Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λαλαλαλαλααλ
Σορι παιδια τωρα ξυπνησα. Εκατσα και μελετησα.
Αγαπουλα μου, κι'εγω ετσι νομιζα αλλα που :Ρ
Και επειδη μονο η αγαπουλα μου ασχοληθηκε μαζι μου ως τωρα, δε θα πω αλλα μεχρι να αρχισετε να με κατηγορειτε παλι. Οριστε μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια και απο μενα..
Ακομα δεν ξεκινησαμε και πηρα απουσια..:( Απλα επιασα δουλεια εδω και μια εβδομαδα και τρεχω και δεν φτανω..Ελπιζω να μην φαω αλλη απουσια..

Επειδη δεν ξερω αυριο τι ωρα θα γυρισω ψηφιζω αρχικα pitg21..Ηταν το απωθημενο μου απο τον προηγουμενο γυρο και πιστευω οτι ηρθε η ωρα του να παρει ρολακι..

Παιζει και να αλλαξω αναλογως τα ποστ, αν προλαβω να μπω αυριο πριν τις 8..

Υ.Γ. Τι βλακεια να μην υπαρχει ενα ιντερνετ στο κοντεινερ του εργοταξιου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λαλαλαλαλααλ
Σορι παιδια τωρα ξυπνησα. Εκατσα και μελετησα.
Πού 'σαι ρε αγαπούλα; :P Δεν ήθελες να χάσεις την.... πρωινή μελέτη; :hehe:


Sorry for interrupting, just makin' fun of her. :P






Λίστα για Τρίτη 25/11
:P

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >>
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >>

Ψήφοι

1 Bill Slayer

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία (no ιδιότητα :P)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp





(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι λέτε καλέ; Την γλίτωσα; :P Τι καλα ανθρωπάκια που είστε :P
Κατά τα άλλα, δεν ξέρω τι να σκεφτώ πια.. έφυγε κι η Νεράιδα σε μέρα που δεν φαίνεται η ιδιότητα και σαν να μας τα έλεγε περίεργα. Η Κάκερλακ επίσης αντιδρά περίεργα (δεν ξέρω κιόλας δλδ σίγουρα, πρώτη φορά παίζω στην ουσία, μόνο ΣΕ ξέρω να κάνω :redface::P). Και η Ηρώ δηλαδή μου μοιάζει λίγο περίεργη. Και φοβάμαι να γράψω κατεβατά, μη μου πείτε μετά πως ..γράφω ύποπτα :P Και βασικά νομίζω πως όλοι περίεργοι είστε, εκτός απο μένα που ξέρω σίγουρα πως είμαι πολιτάκι. :P

ΥΓ: Και μόνο μία είναι η δικηγόρος εδώ μέσα. Άντε που παραγνωριστήκαμε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν μπορείτε, στα ποστ των ψηφοφοριών βάζεται σε λίνκ τις αποχωρήσεις.Εϊναι αρκετά βολικό για να μην ψάχνουμε μία μία τις σελίδες.

πχ στην αποχώρηση της Νεράιδας βάλτε το λινκ
[url=https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=549955#post549955]<αποχώρηση>[/url]

ώστε στο μέλλον να μπορούμε να ανατρέχουμε αμέσως στην ψηφοφορία που αποχώρησε ο παίχτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και γιατί δεν το κάνεις μόνος σου είπαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πού 'σαι ρε αγαπούλα; :P Δεν ήθελες να χάσεις την.... πρωινή μελέτη; :hehe:


Sorry for interrupting, just makin' fun of her. :P






Λίστα για Τρίτη 25/11
:P

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >>
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >>

Ψήφοι

1 Bill Slayer

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία (no ιδιότητα :P)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp





(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Καλησπερα παιδια και απο μενα..
Ακομα δεν ξεκινησαμε και πηρα απουσια..:( Απλα επιασα δουλεια εδω και μια εβδομαδα και τρεχω και δεν φτανω..Ελπιζω να μην φαω αλλη απουσια..

Επειδη δεν ξερω αυριο τι ωρα θα γυρισω [B]ψηφιζω αρχικα pitg21[/B]..Ηταν το απωθημενο μου απο τον προηγουμενο γυρο και πιστευω οτι ηρθε η ωρα του να παρει ρολακι..

Παιζει και να αλλαξω αναλογως τα ποστ, αν προλαβω να μπω αυριο πριν τις 8..

Υ.Γ. Τι βλακεια να μην υπαρχει ενα ιντερνετ στο κοντεινερ του εργοταξιου..:)
Απροσεξία ή συκοφαντία?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A ρε Γιώργο, πού το χεις το μυαλό σου παιδίμ; :P

Λίστα για Τρίτη 25/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >>
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >>
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >> pitg21
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >>

Ψήφοι

1 Bill Slayer
1 pitg21



Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία (no ιδιότητα :P)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μάλιστα, τώρα που θα μιλάμε λοιπόν και θα καταλαβαινόμαστε, για να δούμε:
Ο καημένος ο pitg21 μου φαίνεται ούτε που θα προλάβει να μιλήσει αλλά τι να κάνουμε πρέπει να κάνουμε μία αρχή. Ψήφος στον pitg21 και ο θεός βοηθός. Περιμένω να δω και τους άλλους που θα ψηφίσουν.
Δηλαδή πιστεύεις ότι είναι αθώος, αλλά περίμενες να δεις τι, αν αποχωρούσε ο pitg21 στον προηγούμενο γύρο; Αφού δεν φαινόταν ιδιότητα. :worry:
Και η πρώτη μου ψήφος λοιπόν θα πάει στον κύριο pitg21...

Νομίζω δεν ξέχασα κανέναν... :worry: Πρώτη ύποπτη τετράδα Corpse Lorien Lorelai και pitg21...Ακολουθούν η Resident και η Vkey...
Πολύ μπερδεμένα τα είπες ρε κουμπάρε, πήρες καμιά ανάσα όσο έγραφες; :P
ΚΑΙ εσύ καταλήγεις στον pitg21 παρόλο που δεν είχε μιλήσει καν. :hmm:
δε θα πω αλλα μεχρι να αρχισετε να με κατηγορειτε παλι. Οριστε μας.
Σε κατηγορώ, γιατί περιμένεις να σε κατηγορήσουμε για να μιλήσεις. Άντε ξεκίνα :P
Επειδη δεν ξερω αυριο τι ωρα θα γυρισω ψηφιζω αρχικα pitg21..Ηταν το απωθημενο μου απο τον προηγουμενο γυρο και πιστευω οτι ηρθε η ωρα του να παρει ρολακι..
Άλλος ένας που ψηφίζει pitg21.
Και φοβάμαι να γράψω κατεβατά, μη μου πείτε μετά πως ..γράφω ύποπτα :P
Ακόμα και έτσι, ύποπτα γράφεις ;)
Απροσεξία ή συκοφαντία?:P
Παρακολουθείς και εσύ στενά το παιχνίδι, αλλά δεν λες πολλά ε; Πότε ήταν η τελευταία φορά που ήσουν δολοφόνος είπαμε; :whistle:

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά μετά τον πρώτο γύρο, θεωρώ ότι κανένας από τους Neraida, pitg21 δεν είναι δολοφόνος (αν και για τη Neraida θα έλεγα ότι μπορεί να είχε κάποιο άλλο ρολάκι γιατί αν και πάντα τα έλεγε περίεργα, τώρα ονομάτιζε από την αρχή) μόνο και μόνο γιατί η ψηφοφορία ήταν πολύ εύκολη. Δηλαδή οι δολοφόνοι δεν ίδρωσαν καν γιατί δεν είδα πουθενά σπασμωδικές κινήσεις. Και όταν είναι 4 δολοφόνοι μόνο και χάνεις δολοφόνο από τον πρώτο γύρο, όπως και να το κάνουμε κάνεις κάτι να τον σώσεις. Η ψηφοφορία όμως κύλησε ομαλά, οπότε μάλλον πως βολέψαμε τους δολοφόνους. :/:

Γιαυτό ακριβώς το λόγο λοιπόν, θεωρώ άκυρους όσους ψηφίζαν (το είπα και τότε) και ακόμα περισσότερο ψηφίζουν τώρα pitg21. Σύμφωνοι, τώρα θα ήταν μια καλή ώρα για να πάρει ρόλο αλλά ρόλοι δεν έχουν μόνο οι δολοφόνοι. Οπότε κανονίστε να βγάλουμε καμιά νοσοκόμα πάλι από τους πρώτους γύρους. :worry:

Δεν θα ψηφίσω ακόμα γιατί είμαι σίγουρος ότι θα μπω πριν τις 12 αύριο, μόνο και μόνο για να δω τα ως τότε σχόλια επ' αυτού. :hmm:

Κρίμα πάντως να έχουμε τόσες πολλές απουσίες στον πρώτο γύρο, είναι σα να ξεκινάμε από τον δεύτερο όπου έχουν φύγει όλοι όσοι "κόβονται" από απουσίες, με αρκετά λιγότερους παίκτες. Ευτυχώς που η ΣΕ επέλεξε μόλις 4 δολοφόνους στους 20. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψηφίζω Kakerlak. Από την αρχή έπεσε πάνω στην Ηρώ. Η τελευταία αποκλείεται να είναι δολοφόνα σε αυτό το γύρο... Κατά τα άλλα Φοίβη και Bill πρέπει να έχουν ρόλο και μάλιστα κακό.

Nininaou και Lorelai δεν μας τα λένε καθόλου καλά επίσης. Έχω τις υποψίες μου για τον ρουφιάνο αλλά δεν της λέω γιατί θα τελειώσει το παιχνίδι εδώ. Κατά τα άλλα και για να δικαιολογήσω το ποστ μου

Ψήφος στη Kakerlak

Λατρεύω σε αυτό το γύρο που δεν θα ψηφιστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ψηφίζω Phoebe

Μου φάνηκε σαν να "πιάστηκε" από τον pitg21 και το ρεύμα που προσπάθησε να δημιουργήσει η Neraida ακολουθώντας την ψήφο μου. Περισσότερη ανάλυση το πρωί, απλώς δεν έχω πέσει ακόμα για ύπνο και given της..ψυχοσωματικής μου κατάστασης αυτή τη στιγμή είναι πολύ πιθανό να ... είμαι στην αγκαλιά του Μορφέα ακόμα όταν γίνει η δολοφονία οπότε... καλύπτω τα νώτα μου.

Καληνύχτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Από ότι βλέπω στην ψηφοφορία ψήφισαν το ίδιο οι

  1. Bill_Slayer >> Neraida
  2. Corpse Bride >>Neraida
  3. fandago >>Neraida
  4. Ηρώ >> Neraida

Μιας και δεν πιστεύω ότι όλοι οι δολοφόνοι θα ψήφιζαν το ίδιο άτομο

Επισης οι

  1. Neraida >>Pitg21
  2. Phoebe >> Pitg21
  3. Vendetta >> Pitg21

Υποθέτω ότι μέσα σε αυτούς θα κρύβεται και ένας δολοφόνος.
Επειδή μέχρι τη 1 που είναι η δολοφονία δεν ξέρω αν θα έχω ξυπνήσει, θα ψηφίσω Bill_Slayer και μετά τη 1 θα ξανακοιτάξω μήπως αλλάξω την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά μετά τον πρώτο γύρο, θεωρώ ότι κανένας από τους Neraida, pitg21 δεν είναι δολοφόνος (αν και για τη Neraida θα έλεγα ότι μπορεί να είχε κάποιο άλλο ρολάκι γιατί αν και πάντα τα έλεγε περίεργα, τώρα ονομάτιζε από την αρχή) μόνο και μόνο γιατί η ψηφοφορία ήταν πολύ εύκολη. Δηλαδή οι δολοφόνοι δεν ίδρωσαν καν γιατί δεν είδα πουθενά σπασμωδικές κινήσεις. Και όταν είναι 4 δολοφόνοι μόνο και χάνεις δολοφόνο από τον πρώτο γύρο, όπως και να το κάνουμε κάνεις κάτι να τον σώσεις. Η ψηφοφορία όμως κύλησε ομαλά, οπότε μάλλον πως βολέψαμε τους δολοφόνους. :/:

Καλημέρα και από μένα....Σήμερα δεν παίρνω απουσία πάλι!
Συμφωνώ με τα μέχρι τώρα που διάβασα ότι Neraida δεν είναι δολοφόνος..Μάλλον τους βόλεψε εκτός και αν θεώρησαν προτιμότερο να την θυσιάσουν για να μη καρφωθούν.

Η kakerlak μάλλον για μπερδεμένη μου κάνει περισσότερο παρά για ύποπτη...Και μόνο ότι κατηγόρησε την Ηρώ που έκανε ανάλυση στο πρώτο γύρο μάλλον για εκτός μου κάνει....Είναι καθιερωμένη συνήθεια της Ηρούς αν δεν έκανε θα ήταν περισσότερο ύποπτη....Και δεν το λέω για υπεράσπιση της Ηρούς απλά kakerlak είναι κανόνας το πινακάκι...

Τέλος θεωρώ αρκετά απίθανο ο φαντασμένος να είναι τρίτη συνεχόμενη φορά δολοφόνος...Τώρα για την RE φαντάζομαι ότι ήμουν λύση ανάγκης έτσι;;;

Προς το παρόν και επειδή δεν ξέρω αν θα ξαναμπώ έγκαιρα θα ψηφίσω Bill_Slayer και βλέπουμε.

Πολύ αινιγματικός γύρος οι περισσότεροι είναι Λάκωνες....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ένα ανανεωμένο πινακάκι:
Λίστα για Τρίτη 25/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> kakerlak
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >> pitg21
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >> Phoebe
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >> Bill_Slayer

Ψήφοι

3 Bill Slayer
1
kakerlak
1
Phoebe
1 pitg21


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία (no ιδιότητα :P)
#64

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp

Σήμερα Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.


Ψηφίζω Kakerlak. Από την αρχή έπεσε πάνω στην Ηρώ. Η τελευταία αποκλείεται να είναι δολοφόνα σε αυτό το γύρο... Κατά τα άλλα Φοίβη και Bill πρέπει να έχουν ρόλο και μάλιστα κακό.

Nininaou και Lorelai δεν μας τα λένε καθόλου καλά επίσης. Έχω τις υποψίες μου για τον ρουφιάνο αλλά δεν της λέω γιατί θα τελειώσει το παιχνίδι εδώ. Κατά τα άλλα και για να δικαιολογήσω το ποστ μου
Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι τα λες περίεργα; Γιατί αποκλείεις την Ηρώ από δολοφόνα; Πως κατέληξες ότι Bill και Phoebe έχουν κακό ρόλο; Elaborate... :confused:
Καλημέρα και από μένα....Σήμερα δεν παίρνω απουσία πάλι!
Συμφωνώ με τα μέχρι τώρα που διάβασα ότι Neraida δεν είναι δολοφόνος..Μάλλον τους βόλεψε εκτός και αν θεώρησαν προτιμότερο να την θυσιάσουν για να μη καρφωθούν.
[...]
Τώρα για την RE φαντάζομαι ότι ήμουν λύση ανάγκης έτσι;;;
Αποκλείεται να την άφησαν να φύγει από τον πρώτο γύρο, ενώ δεν είχε δώσει κανένα στοιχείο για δολοφόνα (ώστε να ανησυχούν). Η RE περιμένω και εγώ να μας αναλύσει λίγο τις ψήφους τις, δέχομαι ότι είναι πιεσμένη χρονικά αλλά μας χρωστάει εξηγήσεις όντως.
Υποθέτω ότι μέσα σε αυτούς θα κρύβεται και ένας δολοφόνος.
Εγώ σου λέω ότι κρύβεται ένας σε κάθε ομάδα (σε αυτούς που ψήφισαν pitg21 και σε αυτούς που ψήφισαν Neraida), είναι κλασσικό να πας με τους πολλούς ώστε και αν βρεθείς ύποπτος να θεωρηθούν και οι άλλοι, αλλά και για να μην τραβάς προσοχή με ξεκάρφωτες ψήφους.

Δεν έχω καταλάβει πως παίζει ο fantasmenos. Έχει βγάλει συμπεράσματα χωρίς να δω κάποια αιτιολογία, αλλά όντως είναι τραβηγμένο να είναι και 3η φορά δολοφόνος. Βρε λες να είναι τσιράκι; :hmm:

Νομίζω ότι πρέπει να αποκλείσουμε τους Angie_Ann και Lorien, δεν το βλέπω να μπαίνουν, οπότε με το σκεπτικό ότι ένας δολοφόνος μπορεί να ήθελε να πάρει απουσία για να μην τραβήξει βλέμματα, συν του ότι πρέπει να έχει πιθανότητες να παίξει κανονικά στο παιχνίδι (για να τον βάλει η ΣΕ) θα μπορούσε να είναι ένας εκ των jrot, Lorelai και xanp. Η xanp όπως φαίνεται ξεδιπλώνει τις σκέψεις τις και φαίνονται λογικές, ο jrot, η Lorelai; Έλα να δούμε κίνηση...

Μου δίνω άλλες 2 ώρες πριν τη δολοφονία για να αποφασίσω, αλλά μάλλον θα ψηφίσω κάποιον εκ των Slayer, Resident (αν δεν μου δώσει ικανοποιητικές εξηγήσεις) που έχει και αυτή καιρό να κάνει δολοφόνα και είναι και "μεγάλο κεφάλι" που πάντα υπάρχει, jrot, Lorelai (αν δε μιλήσει λογικά τώρα που την κατηγορώ ;)). Είδωμεν...

Θυμίζω ότι σήμερα μαθαίνουμε ιδιότητα, οπότε κοιτάτε να βγάλουμε τον σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρες σας :D


Λίστα για Τρίτη 25/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >>
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Kakerlak
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >> pitg21
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Nininaou >> Bill_Slayer
  14. Phoebe >>
  15. Pitg21 >>
  16. Resident Evil >> Phoebe
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. Xanp >> Bill_Slayer

Ψήφοι

3 Bill Slayer
1 Kakerlak
1 pitg21
1 Phoebe


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Lorelai
1 Lorien
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δε σου έκανε το δικό μου από πάνω ε; Καλά δεν ξαναβοηθάω :pfff:


(βασικά για να δω εγώ που είμαστε το έκανα)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το φτιάχναμε μαζί :P
από σένα όμως πήρα την "ιδέα" να βάλω και το ότι το ψηφισμένο ήταν το νο 64 οκ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επιτέλους μιλήσατε!
Η τελευταία αποκλείεται να είναι δολοφόνα σε αυτό το γύρο...
Αν είσαι πολίτης, συμβουλή: μην αποκλείεις με αυτόν τον τρόπο κανέναν.
Δε με συμφέρει αλλά αυτές μου οι αποκλίσεις σε προηγούμενους γύρους με αποπροσανατόλιζαν.

Ψηφίζω Phoebe
Μου φάνηκε σαν να "πιάστηκε" από τον pitg21 και το ρεύμα που προσπάθησε να δημιουργήσει η Neraida ακολουθώντας την ψήφο μου.
Δηλαδή με αυτό τι λες; Ότι η Neraida θέλησε να δημιουργήσει ρεύμα και έμμεσα ότι phoebe, Neraida είναι συνδολοφόνες;

Δε θα ψηφίσω ακόμα. Είμαι ανάμεσα σε kakerlak και Resident.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως σας το λέω, άτομο που θα βγει από απουσίες σε αυτό τον γύρο, στον επόμενο δεν θα τον δεχτώ να παίξει :pfff:

νι το αποφάσισα τώρα από μόνη μου απ την κοιλιά μου που είδα τις απουσίες :pfff:


δε θα βγω άλλο εκτός, με το πέρας του παιχνιδιού όμως, αυτό το θέμα θα το συζητήσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κατά τα άλλα Φοίβη και Bill πρέπει να έχουν ρόλο και μάλιστα κακό.


Και εγώ αυτό πιστεύω! Τι πιστέυω; Είμαι σίγουρη! :P
Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω τι είναι ο Bill αλλά καλύτερα να αναθεωρήσεις για εμένα! :D


ψηφίζω Phoebe

Μου φάνηκε σαν να "πιάστηκε" από τον pitg21 και το ρεύμα που προσπάθησε να δημιουργήσει η Neraida ακολουθώντας την ψήφο μου. Περισσότερη ανάλυση το πρωί, απλώς δεν έχω πέσει ακόμα για ύπνο και given της..ψυχοσωματικής μου κατάστασης αυτή τη στιγμή είναι πολύ πιθανό να ... είμαι στην αγκαλιά του Μορφέα ακόμα όταν γίνει η δολοφονία οπότε... καλύπτω τα νώτα μου.

Καληνύχτες :)

Ψήφισα pitg21 γιατί την ώρα που έφυγα δεν είχαν ψηφίσει πολλοί και εγώ είχα πάρει ήδη 2 ψήφους! Εφόσον δεν είχα την δυνατότητα να μπω στο internet πριν τις 8 και επειδή δεν ήξερα καθόλου πως θα ψήφιζαν οι υπόλοιποι παίχτες, δεν μπορούσα σε καμία περίπτωση να το διακινδυνεύσω, αφήνοντας την ψήφο μου στον Bill! Έτσι ψήφισα τον παίχτη με τον ίδιο αριθμό ψηφων με εμένα και απλά έτυχε να τον είχες ψηφίσει και εσύ!



Σήμερα δεν ξέρω ακόμα ποιον να ψηφίσω γιατί κανείς δεν μου φαίνεται υπερβολικά ύποπτος! Θα ξαναδιαβάσω όλα τα ποστ και θα επανέλθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top