Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σοφή επιλογή Bill Slayer. Η Κάκερλακ είναι δολοφόνος και πρέπει να βγει από το παιχνίδι. και από εμένα Kakerlak.

Ψηφίζω Kakerlak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 26/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >> kakerlak
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >>kakerlak
  7. Ηρώ >> kakerlak
  8. Jrot6 >> Resident Evil
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Nininaou >>
  12. Phoebe >>
  13. Resident Evil >> Ηρώ
  14. Vendetta >>
  15. Xanp >>

Ψήφοι


1 Ηρώ
3 kakerlak
1 Resident Evil


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ωωωωωχ με έχετε μπερδέψει!!!

Για εμένα η kakerlak είναι από τους κυριότερους υπόπτους μου αλλά με προβληματίζει που έχει πάρει από τώρα 3 ψήφους, βέβαια μπορεί να αλλάξουν ψήφο οι 3 που την έχουν ψηφίσει, αλλά δεν παύει να δημιουργείται ρεύμα εναντίον της! Δεν θα ψηφίσω ακόμα γιατί θέλω να διαβάσω καλύτερα όλα τα ποστ, μιας και τώρα είμαι αρκετά κουρασμένη να τα διαβάσω προσεκτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αφού μπερδεύτηκε η Φοίβη να την ξεμπερδέψουμε. Βάλτε σας παρακαλώ μια ψήφο στην resident evil να πάει 2-2. Δυισμός και άγιος ο θεός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
φαντασμένε καλό μου αλλάζεις την ψήφο σου δηλαδής; να το αλλάξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι καλό μου την αλλάζω την ψήφο μου σε resident evil

Ψηφίζω Resident Evil
με ακούτε εσείς στα βουνά; resident eviiiiiiiiiiiiiiiiil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@vendetta: Η διαφορά με την xanp είναι ότι εγώ δέχτηκα ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ από 2 άτομα (Ηρώ,fand) ενώ η xanp τότε το έκανε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο(προφανή εννοώ, αν ήταν πολίτης). Δεν διάβασες τα ποστ ή δεν θέλησες να τα διαβάσεις? :confused:

fantasmene... Αν είσαι και 3η φορά δολοφόνος... τι να πω... Αν και μάλλον είσαι τσιράκι...

Επίσης... I really give up. Όπως είπα και πιο πάνω... άμα θέλετε να χάσουν οι πολίτες έτσι εύκολα [περιμένω ευχαριστίες από τους δολοφόνους στο τέλος του παιχνιδιού γιατί κάθεστε και ασχολείστε μαζί μου και τους αφήνετε να αλωνίζουν] βγάλτε τι να σας πω. Δεν μπορώ να σας αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας αν δεν θέλετε να το δείτε! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μη μου φωνάζεις εμένα :P:P

Ορίστε λοιπόν

Λίστα για Τετάρτη 26/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >> kakerlak
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Resident Evil
  7. Ηρώ >> kakerlak
  8. Jrot6 >> Resident Evil
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Nininaou >>
  12. Phoebe >>
  13. Resident Evil >> Ηρώ
  14. Vendetta >>
  15. Xanp >>

Ψήφοι


1 Ηρώ
2 kakerlak
2 Resident Evil


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αφού μπερδεύτηκε η Φοίβη να την ξεμπερδέψουμε. Βάλτε σας παρακαλώ μια ψήφο στην resident evil να πάει 2-2. Δυισμός και άγιος ο θεός...


Αχ τι καλός! Κατευθείαν να με βοηθήσει να ξεμπερδευτώ! Χειρότερα, βέβαια, γίνονται στο φτωχό μου μυαλουδάκι αλλά δεν φταις εσύ για αυτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω καταμπερδευτεί και δεν φαντάστηκα ποτέ πως είναι τόσο δύσκολο για τους πολίτες να βρουν ποιοι είναι οι δολοφόνοι. :redface: Δεν ξέρω πια τι να σκεφτώ και ποιον να κατηγορήσω, αν και κάποιοι έχουν αρχίσει να μου φαίνονται εξαιρετικά ύποπτοι..
Δεν μπορώ όμως να μη σχολιάσω, τις δύο πιο άκυρες ψήφους στον γύρο, σε ένα άτομο που ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι δολοφόνος (η Corpse μάλιστα το παραδέχεται κιόλας):

  1. Corpse Bride >> fantasmenos
  2. Kajira >> fantasmeno
Την ώρα που ψήφισα, όπως ήμουν και τότε ήμουν στο γραφείο μέσα σε χαμό και φοβόμουν πως δεν θα προλάβω να ξαναμπώ, όπως και έγινε άλλωστε. Συνεπώς η ψήφος μου δεν δόθηκε μετά από πάρα πολύ σκέψη και σε κάθε περίπτωση μου φαντάζει αδιανόητο να μπαίνει κάποιος μετά την 13.00, να μη βλέπει ποιον δολοφόνησαν και να ψηφίζει ακριβώς αυτόν! Ο μόνος λόγος που μπορώ να φανταστώ να το κάνει κάποιος αυτό, είναι για να φανεί ως εντελώς αθώος ενώ δεν είναι στην πραγματικότητα. Τόση αφηρημάδα πια;

Αφού μπερδεύτηκε η Φοίβη να την ξεμπερδέψουμε. Βάλτε σας παρακαλώ μια ψήφο στην resident evil να πάει 2-2. Δυισμός και άγιος ο θεός...

Τώρα αυτό είναι λογική; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι καλό μου την αλλάζω την ψήφο μου σε resident evil
με ακούτε εσείς στα βουνά; resident eviiiiiiiiiiiiiiiiil
Kαλά fantasmenos το χεις κάψει έτσι; Πρέπει να το διασκεδάζεις πολύ.
Πολίτης για τσιράκι dear;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
@vendetta: Η διαφορά με την xanp είναι ότι εγώ δέχτηκα ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ από 2 άτομα (Ηρώ,fand) ενώ η xanp τότε το έκανε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο(προφανή εννοώ, αν ήταν πολίτης). Δεν διάβασες τα ποστ ή δεν θέλησες να τα διαβάσεις? :confused:

Οκ νομίζω σε κατάλαβα...Όχι τα ποστς τα είχα δει απλά μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση που άλλαζες ψήφο τόσο εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
(Tην 5η σελιδα δεν προλαβα να τη διαβασω γιατι βαρεθηκα αισχρα [παρενθεση: εχω 073434276 μηνυματα ανα σελιδα οποτε οποιος καταλαβε ποια ηταν η 5η, καταλαβε).. απανταω μονο σε κατηγορια φαν^2 εναντιον μου..

Πρωτον, δεν ειπα οτι ο φαντασμενος ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ειναι δολοφονος. Θεωρω οτι παραπαει ωστοσο να τον εχουν για 3 γυρους δολοφονο.
Αρχική Δημοσίευση από Moi:
Δολοφονος μπορει να μην ειναι (κι αν ειναι τριτη φορα θα θυμωσω :knife:), αλλα για τσιρακι τον εχω.
Εν πασει περιπτωσει, τη στιγμη που δεν εχω κατασταλλαξει καπου για δολοφονο, το να ψηφιζω καποιον εν δυναμει δολοφονο η τσιρακι δεν ειναι και ΤΟΣΟ κακο οσο το να την πεφτω σε πολιτη, ειναι? ;)

+Θεωρω εντελως λαθος να θεωρουμε εκ των προτερων αθωους η χωρις ρολο οσους ηταν δολοφονοι σε προηγουμενο γυρο. Δεν παει ετσι και το ειδαμε.

///

Γενικα μιλωντας τωρα, μια συμφωνω με τον εναν, μια με τον αλλον. Για την ωρα ο φαντασμενος αθωωνεται καπως στα ματια μου (:knife:), γιατι μου την πεφτει για να σωσει το τομαρι του, αλλα ο φανταγκος οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αχ τι καλός! Κατευθείαν να με βοηθήσει να ξεμπερδευτώ! Χειρότερα, βέβαια, γίνονται στο φτωχό μου μυαλουδάκι αλλά δεν φταις εσύ για αυτό! :P

Το ξέρω ότι δεν φταίω αλλά τι να κάνω, ας πρόσεχες...

Γενικα μιλωντας τωρα, μια συμφωνω με τον εναν, μια με τον αλλον. Για την ωρα ο φαντασμενος αθωωνεται καπως στα ματια μου (:knife:), γιατι μου την πεφτει για να σωσει το τομαρι του, αλλα ο φανταγκος οχι.

1)Ώστε ο fandago είναι εναντίον σου! Ύποπτο. Είστε ύποπτοι και οι δύο

2) Δεν θα την έπεφτα ποτέ σε ένα πτώμα είναι ενάντια στις αρχές μου. Ψηφίζω Corpse Bride γιατί δεν μας τα λέει καλά. Επιστρέφω το καταμεσήμερο όταν θα έχω ξυπνήσει.

Πολίτες-πρόβατα δείτε τα πράγματα καθαρά και μην συμπεριφέρεστε σαν άβουλα όντα. Βγάλτε όλα τα στερεότυπα και η αλήθεια θα λάμψει. Είστε πιο έξυπνοι από ότι δείχνετε σε αυτό το γύρο πιστεύω.

Κατά τα άλλα έπεσαν πάνω στους πιο καθαρούς πολίτες πιστεύω resident evil, Ηρώ και vendetta. Όποιος το έκανε αυτό είναι ύποπτος για μένα.-

*έχω πιει και λίγο οπότε μην τα θεωρείτε σοβαρά αυτά που λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λεπόοοοοοοοοοοοον επειδή βρήκα λίγο χρόνο και δεν ξέρω αν θα ξαναπρολάβω να μπω μέχρι την 13.00 που είναι η δολοφονία, οι δύο που μου φαίνονται πως συμπεριφέρονται πολύ ύποπτα είναι η RE και η Κάκερλακ.. Επειδή όμως η RE σαν να με πείθει πως απλά είναι μπερδεμένη και γι' αυτό αλλάζει ψήφους διαρκώς, λέω να ψηφίσω Kakerlak κι αν δεν έχω δολοφονηθεί και βρω επιτέλους σοβαρό χρόνο, ίσως αλλάξω ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 26/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >> kakerlak
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Corpse Bride
  7. Ηρώ >> kakerlak
  8. Jrot6 >> Resident Evil
  9. Kajira >> kakerlak
  10. Kakerlak >>
  11. Nininaou >>
  12. Phoebe >>
  13. Resident Evil >> Ηρώ
  14. Vendetta >>
  15. Xanp >>

Ψήφοι


1 Ηρώ
1 Corpse Bride
3 kakerlak
1 Resident Evil


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αναστασία ο fantasmenos άλλαξε την ψήφο του απ΄ ότι βλέπω:)

Ψηφίζω Corpse Bride γιατί δεν μας τα λέει καλά. Επιστρέφω το καταμεσήμερο όταν θα έχω ξυπνήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ, το διόρθωσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[η άκυρη]
Βρήκα τι μου φταίει στον τίτλο από την ώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι! Στα προηγούμενα είχατε γράψει "[The game] Υπάρχουν δολοφόνοι ανάμεσά μας" και όχι "[the game]Υπάρχουν δολοφόνοι ανάμεσά μας"

εντάξει αυτό είναι ένα ανούσιο ποστ αλλά ήθελα να το πω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
[η άκυρη]
Βρήκα τι μου φταίει στον τίτλο από την ώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι! Στα προηγούμενα είχατε γράψει "[The game] Υπάρχουν δολοφόνοι ανάμεσά μας" και όχι "[the game]Υπάρχουν δολοφόνοι ανάμεσά μας"

εντάξυ αυτό είναι ένα ανούσιο ποστ αλλά ήθελα να το πω! :P
Αν σου πω ότι ήθελα να ζητήσω από τον Γιώργο να το διορθώσει από την πρώτη στιγμή γιατί δε μου κάθεται καλά κι εμένα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top