες λάθος άτομα, ψήφισες άσχετα με τα φαινομενικά συμφέροντα σου και των λεγόμενων σου κτλ.

Δεν μιλάω για τώρα μόνο fandaco αλλά κ για της πρώτες ψηφοφορίες γιατί με ψήφιζαν? επειδή κατηγορούσα την Ηρώ. Η μόνη δικαιολογία τους/σου ήταν: η kakerlak παίζει περίεργα κ κατηγορεί την Hρώ είχαν καμία σοβαρότερη κατηγορία για μένα ποτέ?
Γιατί βγαίνω συνεχώς προτεινόμενη? Γιατί οι δολοφόνοι το μόνο που προσπαθούν να κάνουν είναι να βγάλουν εμένα κ μαζί πείθονται και κάποιοι πολίτες
Για δείξε μου ποστ δικά μου που δείχνω τόσο πολύ ότι είμαι δολοφόνος.Εσύ που τα έχεις όλα μαζεμένα κ μετρημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το ζήτησες. Τα μαζεύω και έρχονται, μη νομίζεις ότι δεν παρακολουθώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το ζήτησες. Τα μαζεύω και έρχονται, μη νομίζεις ότι δεν παρακολουθώ ;)

Τα περιμένω και εγώ με ανυπομονησία. Θέλω να με κάνεις να εκπλαγώ με τα ποστ. Ήδη άρχισα να πιστεύω ότι είναι ένοχη η Kakerlak. Είσαι καταπληκτικός τελικά η kakerlak είναι η δολοφόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το ζήτησες. Τα μαζεύω και έρχονται, μη νομίζεις ότι δεν παρακολουθώ ;)
Για να δουμε της ιστοριούλες σου ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για να δουμε της ιστοριούλες σου ;)


Οι ιστοριούλες θα έρθουν πιο μετά όταν δεν θα μπορεί να αλλάξει τίποτα. Με την απορία θα μείνουμε.

Αλλάζω την ψήφο μου σε Ηρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  • #39 Μετά που σε έβαλε η Ηρώ στους πιθανούς υπόπτους, ήσουν η ΜΟΝΗ που υπερασπίστηκες τον εαυτό σου και μάλιστα την ψήφισες αμέσως! Κάτι που κατηγορούνται ότι κάνουν οι δολοφόνοι (και το είχαν σταματήσει για κάποιο διάστημα, αλλά όπως παραδέχτηκες στο #44 έχεις καιρό να παίξεις οπότε δεν το ήξερες).
  • #55 αρχίζεις και κατηγορείς και fantasmenos, έπειτα στο #122 λες ότι συνεργάζεται με την Ηρώ (το κρατάμε αυτό για αργότερα)
  • #123 Λες ότι αδιαφορείς για το αν δεν ψήφιζες πριν τις 13.00 γιατί "αν σε σκότωσαν σε σκότωσαν" :confused:
  • #147 χρησιμοποιείς και καλά αθώες εκφράσεις όπως "για να δείτε τι αθώο πολιτάκι είμαι αλλάζω"
  • #229 Ζητάς να βγεις σε φανερή ψηφοφορία (δηλαδή τη σημερινή) και τώρα παραπονιέσαι που σε βγάζουμε
  • #232 σε στηρίζει ο fantasmenos για τον οποίο είχα καταλήξει ότι έχει κακό ρόλο και στο #235 σε στηρίζει ο Slayer, για τον οποίο κατέληξα επίσης ότι είναι δολοφόνος (οκ αυτά είναι προσωπικές εκτιμήσεις, αλλά αυτό ζητήσατε)
  • #294 ψηφίζεις fantasmenos στο ΑΣΧΕΤΟ και ΑΦΟΥ σε είχε υποστηρίξει και όλοι λέγαμε ότι δεν τον εμπιστευόμαστε. Μήηηηπως για να δείξεις ότι και καλά δεν συνεργάζεστε;
  • Έπειτα το γυρίζεις 180 μοίρες και ακολουθείς τον fantasmenos που ως τότε κατηγορούσες!
  • #323 λες ότι θα γελάς που θα πει η ΣΕ ότι είσαι πολίτης, αφού σε έχουν ψηφίσει 7 άτομα και δεν έχεις τι άλλο να πεις (εξίσου κλασσικό για απεγνωσμένους δολοφόνους, είπαμε το έχω κάνει και εγώ)
  • #390 απλά λες 5 ονόματα χωρίς καμία αιτιολόγηση μόνο και μόνο για να πεις κάτι.
  • και γενικά όλα σου τα post εκτός όσο πάει και τα μικραίνεις γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ! Προσπαθείς απλά να μειώσεις την αξία των όσων λένε αυτοί που σε κατηγορούν (βλέπε #392)
Σου κάνουν αυτά για να σε θεωρώ εγώ τουλάχιστον ύποπτη; Για κάνε τα ίδια σε δικά μου posts να δω τι θα βγάλεις :D

Να με συγχωρείτε που έπρεπε να περάσω 21 σελίδες και σας τα άργησα τόσο κύριε fantasmenos. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top