Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει περίπτωση να σωθεί η Κάκερλακ οπότε γιατί να το πει;
Γιατί όλοι το λένε όταν δεν βλέπουν να σώνονται; Εσύ γιατί το λες δηλαδή; Απλά για ατμόσφαιρα ή για να πείσεις; :confused:
Μήπως να σου υπενθυμίσω ότι και γω την ψήφιζα παλιότερα;
Ξέρω, ξέρω, κλασσική συμπεριφορά δολοφόνων... :rolleyes:
Dah! ΝΑΙΙΙ! Είναι κλασσική συμπεριφορά δολοφόνων να αλληλοψηφίζονται σε κάποια φάση για ξεκάρφωμα. Πόσες φορές θα το πούμε; Ή μήπως δεν το έχεις δει ποτέ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο περιμένω και γω αλλά μάλλον θα είναι too late...
Πάντως μ' αρέσει που ο vendetta ψήφισε έτσι για ξεκάρφωμα...

Άντε ξυπνάτε πολίτες....

Αν και κανονικά όταν δεν έχουνε να με κατηγορήσουνε για κάτι δεν απαντάω, επιμένεις πάρα πολύ...
Θες να μου πεις με ποιον ακριβώς τρόπο καρφώθηκα και με ποιον ακριβώς τρόπο ξεκαρφώνομαι;;;
Έχω αναλύσει νομίζω για ποιον λόγο ψηφίζω το fantasmeno...
Όχι επειδή κάτι μου φαίνεται ότι έχει αλλάξει στον τρόπο παιχνιδιού του ή επειδή μου απαντάει και διορθώνει κάποια πράγματα που εγώ έχω παραποιήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
Και όσο για την Corpse Bride τι να πω. Με ψήφισε χτες ενώ σήμερα ψηφίζει kakerlak.
Ή κατάλαβε όντως το λάθος της ή είναι και αυτή δολοφόνος και απλά ψηφίζει kakerlak μιας και η τελευταία έχει περισσότερες πιθανότητες να φύγει σήμερα, για να εξιλεωθεί.

Αν δεν είναι η Corpse τότε ένας δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν Bill_Slayer. Δε θα μπορούσαν όλοι να ψήφισαν εμένα γιατί θα ήταν κάρφωμα.

Η αληθεια ειναι πως δεν εχω ιδεα ποιο απ'τα δυο ρευματα να διαλεξω, τη μια μου φαινονται πειστικοι οι μεν, την αλλη οι δε..Περιμενω κανα δυο κινησεις ακομη αν προλαβω για να βγαλω στανταρ συμπερασμα. Εχεις δικιο οτι ειναι κουλο να ψηφιζω τη μια εσενα, την αλλη Καρκε, αλλα το γυρισα στην Κ γιατι ειναι ο μονος τροπος αν φανει ιδιοτητα να καταλαβουμε ποιο απ'τα δυο ρευματα εχει τα δολοφονια. Επισης, ψαξε το δολοφονι αναμεσα σ'αυτους που ψηφισαν Σλειερ γιατι εγω δεν ειμαι ;)

Γενικα πως σχολιαζετε τις δολοφονιες μεχρι τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γενικα πως σχολιαζετε τις δολοφονιες μεχρι τωρα;
Τις έχω σχολιάσει ήδη:
Ε να είχε πει και κάτι ως τώρα :P
Τίποτα δεν μου έχει μείνει σχετικό με τη Vkey εκτός τα αστειάκια με την Corpse, που δεν προσφέρουν κανένα συμπέρασμα. Δεν είχε ψηφίσει κιόλας να δούμε αν είχε σημασία. Δεν πιστεύω λοιπόν να διαφωνεί κανείς ότι η Vkey ήταν πολίτης ε;
υγ: σχολιάζοντας την δολοφονία, να πω ότι μάλλον οι δολοφόνοι δεν έχουν ιδρώσει καν και βγάζουν όσους δεν προσφέρουν κανένα συμπέρασμα, ή απλά δεν θέλουν δολοφονώντας κάποιον που έχει ψηφίσει kakerlak ή slayer, να θεωρηθεί ότι "κλειδώνουν" ψήφο και να επηρεάσουν αποτέλεσμα. :worry:
Δεν θα μου κάνει εντύπωση καμία, να φάνε την nininaou τώρα για να μην θεωρηθεί ότι κλειδώνουν κάπου την ψήφο. Γιαυτό καλό θα ήταν η nininaou να μπει πριν τη 1 να ψηφίσει! :worry:

edit:
Και για να καλύψω την σκέψη (μου πέρασε και εμένα γιαυτό έχω απάντηση) του γιατί δεν δολοφονείται κάποιος από τους παίκτες που προκαλούν συνήθως πονοκέφαλο στους δολοφόνους, θα πω ότι όταν οι δολοφόνοι είναι σε δύσκολη θέση, λογικό είναι να δολοφονούν κάποιους που ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα έχει επιλέξει η νοσοκόμα. Εγώ και η Ηρώ (για μένα τουλάχιστον) είμαστε καλές επιλογές νομίζω της νοσοκόμας και δεν θα ρίσκαραν οι δολοφόνοι να χάσουν μια δολοφονία. Άλλωστε, βλέπουν ότι ήδη δημιουργείται ένα τζέρτζελο γύρω από το όνομα μας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 27/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> kakerlak
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Ηρώ
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> fantasmenos
  9. Nininaou >>
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


3 Ηρώ
2 fantasmenos
7 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)


Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχετε μεγαλη ζητηση
και γινεται συζητηση
γυρω απ'το ονομα σας
:mountzes: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
λοιπόν εγώ έχω μια μικρή απορία...

Ας που πει κάποιος ΓΙΑΤΙ αν ήμουν δολοφόνος από εκεί που δεν με υποψιαζόταν κανείς εκτός από ένα δύο άτομα και όχι ιδιαίτερα ένθερμα να μην συνέχιζα στο ίδιο στυλ ;; Γιατί αν ήμουν δολοφόνος να αρχίσω να φωνάζω και να κατηγορώ άτομα και να τραβάω την προσοχή πάνω μου ξέρονταν έτσι ότι φυσικά θα κατηγορηθώ από αυτούς που δεν τους συμφέρουν αυτά που λέω; Μήπως θα ήμουν τόσο χαζή ώστε να γίνω προκλητική και να κινδυνέψω ενώ δεν κινδύνευα καθόλου...;;;

Είναι δυνατόν να τα κάνω αυτά για να σώσω την κακερλακ που και σήμερα να μην βγει, θα βγει αύριο αφού είναι στο στόχαστρο πολλών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν fantasmene δε βλέπω κάποια απάντηση στο ποστ μου...Ήμουν ανάμεσα στο να ψηφίσω εσένα ή την kakerlak...Προς το παρόν θα προτιμήσω εσένα...Με ενδιαφέρει το ίδιο να μάθω την ιδιότητά σας...

Προς το παρόν fantasmenos από εμένα...
Εάν δούμε ότι η kakerlak είναι δολοφόνος τότε λογικά η Ηρώ είναι αθώα και ο fantasmenos είναι είτε τσιράκι είτε δολοφόνος, ενώ εάν η kakerlak είναι πολίτης, τότε μάλλον η Ηρώ έχει λερωμένη τη φωλιά της...
Εάν δούμε ότι ο fantasmenos είναι δολοφόνος, τότε μία χαρά τα βλέπω τα πράγματα και μάλιστα παίρνουν σειρά και μερικές μερικές μετά...
Εάν δούμε ότι ο fantasmenos είναι πολίτης δε βγάζουμε κανένα συμπέρασμα;;;Ας πούμε το ότι η Ηρώ είναι μία πάρα πολύ προσεκτική δολοφόνος;;;

Και ναι ήρθε η ώρα που με μπέδρεψες! :P
Αν δούμε οτι ο φαντασμένος είναι πολίτης, τι θα καταλάβουμε για την Ηρώ; :worry: Μάλλον σχεδόν τίποτα, αφού το τσιράκι έχει και την ιδιότητα του πολίτη! Αν δηλαδή ο φαντασμένος είναι τσιράκι, στις 8 θα μας αποκαλυφθεί η ιδιότητα του πολίτη!

Για αυτό το λόγο πρέπει να βγει η κακερλακ, που τόσο σθεναρά την κατηγορούν και η Ηρώ και ο φαντάγκο! Μόνο τότε ίσως καταλάβουμε τον ρόλο των δυο αλλά και του φαντασμένου!


Θα ρίξω πολύ γέλιο το βράδυ! Όταν κάνεις δεν θα ξέρει τι να πει όταν η ΔΣ θα ανακοινώσει ότι είμαι πολίτης. Είμαι σίγουρη ότι για λίγα λεπτά δεν θα έχει πόστ.

Ε άμα γίνει αυτό, εγώ παραιτούμαι (NOT)! :P Αν γίνει αυτό, θα αποδειχθεί για άλλη μια φορά πόσο άθλια παίζω! :redface::P:P:P


Πως ακριβώς με θυμάσαι σαν δολοφόνο και τσιράκι, αφού αν δεν κάνω λάθος δεν ήσουν σε αυτά τα παιχνίδια. Απορώ τι άλλες ανακρίβειες θα πεις :worry:

Δεν ξέρω αν ήταν η Angie τότε στο παιχνίδι που ήσουν τσιράκι, να σου πω την αλήθεια ούτε τον εαυτό μου θυμάμαι, αλλά θυμάμαι οτι είχες μπερδέψει τους πολίτες με τα λογικά σου επιχειρήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ας που πει κάποιος ΓΙΑΤΙ αν ήμουν δολοφόνος από εκεί που δεν με υποψιαζόταν κανείς εκτός από ένα δύο άτομα και όχι ιδιαίτερα ένθερμα να μην συνέχιζα στο ίδιο στυλ ;;
Γιατί από τις υποψίες ξεκινάνε όλα και μέσα σε αυτά τα 1-2 άτομα ήμουν και εγώ, οπότε μπορεί να θεώρησες ότι είμαι ρουφιάνος και ότι σε έχω στη λίστα μου, άρα δεν θα σε αφήσω. Αφού είδες κιόλας ότι έφυγε ο Slayer, φεύγει και η Kaker και μένετε 2 μόνο, είπες να κάνεις την κίνηση σου. Και ήσουν πολύ κοντά!

Για όλα έχω μια απάντηση έτσι; Λογική speaking :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι δολοφόνοι έχουν κάνει χρήση της μαντεψιάς ρουφιάνου

στις 8 το βράδυ, μετά την ψηφοφορία, θα ανακοινωθεί το αποτέλεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Οι κινέζικες αρχές έχουν εξαπολύσει ανθρωποκυνηγητό για τη χαμένη μασκότ των Ολυμπιακών Αγώνων. Εικάζεται ότι οι δράστες είναι Έλληνες.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ήταν η Angie τότε στο παιχνίδι που ήσουν τσιράκι, να σου πω την αλήθεια ούτε τον εαυτό μου θυμάμαι, αλλά θυμάμαι οτι είχες μπερδέψει τους πολίτες με τα λογικά σου επιχειρήματα!
Κάνεις ένα λάθος. Τότε η μπερδεμένη πολίτης Ηρώ σας είχε πάρει στο λαιμό της, εγώ μόνο τον pitg21 κατάφερα να πείσω γιατί μόνο στο τέλος του παιχνιδιού έπαιζα αρκετά. Μέχρι τότε ήμουν διακοπές και δεν μιλούσα πολύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Γιατί από τις υποψίες ξεκινάνε όλα και μέσα σε αυτά τα 1-2 άτομα ήμουν και εγώ, οπότε μπορεί να θεώρησες ότι είμαι ρουφιάνος και ότι σε έχω στη λίστα μου, άρα δεν θα σε αφήσω. Αφού είδες κιόλας ότι έφυγε ο Slayer, φεύγει και η Kaker και μένετε 2 μόνο, είπες να κάνεις την κίνηση σου. Και ήσουν πολύ κοντά!

Για όλα έχω μια απάντηση έτσι; Λογική speaking :P

Από αυτή την τελευταία σου πρόταση φαίνεται ότι ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που λες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
loool, άκου εκεί μασκότ :P


Λίστα για Πέμπτη 27/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> kakerlak
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Ηρώ
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> fantasmenos
  9. Nininaou >>
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


3 Ηρώ
2 fantasmenos
7 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)


Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ωραία άλλη μια δολοφονία με νόημα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από αυτή την τελευταία σου πρόταση φαίνεται ότι ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που λες :P
Αngie_ann με κουράζεις. Την τελευταία πρόταση την έβαλα για να τονίσω άλλη μια φορά (αστειευόμενος) πόσο παίζω με τη λογική ενώ εσύ όχι. Ομολογώ ότι τόση ώρα κάνω ένα λάθος, απαντάω στα posts σου στα οποία δεν έχεις παρουσιάσει κανένα επιχείρημα. Μέχρι να πεις κάτι λογικό, ελπίζω να αντέξω να μην ξανασχολιάσω κάτι δικό σου :)

edit:
Τώρα είδα και τη δολοφονία. Όταν γράφεις την ίδια ώρα με άλλα posts χάνεις μερικά.

Όπως το είχα πει. Οι δολοφόνοι δεν θέλουν να πάρουν θέση. Γιαυτό και έχει σημασία να ψηφίζουμε πριν τη 1!! Θα κοιτάξω σε λίγο την πορεία της nininaou μπας και βγαίνει από εκεί κάποιο συμπέρασμα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 27/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> kakerlak
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Ηρώ
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> fantasmenos
  9. Nininaou >> [δολοφονία]
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


3 Ηρώ
2 fantasmenos
7 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πάντως εμένα όλο αυτό το ξέσπασμα σου Angie_Ann μόνο σαν ύστατη προσπάθεια διάσωσης του εαυτού σου μου φαίνεται...Όσο περισσότερο γράφεις τόσο περισσότερο με πείθεις για την ενοχή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οι δολοφόνοι έχουν κάνει χρήση της μαντεψιάς ρουφιάνου

στις 8 το βράδυ, μετά την ψηφοφορία, θα ανακοινωθεί το αποτέλεσμα

'Εχω μια υποψία... και αν η υποψία βγει σωστή ... τον ήπιαμε... :(

Επίσης έχω μια απορία. Ο δολοφόνος Α σας έστειλε pm και σας είπε ότι ο πολίτης Β θεωρεί ότι είναι ρουφιάνος. Οκ, αν έχει πέσει κερδίζουν οι δολοφόνοι και τελειώνει το παιχνίδι. Αν έχει πέσει έξω τι θα μας ανακοινώσετε?
Ότι ο δολοφόνος Α φεύγει λόγω λάθος εκτίμησης, ή και ποια ήταν η εκτίμηση [οκ, μπορεί να το έχετε πει τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση αλλά βαριέμαι να ψάχνω :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν έχει πέσει έξω τι θα μας ανακοινώσετε?
Ότι ο δολοφόνος Α φεύγει λόγω λάθος εκτίμησης, ή και ποια ήταν η εκτίμηση [οκ, μπορεί να το έχετε πει τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση αλλά βαριέμαι να ψάχνω :redface:]
Αν και δεν είμαι ΣΕ, ας πω τι εγώ είχα βάλει στους κανόνες και ας πει η ΣΕ αν ισχύει:

Αν πέσει έξω ο δολοφόνος και ζει, θα ανακοινώσουν ότι αποχωρεί ο δολοφόνος τάδε, λόγω λάθος μαντεψιάς, ΧΩΡΙΣ να πουν τι μάντεψε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top